رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

وقت بخیر

من وقتی ماژول جستجو رو غیر فعال می کنم در صفحه اصلی ماژول های جدید ترین و پرفروش ترین محصولات دچار تغییراتی میشه و به هم میریزه, لطفا در این خصوص راهنمایی بفرمایید.

فایل پیوست گردید

http://s3.picofile.com/file/8207007242/sssssssssssssed.jpg

با احترام

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام

دوستان من هر کاری کردم نتونستم ستون عمودی چپ یا راست رو فعال کنم

تو تنظیمات قالب هم تیکشو میزنما اما فعال نمیشه . اینم میدونم که فقط باید یکیش فعال باشه.

ممنون از کمکتون

لینک به دیدگاه

وقت بخیر

ممنون میشم به دو سوال بنده پاسخ بدید

1- آیا با آپدیت پرستاشاپ شخصی سازی قالب از بین خواهد رفت ؟

2- آیا بنده که قالب رو آپدیت نکردم و الان بخوام پرستا رو آپدیت کنم ولی قالب رو بزارم در همون نسخه باشه مشکلی ایجاد می کنه ؟

1- با آپدیت پرستاشاپ شخصی سازی قالب از بین بره ؟! چه ربطی داره . با اپدیت قالب شخصی سازی قالب از بین میره

2 - بله مشکل ایجاد میکنه ، یعنی اصلا کار نمیکنه :)

لینک به دیدگاه

وقت بخیر

من وقتی ماژول جستجو رو غیر فعال می کنم در صفحه اصلی ماژول های جدید ترین و پرفروش ترین محصولات دچار تغییراتی میشه و به هم میریزه, لطفا در این خصوص راهنمایی بفرمایید.

فایل پیوست گردید

http://s3.picofile.com/file/8207007242/sssssssssssssed.jpg

با احترام

پرستاشاپ و قالب خودتون رو آپدیت کنید این موارد حل میشه

لینک به دیدگاه

سلام

چطور باید نوشته ها را در ماژول سر برگ در صفحه اصلی را  پیکربندی کرد تا مثل دمو عکس سمت چپ قرار بگیرد؟

توی صفحه اصلی  سربرگ هفت روز بازگردانی کالا را ببینید

buysa.ir

لینک به دیدگاه

سلام

چطور باید نوشته ها را در ماژول سر برگ در صفحه اصلی را  پیکربندی کرد تا مثل دمو عکس سمت چپ قرار بگیرد؟

توی صفحه اصلی  سربرگ هفت روز بازگردانی کالا را ببینید

buysa.ir

عکس رو بذارین تو اولین سطر ( اول سطر یا آخر سطر ) بعد رو عکس کلیک کنید و و ردیف بندی نوشته رو سمت چپ یا راست بذارین

لینک به دیدگاه

سلام

جناب تو مود ریسپانسیو موبایل اسلایدر و هیج یک از بنر ها نمایش داده نمیشه و فقط سربرگ نمایش داده میشه ؟

چی کار باید بکنم ؟؟

تو موبایل جا برای همه چی وجود نداره دوست عزیز ، فقط موارد مهم نمایش داده میشن (برین اپ دیجی کالا رو رو گوشی نصب کنید ببینید چطوریه )

البته اسلایدر رو از بخش ماژول ها میتونید برای موبایل نیز فعال کنید .

لینک به دیدگاه

تو موبایل جا برای همه چی وجود نداره دوست عزیز ، فقط موارد مهم نمایش داده میشن (برین اپ دیجی کالا رو رو گوشی نصب کنید ببینید چطوریه )

البته اسلایدر رو از بخش ماژول ها میتونید برای موبایل نیز فعال کنید .

می دونم ولی حوب بعضی ها بنر ها رو هم تو مود موبایل قرار دادن مرسی همون اسلایدر کفایت می کنه با تشکر 

لینک به دیدگاه

عزیز فعال کردم بازم نیمد

کش را پاک کردم کامپایل اجباری هم روشن کردم مشکل از کجاست ؟؟

از بخش پشتیبانی اطلاعات هاست + مدیریت رو ارسال کنید بررسی میشه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام ببخشید من یه مشکل دارم تویه قالب الکترومارکت 

من نمیتوتنم کاری کنم که تویه سایت در صفحه اصلی محصولات پیشنهاد ویژه رو بهم نشون بده 

از پشتیبانی پرسیدم گفتن باید در قسمت محصولات دارای تخفیف تیکش رو بزنید و قیمت با تخفیف رو بزنید خودکار میاد 

ولی من در قیمت این جور موردی رو ندارم لطفا راهنماییم بفرمایید 

راستی خیلی هم با سیستم فروم اشنایی ندارم نمیدونم جوابم رو بدید به ایمیلم میاد یا باید همینجا بیام بخونم ممنون میشم باز راهنماییم کنید 

[email protected]

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید من یه مشکل دارم تویه قالب الکترومارکت 

من نمیتوتنم کاری کنم که تویه سایت در صفحه اصلی محصولات پیشنهاد ویژه رو بهم نشون بده 

از پشتیبانی پرسیدم گفتن باید در قسمت محصولات دارای تخفیف تیکش رو بزنید و قیمت با تخفیف رو بزنید خودکار میاد 

ولی من در قیمت این جور موردی رو ندارم لطفا راهنماییم بفرمایید 

راستی خیلی هم با سیستم فروم اشنایی ندارم نمیدونم جوابم رو بدید به ایمیلم میاد یا باید همینجا بیام بخونم ممنون میشم باز راهنماییم کنید 

[email protected]

براتون جواب رو ایمیل کردم ، داخل تب قیمت ها توی ویرایش محصولاتتون پایین کادر قیمت محصول یه کادر به اسم قیمت های ویژه هستش، که میتونید اونجا یه قیمت ویژه بزارید فقط باید یکم اسکرول کنید

اگر باز هم مشکل داشتید یه سری هم به ماژول مخصوص همین اسلایدر توی ماژول های الکترومارکت بندازید که یه وقت غیر فعالش نکرده باشید

در ضمن اگر محصول رو جدید وارد میکنید ، تا زمانی که محصول رو ذخیره نکردید ، نمیتونید کادرهای دیگه رو ببینید ، مشکل شما این هستش فکر میکنم

لینک به دیدگاه

سلام خدا قوت مهندس بهمن جان

یه سوالی داشتم من اواخر 93 از شما قالب رو خریداری کردم و 2 یا 3 آپدیت اخر رو ندارم. ابتدا باید پرستا رو به نسخه مورد نظر اپدیتهای جدید به روز رسانی کنم. سوالی داشتم چون در حال حاضر تصاویر قالب رو تغییراتی دادم اگر آپدیت انجام بشه دوباره باید همه کارها رو انجام بدم ؟ چون جایی گفته بودید که قالب رو حذف کنید و دوباره قالب نسخه جدید رو نصب کنید

لینک به دیدگاه

سلام خدا قوت مهندس بهمن جان

یه سوالی داشتم من اواخر 93 از شما قالب رو خریداری کردم و 2 یا 3 آپدیت اخر رو ندارم. ابتدا باید پرستا رو به نسخه مورد نظر اپدیتهای جدید به روز رسانی کنم. سوالی داشتم چون در حال حاضر تصاویر قالب رو تغییراتی دادم اگر آپدیت انجام بشه دوباره باید همه کارها رو انجام بدم ؟ چون جایی گفته بودید که قالب رو حذف کنید و دوباره قالب نسخه جدید رو نصب کنید

بله با اپدیت همه تغییرات ریست میشن
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گرامی

ببخشید ، در قالب الکترو مارکت چطور باید برای محصولات گارانتی تعریف کنم؟؟؟؟ تشکر

ترکیبات رو در انجمن جستجو کنید
لینک به دیدگاه

سلام.

تنظیم نحوه نمایش محصولات در بخش بندی توی این قالب چجوریه؟ من میخوام مشتری وقتی میاد تو بخش محصولات رو به صورت سطری ببینه و حالت مشبک نباشه. این تنظیم توی قالب الکترو مارکت کجاست؟اصلا همچین امکانی هست؟

لینک به دیدگاه

سلام.

تنظیم نحوه نمایش محصولات در بخش بندی توی این قالب چجوریه؟ من میخوام مشتری وقتی میاد تو بخش محصولات رو به صورت سطری ببینه و حالت مشبک نباشه. این تنظیم توی قالب الکترو مارکت کجاست؟اصلا همچین امکانی هست؟

چنین امکانی تو هیچ قالبی نیست ، مشتری خودش انتخاب میکنه که چه شکلی نمایش داده بشه

لینک به دیدگاه

چنین امکانی تو هیچ قالبی نیست ، مشتری خودش انتخاب میکنه که چه شکلی نمایش داده بشه

خب به صورت پیشفرض کدوم حالت انتخاب شده؟نمیشه حالت پیشفرض رو به صورت لیست مشخص کرد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...