رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

مشخصات قالب :
نام قالب : الکترومارکت
نسخه پرستاشاپ سازگار : 1.6
ریسپانسیو : بله - بوت استرپ 3.2
تاریخ انتشار : 24/7/1393

معرفی قالب :
بعد از نسخه 1.5 الکترومارکت ، نسخه 1.6 نیز بالاخره آماده عرضه گردید ، به جرات می توان گفت این قالب بهترین قالب ایرانی پرستاشاپ تا به این لحظه می باشد ( البته در بین طراحی های خود بنده ) . مدت زمانی که برای طراحی این قالب صرف شده حدود 3 ماه می باشد و با وسواس و دقت زیادی برنامه نویسی و طراحی این قالب به انجام رسیده است ، بنابراین حاصل کار ، یک قالب استاندارد و حرفه ای برای استفاده شما عزیزان و کاربران پرستاشاپ می باشد .

البته یک نکته رو هم عرض کنم که تا به ثمر رسیدن این قالب بنده بدقولی های زیادی انجام دادم و میشه گفت بارها انتشار این قالب تاخیر خورد و از این جهت از تمامی افرادی که منتظر این قالب بودند عذرخواهی میکنم ، چون میدونم خیلی ها این قالب رو دوست داشتند و میخواستن خریداری کنن ، اما سازگار نبودن با نسخه جدید کارشون رو سخت کرده بود ، اما دلیل این همه تاخیر ، چیزی نبود جز بیرون اومدن یک کار خوب ، استاندارد و با ارزش که لیاقت پرستاشاپ 1.6 و کاربرانش رو داشته باشه و الان اگه قالب رو ببینید و با نسخه 1.5 اون مقایسه کنید ، به راحتی دلیل این همه طولانی شدن فرایند طراحی رو درک خواهید کرد ، تا لحظه آخر انتشار ، ما در حال افزودن امکانات جدید یا بهینه سازی امکانات قالب بودیم و از مشاوره و راهنمایی برخی دوستان ، مشتریان و همکاران نیز برای بهینه تر کردن و افزودن امکانات به قالب استفاده کرده ایم .

تمام سعی ما بر این بوده تا علاوه بر اینکه امکانات بیشتری به قالب اضافه کنیم ، قیمت آن را نیز افزایش ندهیم و همان قیمت نسخه 1.5 رو حفظ کنیم . برای همین حداکثر استفاده از امکانات پیشفرض پرستاشاپ 1.6 رو انجام دادیم و حتی خیلی از امکانات خود پرستاشاپ که بهینه نبوده یا به چشم نمیومدن نیز با خلاقیت به امکاناتی مفید و در خور توجه تبدیل نمودیم . هم اکنون برخلاف نسخه 1.5 ، این قالب ریسپانسیو می باشد و فرایند ریسپانسیو نمودن آن کارشناسی انجام شده و با جرات میتوان گفت بهتر از قالب های خارجی بوده و تجربه ای لذت بخش برای مشاهده قالب در تبلت و موبایل را به مشتریان فروشگاه شما ارائه میدهد . البته همچنان برنامه های بیشتری برای آپدیت قالب و بهینه تر کردن آن پیش رو داریم و با کمک مشتریان و همکاران خود و از طریق بازخوردها ، سعی خواهیم کرد بهترین ها را تقدیم شما عزیزان نماییم .

پایان کلام اینکه از تمامی همکاران و دوستان عزیز ، به خصوص آقای مهدی شاد ( رامتین ) ، آقای ذاکریان و بچه های انجمن تشکر می نمایم و همچنین تشکر ویژه از آقای دانوش میرعلایی مدیر انجمن ، بابت حمایت و مشاوره ، پشتیبانی و نوع برخورد و شخصیت ایشون که در جهت حمایت از تولید داخلی و کپی رایت محصولات بسیار تلاش میکنن و اگه حمایت ها و کارهای ایشون نبود ، هم اکنون بنده اینجا نبودم که قالب منتشر کنم :shy:

فروشگاه هایی که با این قالب می توانید راه اندازی نمایید :
- فروشگاه لوازم جانبی کامپیوتر
- فروشگاه ساعت
- فروشگاه لوازم آشپزخانه
- فروشگاه لپ تاپ و تبلت
- فروشگاه دوربین عکاسی و فیلمبرداری
- فروشگاه موبایل
- فروشگاه های تی وی شاپینگ

مروری بر ظاهر ، امکانات قالب ، ماژول ها

قالب الکترومارکت 1.6 از ماژول ها و امکانات مناسبی جهت برپایی یک فروشگاه بزرگ بهره میبرد . توضیح تمامی امکانات زمان زیادی برده و در این بخش نمی گنجد ، برای همین به صورت تیتروار و خلاصه به چند مورد اشاره میکنیم .

1 - ریسپانسیو ( واکنش گرا ) بوت استرپ 3.2 ، سازگاری کامل با هر نوع دستگاه
با قابلیت ریسپانسیوی که این قالب در اختیارتون میذاره ، میتونید مطمئن باشید که هیچ مشتری رو از هیچ دستگاهی از دست نمی دهید . قالب خودشو با هر دستگاهی وفق میده و این بعنی مشتری بیشتر و فروش بیشتر .

http://ipresta.ir/img/cms/myprestashop/electro16/responcive.jpg

2 - جشنواره جایگاه های تبلیغاتی ، بیش از 5 ماژول تبلیغاتی مستقل در سایزهای مختلف
با 5 ماژول تبلیغات ، میتوانید در سایزهای مختلف و در مکان های مختلف سایتتون بنرهای زیبا اضافه کنید . با این بنرها میتوانید محصولات خاص خود یا خدمات مخصوص خود را بهتر به مشتریان معرفی کنید . این بنرها میتوانند جلوه خاصی به فروشگاه شما ببخشند .

http://ipresta.ir/img/cms/myprestashop/electro16/tabligat.jpg

3 - منوی افقی در بالای سایت با قابلیت قرار دادن عکس و گروه بندی شاخه ها ( منوی پیشفرض بهینه شده نسخه 1.6 )
منوی بهینه شده نسخه 1.6 پرستاشاپ به همراه استایلی شکیل و امکانات بیشتر ، شمای یک مگامنوی حرفه ای را تداعی خواهد کرد . اگر دسته بندی های شما زیاد و شلوغ می باشند ، نگران نباشید ، با این منو میتوانید یک نظم و زیبایی به آنها می بخشید و مشتری ها هم میتوانند راحت تر محصولات خود را پیدا کنند .

http://ipresta.ir/img/cms/myprestashop/electro16/menu.jpg

4 - بخش جستجوی متفاوت در بالای سایت
طراحی بخش جستجو در این قالب خلاقانه کار شده و از کادرهای جستجوی معمولی استفاده نشده است .

5 - سبد خریدی واضح و مشخص در قالب
از زمانی که پرستاشاپ 1.5 و 1.6 منتشر شدن و قالب هایی که کادر سبد خرید مشخصی نداشتن ، بازخوردهای مختلفی داشتیم که مشتری ها نمیتونن سبد خرید رو پیدا کنن و بسیاری از فروشگاه ها هم به همین دلیل فروش های زیادی را از دست داده اند . بنابراین تصمیم گرفته شد که در این قالب دو بخش سبد خرید جاسازی بشه ، هم در ستون به شکل کلاسیک و هم در بالای سایت به شکل مدرن . این امکان به همراه کادر افزودن شدن به سبد خرید باعث خواهد شد تا مشتریان کم سابقه نیز بتوانند به راحتی از سایت خرید نمایند .

http://ipresta.ir/img/cms/myprestashop/electro16/sabad.jpg

6 - سبک ترین و ساده ترین ماژول اسلایدر
این روزا اسلایدرها نیز پیشرفت کرده و انواع مختلف آنا موجود می باشند . اسلایدرهای ساده گرفته تا اسلایدرهای لایه ای که فیلم و انیمیشن نیز پخش میکنند :) اما برای یک فروشگاه اینترنتی بعضی وقتا سادگی و سرعت بیشتر از همه چیز اهمیت دارد ، ماژول اسلایدری که در این قالب به کار برده شده حتی ساده تر و کم حجم تر از ماژول اسلایدر خود پرستاشاپ می باشد .

7 -برند های خود را با ماژول برندها نمایش دهید

http://ipresta.ir/img/cms/myprestashop/electro16/brands.jpg

8 - با ماژول تب ، محصولات ، مناسبت ها یا محتوای دلخواه در صفحه اصلی اضافه نمایید
بعضی وقتا نیازه که مطالبی زیادی روبنویسید ، اما جا کم میارین ، در این مواقع یک ماژول به صورت تب ، مشکلتون رو حل میکنه . در این ماژول هر چی که به دلخواه خودتون هست میتونید بنویسید .

http://ipresta.ir/img/cms/myprestashop/electro16/tab.jpg

9 - محصولات پرفروش ، جدید ، محبوب و فروش ویژه با قابلیت آخرین بروزرسانی قیمت
برای اینکه تعداد ماژول های بیشتری در صفحه اول سایت جا بگیره و زیاد شلوغ نشه این صفحه ، تمامی ماژول های این بخش به صورت گردونه با چرخش اتوماتیک و دستی طراحی شده اند . نه تنها این بخش ها ریسپانسیو هستند ، بلکه کاملا با صفحات لمسی و قابلیت های لمسی موبایل ها و تبلت ها سازگاری دارند .

http://ipresta.ir/img/cms/myprestashop/electro16/homemodules.jpg

10 - ماژول بلوک های دلخواه با آیکون در فوتر
میتوانید با این ماژول آیکون های دلخواه با نوشته های کوتاه در فوتر سایت خود قرار دهید . این آیکون ها و نوشته های کوتاه روی مشتری میتوانند تاثیر خوبی داشته باشند .

11 - آیکون های پرداخت و بانکی را در فوتر قرار دهید : با این ماژول میتوانید آیکون های کوچکی در فوتر سایت خود قرار دهید .

12 - ماژول بلوک های دلخواه در صفحه اصلی
ماژولی که کادرهای رنگی با آیکون نوشته های جذاب در صفحه اصلی به تعداد نامحدود ایجاد می نماید ، کنترل رنگ و متن و عکس این بلوک ها در دست خود شماست . از این ماژول جهت جلب توجه بازدیدکننده به موضوعی خاص استفاده نمایید .

13 - منوی ثانویه در هدر سایت
همیشه آیکون های گرافیکی و جذاب ، مشتریان را به خود جذب میکنند ، پس چه بهتر که با استفاده از ایکون های زیبا در هدر سایت ، مشتری ها را جذب فروشگاه نماییم .

14 - قابلیت نمایش لیستی یا گریدی در شاخه ها
اینم قابلیتی هست که بسیار دیدین ، مخصوصا تو قالب های خارجی ، چیز خاصی نیست ، اما شیوه و استایلش رو هر طراحی یه شکل کار میکنه .

15 - صفحه مقایسه بهینه شده : صفحه مقایسه با اینکه شاید تو بسیاری از فروشگاه های اینترنتی ایرانی زیاد استفاده نشه ( به دلیل کم کاری مدیر سایت و بیان نکردن کامل ویژگی های محصول ) اما خوب کمی ادیت کردیم تا واضح تر و مشخص تر باشه .

صفحه محصول جدید ، خلاقانه و کارآمد
به دلیل اینکه در این قالب صفحه محصول یکی از بهترین بخش ها محسوب شده و زمان زیادی برای طراحی آن صرف شده ، نیاز هست تا توضیحات تکمیلی و مفصلی برای آن ارائه گردد . این صفحه طوری طراحی شده که علاوه بر جذابیت بصری ، در فرایند خرید و تشویق کاربر نقش زیادی را ایفا می کند .

1 - ماژول نمایش بلوک های رنگی در صفحه محصول
همانطور که در صفحه اصلی یک ماژول به این شکل داشتیم ، در این بخش نیز یک ماژول با کارکردی مشابه ارائه شده تا مطالب مهم را برای تشویق مشتری به خرید بتوانید درج کنید . با رنگ های ملایمی و نوشته های تاثیر گذار ، بازدیدکننده را به مشتریتبدیل نمایید .

2 - نمایش مشخصات محصول به صورت واضح و شکیل تربخش مشخصاتو ویژگی ها در صفحه محصول نیز برای فروشگاه هایی که محصولاتی چون تبلت و موبایل و کامپیوتر و .. میفروشن بسیار حائز اهمیت می باشد . این بخش نیز به زیبایی هر چه تمام تر طراحی شده و بسیار بهینه تر از نسخه قبلی قالب می باشد .

3 - ماژول نقد و بررسی و نظرات بهینه شده با قابلیت لایک و آن لایکپرستاشاپ یک ماژول برای نقد و بررسی محصول توسط مشتریان و امتیاز دهی به صورت پیشفرض دارد . این ماژول امکانات خوبی دارد اما برخی در آن ناکارآمد و ابتدایی هستند که سعی شده در این قالب به بهترین شکل ممکن از این ماژول استفاده گردد و قابلیتی اساسی به نام لایک و آنلایک نقد و نظرات مشتریان به آن افزوده گردد .

http://ipresta.ir/img/cms/myprestashop/electro16/rate.jpg

قابلیت تغییر رنگبندی قالب به رنگبندی دلخواه
همیشه تفاوت سلیقه ها باعث میشود که افراد رنگ بندی های مختلفی را بپسندند ، در بحث قابل نیز با اینکه رنگبندی یک مبحث تخصصی می باشد و خود بنده شدیدا به این عقیده دارم که نباید رنگبندی یک قالب که قرار است روی یک فروشگاه هم نصب گردد را بر عهده صاحب فروشگاه گذاشت ، چون شاید با این امکان صاحب فروشگاه خوشحال بشه ، اما نتیجه اینکار زیان مالی هست که در دراز مدت نصیب صاحب فروشگاه میشود . با این حال طوری این امکان رو در این قالب قرار دادیم که خود صاحب فروشگاه بتونه رنگبندی رو انتخاب کنه و طیف های رنگی مناسبی در بخش کاربری فروشگاه با راهکارهای خلاقانه ای که قرار دادیم بدست میاد . با این حال بهترین طیف رنگی این قالب ، همان رنگبندی پیشفرض می باشد .

قابلیت تغییر و جابجا کردن ستون ها در هر صفحه با قالب الکترومارکت میتوانید در هر صفحه از فروشگاه خود ستون چپ یا راست داشته باشید یا اصلا ستون رو حذف کنید . عکسای زیر این قابلیت رو به خوبی نشون میدن .

در نهایت باقی امکانات قالب رو میتونید تو دموی آنلاین مشاهده کنید ، چون تاپیک بیش از اندازه دراز و طولانی شد :) ، بار دیگه از تمامی افرادی که در طراحی این قالب همیاری نمودند تشکر مینمایم .

اطلاعات پشتیبانی

- تضمین سازگاری تا نسخه 1.6.9
- پشتیبانی 1 ساله قالب
- پشتیبانی به صورت ایمیل

/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/

برای مشاهده دموی آنلاین ، کلیک کنید ( با رنگبندی پیشفرض )
برای مشاهده دموی آنلاین شماره دوم ، کلیک کنید ( با رنگبندی دیگر و بدون ستون )
برای خرید از بازارچه اینجا کلیک کنید ( نسخه 1.6 الکترومارکت )

/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/-/

آپدیت قالب الکترومارکت به شماره 1.3 به تاریخ 1393/9/23

• افزودن شده ماژول منوی شاخه ها
  • قابلیت فعال یا غیرفعال کردن آخرین بروزرسانی
  • قابلیت غیرفعال کردن / فعال کردن افکت سیاه و سفید شدن عکس محصولات
  • جستجوی نوع دوم
  • مخفی کردن قیمت محصولات ، زمانی که موجودی ندارند
  • فعال / غیرفعال کردن بخش ویژگی ها در صفحه مصحول
  • افزوده شدن لینک ها و آیکون های اینستاگرام و viemo در ماژول آیکون های شبکه های اجتماعی در فوتر
  • رفع باگ عدم نمایش صحیح بخش لوازم جانبی در صفحه محصول و سازگاری این بخش با موبایل و تبلت
  • رفع باگ عدم نمایش صحیح بخش تخفیف تعداد در صفحه محصول
  • رفع باگ و مشکل انیمیشن مقدار تخفیف در صفحه اصلی و صفحه محصول
  • رفع چندین باگ کوچک در ماژول سربرگ ها در صفحه اصلی ، ماژول بلوک های صفحه اصلی ، اسلایدر و ماژول جستجو

برای نصب این آپدیت ، حتما آپدیت های قبلی باید نصب شده باشند .

آپدیت قالب الکترومارکت 1.6 به شماره 1.2 به تاریخ 1393/8/23 منتشر شد

• افزودن شده امکان فعال و غیرفعال کردن فونت فارسی برای منوهای فروشگاه ( فونت فارسی برای فروشگاه هایی که اسم شاخه هاشون انگلیسیه ، ظاهر زشتی رو باعث بشه )
  • رفع نمایش نادرست و جاگیری نامناسب کادر جستجوی بالای فروشگاه
  • رفع باگ عدم هماهنگ شدن رنگ کادر جستجو با رنگ انتخابی از تنظیمات قالب
  • رفع باگ عدم هماهنگ شدن رنگ hover منوی افقی با رنگ انتخابی از تنظیمات قالب
  • رفع خطای ماژول محصولات تخفیف خورده در دیباگ پرستاشاپ
  • رفع باگ تصاویر بندانگشتی در صفحه محصول
  • رفع خطای ترجمه در ماژول نظرات در صفحه محصول
  • رفع باگ ماژول تبلیغات سایز 1 ( آپلود نشدن عکس در هاست )
  • اصلاحاتی در نمایش قیمت محصول در صفحه محصول
  • رفع باگ عدم ریسپانسیو بودن صفحه سبد خرید و جداول ریسپانسیو قالب
  • رفع باگ پایین افتادن نوشته ها در دکمه ها و برخی ایتم های قالب در مرورگر کروم
  • رفع باگ عدم نمایش صحیح منو در تبلت و موبایل
  • حذف عکس زیر شاخه ها در منو در حالت موبایل
  • رفع باگ ظاهر آشفته حامل ها در صفحه پرداخت و سبد خرید
  • بهینه تر کردن ماژول های محبوب ، ویژه ، جدید و پرفروش در صفحه اصلی در حالت موبایل و تبلت
  • بهینه تر کردن صفحه خرید تک مرحله ای
  • هماهنگی بیشتر و بهتر با تبلت و موبایل ها
  • همچنین با درخواست برخی از مشتریان ، ماژول جستجوی پیشرفته پرستاشاپ که با ویژگی های فارسی و انگلیسی مشکلاتی رو در نحوه نمایش داشت ، اصلاحیات لازم انجام شد .

این آپدیت حاوی اصلاحات و آپدیت شماره 1.1 قبلی نیز می باشد ، بنابراین با نصب آن نیازی به آپدیت قبلی قالب نخواهید داشت .

آپدیت شماره یک قالب به تاریخ 1393/8/10

• افزوده شدن قابلیت غیرفعال سازی حالت ریسپانسیو قالب
  • رفع مشکل عدم استایل دهی مناسب و ظاهر نقشه سایت
  • رفع مشکلات متعدد نمایش نادرست قالب در مرورگر کروم نسخه های جدید
  • رفع باگ عدم وجود جستجو در موبایل در حالت ریسپانسیو
  • رفع باگ ماژول اطلاعیه ها ( عوض نشدن اطلاعیه )
  • رفع باگ بزرگ بودن و از کادر خارج شدن عکس محصولات در صفحاتی مثل تولید کننده ها
  • رفع باگ مشکل ماژول های گردونه محصولات در مرورگر اینترنت اکسپلورر
  • رفع باگ عدم نمایش حاشیه کادر های ستون راست و چپ در مرورگر اینترنت اکسپلورر
  • رفع باگ عدم ذخیره شدن شماره تلفن در ماژول شماره تلفن در هدر سایت و آپدیت ماژول به نسخه جدیدتر
  • رفع باگ عدم سازگاری صفحه سبد خرید و جداول قالب در حال نمایش ریسپانسیو در موبایل
  • سازگاری بیشتر و بهتر قالب با تبلت و موبایل
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

واقعاً محشره با کلاس زیبا کاربردی امکانات زیاد منتظر نسخه 6.9 هستم با انتشارش حتماً میخرم واقعاً عالیه

فقط دو سوال

1- ماژول بروز رسانی اکسل به همراهش عرضه مشود یا خیر

2- اینکه سایت سرعتش بسیار بالاست من میخوام همین کیفیت حفظ بشه آیا برای داشتن این سرعت سروری که باید تهیه کنیم در چه حدی باید باشد

و پیشنهاد شما برای میزبانی این سایت با همین کیفیت چیه چون دیگه انشاالله میخوام چند سالی دیگه به سایت دست نزنم و میزبان عوض نکنم

ممنون میشم راهنمایی فرمائید

لینک به دیدگاه

واقعاً محشره با کلاس زیبا کاربردی امکانات زیاد منتظر نسخه 6.9 هستم با انتشارش حتماً میخرم واقعاً عالیه

فقط دو سوال

1- ماژول بروز رسانی اکسل به همراهش عرضه مشود یا خیر

2- اینکه سایت سرعتش بسیار بالاست من میخوام همین کیفیت حفظ بشه آیا برای داشتن این سرعت سروری که باید تهیه کنیم در چه حدی باید باشد

و پیشنهاد شما برای میزبانی این سایت با همین کیفیت چیه چون دیگه انشاالله میخوام چند سالی دیگه به سایت دست نزنم و میزبان عوض نکنم

ممنون میشم راهنمایی فرمائید

هیچ قالبی اینگونه ماژول ها رو نداره ، چه خارجی چه ایرانی ، چون قالب هدفش مشخصه و بخش ظاهری سایت هست و امکانات و ماژول های بخش مدیریت همره قالب ها ارائه نمیشن . هر چی داره این قالب در بخش کاربری میتونید ببینید و توضیح نیز داده شده است .

دمو رو یه هاست ساده اشتراکی هست ، اگه پرستاشاپ درست کانفیگ بشه + اینکه قالب استاندارد طراحی شده باشه و کم حجم باشه + اینکه عکس و بنر و نوشته ها و .. که تو قالب هست بهینه باشن ، سرعت سایتتون خوب خواهد بود . البته هاست و اینترنت و چند مسئله دیگر هم بر سرعت تاثیر دارن

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخگوئی

واقعاً دست تمام کسانی که برای این قالب زیبا و حرفه ای زحمت کشیده اند درد نکند من چندین سال هستش که فروشگاه اینترنتی دارم بدون تعصب و تبلیغ میگم یکی از بهترین قالبهای که برای شغلهای اشاره شده تا به حال دیدم همین قالب است واقعا حرفه ای و زیباست

فقط پاسخ شما یک سوال بوجود آورده و سوال اینه من قالب دیفالت استفاده میکنم از مهر هاست هم هاست گرفتم و بر اساس آموزشهای قرار داده شده در انجمن کانیفیگ کرده ام پس چرا نصف سرعت این قالب رو نداره ؟

اگر سوالم رو در جای نامناسب طرح کرده ام لطفاً پستم را پاک کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخگوئی

واقعاً دست تمام کسانی که برای این قالب زیبا و حرفه ای زحمت کشیده اند درد نکند من چندین سال هستش که فروشگاه اینترنتی دارم بدون تعصب و تبلیغ میگم یکی از بهترین قالبهای که برای شغلهای اشاره شده تا به حال دیدم همین قالب است واقعا حرفه ای و زیباست

فقط پاسخ شما یک سوال بوجود آورده و سوال اینه من قالب دیفالت استفاده میکنم از مهر هاست هم هاست گرفتم و بر اساس آموزشهای قرار داده شده در انجمن کانیفیگ کرده ام پس چرا نصف سرعت این قالب رو نداره ؟

اگر سوالم رو در جای نامناسب طرح کرده ام لطفاً پستم را پاک کنید

ممنون

به سادگی قالب پیشفرض نیگا نکنید ، در بحث استایل و جی اس و اینا حجیم تر هست از الکترومارکته :) ضمن اینکه بستگی به هاست داخل ایران خارج ایران ، کیفیت هاست ، تعداد محصول در صفحه و ... فاکتورهای زیادی داره که اینجا جاش نیست . بهتره در یک تاپیک دیگر دنبال کنید .

دموی دوم قالب نیز به پست اول اضافه شد

لینک به دیدگاه

سلام

اول اینکه بگم قالبتون خیلی زیباست و امکانات خوبی داره دستت درد نکنه

من میخوام این قالبو بخرم فقط قبلش چندتا سوال دارم

اولیش اینکه میخوام قسمت مقالات و اخبار هم تو سایت داشته باشم تو این قالب میشه؟

دوم : این قالب رو فقط برای یک سایت می تونم استفاده کنم؟؟ یعنی برای هر دامین باید دوباره خریداری بشه؟ یا برای ساب دامین؟ و اگر فقط بر روی یک دامین هست اگه بخوایم دامین رو تغییر بدیم مثلا اسم فروشگاه عوض شد چه کاری باید انجام بدیم؟

سوم : اوصولا تو برای فروشگاه لوازم کامپیوتری تو بخش ویژگی های محصولات دسته بندی ویژگی ها خیلی مهمه من تو این فالب همچین چیزی ندیدم. آیا این امکان رو داره ؟

چهارم : میشه تو قسمت توضیحات محصول بخش های توضیحات و مشخصات و محصولات مرتبط به صورت تب باشد؟

پنجم : بنر صفحه اصلی رو میشه یه تامب نیل یا عنوان بنر زیر بنر بیاد که معلوم بشه چندتا عکس به چه عنوان هایی تو بنر هست مثل سایت دیچی کالا.

ششم : تو اسلاید محبوب ترین کالا ها و کلا توی تمام اسلایدر ها میشه گزینه نمایش تمام محصولات را نشون داد چون شاید محبوب ها خیلی بیشتر از اندازه اسلایدر باشن

هفتم : این سوال رو میکنم چون تازه کارم اون قسمت که نوشتین با خرید هر محصول بن تخفیف میگیرین یعنی مثل دیچی کالاست؟ واقعا وجود داره یا فقط یه متن هست؟

هشتم : طی دوره پشتیبانی یک ساله که نوشتین اگر یه این قالب امکانات جدیدی اضافه کنید در اختیارمون قرار میدین یا دوباره باید هزینه کنیم؟ اصلا پشتیبانیش تا چه حدی هست؟

نهم : اگر این قالب رو خریداری کنیم و یه سری ماژول ها مثل آپدیت اکسلی یا دسته بندی ویژگی ها و ... رو بخوایم اون ها رو با تخفیف می تونیم تهیه کنیم؟یعنی خرید این قالب تخفیفی روی ماژول های دیگه ی فروشگاه هم داره؟

سوالام زیاد شد ببخشید چون میخوام ماژول رو بخرم میخوام از امکاناتش مطمئن بشم و فکر میکنم این سوالات برای تازه کارهایی مثل من مفید باشه که دوباره نخوان بپرسن.

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

اول اینکه بگم قالبتون خیلی زیباست و امکانات خوبی داره دستت درد نکنه

من میخوام این قالبو بخرم فقط قبلش چندتا سوال دارم

اولیش اینکه میخوام قسمت مقالات و اخبار هم تو سایت داشته باشم تو این قالب میشه؟

دوم : این قالب رو فقط برای یک سایت می تونم استفاده کنم؟؟ یعنی برای هر دامین باید دوباره خریداری بشه؟ یا برای ساب دامین؟

سوم : اوصولا تو برای فروشگاه لوازم کامپیوتری تو بخش ویژگی های محصولات دسته بندی ویژگی ها خیلی مهمه من تو این فالب همچین چیزی ندیدم. آیا این امکان رو داره ؟

چهارم : میشه تو قسمت توضیحات محصول بخش های توضیحات و مشخصات و محصولات مرتبط به صورت تب باشد؟

پنجم : بنر صفحه اصلی رو میشه یه تامب نیل یا عنوان بنر زیر بنر بیاد که معلوم بشه چندتا عکس به چه عنوان هایی تو بنر هست مثل سایت دیچی کالا.

ششم : تو اسلاید محبوب ترین کالا ها و کلا توی تمام اسلایدر ها میشه گزینه نمایش تمام محصولات را نشون داد چون شاید محبوب ها خیلی بیشتر از اندازه اسلایدر باشن

قالب هر چی داره تو دمو مشخص هست و چیزی غیر اونی که میبینید نداره قالب .
لینک به دیدگاه

آپدیت شماره یک قالب به تاریخ 1393/8/10

افزوده شدن قابلیت غیرفعال سازی حالت ریسپانسیو قالب

1. رفع مشکل عدم استایل دهی مناسب و ظاهر نقشه سایت
  2. رفع مشکلات متعدد نمایش نادرست قالب در مرورگر کروم نسخه های جدید
  3. رفع باگ عدم وجود جستجو در موبایل در حالت ریسپانسیو
  4. رفع باگ ماژول اطلاعیه ها ( عوض نشدن اطلاعیه )
  5. رفع باگ بزرگ بودن و از کادر خارج شدن عکس محصولات در صفحاتی مثل تولید کننده ها
  6. رفع باگ مشکل ماژول های گردونه محصولات در مرورگر اینترنت اکسپلورر
  7. رفع باگ عدم نمایش حاشیه کادر های ستون راست و چپ در مرورگر اینترنت اکسپلورر
  8. رفع باگ عدم ذخیره شدن شماره تلفن در ماژول شماره تلفن در هدر سایت و آپدیت ماژول به نسخه جدیدتر
  9. رفع باگ عدم سازگاری صفحه سبد خرید و جداول قالب در حال نمایش ریسپانسیو در موبایل
  10. سازگاری بیشتر و بهتر قالب با تبلت و موبایل

با تشکر از همه استفاده کنندگان و کاربران که در هر چه بهتر شدن و عیب یابی قالب همکاری نمودند :shy:

لینک به دیدگاه

با سلام اقا بهمن شما تو قالبتون یک بخش دارین برای محصولات نا موجود که در صورت وجود شدن به شما اطلاع داده می شود اون از کجا فعال می شود

با تشکر

اگر تونستینم یک فکری بابت شمسی شدن تاریخ تو بخش تخفیفا بکنین ممنونم از زحمات شما :D :shy:

دوستانی هم که هنوز شک دارن بخرن این سایت منه (http://www.puzel.ir )که با اجازه اقا بهمن میذارم( اگه از نظرشون مشکل داشت پاک کنن) واقا عالیه بخرین پشیمون نمیشین واقعا ارزشه این قالب بالای دو میلیونه البته دموی اصلیو اقا بهمن گذاشتن و سایت من هنوز خیلی کار داره ولی خلاصه گذاشتم که بدونین من خریدم و خیلی راضیم

لینک به دیدگاه

با سلام اقا بهمن شما تو قالبتون یک بخش دارین برای محصولات نا موجود که در صورت وجود شدن به شما اطلاع داده می شود اون از کجا فعال می شود

با تشکر

اگر تونستینم یک فکری بابت شمسی شدن تاریخ تو بخش تخفیفا بکنین ممنونم از زحمات شما :D :shy:

دوستانی هم که هنوز شک دارن بخرن این سایت منه (http://www.puzel.ir )که با اجازه اقا بهمن میذارم( اگه از نظرشون مشکل داشت پاک کنن) واقا عالیه بخرین پشیمون نمیشین واقعا ارزشه این قالب بالای دو میلیونه البته دموی اصلیو اقا بهمن گذاشتن و سایت من هنوز خیلی کار داره ولی خلاصه گذاشتم که بدونین من خریدم و خیلی راضیم

خواهشا فقط مشکلات و سوالات مربوط به خود قالب رو در این تاپیک مطرح کنید تا قاتی نشه همه چی . مشکل تاریخ شمسی و میلادی در مدیریت رو در تاپیک جداگانه ای دنبال کنید

ماژول mailalert رو نصب کنید .

تشکر ویژه

لینک به دیدگاه

سلام عضو جدید هستم . چند روزه که مطالب رو دارو میخونم و سیو میکنم فکر کنم کل انجمن رو سیو کرده باشم تو سیستمم http://ipresta.ir/forum/images/smilies/biggrin.gif

چنتا سوال دارم که مدیران گرامی به خاطر اینکه چنتا پست جدا نداده باشم تو یه تاپیک میپرسم .

1 - منوهای بالای سایت که عکس داره رو چطور یشه گذاشت ؟

همچنین منوهای پایین که رو نوار منو هستش . بالای همون قسمتی که اخبار هست

اگه پستی وجود داره آدرس بدید یا اینکه یه توزیح مختصر ممنون میشم

2- تو قالب الکترو مارکت 1.6 زیر اسلاید و تبلیغات رنگی یه بخشی هست که

اسلاید نیست ولی حالت تب تب داره . نمیدونم از کجا باید توش مطلب بزارم

3- بعضی از پلاگین ها هستند تو همین الکترو مارکت 1.6 مثل اخبار که اون

بالا زیر هدر نشون داده میشه و یا بعضی پلاگین دیگه مثلا خودش سه تا نمونه

گذاشته ولی دیگه واسه اضافه کردن موارد دیگه یعنی یه new دیگه دکمه ای وجود

نداره . اخبار یکیه ... یا مثلا لوگوی بانک ها تو فوتر .

4- الان تو صفحه اصلی یا بعضی از جها کلمات انگلیسیه نمیدونم از کجا باید

فارسیش کنم مثلا تو صفحه اصلی نوشته in stock خب این کجا درست میشه

5- چطور بتونم منو بالای سایت عکس دار بزارم قالب منم الکترو مارکته

6 - الان تو فوتر سایتم http://www.daroukhane.com/index.php? یه خبرنامه اضافه شده که هم شماره موبایل میخواد هم ایمیل نمیدونم چی رو دست زدم که اینجور شد

7- بی درده سر ترین درگاه پرداخت چیه ؟ الان زرین پال میگه دارو میخوای

بفروشی غیر مجازه . بانک ملتم خیلی داره سوال پیچم میکنه نمیتونم بگم واسه

همشون کارم چیه چه طرحو ایده ای دارم حالا بی درده سر ترین درگاه پرداخت

چیه که هم درصد گیره و هم زود تصفیه کنه و هم گیر نباشه

8- vرنگ قالب سایت از کجا عوض میشه ؟؟ آخه گفتید این قابلیت هست نتونستم پیدش کنم

9 - آخر تکلیف گذاشتن ویدیو تو سایت چی شد میشه تو 1.6 یا نه ؟ یا مجبوریم یه اسکریپت دیگه رو ست کنیم رو پرستاشاپ

1

ببخشید زیاد سوال پرسیدم و شاید با سادگیش حوصلتون رو سر برد . اینا اوکی شه 90 درصد مشکلم حل شده . با تشکر از همتون

لینک به دیدگاه

سلام عضو جدید هستم . چند روزه که مطالب رو دارو میخونم و سیو میکنم فکر کنم کل انجمن رو سیو کرده باشم تو سیستمم http://ipresta.ir/forum/images/smilies/biggrin.gif

چنتا سوال دارم که مدیران گرامی به خاطر اینکه چنتا پست جدا نداده باشم تو یه تاپیک میپرسم .

اگه پستی وجود داره آدرس بدید یا اینکه یه توزیح مختصر ممنون میشم

6 - الان تو فوتر سایتم http://www.daroukhane.com/index.php? یه خبرنامه اضافه شده که هم شماره موبایل میخواد هم ایمیل نمیدونم چی رو دست زدم که اینجور شد

7- بی درده سر ترین درگاه پرداخت چیه ؟ الان زرین پال میگه دارو میخوای

بفروشی غیر مجازه . بانک ملتم خیلی داره سوال پیچم میکنه نمیتونم بگم واسه

همشون کارم چیه چه طرحو ایده ای دارم حالا بی درده سر ترین درگاه پرداخت

چیه که هم درصد گیره و هم زود تصفیه کنه و هم گیر نباشه

8- vرنگ قالب سایت از کجا عوض میشه ؟؟ آخه گفتید این قابلیت هست نتونستم پیدش کنم

9 - آخر تکلیف گذاشتن ویدیو تو سایت چی شد میشه تو 1.6 یا نه ؟ یا مجبوریم یه اسکریپت دیگه رو ست کنیم رو پرستاشاپ

1

ببخشید زیاد سوال پرسیدم و شاید با سادگیش حوصلتون رو سر برد . اینا اوکی شه 90 درصد مشکلم حل شده . با تشکر از همتون

1- اون منوی بالایی که همون عکس شاخه اصلی هستش که تعریف کردین باید موقع تعریف کردن شاخه ها منوی یه عکس 64*64 فرمت PNG قرار دهید.

عکس بالای اخبار هم عکس های تولید کنندگان هستن که می تونید با تعریف کردن یه تولید کننده و گذاشتن لوگوی اون عکس مورد نظر بیارین

2- اگه منظورتون همون قسمت به ((فروشگاه ما خوش امدید)) می تونید از طریق مازول سربرگ ها در صفحه اصلی اونا رو تغییر داده و یا اضافه کنید.

3- اون اخبار که مازول اطلاعیه هستش که میتونید تغییر و یا اضافه کنید.

لوگوی بانک ها تو فوتر هم با مازول آیکون هخا در فوتر تغییر می کنن

4- کلمه in stock هم تو موقعی که محصولی میخواین تعریف کنین اونجا قسمتی هست نو بخش مقادیر به این صورت ((متن نمایش داده شده وقتی که موحود است)) که میتونین با نوشتن کلمه موجود اونو درست کنین

5- فکر کنم تو بخش اول جواب داده شد.

6- اونم یه مازول فعال کردین که با این قالب همخوانی نداره کافیه اونو غیر فعال کنین (البته به نظر بنده)

7- میتونین از درگاه پای لاین استفاده کنین هم امکاناتش خوبه هم سازگاری بیشتری داره اینم سایتش payline.ir

8- رنگ قالب رو هم میتونین از قسمت ماژول ها و مازول تنظیمات قالب عوض کنین.

9- این قسمت رو من زیاد بلد نیستم متخصص میخواد

در اخر دوست عزیز خیلی از امکانات قالب الکترومارکت از طریق فعال و یا غیر فعال کردن مازول هاش میتونین اداره کنین که این به نظر بنده یکی از بهترین روش برای اداره قالب هستش که هم آسونتر میشه تنظیماتش رو اعمال کرد و هم آپدیت جدیدش به سادگی انجام میشه.

لینک به دیدگاه

7 - رنگ قالب سایت از کجا عوض میشه ؟؟ آخه گفتید این قابلیت هست نتونستم پیدش کنم

1 - برای شاخه هاتون عکس با فرمت png و آیکون مانند بذارین . منوی پایینی هم برای شاخه هاتون بندانگشتی اضافه کنید . برای مدیریت منو هم به ماژول منوی افقی مراجعه کنید .

2 - به بخش سایر ماژول ها مراجعه کنید ، هر ماژولی ایکون الکترومارکت رو داشته باشه ، مال همن قالبه . ماژول سربرگ در صفحه اصلی

3 - باگ هست و بروزرسانی که ارسال شده نصب کنید تا حل بشه .

4 - محصولات دمو رو پاک کنید و محصولات خودتون رو بزنید حل میشه

5 - پاسخ دادم ، به ویرایش شاخه رفته و سه تا بندانگشتی به سرشاخه ها اضافه کنید .

6 - ماژول خبرنامه خود پرستاشاپ رو غیرفعال کنید ( دقت کنید ماژولی که ارم الکترومارکت رو داره رو غیرفعال نکنید )

7 - رنگ قالب هم از ماژول تنظیمات قالب ( یا تغییر رنگ قالب ) عوض میشه .

ضمنا بهتره سوالاتتون رو از طریق ایمیل پشتیبانی مطرح کنید ، پاسخ گویی به سوالات در تاپیک بسیار محدود و خلاصه انجام میشه ( چون اینجا پشتیبانی عمومی هست )

لینک به دیدگاه

سلام

نظرتون راجع به استفاده از اين قالب براي سايت لوازم خانگي چطوره؟

ممنون

پست اول همین تاپیک رو بخونید ، نوشته شده که برای چه مواردی مناسبه و بینشون لوازم خانگی و آشپزخانه هم هست .
لینک به دیدگاه

توی سایت بعضی دوستانیکه این قالب رو خریدن وقتی وارد صفحه اول و حتی صفحه خرید میشیم اون وکتور تخفیف تکون نمیخوره! ابلته به جز فایر فاکس که توی این مرورگر حرکت میکنه! شاید به خاطر باگ اونو از کار انداختین نمیدونم ولی فکر میکنم بهتر بود حرکت میکرد چون جلوه ی گرافیکی خیلی خوبی داره ، لااقل توی قسمت خرید محصول. و در سایت یکی از دوستان دیدم خرید یک مرحله ای و توی یک صفحه نیست. آیا اینم بستگی به تنظیمات داره؟ و یکی هم اینکه کاش یه جای مخصوص برای نماد اعتماد الکترونیکی میگذاشتین مانند بقیه کارهاتون که اغلب جای مخصوصی داره. پیشنهاد شما برای جای قراردادن نماد توی این قالب کجاست؟

لینک به دیدگاه

مرسی بهمن جان تو این دو روز تعطیلات میشه گفت کله زیر بمه این اسکریپتو دراوردم. درموردت یکم زود قضاوت کرده بودم . حالا بماند چی . وقتی دیدم با حوصله دونه دونه سوالاتمو جواب دادی شرمنده شدم . بازم ممنون . اگه سوالی بود تو ایمل میپرسم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

آپدیت قالب الکترومارکت 1.6 به شماره 1.2 به تاریخ 1393/8/23 منتشر شد

با تشکر از تمامی مشتریان این قالب و کاربران انجمن ، که لطف دارن در ابتدا به قالب های بنده و سپس خود بنده :rolleyes: روند طراحی قالب های بهتر و همچنین پشتیبانی ، اصلاحات ، بهینه سازی ها و ارائه آپدیت برای قالب ها ، از سرعت مناسبی برخوردار گشته و بازخورد ها و نظرات مثبت دوستان و مشتریان ، در ادامه این راه و هر چه بهتر شدن خدمات پشتیبانی و کیفیت قالب ها ، روحیه و انرژی مضاعفی به ما می بخشد . امیدوارم بتونم این شعار که بهش اعتقاد دارم رو هر چه بیشتر عملی کنم که : مشتری پول خوب میده ، پشتیبانی و کار خوب هم تحویل میگیره .

و اما قالب الکترومارکت به عنوان یکی از محبوب ترین قالب های بومی پرستاشاپ ، که دوستان زیادی بهش لطف دارن ، با همکاری استفادهکنندگان و مشتریان و عنایتی که دارن ، روز به روز بهینه تر و کاراتر میشه . در این آپدیت نیز نه تنها باگ های متعددی کشف و رفع شده ، امکاناتی نیز اضافه شده که توجهتون رو بهشون جلب میکنم :

• افزودن شده امکان فعال و غیرفعال کردن فونت فارسی برای منوهای فروشگاه ( فونت فارسی برای فروشگاه هایی که اسم شاخه هاشون انگلیسیه ، ظاهر زشتی رو باعث بشه )
  • رفع نمایش نادرست و جاگیری نامناسب کادر جستجوی بالای فروشگاه
  • رفع باگ عدم هماهنگ شدن رنگ کادر جستجو با رنگ انتخابی از تنظیمات قالب
  • رفع باگ عدم هماهنگ شدن رنگ hover منوی افقی با رنگ انتخابی از تنظیمات قالب
  • رفع خطای ماژول محصولات تخفیف خورده در دیباگ پرستاشاپ
  • رفع باگ تصاویر بندانگشتی در صفحه محصول
  • رفع خطای ترجمه در ماژول نظرات در صفحه محصول
  • رفع باگ ماژول تبلیغات سایز 1 ( آپلود نشدن عکس در هاست )
  • اصلاحاتی در نمایش قیمت محصول در صفحه محصول
  • رفع باگ عدم ریسپانسیو بودن صفحه سبد خرید و جداول ریسپانسیو قالب
  • رفع باگ پایین افتادن نوشته ها در دکمه ها و برخی ایتم های قالب در مرورگر کروم
  • رفع باگ عدم نمایش صحیح منو در تبلت و موبایل
  • حذف عکس زیر شاخه ها در منو در حالت موبایل
  • رفع باگ ظاهر آشفته حامل ها در صفحه پرداخت و سبد خرید
  • بهینه تر کردن ماژول های محبوب ، ویژه ، جدید و پرفروش در صفحه اصلی در حالت موبایل و تبلت
  • بهینه تر کردن صفحه خرید تک مرحله ای
  • هماهنگی بیشتر و بهتر با تبلت و موبایل ها
  • همچنین با درخواست برخی از مشتریان ، ماژول جستجوی پیشرفته پرستاشاپ که با ویژگی های فارسی و انگلیسی مشکلاتی رو در نحوه نمایش داشت ، اصلاحیات لازم انجام شد .

[-notice-]این آپدیت حاوی اصلاحات و آپدیت شماره 1.1 قبلی نیز می باشد ، بنابراین با نصب آن نیازی به آپدیت قبلی قالب نخواهید داشت .[/-notice-]

لینک به دیدگاه

سلام من قالب نسخه 1.5 را خریده ام برای سایت کالاپسند و کلی هم خرج ماژول مگامنو و .. کردیم منتها به علت اینکه پرستاشاپش قدیمی بود کار رو متوقف کردیم حالا ما باید برای نسخه 1.6 که در واقع اپدیت قالب حساب میشه پول بدیم ؟ :(

لینک به دیدگاه

سلام من قالب نسخه 1.5 را خریده ام برای سایت کالاپسند و کلی هم خرج ماژول مگامنو و .. کردیم منتها به علت اینکه پرستاشاپش قدیمی بود کار رو متوقف کردیم حالا ما باید برای نسخه 1.6 که در واقع اپدیت قالب حساب میشه پول بدیم ؟ :(

نسخه 1.6 برای خریداران نسخه 1.5 رایگان ارائه میشه . در تاپیک نسخه 1.5 نیز ذکر شده که تضمین سازگاری تا نسخه 1.6.9 .
لینک به دیدگاه

نسخه 1.6 برای خریداران نسخه 1.5 رایگان ارائه میشه . در تاپیک نسخه 1.5 نیز ذکر شده که تضمین سازگاری تا نسخه 1.6.9 .

ایولا خیلی عالی مرسی چطور می تونم نسخه جدید رو بگیرم ؟ لطف می کنید برام ایمیل کنید آدرس ایمیلم رو که دارید [email protected]
لینک به دیدگاه

ایولا خیلی عالی مرسی چطور می تونم نسخه جدید رو بگیرم ؟ لطف می کنید برام ایمیل کنید آدرس ایمیلم رو که دارید [email protected]

با پشتیبانی قالب تماس بگیرین .
لینک به دیدگاه

1. چطور می تونم ستون سمت راست قالب رو بهش اضافه کنم؟

در حالت پیش فرض بدون ستون نشون میده.

تو قسمت تنظیمات / قالب رفتم اونجا ستون راست و چپ رو براش فعال کردم ولی تغییری نکرد.

راه دیگری هست؟

2. راستی چرا در بخش شاخه محصولات، فقط امکان نمایش 1، 2 و 5 محصول در هر بار هست؟

بهتر بود عدد 10 و 15 هم اضافه میشد.

مثلا اگه تو یه شاخه 50 تا محصول باشه مشتری مجبوره یا 5 تا 5 تا ببینه یا بزنه نمایش همه. حالت بینابین در نظر گرفته نشده

3. انصافا قالب کاملی هست و در حال حاضر بهترین قالب پرستاشاپ فارسی هست ولی اگه امکان دسته بندی توضیحات محصول رو داشت دیگه هیچ عیبی نمی شد بهش گرفت. یه ماژول تو یکی از سایت ها هست برای دسته بندی ولی اولا خیلی گرونه (60 تومان) و ثانیا مشخص نیس با این قالب سازگار هست یا خیر.

لینک به دیدگاه

1. چطور می تونم ستون سمت راست قالب رو بهش اضافه کنم؟

در حالت پیش فرض بدون ستون نشون میده.

تو قسمت تنظیمات / قالب رفتم اونجا ستون راست و چپ رو براش فعال کردم ولی تغییری نکرد.

راه دیگری هست؟

2. راستی چرا در بخش شاخه محصولات، فقط امکان نمایش 1، 2 و 5 محصول در هر بار هست؟

بهتر بود عدد 10 و 15 هم اضافه میشد.

مثلا اگه تو یه شاخه 50 تا محصول باشه مشتری مجبوره یا 5 تا 5 تا ببینه یا بزنه نمایش همه. حالت بینابین در نظر گرفته نشده

3. انصافا قالب کاملی هست و در حال حاضر بهترین قالب پرستاشاپ فارسی هست ولی اگه امکان دسته بندی توضیحات محصول رو داشت دیگه هیچ عیبی نمی شد بهش گرفت. یه ماژول تو یکی از سایت ها هست برای دسته بندی ولی اولا خیلی گرونه (60 تومان) و ثانیا مشخص نیس با این قالب سازگار هست یا خیر.

لطفا از اسپم خودداری کنید ( یک پستتون رو پاک کردم )

در آن واحد یا ستون راست باید فعال باشه یا چپ ، اگر هر دو رو فعال کنید ، هیچ کدوم نشون داده نخواهد شد . پس فقط یکی باید سبز باشه .

مورد دوم والا جزو قالب نیست ، خود پرستاشاپ تعیین میکنه اون عدد ها رو و میتونید تو پیشفرض هم ببینید .

قرار دادن ماژول های بیشتر روی قالب = گرون تر شدن قالب . چون من هم مجبورم از کسی بخرم و بذارم رو قالب و مسلم اون فرد رایگان نمیده به بنده . میتونید خودتون بگردین و ماژول مناسب اینکارو پیدا کرده و خریداری کنید .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلامی دیگر خدمت استفاده کنندگان قالب الکترومارکت و کاربران انجمن

خوب

، امروز خبر خوبی میخوام بهتون بدم و اونم اینکه بازم هم آپدیت جدید برای

الکترومارکت 1.6 و باز هم امکانات جدید و باز هم رفع چندین باگ و بهینه

سازی های بیشتر :cool:

دقیقا 10 روز از ارائه آپدیت قبلی میگذره و در طی این مدت کم ، دوستان زیادی پیام دادن و باگ گزارش دادن و درخواست هایی داشتن و انتقاد داشتن و تشکر کردن و ..... . کاربران و مشتریان این قالب عموما فروشگاه های خوبی دارند و از تجربه و دانش مناسبی هم برخوردار هستند ، پس سعی کردیم تا هر چه بهتر در جهت خدمت رسانی و پشتیبانی از این عزیزان قدم برداریم و آپدیت های خوبی برای قالب منتشر کنیم . در این آپدیت سورپرایزهای زیادی برای مشتریان وفادار داریم که مطمئنا خیلی ها انتظار این موارد رو در این آپدیت نداشتن :rolleyes:

آپدیت قالب الکترومارکت به شماره 1.3 به تاریخ 1393/9/23 :

افزودن شده ماژول منوی شاخه ها : همانطور که میدونید در هدر الکترومارکت آیکون های شاخه ها به نمایش در میان ، این آیکون ها همون عکس شاخه ها هستند که درا ون قسمت لود میشوند . ماژولی که برای اینکار در قالب تعبیه کرده بودیم ، بسیار محدود و ابتدایی بود و قابلیت انتخاب شاخه های دلخواه برای نمایش رو نداشت و به صورت اتوماتیک لود میکرد . برای همین با آقای مهدی شاد ( ramtin2025 ) این موضوع رو مطرح کردیم وا یشون یک ماژول مناسب و حرفه ای رو البته با تخفیف بسیار ویژه برای قالب طراحی کردن که با استفاده از این ماژول میتونید شاخه های دلخواه رو با آیکون دلخواه در بالای صفحه قرار دهید و کاملا دست شماست که چه شاخه هایی و با چه تعداد قرار دهید . البته توجه داشته باشید مشتریان گرامی هیچ هزینه ای بابت این ماژول پرداخت نمیکنند و ما خود هزینه آن را به ماژول نویس پرداخت کرده و بر روی قالب الکترومارکت قرار داده ایم و برای تمامی مشتریانی که قبلا خرید کرده اند نیز این ماژول رایگان ارسال خواهد شد . امیدواریم از این ماژول لذت ببرید ، با تشکر دوباره از آقای مهدی شاد بابت این ماژول کاربردی .

قابلیت فعال یا غیرفعال کردن آخرین بروزرسانی : در قالب الکترومارکت اگر دقت کرده باشید تاریخ آخرین بروزرسانی هر محصول رو نشون میده ، با این گزینه که در تنظیمات قالب اضافه شده است ، تاریخ آخرین بروزرسانی محصول رو میتونید فعال یا غیرفعال نمایید .

قابلیت غیرفعال کردن / فعال کردن افکت سیاه و سفید شدن عکس محصولات : اگر دقت کرده باشید با رفتن ماوس بر روی عکس محصولات ، عکس ها از حالت سیاه وسفید به رنگی تبدیل میشوند که برخی دوستان خواستن قابلیتی رو اضافه کنم تا بتونن این افکت رو خاموش و یا کنترل کنن که در این آپدیت اضافه شد .

جستجوی نوع دوم : نوع کادر جستجو در بالای این قالب کمی با بخش جستجو در قالب های دیگر فرق دارد ، دوستانی درخواست کردن که این بخش رو به حالت مرسوم در دیگر قالب ها تغییر بدم که چون یک عده هم این شکلی دوست دارن ، این آپشن رو اختیاری در تنظیمات قالب قرار دارم . یعنی میتونید با یک کلیک شکل کادر جستجو رو تغییر بدین .

مخفی کردن قیمت محصولات ، زمانی که موجودی ندارند : یک دوستی گفتن که دیجی کالا وقتی محصولی موجودی نداره ، قیمت هم نشون داده نمیشه ، ابتدا انجام اینکار فقط با ویرایش قالب امکان پذیر بود که ممکن بود عده ای دیگر از دوستان نپسندن ، برای همین این امکان رو به صورت اختیاری در تنظمیات قالب اضافه کردم .

فعال / غیرفعال کردن بخش ویژگی ها در صفحه مصحول : برخی برای بخش ویژگی ها ماژول حرفه ای خریداری میکنند و زمانی که نصب میکنن می بایست بخش ویژگی های خود پرستاشاپ در قالب برداشته بشه که اینکار هم فقط با دستکاری قالب مقدور بود ، بنابراین این آپشن رو در تنظمیات قالب اضافه کردم تا با یک کلیک ای نبخش فعال و یا غیرفعال بشه .

افزوده شدن لینک ها و آیکون های اینستاگرام و viemo در ماژول آیکون های شبکه های اجتماعی در فوتر

رفع باگ عدم نمایش صحیح بخش لوازم جانبی در صفحه محصول و سازگاری این بخش با موبایل و تبلت

رفع باگ عدم نمایش صحیح بخش تخفیف تعداد در صفحه محصول

رفع باگ و مشکل انیمیشن مقدار تخفیف در صفحه اصلی و صفحه محصول

رفع چندین باگ کوچک در ماژول سربرگ ها در صفحه اصلی ، ماژول بلوک های صفحه اصلی ، اسلایدر و ماژول جستجو

این آپدیت طی چند ساعت آینده به ایمیل مشتریان ارسال خواهد شد .

[-document-]توجه : این آپدیت شامل آپدیت های قبلی نمی باشد . برای نصب این آپدیت ابتدا باید آپدیت های قبلی نصب شده باشد .[/-document-]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...