رفتن به مطلب

ذخیره نشدن تغییرات محصول

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند وقتی است وقتی می خوام محصول وارد کنم و یا تغییرات بدم ، وقتی روی گزینه ثبت و ماندن کلیک می کنم ، از صفحه محصول خارج میشه .

و یا می خواهم تغییرات سئو و یا قیمت بدهم و مخصوصا ویژگی ها ، حتی روی دکمه ذخیره کلیک می کنم ، ذخیره نمیشه و از صفحه محصول خارج میشه .

PrestaShop™ 1.5.6.2

در اکثر مواقع این مشکل دارم

البته یک مشکلاتی با ماژول دسته بندی ویژگی ها داشتم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

احتمالا سیستم کش شما مشکل داره. با یه مرورگر دیگه تست کنید.

زمانی که روی ذخیره کلیک میکنید و فکر میکنید که ذخیره نشده، اگه ctrl+f5 رو بزنید خواهید دید که ذخیره شده و شما کش رو میدیدید احتمالا

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دیگه الان هیچ محصولی نمیشه ویرایش کرد / محصول می تونم وارد کنم ، ولی فقط می تونم قسمت اطلاعات محصول وارد کنم ، سئو ، ویژگی ها و... عمل نمی کنه .

هاست لینوکس / PrestaShop™ 1.5.6.2 / هاست netafraz

مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم نشد

یکی از دوستانم نگاهی به کد ها انداخته و دلیل این اختلال قسمت زیر می دونه :

modules/ncthemevarss/ncthemevarss.php(1)

که به هسته متصله

دوستان نظرشون چیه ؟

لینک به دیدگاه

دیگه الان هیچ محصولی نمیشه ویرایش کرد / محصول می تونم وارد کنم ، ولی فقط می تونم قسمت اطلاعات محصول وارد کنم ، سئو ، ویژگی ها و... عمل نمی کنه .

هاست لینوکس / PrestaShop™ 1.5.6.2 / هاست netafraz

مرورگرهای مختلف هم امتحان کردم نشد

یکی از دوستانم نگاهی به کد ها انداخته و دلیل این اختلال قسمت زیر می دونه :

modules/ncthemevarss/ncthemevarss.php(1)

که به هسته متصله

دوستان نظرشون چیه ؟

این مشکل از دو جا می تونه ناشی بشه چون من هم یه مدت درگیرش بودم

یکی سرعت اینترنتی هست که دارین استفاده می کنین دوم هم سرعت لود بک اند سایت ( پشت سایت)

ساعت ویرایش رو عوض کنین، یه مدت ساعت 5 تا 7 صبح مجبور بودم محصول رو ویرایش کنم، شما هم تست کنین ببینین به چه صورته، از پیک مصرف باید فاصله بگیرین

لینک به دیدگاه

من دیباگ فعال کردم و خطا های زیر نشون میده :

Deprecated: Function ereg_replace() is

deprecated in

/home2/royeshka/domains/royeshkala.com/public_html/modules/ncthemevarss/ncthemevarss.php(1)

: eval()'d code on line 3 Warning: Function addCSS() is deprecated in/home2/royeshka/domains/royeshkala.com/public_html/modules/maofree_scroll/maofree_scroll.php on

line 224

in

/home2/royeshka/domains/royeshkala.com/public_html/classes/Tools.php on line

2166 Warning: Function addJS() is

deprecated in /home2/royeshka/domains/royeshkala.com/public_html/modules/maofree_scroll/maofree_scroll.php on line 225

in

/home2/royeshka/domains/royeshkala.com/public_html/classes/Tools.php on line

2166 Notice: Undefined index: price_without_reduction in

/home2/royeshka/domains/royeshkala.com/public_html/modules/emspecials/emspecials.php

on line 64 Notice: Undefined property: Currency::$id_currency in

/home2/royeshka/domains/royeshkala.com/public_html/modules/dmtajaxtab/model/DMTAjaxModel.php

on line 442 Notice: Undefined property: Currency::$id_currency in

/home2/royeshka/domains/royeshkala.com/public_html/modules/dmtajaxtab/model/DMTAjaxModel.php

on line 44

دادم به چند نفر دیگه و حتی با خط رایتل هم امتحان کردم ولی درست نشد .

ماژول maofree_scroll و ماژول های اضافه هم پاک کردم ولی بقیه فکر کنم ماژول قالب و پرستا باشه . فعلا که درست نشده ، فکر کنم باید چند ساعت صبر کنم تا این تغییرات اعمال بشه

لینک به دیدگاه

خطاهایی که نمایش میده اخطار نیستند و کم ارزش هستند

مشکل سایت ایشون هم از محدودیت ارسال فرم در هاست بود که در مواقعی که تعداد ویژگی ها زیاد باشه پیش میاد

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

با سلام و احترام

من هم مشکل مشابهی دارم

مثلا بعضی اوقات قیمت سیو نمیشه

یا هر بخشی از پنل مدییریت رو باز میکنممکررا از پنل میپره بیرون (خارج میشه خودبخود)

چه کار باید بکنم. اگه از هاسته چی باید بگم بهشون تنظیم کنن.

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

من پرستا 15 را داشتم بعد از اپدیت به 16 حالا با همین مشکل برخورد کردم و الان ویژگی های محصولات جدیدی که ثبت میکنم ثبت نمیشه و محصول بدون ویژگی ثبت میشه

کش مرورگر را پاک کردم

از فایرفاکس و کروم و اکسپلورر استفاده کردم

سرعت اینترنتمم که عوض نشده همون سرویس پرسرعت مخابرات را دارم

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

باید بررسی بشه براتون. اطلاعات مدیریتتون رو ارسال کنید چک کنم

خسته نباشید به همه مدیران و طراحان قالب ها و ماژول ها 1 ساله با پرستاشاپ کار کردم واقعا پشتیبانی قوی و انجمن فوق العاده ای داریم.تشکر ویژه از دوستان

منم همین مشکل رو دارم ذخیره نمیشه گاهی محصول سرعتم نتم بالا هست اگه مشکل رو رفع کردین اعلام کنید ممنون میشم اگه از هاست هست بفرمایید چه تیکتی بزنم. 

مجددا تبریک میگم و خسته نباشید بابت انرژی و وقتی که میذارید

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

سلام و عرض ادب

این مشکل الان چند روز که گریبان ما رو هم گرفته. محصولات ویرایش نمیشه و 99٪ هم ویژگی‌های محصول این مشکل رو دارن.

من دیروز مجبور شدم بک آپ بگیرم و از ایران سرور درخواست کردم که سرور رو ریست (تنظیم مجدد) کنن، به این امید که این مشکل که اپراتورهای ما رو بدجوری درگیر خودش کرده برطرف بشه، اما متاسفانه نشد و کماکان در ویرایش محصولات مشکل ذخیره نشدن رو دارم.

خیلی به راهنمایی و کمک شما نیاز دارم در این زمینه

ممنون

لینک به دیدگاه

این مشکل دلایل زیادی میتونه داشته باشه. میتونید تیکت بزنید تا بررسی کنیم براتون

ممنون از ادمین عزیز، تیکت ارسال کردم

امیدوارم بشه این مشکل رو برطرف کرد. در ضمن تو اون تیکت یه پیشنهادی هم دادم و اون ساخت ماژولی برای دسته‌بندی ویژ‌گی‌ها بود. بالا رفتن تعداد این ویژگی‌ها تو سایت‌هایی مثل ما که تعداد کالاهامون زیادِ و هر کالا حداقل ۲۰ - ۱۵ ویژگی داره می‌تونه دردسرساز بشه. اگه ماژولی بنویسید که بشه باهاش ویژگی‌ها رو دسته‌بندی کرد فکر می‌کنم هم تو سرعت ذخیره نمودن درج یا ویرایش محصولات افزایش چشمگیری داشته باشیم و هم اینکه کار برای اپراتور خیلی راحتتر میشه و ضریب اشتباه پایینتر میاد چون که دیگه نیازی نیست بین ۳۰۰ تا ویژگی دنبال ویژگی‌های اون محصول بگرده.

به عنوان مثال تو صفحه ویژگی‌ها اول یه کادر کشویی میاد و مثلا گزینه اول «ویژگی‌های لباسشویی» رو کلیک می‌کنیم و اونوقت به عنوان مثال ۲۰ تا ویژگی مربوط به اون به نمایش در میاد.

نه اینکه بین ۳۰۰ تا ویژگی بخوایم اون ۲۰ تا ویژگی رو پیدا کنیم.

البته این فقط یه پیشنهاد بود و من نمی‌دونم که این تا چه حد برای شما امکان‌پذیر باشه.

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان پرستایی، پس از پیگیری فراوان متوجه شدم که این اشکال نه ربطی به پرستاشاپ داره و نه ربطی به کدهای قالب، بلکه به دلیل محدودیت تعداد ایجاد فرم‌ها در سرور است. لذا پس از مکاتبه با پشتیبانی سرور و تقاضای افزایش تعداد فرمها این مشکل برطرف گردید.

امیدوارم تونسته باشم مشکل شما رو هم مثل خودم برطرف کنم.

ما پرستایی‌ها در کنار هم بهترینیم 

لینک به دیدگاه

ماژول دسته بندی ویژگی ها توسط سایت همکارمون پرستا استور نوشته شده میتونید تهیه کنید

همچنین ممنون بابت اشتراک تجربه تون. البته محدود بودن تعداد فرم های ارسالی یکی از دلایل این مشکل میتونه باشه

لینک به دیدگاه

من خودم به این نتیجه رسیدم که حتما و حتما باید مطلبی که قراره نوشته بشه و عنوان و .. رو توی نت پد ویندوز بنویسیم و نگه داری کنیم و سپس اقدام به گذاشتن توی تارنما ( سایت) کنیم. بارها شده که چندین دقیقه مطلب نوشتم و در نهایت به هر دلیلی ذخیره نشده و مطلب ها از دست رفته

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

دوستان پرستایی، پس از پیگیری فراوان متوجه شدم که این اشکال نه ربطی به پرستاشاپ داره و نه ربطی به کدهای قالب، بلکه به دلیل محدودیت تعداد ایجاد فرم‌ها در سرور است. لذا پس از مکاتبه با پشتیبانی سرور و تقاضای افزایش تعداد فرمها این مشکل برطرف گردید.

امیدوارم تونسته باشم مشکل شما رو هم مثل خودم برطرف کنم.

ما پرستایی‌ها در کنار هم بهترینیم 

سلام

منم همین مشکل دارم

این که میگین دقیقا اسمش(انگلیسی) چیه

بگم چیو افزایش بدن.

یعنی چی ایجاد فرم!!! اصن ندیدم همچین چیزی

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

منم همین مشکل دارم

این که میگین دقیقا اسمش(انگلیسی) چیه

بگم چیو افزایش بدن.

یعنی چی ایجاد فرم!!! اصن ندیدم همچین چیزی

با تشکر

منظورم اینه: max_input_vars

همونطور که ادمین عزیز فرمودن

لینک به دیدگاه

مقادیر request max var  و  post max var و max_input_vars به مدیر سرور اطلاع دهید تا افزایش دهند .

این عدد ها رو بگیم چند بزارن خوبه؟منم همچین مشکلی دارم هیچ چی ذخیره نمیشه 

من محصولم کتاب هست و ویژگی ندارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...