رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

من هرکاری میکنم در صفحه اصلی قسمت سربرگها.عکس کنار نوشته ها قرار نمیگیرد.صفحات قبل هم توضیح دادید که اول سطر باشد.اما هرکاری میکنم عکس یا زیر نوشته قرار میگیرد یا بالای نوشته.

ممنون میشم راهنمایی کنید اگر هم نیاز به تیکت هست بگید که

سوال دومم هم در مورد ویژگی های محصول هست که ترتیب نمیشه بهشون داد.هربار مرتب میکنی از دوباره بهم میخورن.ممنون میشم جوابم رو بدهید

یا علی

درود

مشکل دوم برای بنده نیز به کرات اتفاق افتاده است. لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

با عرض سلام

من هرکاری میکنم در صفحه اصلی قسمت سربرگها.عکس کنار نوشته ها قرار نمیگیرد.صفحات قبل هم توضیح دادید که اول سطر باشد.اما هرکاری میکنم عکس یا زیر نوشته قرار میگیرد یا بالای نوشته.

ممنون میشم راهنمایی کنید اگر هم نیاز به تیکت هست بگید که

سوال دومم هم در مورد ویژگی های محصول هست که ترتیب نمیشه بهشون داد.هربار مرتب میکنی از دوباره بهم میخورن.ممنون میشم جوابم رو بدهید

یا علی

در مورد گذاشتن عکس کنار متن چندین مرتبه توضیح داده شده و ساده تر از آن امکان راهنمایی وجود ندارد .

ترتیب ویژگی ها هم مربوط به قالب نیست ، مربوط به خود پرستاشاپ هست

لینک به دیدگاه

با تشکر از آخرین آپدیتتون... آقا بهمن تگ تخفیف متحرک بالای محصولاته دارای تخفیف خوبه اما یک پیشنهاد دارم.. اگر میشه کاری کنید که قیمت به ازای هر سه عدد یک کاما داشته باشه.. درست مثل قیمت های خود اقلام سایت... یعنی بجای 20000 بشه 20.000 تا مشتری به یک نگاه متوجه میزان تخفیف بشه... کنارشم بشه نوشت تخفیف عالی میشه.. اینطوری 20.000 تخفیف مرسی

لینک به دیدگاه

با سلام و تبریک عید

بهمن جان در اپدیت جدیدت برای الکترو مترکت ایا می توانی به جای ماژول جستجو در بالای صفحه این ماژول رو بذاری

این ماژول یک بلوک جداگانه ایجاد می کند و شما می توانید محصولات خود را در صفحه محصول سرچ نمایید

1- نمایش نتایچ سرچ به همراه عکس محصولات

2- قابلیت فیلتر کردن شاخه ها در کنار نوار سرچ

در صورت امکان بگید تا ماژول رو براتون ارسال کنم

هرکیم موافقه لایک کنه

لینک به دیدگاه

با سلام و تبریک عید

بهمن جان در اپدیت جدیدت برای الکترو مترکت ایا می توانی به جای ماژول جستجو در بالای صفحه این ماژول رو بذاری

این ماژول یک بلوک جداگانه ایجاد می کند و شما می توانید محصولات خود را در صفحه محصول سرچ نمایید

1- نمایش نتایچ سرچ به همراه عکس محصولات

2- قابلیت فیلتر کردن شاخه ها در کنار نوار سرچ

در صورت امکان بگید تا ماژول رو براتون ارسال کنم

هرکیم موافقه لایک کنه

سلام ، کدوم عید ?![emoji15]

متاسفانه نمیشه ماژولهای رایگان رو در قالب پولی استفاده کرد ، این گونه ماژولها چون آینده و آپدیت و پشتیبانیشون مشخص نیست ، قرار دادنشون در یک قالب برای ما مسولیت داره :

1-اول اینکه فردا نسخه جدید پرستا میاد و ممکنه اون ماژول با اون نسخه کار نکنه ، حالا بگرد دنبال نویسندش یا پول بده به یک ماژول نویس تا سازگار کنه و این وسط بنده باید پاسخگوی صدها مشتری باشم و مشتری نمیپذیره که ماژول رایگانه و نویسندش من نیستم

2-هر مشکلی اعم از باگ امنیتی و کارکرد داشته باشه بنده رو مسئول میدونن و باید جوابگو باشم

برای همین فقط ماژول هایی در قالب استفاده میشه که یا خودم بنویسم یا توسط همکارانی که در دسترس هستند نوشته شده باشند که فردا بشه اپدیتشون کرد

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام ، کدوم عید ?![emoji15]

متاسفانه نمیشه ماژولهای رایگان رو در قالب پولی استفاده کرد ، این گونه ماژولها چون آینده و آپدیت و پشتیبانیشون مشخص نیست ، قرار دادنشون در یک قالب برای ما مسولیت داره :

1-اول اینکه فردا نسخه جدید پرستا میاد و ممکنه اون ماژول با اون نسخه کار نکنه ، حالا بگرد دنبال نویسندش یا پول بده به یک ماژول نویس تا سازگار کنه و این وسط بنده باید پاسخگوی صدها مشتری باشم و مشتری نمیپذیره که ماژول رایگانه و نویسندش من نیستم

2-هر مشکلی اعم از باگ امنیتی و کارکرد داشته باشه بنده رو مسئول میدونن و باید جوابگو باشم

برای همین فقط ماژول هایی در قالب استفاده میشه که یا خودم بنویسم یا توسط همکارانی که در دسترس هستند نوشته شده باشند که فردا بشه اپدیتشون کرد

با تشکر

عید قربان که گذشت دیگه

پس میشه یه راهنمایی بکنین که زاز کجا تغییر بدم

البته یه بار ماژ ول رو غیر فعال کردم و این ماژول رو گذاشتم ولی عیبش اینهکه کاملا سمته چچ و جای اون ماژول نمیاد

اگر جای پستم نامناسب بود حذفش کنید

2- سرعت سایتم خیلی افتضاح شده با اینکه کلا اسلایدرا رو برداشتم و قسمت محصولات جدید،پرفروش،محبوب هم تعدادشون رو روی4 گذاشتم تا دیگه حالت چرخشی نداشته باشه ولی توفیری نکرده

اگه میشه چک کنید اگر قابل بررسی بود بگین تیکت بذارم

لینک به دیدگاه

عید قربان که گذشت دیگه

پس میشه یه راهنمایی بکنین که زاز کجا تغییر بدم

البته یه بار ماژ ول رو غیر فعال کردم و این ماژول رو گذاشتم ولی عیبش اینهکه کاملا سمته چچ و جای اون ماژول نمیاد

اگر جای پستم نامناسب بود حذفش کنید

2- سرعت سایتم خیلی افتضاح شده با اینکه کلا اسلایدرا رو برداشتم و قسمت محصولات جدید،پرفروش،محبوب هم تعدادشون رو روی4 گذاشتم تا دیگه حالت چرخشی نداشته باشه ولی توفیری نکرده

اگه میشه چک کنید اگر قابل بررسی بود بگین تیکت بذارم

با راهنمایی نمیشه ، نیاز به کد نویسی و سازگار کردنبا تبلت و موبایل و بوت استرپ داره

در مورد سرعت سایتتون کاملا مشخصه ، از پارامترهای پیشرفته / کارایی ، بخش بهینه سازی ccc تمام گزینه ها را روشن کنید ، فشرده سازی ها رو خاموش کردین طبیعیه سایتتون کند میشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان, تو پرستاشاپ قسمت کتگوری های 2 قسمت داره که میشه توش عکس آپلود کرد. اولی برای نشون دادن عکس بزرگ توی خود صفحه کتگوری هست. زمانی که توش عکس کتگوری آپلود میشه, همون عکس رو با سایز 80×80 توی ساب کتگوری نشون میده که خیلی داغونه. 

تو قسمت دوم هم میشه یه عکس دیگه آپلود کرد که این عکس میتونه عکس بند انگشتی باشه. ولی متاسفانه این توقالب الکترومارکت نشون داده نمیشه و تو قالب پیشفرش نشون داده میشه.

نمیشه کاری کرد که تو الکترو مارکت  اولی به عنوان عکس صفحه کتگوری و  دومی به عنوان عکس ساب کتگوری نشون داده بشه؟

لینک به دیدگاه

با اجازه آقا بهمن

من میخوام به لینکهای مفید فوتر لینک اضافه کنم باید از کجا اضافه کنم؟

در قسمت تنظیمات > مدیریت محتوا موضوع و لینک مورد نظرتون رو بزارید و بعد از بخش ماژول ها > بلوک محتوا  وارد پیکربندی بشید و تیک موضوعی که در مدیریت محتوا اضافه کردید رو در قسمت پیکر بندی لینک های مختلف در فوتر بزنید

لینک به دیدگاه

ضمن عرض سلام و خسته نباشید

آیا آپدیت جدید قالب الکترومارکت برای پرستاشاپ نسخه 1.6.1.0منتشر شده است؟

اگر بله لطفا راهنمایی بفرمایید

با سلام

خیر ، قالب الکترومارکت با نسخه 1.6.1.0 سازگار نخواهد بود ( با نسخه 1.6.1.1 سازگار خواهد بود ) بعد از انتشار نسخه 1.6.1.1 فارسی ، آپدیت قالب نیز منتشر خواهد شد

لینک به دیدگاه

با سلام

خیر ، قالب الکترومارکت با نسخه 1.6.1.0 سازگار نخواهد بود ( با نسخه 1.6.1.1 سازگار خواهد بود ) بعد از انتشار نسخه 1.6.1.1 فارسی ، آپدیت قالب نیز منتشر خواهد شد

آقا بهمن جسارت نباشه اما پرستا من همین الان 1.6.1.0 هست و الکترومارکت روش نصب هست .   wwww.mordadonline.com

لینک به دیدگاه

آقا بهمن جسارت نباشه اما پرستا من همین الان 1.6.1.0 هست و الکترومارکت روش نصب هست .   wwww.mordadonline.com

نصب هست ، اما اینکه چه مشکلاتی داره رو نه شما میدونید نه بنده :) قالبی که رو نسخه خاص تست و ایرادیابی و سازگار نشده باشه ، استفاده کردنش با اون نسخه ریسک بزرگی هست ، در ضمن ، پشتیبانی هم رو نسخه ناسازگار ارائه نمیشه .

لینک به دیدگاه

نصب هست ، اما اینکه چه مشکلاتی داره رو نه شما میدونید نه بنده :) قالبی که رو نسخه خاص تست و ایرادیابی و سازگار نشده باشه ، استفاده کردنش با اون نسخه ریسک بزرگی هست ، در ضمن ، پشتیبانی هم رو نسخه ناسازگار ارائه نمیشه .

درسته .. البته شما از دیدگاه کلی نگاه میکنید و برای تمام مشتریها تا مطمئن نشید چیزی رو رسما اعلام نمیکنید.. منم خدا کنه برام مشکلی پیش نیاد چون رسما از پشتیبانی تا ارائه نسخه و آپدیت جدید محرومم :(

لینک به دیدگاه

سلام
کسی هوک کردن برچسب ها رو در صفحه ی محصولات بلده؟

من هوک کردم ولی نوشت برچسبی وجود ندارد. البته واسه محصول برچسب گذاشته بودم ولی گفت برچسب وجود نداره.

لینک به دیدگاه

سلام

کسی هوک کردن برچسب ها رو در صفحه ی محصولات بلده؟

من هوک کردم ولی نوشت برچسبی وجود ندارد. البته واسه محصول برچسب گذاشته بودم ولی گفت برچسب وجود نداره.

از سایت www.prestastore.ir ماژولشو میتونید خریداری کنید و دردسر هم نداره

لینک به دیدگاه

سلام ،

مشکل سایت در باز شدن در مرورگر گوگل کروم

من تا الان داشتم روی فایر فاکس کار می کردم همه چیز اوکی بود ، اومدم توی کروم دیدم ماژول صفحه اصلی ام به نام emhometabs ارتفاعش 800 پیکسله در این حدود ولی توی همه بروزر ها مشکلی نداره ،

چیکار کنم ؟؟؟

45% بازدید ها از کروم صورت میگیره ، این رو چطور باید رفع مشکل کنم؟؟

کمک کنید.

لینک به دیدگاه

سلام ، چطور می تونم تو صفحه اصلی زیر اسلایدر یه عکس بزارم تبلیغاتی؛ باریک ؛ دقیقا به جای اسلایدر تولید کننده ها

از ماژول تبلیغات سایز 1 استفاده کنید

لینک به دیدگاه

از ماژول تبلیغات سایز 1 استفاده کنید

تبلیغات سایز 1 میره جای اون ایفونه ، میره پایین  زیر محصولات، زیر اسلایدر نمی مونه چطور همین ماژول رو کپی کنم یکی ازش بسازم و جاش رو بیارم این بالا زیر اسلایدر ؟ یا یه چی تو این مایه ها ، یه خط نازک یکم نازکتر از تولید کننده هاست عکس من

کدوم فایل قالب رو باید ویرایش کنم تا بتونم اینو بزارم اونجا

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با ویرایش قالب که نمیشه برای اون موقعیت باید یه مازول بزارین که اونم مازول تبلیغات سایز 1 همون کار رو انجام میده شما میتونین از طریق سفارشی سازی قالب بصورت انلاین و تعین موقعیت مازول ها اون ماژول رو زیر اسلایدر قرار بدین

لینک به دیدگاه

تبلیغات سایز 1 میره جای اون ایفونه ، میره پایین  زیر محصولات، زیر اسلایدر نمی مونه چطور همین ماژول رو کپی کنم یکی ازش بسازم و جاش رو بیارم این بالا زیر اسلایدر ؟ یا یه چی تو این مایه ها ، یه خط نازک یکم نازکتر از تولید کننده هاست عکس من

کدوم فایل قالب رو باید ویرایش کنم تا بتونم اینو بزارم اونجا

از طریق بخش ماژول ها / موقعیت ها  ، ویرایش زنده را بزنید و ماژول را با ماوس بکشید و ببرید زیر اسلایدر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با ویرایش قالب که نمیشه برای اون موقعیت باید یه مازول بزارین که اونم مازول تبلیغات سایز 1 همون کار رو انجام میده شما میتونین از طریق سفارشی سازی قالب بصورت انلاین و تعین موقعیت مازول ها اون ماژول رو زیر اسلایدر قرار بدین

از طریق بخش ماژول ها / موقعیت ها  ، ویرایش زنده را بزنید و ماژول را با ماوس بکشید و ببرید زیر اسلایدر

موفق باشید

ممنونم ، با پرستا کار نکردم و تازه دارم یاد میگیرم شرمنده

لینک به دیدگاه

موفق باشید

ممنونم ، با پرستا کار نکردم و تازه دارم یاد میگیرم شرمنده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...