رفتن به مطلب

نبود دکمه حذف قیمت ویژه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با یه ماژولی به چندتا از محصولات تخفیف دادم.بعدش ولی نتونستم تخفیفارو حذف کنم.

حالا وقتی میرم تو صفحه اون محصولات تا قیمت ویژه رو حذف کنم، دکمه ای که باید زیر "عمل" باشه که باهاش قیمت رو حذف کنم نیست.

یه بار قبلنا دیده بودم اونجا باید یه سطل آشغال باشه.

چه کار کنم؟

ممنون

post-5529-14373020074849_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من با یه ماژولی به چندتا از محصولات تخفیف دادم.بعدش ولی نتونستم تخفیفارو حذف کنم.

حالا وقتی میرم تو صفحه اون محصولات تا قیمت ویژه رو حذف کنم، دکمه ای که باید زیر "عمل" باشه که باهاش قیمت رو حذف کنم نیست.

چه کار کنم؟

ممنون

همون ماژول رو حذف نصب کنین و مجدد نصب کنین ببینین درست می شه یا نه

نسخه 1.6 خودش این عملکرد رو داره نیاز به ماژول نداره ( تا اون جا که من می دونم)

لینک به دیدگاه

سلام

چه کار کنم؟

ممنون

ممنون از شما

قبلا امتحان کردم حذف و نصبو.درست نشد.

تو 1.6 این امکان هست که یه سری محصول رو انتخاب کنم با هم تخفیف بدم بهشون؟نه یه شاخه.فقط چندتا محصول جدا؟

لینک به دیدگاه

سلام

چه کار کنم؟

ممنون

ممنون از شما

قبلا امتحان کردم حذف و نصبو.درست نشد.

تو 1.6 این امکان هست که یه سری محصول رو انتخاب کنم با هم تخفیف بدم بهشون؟نه یه شاخه.فقط چندتا محصول جدا؟

بازنشانی رو امتحان کنین، همون ریست کردن می شه

از بن تخفیف استفاده کنین، قوانین قیمت گذاری برای تخفیف کلی هست

لینک به دیدگاه

یعنی چی؟

مشتری قیمت رو حذف کنه یا شما که ادمین هستی؟

نه.ببینید تو صفحه اضافه کردن محصول تو بخش ادمین، تو بخش قیمت، اون پایین که میشه قیمت ویژه اضافه کرد، لیست قیمتای ویژه رو داره.

بعد آخر هر ردیف باید یه دکمه باشه که اون قیمت حذف شه.ولی نیست.مثل همون اسکرین شاتی که اول گذاشتم.

لینک به دیدگاه

خب این ممکنه به دلایل مختلفی ایجاد شده باشه. مثلا نبود فایل عکس سطل زباله. با موس روی اون محل بگردید تا شکل موس به شکل دست تغییر کنه اگر این طور شد یعنی مشکل لود نشدن عکس هست

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

من هم دقیقا این مشکل رو دارم...

یک قیمت ویژه تعیین میکنم برای محصول بعد نمیشه حذفش کرد!! اصلا کلید حذف یا حتی اصلاح نداره!!

وقتی ما یک قیمت رو در کاتالوگ ها تعیین کرده  باشیم دکمه ی حذف قیمت ویژه ناپدید میشه!!

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام

چه کار کنم؟

ممنون

من این مشکل رو خیلی وقته دارم...

یه تخفیف 10 درصدی برای همه محصولات در نظر گرفتم ولی مثلا برای 3 محصول میخوام نباشه این تخفیف ... تو قسمت قیمت این 3 محصول اون علامت سطل زباله نیست که بخوام پاکش کنم...

راه حل چیه؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

اگر با استفاده از ماژولی قیمت ویژه رو اضافه کردید، احتمالا نحوه حذف قیمت ویژه از قسمتی هست که اون رو اضافه کردید.

ولی اگر از قسمت ویرایش محصول قیمت ویژه رو اضافه کرده باشید در همونجا آیکون حذف نمایش داده میشه.

چنانچه مشکلتون رو نتونستید رفع کنید میتونید از سیستم تیکت و خدمات آی پرستا استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

اگر با استفاده از ماژولی قیمت ویژه رو اضافه کردید، احتمالا نحوه حذف قیمت ویژه از قسمتی هست که اون رو اضافه کردید.

ولی اگر از قسمت ویرایش محصول قیمت ویژه رو اضافه کرده باشید در همونجا آیکون حذف نمایش داده میشه.

چنانچه مشکلتون رو نتونستید رفع کنید میتونید از سیستم تیکت و خدمات آی پرستا استفاده کنید.

خیر از هیچ ماژولی استفاده نکردم. از خود پرستا تخفیف ویژه تعریف کردم برای همه گروه ها...

حالا توی قسمت قیمت محصول این تخفیف رو میبینم ولی نمیشه که پاکش کنم ...

اگه همونجا دستی یه قیمت ویژه تعیین کنم میتونم همونو پاک کنم ولی قبلی رو باز هم نمیتونم..

تصویر پیوست شد

post-10925-0-57476700-1514962925_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

من این مشکل رو خیلی وقته دارم...

یه تخفیف 10 درصدی برای همه محصولات در نظر گرفتم ولی مثلا برای 3 محصول میخوام نباشه این تخفیف ... تو قسمت قیمت این 3 محصول اون علامت سطل زباله نیست که بخوام پاکش کنم...

راه حل چیه؟ 

یه راه حل براش پیدا کردم امیدوارم به درد کسایی که مثل من این مشکل رو دارند بخوره!  :ph34r:

برای محصولاتی که نمیخواید تخفیف (قوانین کاتالوگ) بخوره یه قیمت ویژه (در خود محصول) تعیین کنید و مقدار تخفیف رو بزارید صفر درصد ... به این صورت پرستا قیمت خود محصول رو با تخفیف صفر درصد حساب میکنه که میشه قیمت خودش ...  ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...