رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

آپدیت قالب الکترومارکت به شماره 1.5 به تاریخ 1393/10/11 منتشر شد ( آپدیت پنجم )

با سلامی دیگر ، آپدیت پنجم قالب الکترومارکت نیز آماده شد . این آپدیت هم خیلی مهمه ، هم براش وقت زیادی گذاشته شده ، پس حتما نصب کنید . به خصوص اینکه در این آپدیت سعی شده تا اونجا که ممکنه با اینترنت اکسپلورر 8 هم قالب سازگار بشه ، هر چند سازگاری صد درصد ممکن نیست .

تغییرات ، بهینه سازی ها و امکانات این نسخه :

• سازگاری 90 درصد با اینترنت اکسپلورر 8 ( قبل از این آپدیت با این نسخه ناسازگاری کامل داشت )
  • بهینه سازی و رفع مشکل کش و خالی شدن ماژول محصولات پرفروش
  • بهینه سازی و رفع مشکل کش و خالی شدن ماژول محصولات جدید
  • بهینه سازی ماژول جعبه های رنگی در صفحه محصول
  • رفع چند باگ در ماژول منوی شاخه ها ( آیکون ها در بالای سایت )
  • بهینه سازی ماژول های تبلیغات در ستون ها
  • رفع مشکل عدم نمایش زیرشاخه ها
  • رفع مشکل عدم نمایش توضیحات شاخه

این آپدیت طی 1 ساعت از زمان ارسال این پست به ایمیل کلیه خریداران ارسال می گردد ( لطفا اگر ایمیل ما در اسپم شما بود ، آن را به اینباکس منتقل نمایید )

توجه : این آپدیت رو فقط افرادی که آپدیت 1.4 رو نصب کردن میتونن نصب کنن . در صورتی که آپدیت 1.4 رو نصب نکرده اید این آپدیت را نصب نکنید چون فروشگاه شما را از کار خواهد انداخت .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام مجدد.

میشه تو این تاپیک پیشنهادهایی داد که تغییراتی در قالب ایجاد بشه تا کارایی سایت بالا تر بره؟

مثلا :

• نمایش ستون سمت راست یا چپ در صفحه محصول
  • یا نمایش تعداد بیشتر محصولات در صفحه اول با استفاده از ماژول های بیشتر
  • یا کاستومایز کردن ماژول ها برای نشون دادن یه دسته خاص از محصولات

مثلا تو صفحه اول ستون سمت راست خیلی پایین میاد ولی قسمت محصولات تو مرکز سایت همیشه یک اندازه ثابت هست.گه میشد ماژول ها رو زیاد کرد یا نمایش محصولات رو به صورت چند ستون و ردیف مرتب کرد خیلی عالی میشد.

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

میشه تو این تاپیک پیشنهادهایی داد که تغییراتی در قالب ایجاد بشه تا کارایی سایت بالا تر بره؟

مثلا :

• نمایش ستون سمت راست یا چپ در صفحه محصول
  • یا نمایش تعداد بیشتر محصولات در صفحه اول با استفاده از ماژول های بیشتر
  • یا کاستومایز کردن ماژول ها برای نشون دادن یه دسته خاص از محصولات

مثلا تو صفحه اول ستون سمت راست خیلی پایین میاد ولی قسمت محصولات تو مرکز سایت همیشه یک اندازه ثابت هست.گه میشد ماژول ها رو زیاد کرد یا نمایش محصولات رو به صورت چند ستون و ردیف مرتب کرد خیلی عالی میشد.

پرستاشاپ واقعا امکانات خیلی خیلی خیلی زیاد و پیچیده ای داره ، متاسفانه همانطور که قبلا هم در تاپیک های زیادی بارها تکرار کردم ، کنکاش و جستجو نمیکنن مشتری ها در بخش مدیریت تا چیزای جدیدی یاد بگیرن . واقعا بعضی چیزا رو باید خود کاربر تجربه و کشف و یاد بگیره و با آموزش و .. نمیشه انجام داد .

برای مثال اینکه درخواست میکنید در صفحه محصول ستون راست باشه در این قالب ، چیزی هست که وجود داره ! شاید ندونید میتونید تو صفحه اصلی ستون چپ هم بذراید ، تو صفحه مصحول ستون راست یا ستون چپ هم میتونید بذارید ، تو شاخه ها هم همینطور !

کافیه به بخش تنظیمات / قالب ها مراجعه کنید . در این صفحه روی ویرایش قالب الکترومارکت کلیک کنید و در پایین صفحه ای که باز میشه ، اسم صفحات سایتتون هست که جلوشون تیک های قرمز و سبز وجود داره ، یکی از تیک ها مال ستون راست هست و دیگری مال ستون چپ . جلوی صفحه محصول هیچ کدوم از تیک ها سبز نیستند ، کافیه ستونی که میخواین رو سبز کنید تا ظاهر بشه در صفحه محصول . به همین راحتی . برای بقیه صفحات هم میتونید همینکارو انجام بدین ، یعنی ستون راست یا چپ بذارین .

مورد بعدی هم برمیگرده به چیدمان و هنر شما . اگه ستون راست خیلی دراز میشه ، خوب راهکارهای زیادی داره ، یکی از این راهکار ها که مسلما نمیدونید ، مخفی کردن ماژول های خاص در صفحات خاص هست که پرستاشاپ داره . یعنی چی ؟ یعنی اینکه وقتی تو ستون وسط محصولات جدید رو در صفحه اصلی دارین ، چه نیازی به وجود این ماژول در ستون راست دارین ؟ بهتر نیست محصولات جدید وقتی تو ستون وسط هست ، از ستون راست تو صفحه اصلی حذف بشه ؟ مسلما کار منطقی همینه .

با قابلیتی که پرستاشاپ داره ، میتونید مثلا ماژول محصولات جدید که در ستون راست هست رو فقط از صفحه اصلی محو کنید ، در بقیه صفحات نشون داده خواهد شد . حتی میتونید مثلا هم از صفحه اصلی محو کنید هم از صفحه محصول ، کاملا دست خودتونه . برای اجرای این قابلیت کافیه به بخش ماژول ها / جایگاه مراجعه نمایید . در این صفحه ستون راست رو پیدا کنید : right column

خوب حالا محصولات جدید اونجا هست ، رو ویرایشش کلیک کنید ، در صفحه ای که باز میشه ، پایینش ، لیست صفحات سایتتون رو میاره ، کافیه صفحه ایندکس رو روش کلیک کنید تا انتخاب بشه و بعد ذخیره رو بزنید . به همین راحتی ماژول محصولات جدید از ستون راست در صفحه اصلی حذف میشه ( در باقی صفحات خواهد بود )

میتونید همین روش رو برای تک تک ماژول های فروشگاهتون اعمال کنید و نتایج شگفت انگیزی رو شاهد باشین ، مثلا محصولات جدید تو صفحه اصلی نباشه ، یا محصولات پرفروش فقط در صفحه اصلی باشه یا محصولات پرفروش فقط در صفحه محصول باشه و ... اینجوری ظاهر فروشگاهتون و صفحات فروشگاهتون متنوع شده و حالت لایو و زنده به خودش میگیره . در هر صفحه از فروشگاه میتونید یک حس جدید به مشتری القا کنید و ماژول هایی که نیاز هست رو فقط نمایش بدین .

پرستاشاپ ابزارهای لازم رو به شما میده ، اما استفاده از این ابزارها به خلاقیت و دانش شما بستگی داره و البته کمی تخیل :)

لینک به دیدگاه

سلام :

نمیدونم کسی دقت کرده یا نه اگه قالبو رو از حالت ریسپانسیو خارج کنید توی برخی از مرورگر های دیفالت و معروف گوشی ها قالب نصفه ظاهر میشه ( مرورگرهایی مثل اکسپلورر دیفالت اکثر گوشی ها یا یو سی ) این مشکل از کجاست حل شدنیه یا نه خوده من به شخصه دوست دارم فروشگاه کامل تو صفحه گوشی لود بشه ولی با این مشکل که تو بعضی از گوشی ها مخصوصا سونی که مرورگر اصلیش اکسپلورر قالب کامل ظاهر نمیشه نمیتونم از ی سایت کامل لذت ببرم .

لینک به دیدگاه

سلام :

نمیدونم کسی دقت کرده یا نه اگه قالبو رو از حالت ریسپانسیو خارج کنید توی برخی از مرورگر های دیفالت و معروف گوشی ها قالب نصفه ظاهر میشه ( مرورگرهایی مثل اکسپلورر دیفالت اکثر گوشی ها یا یو سی ) این مشکل از کجاست حل شدنیه یا نه خوده من به شخصه دوست دارم فروشگاه کامل تو صفحه گوشی لود بشه ولی با این مشکل که تو بعضی از گوشی ها مخصوصا سونی که مرورگر اصلیش اکسپلورر قالب کامل ظاهر نمیشه نمیتونم از ی سایت کامل لذت ببرم .

عکس بگیرین از مشکل و ارسال کنید در همینجا .اگر قابل حل باشه در آپدیت بعدی لحاظ میکنم ، اما قولی نمیدم .
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

آپدیت قالب الکترومارکت به شماره 1.6 به تاریخ 1393/10/16 ( آپدیت ششم )

آپدیت جدید الکترومارکت آماده شد . این آپدیت به نوعی جمع آوری و حسن ختام آپدیت های قبلی قالب می باشد و با انجام آن سایت شما به حالت پایدار درخواهد آمد و مشکلاتی که در برخی ماژول ها وجود داشت به صورت کامل برطرف شده است .

همراه این قالب فیلم آموزشی وجود دارد که با تماشا کردن آن میتوانید آپدیت ها را با هم ترکیب کرده و فایل اوریجینال قالب به همراه آخرین آپدیت ها رو در اختیار داشته باشید .

رفع مشکل محصولات جدید و پرفروش به صورت قطعی و کامل

قابلیت غیرفعال یا فعال کردن نمایش زیرشاخه ها در صفحه شاخه ها

بهبودهای گرافیکی جزئی در قالب

این آپدیت به دلیل حجم زیاد ، حداکثر 12 ساعت از زمان انتشار این پست به صورت نوبتی با اولویت نام و نام خانوادگی به ایمیل تمامی مشتریان ارسال خواهد شد .

توجه : برای نصب این آپدیت حتما نیاز هست که حداقل آپدیت شماره 1.4 و 1.5 قالب رو نصب کرده باشین ( در غیر این صورت فروشگاه شما از کار خواهد افتاد ) ..

لینک به دیدگاه

سلام

با تشکر از قالب زیباتون

در قسمت مشخصات میخوام دارد و ندارد رو بصورت تصویری ضرب در و تیک بزارم . لطفا راهنمایی کنید

میتونید بنویسید : بلی ، خیر ، دارد ، ندارد و یا yes , no
لینک به دیدگاه

آقا بهمن تو آپدیت 1.6 قرار بود قسمت زیر شاخه ها و عکس اونا رو بشه غیر فعال کرد ولی من نتونستم اینکار رو انجام بدم آیا تو اپدیت 1.6 این مورد لحاظ شده یا خیر در ضمن قرار بود یه فیلم اموزشی هم همراه با اپدیت ارسال بشه که برای من فقط یه آپدیت قالب ارسال شده

لینک به دیدگاه

آقا بهمن تو آپدیت 1.6 قرار بود قسمت زیر شاخه ها و عکس اونا رو بشه غیر فعال کرد ولی من نتونستم اینکار رو انجام بدم آیا تو اپدیت 1.6 این مورد لحاظ شده یا خیر در ضمن قرار بود یه فیلم اموزشی هم همراه با اپدیت ارسال بشه که برای من فقط یه آپدیت قالب ارسال شده

در کادر جستجوی صفحه ماژول ها تایپ کنید : theme

یه ماژول میاد به اسم پیکربندی قالب . این ماژول غیرفعال است . این ماژول رو حذف نصب کرده و سپس دوباره نصب کنید و اگر آپدیتی براش بود آپدیتش کنید . سپس غیرفعالش کنید و برین توش . آخرین گزینه غیرفعال کردن زیر شاخه هاست.

فیلم آموزشی هم بیخیال شدم ، فیلم هم بدم یه عده بازم اشتباهی انجام میدن و میزنن فروشگاهشون رو میترکونن و بیا و درستش کن ...

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

این سوال مهمی برای بنده:

آیا توی این قالب تگ های H1 و غیره در نظر گرفته شده؟

برای دوستان پرستا شاپی فکر کنم همگی یکسان باشه این مورد که وقتی در سایت های مختلف چک میکنیم با این مورد مواجه میشیم که سایتمون تگ H1 نداره.

فکر کنم این مشکل رو باید فقط از توی قالب حل کرد

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

این سوال مهمی برای بنده:

آیا توی این قالب تگ های H1 و غیره در نظر گرفته شده؟

برای دوستان پرستا شاپی فکر کنم همگی یکسان باشه این مورد که وقتی در سایت های مختلف چک میکنیم با این مورد مواجه میشیم که سایتمون تگ H1 نداره.

فکر کنم این مشکل رو باید فقط از توی قالب حل کرد

ممنون

یعنی شما میفرمایین بنده که 6 ساله پرستاشاپ کار میکنم نمیدونم تگ h1 چیه و بلد نیستم تو قالب ها قرار بدم ؟! :)

تگ ها در یک فروشگاه اینترنتی با یک سایت وردپرسی و وبلاگ زمین تا آسمون ساختارشون فرق میکنه . در تمامی قالب های پرستاشاپ تگ h1 و .. وجود داره بلااستثنا . پرستاشاپ اونقدر حرفه ای هست که تمامی صفحاتش این تگ ها رو به صورت هوشمند داره به جز صفحه اصلی که اینو در اختیار خود مدیر فروشگاه گذاشته . یعنی با ماژول ویرایشگر صفحه اصلی میتونید برای صفحه اول فروشگاهتون تگ ها رو بنویسید .

باقی صفحات خودشون دارن :

صفحه محصول : اسم محصول تو تگ h1 قرار داره ، باقی تگ ها رو میتونید با ویرایشگر محصول قرار بدین خودتون .

صفحه شاخه ها : اسم شاخه در تگ h1 قرار داره ، باقی تگ ها رو میتونید در قسمت توضیحات شاخه بنویسید خودتون .

و ...........

تگ ها در هر صفحه و در هر شاخه و در هر محصول متفاوت هست و به جز تگ h1 باقی رو باید از ویرایشگر پرستاشاپ قرار بدین و نمیشه تو قالب قرار داد ، چون نمیشه مثلا تگ های یک محصول به اسم مانیتور با یک محصول به اسم پوشک بچه یکی باشه . به عبارت دیگر این به دانش اون مدیر فروشگاه برمیگرده که توضیحات یک شاخه یا یک محصولشو چطوری بنویسه و چطوری تگ ها رو جاگذاری کنه .

لینک به دیدگاه

یه سوال داشتم.

من این قالب رو تو کامپیوتر هایی با رزولیشن بالا باز کردم و متوجه شدم در حالت رسپانسیو و غیر رسپانسیو سایت به یک حالت نشون داده میشه.یعنی تو رزولیشن بالا و پایین عرض صفحه یک اندازه هست و به صورت کامل صفحه مانیتور رو پر نمیکنه و تو رزولیشن بالا قسمت زیادی از کناره سایت در دو طرف خالی میمونه. مثلا اسلایدر سایت در واع عکسهایی هست که عرضشون 1136 پیکسله ولی تو هر رزولیشن صفحه ای 870 پیکسل نشون میده

حالا نمیدونم من بلد نیستم کاری بکنم یا واقعا همینطوره!

نمیشه کاری کرد که سایت کامل نشون داده بشه و کناره های سایت خالی نباشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

یه سوال داشتم.

من این قالب رو تو کامپیوتر هایی با رزولیشن بالا باز کردم و متوجه شدم در حالت رسپانسیو و غیر رسپانسیو سایت به یک حالت نشون داده میشه.یعنی تو رزولیشن بالا و پایین عرض صفحه یک اندازه هست و به صورت کامل صفحه مانیتور رو پر نمیکنه و تو رزولیشن بالا قسمت زیادی از کناره سایت در دو طرف خالی میمونه. مثلا اسلایدر سایت در واع عکسهایی هست که عرضشون 1136 پیکسله ولی تو هر رزولیشن صفحه ای 870 پیکسل نشون میده

خوب یه سوال ، میشه بفرمایید چرا قالب بنده رو تو کامپیوترهای با رزولوشن بالا باز کردین ؟! مثلا نمیشد دیجی کالا رو باز میکردین یا قالب های معروف خارجی رو هم تست میکردین ؟! :)

یکمی رو بوت استرپ و ریسپانسیو تحقیق کنید تو اینترنت . ریسپانسیو محدوده داره ، حداکثر سایز 1200 پیکسل و حداقل 320 پیکسل میتونه باشه . یعنی از 1200 به بالاتر فرقی نمیکنه و یک اندازه نشون خواهد داد . اصولی هم همینه ، شما فکر کن یه مانیتور 4k داشته باشی که 27 اینچ باشه ، اگه بخواد عرض صفحه رو یک سایت پر کنه باید برای اینکه ببینی طرف دیگه سایت چی قرار داره یه متر سرتو جابجا کنی :)

لینک به دیدگاه

یه سوال داشتم.

خوب یه سوال ، میشه بفرمایید چرا قالب بنده رو تو کامپیوترهای با رزولوشن بالا باز کردین ؟! مثلا نمیشد دیجی کالا رو باز میکردین یا قالب های معروف خارجی رو هم تست میکردین ؟! :)

یکمی رو بوت استرپ و ریسپانسیو تحقیق کنید تو اینترنت . ریسپانسیو محدوده داره ، حداکثر سایز 1200 پیکسل و حداقل 320 پیکسل میتونه باشه . یعنی از 1200 به بالاتر فرقی نمیکنه و یک اندازه نشون خواهد داد . اصولی هم همینه ، شما فکر کن یه مانیتور 4k داشته باشی که 27 اینچ باشه ، اگه بخواد عرض صفحه رو یک سایت پر کنه باید برای اینکه ببینی طرف دیگه سایت چی قرار داره یه متر سرتو جابجا کنی :)

آقا من شرمندم. الان قانع شدم. اصن نابودم کردی :-) دم شما گرم
لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان میشه بپرسم از کجا می توان عکس به منوی افقی اضافه کرد ممنون میشم راهنمایی کنید

تاپیک سوالات پرتکرار قالب الکترومارکت رو بخونید ( زیر همین صفحه لینکش هست )
لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

من رفتم گزینه ایی برای فعال سازی ستون چپ و راست نداشت

دوست عزیز این مورد به راحتی فعا میشه

برین تو تنظیمات+ قالب ها + electromarket = از اونجا میتونین بر روی قالب هر کاری انجام بین میتونین ستون سمت چپ و یا راست رو فعال کنین و یا اینکه هر دوشو غیر فعال کنین

لینک به دیدگاه

با سلام . من این قالب رو خریداری کردم و چندین مشکل داره . آدرس سایت www.marketestan.com هستش

مشکل یک : محصولاتی که رفتم داخلش و افزودن یک قیمت خاص رو زدم توی ماژول محصولات تخفیف دار نمیاره

مشکل دو : محصولات جدید باید بالاش یک آیکون "جدید" باشه که مال من نداره

مشکل سه : من قبل از نصب این قالب و ارتقای پرستا شاپ از 1.5 به 1.6 از ماژول بلاگ lofblog استفاده میکردم که الان ناپدید شده و لینک هایی که داشتم رو دیگه نمیاره در صورتی که ماژول هنوز توی قسمت مدیریت سایت موجوده

مشکل چهار : لینک زیر رو ببینید توی قسمت ترکیبات محصول یک گزینه داریم به نام نوع ماساژور که جلوش منوی کشویی هستش چرا این منوی کشویی اینقدر کوچیکه و فونت داخلش اینقدر بد طراحی شده ؟

لینک به دیدگاه

با سلام . من این قالب رو خریداری کردم و چندین مشکل داره . آدرس سایت www.marketestan.com هستش

مشکل یک : محصولاتی که رفتم داخلش و افزودن یک قیمت خاص رو زدم توی ماژول محصولات تخفیف دار نمیاره

مشکل دو : محصولات جدید باید بالاش یک آیکون "جدید" باشه که مال من نداره

مشکل سه : من قبل از نصب این قالب و ارتقای پرستا شاپ از 1.5 به 1.6 از ماژول بلاگ lofblog استفاده میکردم که الان ناپدید شده و لینک هایی که داشتم رو دیگه نمیاره در صورتی که ماژول هنوز توی قسمت مدیریت سایت موجوده

مشکل چهار : لینک زیر رو ببینید توی قسمت ترکیبات محصول یک گزینه داریم به نام نوع ماساژور که جلوش منوی کشویی هستش چرا این منوی کشویی اینقدر کوچیکه و فونت داخلش اینقدر بد طراحی شده ؟

مشکل یک : ببینید ، اگر محصولاتتون رو قیمت ویژه گذاشتین و تاریخ شمسی مشخص کردین ، این مشکل پیش خواهد آمد . تاریخ رو میلادی بذارین ، این به قالب مربوط نیست و یک باگ در اون بخش پرستاشاپ هست که میلادی فقط کار میکنه .

مشکل دوم : ملاک ما دموی قالب هست ، اگر در دمو چیزی هست که تو فروشگاه شما نیست ، میتونید مطرح کنید . در این مورد هم اگر منظورتون صفحه اول باشه ، در صفحه اول محصولات جدید خودشون دسته بندی شدن و در دموی قالب هم چنین چیزی نیست . اگر در شاخه ها منظورتون باشه که نشون میده ( البته باید از تنظیمات / محصولات ، تعیین کنید که نحوه چیدمان محصولات در شاخه ها طوری باشه که محصولات جدید رو اول نشون بده و بعد محصولات قدیمی رو )

مشکل سوم : ماژول هایی که جزو قالب نیستند توسط ما پشتیبانی نمیشوند . ما فقط چیزی که فروختیم رو پشتیبانی میکنیم ، اینکه ماژول دیگری دارین که از جای دیگری خریداری کردین باید از همونجا پشتیبانی بگیرین ، بنده فقط پشتیبانی قالب و ماژول های همراه قالب که در قبالش پولی دریافت کردم رو بر عهده دارم ( یک راهنمایی کوچیک برای شما اینکه ممکنه ماژول با نسخه 1.6 سازگار نباشه )

مشکل چهارم : لینکی نداده اید ....

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام و خسته نباشید خدمت مدیران و دوستان گرامی.

بنده از سایت شما یک قالب الکترو مارکت خریداری کردم (چند روز پیش) و آموزش

درون فایل مراحل نصب و اکتیو کردن و راه اندازی رو انجام دادم. الان چند

چیز هست که تو قالب پیدا نمیکنم ولی در دمو نمایش موجود هست.

مشکل 1: پیدا نکردن بخش جستجو پیشرفته در صفحه هر محصول...

مشکل 2: پیدانکردن بخش اطلاع رسانی برای عدم موجودی محصول

http://upload7.ir/uploads//8b92fb856fce15018f9791627d406eef66f8ada4.jpg

مشکل 3: پیدانکردن بخش مشخصات محصول به صورتی که تیک سبز یا علامت قرمز داشته باشه

http://upload7.ir/uploads//fb6b703d8c8b74d078238a690b0f9eab0869e796.jpg

مشکل 4: پیدانکردن بخش امتیاز وفاداری

http://upload7.ir/uploads//e2744b4673570ef7b91288d8e4fc7854d63a8d81.jpg

ضمن تشکر از قالب خوبتون ممنون میشم مشکلات بنده رو حل کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...