رفتن به مطلب

حل مشکل در قدم دوم ( ایجاد جداول پایگاه داده 12%)

پست های پیشنهاد شده

با سلام این مشکل ناشی از charset و collate پایگاه داده شماست که پیش فرض روی unicode , unicode_ci میباشد، برای حل این مشکل کافیست توسط phpMyAdmin هاست ( cpanel که اینو داره بقیه اطلاع ندارم ) این دو گزینه رو تغییر بدین و یا با اسکریپت بنده این مشکل رو حل کنید

نحوه استفاده از اسکریپت:

کافیه فایل رو با یک ادیتور متنی باز کنید و در جاهایی که فینگلیش نوشتم اطلاعات خودتون رو وارد کنید و بعد فایل رو در ریشه هاست آپلود کنید

و اجرای لینک شبیه به لینک زیر میشه:

http://yourdomain.com/custom.php

فایل به صورت زیپ پیوست شده است :)

custom.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 months later...

با سلام این مشکل ناشی از charset و collate پایگاه داده شماست که پیش فرض روی unicode ' date=' unicode_ci میباشد، برای حل این مشکل کافیست توسط phpMyAdmin هاست ( cpanel که اینو داره بقیه اطلاع ندارم ) این دو گزینه رو تغییر بدین و یا با اسکریپت بنده این مشکل رو حل کنید

نحوه استفاده از اسکریپت:

کافیه فایل رو با یک ادیتور متنی باز کنید و در جاهایی که فینگلیش نوشتم اطلاعات خودتون رو وارد کنید و بعد فایل رو در ریشه هاست آپلود کنید

[/quote']

میشه بدون اون فایل آموزشش رو بزاری. چون ارور میده. error On query

لینک به دیدگاه

با سلام این مشکل ناشی از charset و collate پایگاه داده شماست که پیش فرض روی unicode ' date=' unicode_ci میباشد، برای حل این مشکل کافیست توسط phpMyAdmin هاست ( cpanel که اینو داره بقیه اطلاع ندارم ) این دو گزینه رو تغییر بدین و یا با اسکریپت بنده این مشکل رو حل کنید

نحوه استفاده از اسکریپت:

[/quote']

با سلام و احترام

اين كار انجام شد ولي باز مشكل وجود دارد و حل نشد :s

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

فرمودین این دو گزینه رو تغییر بدین! به چی تغییر بدیم؟ اسکریپتون جواب نداد، خیلی کارم گیره لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 9 months later...

یعنی اینا رو درست مطابق تنظیمات خودتون وارد کنید.

اگر نشد با پشتیبانی هاستینگ تماس بگیرید.

$dbhost = 'localhost:3036';
$dbuser = 'username database shoma';
$dbpass = 'password database shoma';

لینک به دیدگاه

سلام

آدرس دومین من:www.3decibel.com

من در هاست خودم که از ouriran خریدم یه user به اسم habib و با پسورد**** ونیز یه دیتا بیس به نام sdb1 ساختم.

در سایت اصلی برای اتصال دیتا بیس تنظیمات زیر رو انجام دادم

آدرس پایگاه داده:mysql5.3decibel.com

نام پایگاه داده:sdb1

نام کاربری:habib

پسورد:*****

پیشوند جداول:_sp

بعد اتصال به دیتا بیس رو زدم که جواب نداد.

localhostو نیزآی پی مربوطه(164.138.16.60) رو هم بجای mysql5.3decibel.com در آدرس پایگاه داده زدم و چگ کردم نشد.

بعد تنظیمان coustom را انجام دادم و فایل رو همونجایی که فایلهای ipresta هست آپلود کردم.

به شکل زیر تنظمات بوده

$dbhost = 'mysql5.3decibel.com';
$dbuser = 'user name ke dar hast sakhtam';
$dbpass = 'password usernami ke dar hast sakhtam va na password databasi ke sakhtam';

باز اتصال دیتا بیس رو چک کردم نشد.

تنضیمات کانکشن من زمانه که به آدرس 

mysql5.3decibel.com میروم به شکل زیر است

MySQL connection collation:utf8_generl_ci

زمانی که به آدرس 

http://www.3decibel.com/custom.php

می روم

ارور

vasl nashod zira : mysqlnd cannot connect to MySQL 4.1+ using the old insecure authentication. Please use an administration tool to reset your password with the command SET PASSWORD = PASSWORD('your_existing_password'). This will store a new, and more secure, hash value in mysql.user. If this user is used in other scripts executed by PHP 5.2 or earlier you might need to remove the old-passwords flag from your my.cnf file

را می دهد.

علت چیست>

لینک به دیدگاه

سلام

متاسفانه من در ایجاد فروشگاه دچار مشکل شدم.به گروه پشتیبانی تیکت فرستادم که پاسخ جالبی دریافت نکردم.وپاسخی که در ارسال تیکت با متن ارسالی در پست قبلی دریافت کردم.

***سلام
دوست عزیز این موارد اصلا ارتباطی به ما و پرستاشاپ یا هر اسکریپت دیگه ای که بخواهید روی سایتتون نصب کنید نداره. فقط و فقط مدیر سرورتون میتونه راهنمائیتون کنه و مشکل رو شناسایی کنه. یا اینکه اگر سرور مجازی یا اختصاصی تهیه کردید به دنبال یک نفر مدیر سرور برای خودتون باشید***

لینک به دیدگاه

دوست عزیز برای اطلاع از تنظیمات و اطلاعات مربوط به دیتابیس سرور فقط باید از پشتیبانی هاستتون کمک بگیرید چرا که فقط اون ها می دونند چه مقادیری رو باید وارد کنید

تیکت برای پشتیبانی محصولات خریداری شده، بررسی فنی (با دریافت هزینه) و پاسخگویی به سوالات پیش از خرید می باشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...