رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

سلام. سوالی داشتم.

آیا قالب های عمومی و مشخصا الکترومارکت کدگذاری شده اند؟ اگر جواب مثبت هست برای اجرا روی هاست، هاست ما باید دارای چه شرایطی باشد؟ هاست باید ویژگی خاصی داشته باشد؟

بله ، نیاز به شرایط خاص نیست ، فقط ion cube loader باید رو هاست نصب باشه که اکثرا هاست ها پیشفرض نصب دارن و اگر روی هاست شما نصب نبود با یک تیکت براتون نصب میکنن .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

بله ، نیاز به شرایط خاص نیست ، فقط ion cube loader باید رو هاست نصب باشه که اکثرا هاست ها پیشفرض نصب دارن و اگر روی هاست شما نصب نبود با یک تیکت براتون نصب میکنن .

ممنون از پاسخگویی شما. بنده اگه قالب الکترو مارکت رو خریداری کنم امکان تغییرات جزیی مانند تغییر آیکن ها و رنگ ها و استایل کادرها و همینطور تغییر مکان کادر جستجو فراهم هست یا کد گذاری به نحوی هست که هیچ تغییری نمیتوان داد؟

سوال دوم اینکه  قالب رو بدون کد گذاری میشه خریداری کرد؟ چه مبلغی اضافه خواهد شد؟

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخگویی شما. بنده اگه قالب الکترو مارکت رو خریداری کنم امکان تغییرات جزیی مانند تغییر آیکن ها و رنگ ها و استایل کادرها و همینطور تغییر مکان کادر جستجو فراهم هست یا کد گذاری به نحوی هست که هیچ تغییری نمیتوان داد؟

سوال دوم اینکه  قالب رو بدون کد گذاری میشه خریداری کرد؟ چه مبلغی اضافه خواهد شد؟

میتونید تغییر بدین اما بدون پشتیبانی از جانب ما ، نحوه خدمات و شرایط پشتیبانی را قبل از خرید در بازارچه مطالعه فرمایید . با تغییر در کدنویسی پشتیبانی باطل می گردد .

لینک به دیدگاه

سلام و درود بر کاربران و دوستان عزیز

آپدیت شماره 1.9 قالب الکترومارکت تکمیل شد . ضمن تشکر از تمامی کاربران که برای آماده سازی این آپدیت به ما کمک کردن و مشکلات و نظرات خودشون رو گزارش دادن .  این آپدیت مسلما یکی از مهم ترین آپدیت های قالب الکترومارکت هست که تمرکز زیادی روی بهینه ترو سبک تر شدن قالب بر روی اسمارت  فون ها دارد ، هم اکنون موبایل خودرا بردارید و دموی بروز شده قالب را با سایت خود مقایسه کنید ، این آپدیت رو میتونید 24 ساعت بعد از زمان ارسال این پست از حساب کاربری خود در بازارچه دانلود نمایید ( راهنمای آپدیت داخل بسته ای که دانلود میکنید موجود است )

• - سازگاری قالب با نسخه 1.6.1.2 پرستاشاپ فارسی انجمن
  • - مصرف کمتر منابع هاست از طرف قالب و ماژول های آن
  • - سرعت لود بالاتر در موبایل و تبلت ( 20 تا 50 درصد سرعت لود بیشتر با کدنویسی هوشمند تشخیص موبایل )
  • - جایگزینی فونت تاهوما با فونت یکان در موبایل و تبلت و خوانایی بهتر
  • - تغییرات در نمایش فوتر در موبایل و تبلت
  • - تغییرات در نمایش هدر در موبایل و تبلت
  • - نمایش دو محصول در هر ردیف به جای یک محصول در موبایل
  • - نمایش ماژول های تبلیغات در موبایل ( قابلیت خاموش کردن در موبایل به دلخواه مدیر فروشگاه )
  • - نمایش ماژول بلوک های متنی در صفحه اصلی در موبایل ( قابلیت خاموش و روشن کردن در موبایل به دلخواه مدیر فروشگاه )
  • - اضافه شدن نمایش واحد پول در تخفیف به صورت مبلغ ( در تخفیف های متحرک )
  • - اضافه شدن بخش نمایش سریع به محصولات ( قابلیت خاموش کردن از ماژول پیکربندی قالب )
  • حل مشکل نمایش ندادن توضیحات کوتاه در موبایل
  • رفع مشکل رنگ بخش جستجو
  • بهینه سازی ظاهر بلوک شاخه ها
  • بهینه سازی ظاهر صفحه بلوک محتوا
  • رنگی شدن آیکون شبکه های اجتماعی در فوتر
  • مخفی شدن ماژول وفاداری در صفحه مصحول زمانی که محصول امتیازی ندارد
  • استایل بهتر دکمه افزودن به علاقه مندی ها
  • اصلاح نمایش breadcrumb  و نمایش صحیح نام فارسی و انگلیسی
  • قرار گرفتن جایگاه ماژول دسته بندی ویژگی ها در قالب ( ماژول پرستا استور )
  • بهینه تر کردن ارتفاع هدر قالب
  • سازگاری بهتر قالب در حالت غیر ریسپانسیو با موبایل

نکته بسیار مهم : این آپدیت مخصوص نسخه 1.6.1.2 هست و صرفا و صرفا افرادی که میخوان پرستاشاپ خودشون رو ارتقا بدن به این نسخه ، میتونن این آپدیت رو استفاده کنن .

دمــــــــــوی بروز شده قالب

تاپیک به منظور پاکسازی و مرتب سازی پست ها و انتشار آپدیت تا 24 ساعت بسته خواهد بود .

لینک به دیدگاه

دوستانی که از بازارچه این قالب رو نخریدن و قبلا از سایت بنده خرید کردن ، تیکت بدن به همراه آدرس سایتشون و ایمیلشون تا براشون ارسال بشه .

لینک به دیدگاه

سلام جناب رستم پور. من وقتی از بازار چه می خواهم فایل قالب رو دانلود کنم . پیغام ( مهلت محصول به اتمام رسیده است ) میده ..

ممنون میشم راهنمایی فرمائید.

لینک به دیدگاه

سلام جناب رستم پور. من وقتی از بازار چه می خواهم فایل قالب رو دانلود کنم . پیغام ( مهلت محصول به اتمام رسیده است ) میده ..

ممنون میشم راهنمایی فرمائید.

در هر صورت عزیزانی که از بازارچه خرید نکردن یا کردن یا نمیتونن دانلود کنن یا میتونن یا هر مورد دیگه تیکت بدن تا براشون ایمیل بشه :)

لینک به دیدگاه

بهمن خان ممنون از آپدیتی که فرستادین ولی متاسفانه بعد از نصب ازم لایسنس میخواد

(( محصول شما فعال نشده است و یا لایسنس معتبر نمیباشد. برای خرید لایسنس به وبسایت پرستاشاپ فارسی مراجعه کنید. ))

تو تیکت هم عنوان کردم

لینک به دیدگاه

با درود جناب بهمن
پرستارو آپدیت کردم که موفقیت آمیز بود خدارو شکر و بخاطر تغییرات نا درستی که تو قالب داده بودم مجبور شدم قالب قبلی رو به همراه تمام ماژول ها حذف کنم و قالب جدید رو نصب کنم
قالب جدید نصب شد و ماژول هاش هم آمد ولی وقتی روی سایت میرم جز یک صفحه سفید هیچ چیز معلوم نیست
ممکنه راهنمایی کنید ؟

لینک به دیدگاه

البته حس میکنم مشکل از یکی از ماژول های قالب باشد ، چراکه چنبار ماژول هارو حذف کردم و بعد چک کردم سایت بالا اومد و قالب مشکلی نداشت :exclamation:

لینک به دیدگاه

با درود مجدد خدمت دوستان
دیگه یکم زیادی اینجا دارم پست میزارم اما بعد از کلی سر و کله زدن مشکل بالاخره حل شد . ظاهرا آپدیت جدید در قسمت ماژول ها دچار یه مشکل خیلی ریزه که برای رفع اون باید به آپدیت قبلی مراجعه کرد . برای همین تجربه شخصی خود بنده این بوده که الکترو مارکت 1.8 رو ریختم و بعد خود قالب رو حذف کردم (بدون حذف ماژول ها) و بعد از اون آپدیت 1.9 رو ریختم و مشکلات کاملا حل شد .
فقط یه مشکل کوچیک میمونه و اون اینه که در همه حال در صفحه محصول فروش ویژه رو نشون میده که اگر جناب مهندس لطف بفرمایند شیوه اصلاحشو بگند یا اصلاحیه ای صادر کنند ممنون میشیم .
یه مشکل دیگه هم دیدم شاید فقط مربوط به خود من باشه که در حالت جایگیری ماژول ها ارور میده که تمام ماژول ها لود نشدند .
و یه مشکل دیگه هم تازه دیدم در حالت موبایل فقط در قسمت دسته بندی منو شاخه ها از کار میفته که خیلی عجیبه :-/
و در نهایت یه مورد دیگه هم در حد پیشنهاد در مورد محصولاتی که اسامیشون از نظر اندازه یکسان نیست به خصوص در صفحه اول که دوتایی شدند و محصولات در کنار همند یه خورده اذیت میکنه و بالا و پایین هست
این مواردی بود که فعلا به خاطرم رسید
بازم بی نهایت تشکر از مهندس بهمن عزیز بخاطر تلاشای شبانه روزیشون ، حالا میفهمم چرا تاخیر افتاده بود در عرضه قالب

لینک به دیدگاه

هیچ مشکلی وجود ندارد فقط ، بعد از نصب آپدیت حتما باید ماژول تنظیمات قالب رو تنظیم دوباره یا بازنشانی کنید .

ماژولی به اسم lemblock رو هم پاک کنید  (ار هاست یا مدیریت پرستاشاپ )

لینک به دیدگاه

متاسفانه . من هم بعد از آپدیت با صفحه سفید مواجه شدم.

پرستام 1.6.1.2 هست . در آخر نصب هم کش رو از قسمت  کارایی پاک کردم . ماژول تنظیمات قالب رو هم ( تنظیم مجدد ) کردم .

جناب رستم پور ممنون میشم بررسی فرمائید.

لینک به دیدگاه

متاسفانه . من هم بعد از آپدیت با صفحه سفید مواجه شدم.

پرستام 1.6.1.2 هست . در آخر نصب هم کش رو از قسمت  کارایی پاک کردم . ماژول تنظیمات قالب رو هم ( تنظیم مجدد ) کردم .

جناب رستم پور ممنون میشم بررسی فرمائید.

ماژولی به اسم lemblock رو هم پاک کنید  (ار هاست یا مدیریت پرستاشاپ )

لینک به دیدگاه

من بدون مشکل آپدیپ کردم به 1.6.1.2 بعد هم از مدیریت کش پرستاشاپ و کش مرورگر رو پاک کردم دوستان بعد از آپدیت به 1.6.1.2 فایل های آپدیت قالب رو طبق روش گفته شده بریزید توی روت و بعدش باید به ماژول تنظیمات قالب الکترومارکت برید و لایسنس رو اونجا وارد کنید یک بارم کامپایل کنید بد نیست .واسه من که اینجوری اوکی شد .

کش مرورگر رو حتما پاک کنید

پاک کردن کش مرورگر crtl+F5 یا :

موزیلا :  option >> advansed >> network >> clear now

گوگل کروم : setting >> show advansed setiings >>clear browser data

فقط تیک cookies.... و cached ....    رو بزنید

بعد هم clear browsing data

کش مرورگر موبایل هم باید پاک کنید (درسته چک کردم)

setting >> privacy >> delete personal data

لینک به دیدگاه

من هنوز یه مشکل خیلی کوچیک و عجیب دارم ! با اینکه همه چیز درسته ولی این مشکل بدجور اذیت میکنه
در قالب موبایل (فقط در موبایل) منو شاخه ها در قسمت دسته بندی کار نمیکنه ولی بقیه جاها عالی کار میکنه
عجیبه مثلا از صفحه اصلی میرم قسمت موبایل ولی اونجا دیگه شاخه ها باز نمیشند
نظر دوستان چیه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

من مشکل ایمیل دارم در این قالب که ایمیلهام موقعی برای مشتری میره راست چین نشدس

چی جوری درستش کنم در قسمت بومی سازی ترجمه ها قالب بندی ایمیل هم میبینم همینطوره تکستها سمت چپ هستند همشون غیر از اینکه دونه دونه درستش کنم راهی نیست؟

لینک به دیدگاه

سلام

من مشکل ایمیل دارم در این قالب که ایمیلهام موقعی برای مشتری میره راست چین نشدس

چی جوری درستش کنم در قسمت بومی سازی ترجمه ها قالب بندی ایمیل هم میبینم همینطوره تکستها سمت چپ هستند همشون غیر از اینکه دونه دونه درستش کنم راهی نیست؟

سوالتون ربطی به قالب نداره ، برای ایمیل ها در همون قسمت بومی سازی رایانامه ها برید و ایمیل ها رو اصلاح کنید .

لینک به دیدگاه

من هنوز یه مشکل خیلی کوچیک و عجیب دارم ! با اینکه همه چیز درسته ولی این مشکل بدجور اذیت میکنه

در قالب موبایل (فقط در موبایل) منو شاخه ها در قسمت دسته بندی کار نمیکنه ولی بقیه جاها عالی کار میکنه

عجیبه مثلا از صفحه اصلی میرم قسمت موبایل ولی اونجا دیگه شاخه ها باز نمیشند

ادرس سایتم shidkala.ir

نظر دوستان چیه ؟

مشکل از ماژول ناوبری لایه ای هست احتمالا . غیرفعال کنید و تست .

لینک به دیدگاه

سوالتون ربطی به قالب نداره ، برای ایمیل ها در همون قسمت بومی سازی رایانامه ها برید و ایمیل ها رو اصلاح کنید .

اجازه بدید آقای رستم پور پاسخ بدند

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

اقا بهمن شما برای من یک فایل فرستادید من نمی دونم این فایل اپدیت قالب هست یا خوده قالب از کجا بفهمم

داخل فایل زیظ این فایل هست importElectromarket19.zip

چیکار کنم

لینک به دیدگاه

با سلام

اقا بهمن شما برای من یک فایل فرستادید من نمی دونم این فایل اپدیت قالب هست یا خوده قالب از کجا بفهمم

داخل فایل زیظ این فایل هست importElectromarket19.zip

چیکار کنم

این همون اپدیته فوق فوقش میتونید این رو با winrar باز کنید مطمئن بشید ولی این همون فایلیه که باید به عنوان قالب وارد کنید
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...