رفتن به مطلب

سفید شدن صفحه ادمین

پست های پیشنهاد شده

با سلام

امروز که میخواستم وارد مدیریت سایت بشم صفحه سفید میشه و هیچی نشون نمیده با راهنمایی که تو سایت بود دیباگ رو روشن کردم و تو مدیریت سایت این ارور میاد

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/balinooc/public_html/config/defines.inc.php:1) in /home/balinooc/public_html/classes/Tools.php on line 143

و تو صفحه اصلی سایت هم این ارور میاد

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/balinooc/public_html/config/defines.inc.php:1) in /home/balinooc/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 795

لازم بذکر هست که من پرستا 1.6 رو نصب کردم و فعلا هم هیچ تغییراتی یا ماژول جدید و قالب جدید هم نصب نکردم فقط تنظیمات اولیه که تو سایت بود رو انجام دادم با اضافه کردن شاخه ها و یه دونه محصول

ممنون میشم علت این مشکل رو بگین تا بتونم حلش کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من امروز متوجه یه مطلب شدم بعد از اینکه مدیریت سایت سفید شد و بالا نیومد دوباره پرستا رو نصب کردم که مدیریت به راحتی نشون میده و صفحه اصلی هم بدون خطا مباد بالا ولی همون موقع که دیباگ رو روشن میکنم همون آش و همون کاسه یعنی تو صفحه اول مدیریت که ارور بالا میاد یعنی این ارور

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/balinooc/public_html/config/defines.inc.php:1) in /home/balinooc/public_html/classes/Tools.php on line 143

و تو صفحه اصلی سایت هم این ارور میاد

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/balinooc/public_html/config/defines.inc.php:1) in /home/balinooc/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 795

و بعد از اینکه دیباگ رو خاموش میکنم دیگه صفحه ادمین سفید میشه و صفحه اصلی بدون ارور هستش

از دوستانی که میتونن کمک کنن خواهشمندم راهنمایی بفرمایند

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

من قبلا این مشکل برام پیش اومده مشکل از پر بودن فضای هاستم بود .

... یه تیکت به پشتیبانی هاستت بزن برات بررسی کنن شاید هاستت به صورت کامل از پرستا شاپ پشتیبانی نمیکنه.

لینک به دیدگاه

نه مشکل از هاست نبود پرسیدم گفتن هاست ما با پرستا - اپن کارت و ... مشکلی نداره و همه توابع لازمه برای اونا فعاله من تا وقتی که دیباگ رو روشن نکردم مشکلی ندارم بعد از اینکه دیباگ رو روشن میکنم اون ارور میاد و بعد از خاموش کردن دیباک کلا صفحه مدیریت سفید میشه

لینک به دیدگاه

99 درصد هاستتون میهن وب هاسته ؟! درسته ؟

این خطا مربوط به هاسته و

من قبلا زیاد دیدمش مخصوصا رو سایت هایی که از میهن وب هاست استفاده میکنن

. دلیلش هم اینه که یک خط سفید که آخر یا اول فایل پی اچ پی اگه وجود

داشته باشه این هاست های ضعیف نمیتونن فایل رو پردازش کنن و این خطا رو

میدن .

/balinooc/public_html/classes/controller/FrontController.php

این

فایل هایی که خطا میگیره رو باز کنید و ببینید آخر یا اول فایل خط سفیدی

یا اسپیسی چیزی اگه داره پاک کنید و ذخیره نمایید و به احتمال زیاد

مشکلتون رفع میشه . اگه نشد که حتما از یه چیز دیگس مشکلتون .

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن عزیز

هاستی که من گرفتم از پارس سرور هستش و از میهن وب هاست نگرفتم

اما فایل مورد نظر رو باز کردم اولش یه فاصله بود

که من فضای خالی اون قسمت رو پاک کردم

آخر فایل هم چند خط خالی بود که اونا رو هم پاک کردم و ذخیره کردم ولی مشکل حل نشد دوباره که اون فایل رو باز کردم باز هم همون فاصله ها ایجاد شده بود انگار که اصلا فایل رو ویرایش نکردم حتی فایل رو از رو هاست دانلود کردم و دوباره توسط نوت پد پلاس ویرایش و ذخیره کردم و دوباره آپلودش کردم ولی بازم همون مشکل.

بازم الان موقع خاموش شدن دیباگ صفحه ادمین سفید شد و اصلا به اطلاعات صفحه ادمین دسترسی ندارم.

لینک به دیدگاه

• 3 years later...
  • 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...