رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

مهندس رستم پور
یه اشکال که متوجه اش شدم و حتی تو قالبی که تو بازارچه گذاشتید هم هست اینکه برای همه محصولات با اینکه قیمت ویژه ندارند اون تیکت آبی رنگ فروش ویژه رو میزنه در حالی که تو قالب قبلی اینطور نبود .
راه حلی داره ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهندس رستم پور

یه اشکال که متوجه اش شدم و حتی تو قالبی که تو بازارچه گذاشتید هم هست اینکه برای همه محصولات با اینکه قیمت ویژه ندارند اون تیکت آبی رنگ فروش ویژه رو میزنه در حالی که تو قالب قبلی اینطور نبود .

راه حلی داره ؟

بله انگار چنین مشکلی هست ، در اسرع وقت اصلاحیه میدم هم برای این و هم برای موارد قبلی . با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام.

من بعد از آپدیت روی نمایش سریع کلیک می کنم یه حالت خاصی نشون داده میشه که فک کنم طبیعی نیست. دوستان اگه مشکل مشابه داشتن و حل کردن یا می دونن چطور میشه حلش کرد لطف کنن راهنمایی کنن.

کش خالی شده. طبق روش آپدیت انجام شد. مشکلی هم تو بقیق سایت نیست تا الان. ولی این یه قسمت یه ایرادی داره. عکس گذاشتم.

لینک سایت : http://interspire.ir

مرسی

post-6768-0-80067800-1449315447_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام.

من بعد از آپدیت روی نمایش سریع کلیک می کنم یه حالت خاصی نشون داده میشه که فک کنم طبیعی نیست. دوستان اگه مشکل مشابه داشتن و حل کردن یا می دونن چطور میشه حلش کرد لطف کنن راهنمایی کنن.

کش خالی شده. طبق روش آپدیت انجام شد. مشکلی هم تو بقیق سایت نیست تا الان. ولی این یه قسمت یه ایرادی داره. عکس گذاشتم.

لینک سایت : http://interspire.ir

مرسی

شما کش مرورگر دارین ، استایل های قبلی رو لود میکنه .

لینک به دیدگاه

مشکل در ماژول تخفیف ویژه الکترومارکت استایل بهم ریخته بود تنظیم مجدد زدم ماژول رو حذف نصب کرد و نصب نمیشه .

ماژول(های) زیر نمی تواند به درستی نصب شود:

• emspecials : 
        This module need to be hooked in a column and your theme does not implement one

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

مشکل در ماژول تخفیف ویژه الکترومارکت استایل بهم ریخته بود تنظیم مجدد زدم ماژول رو حذف نصب کرد و نصب نمیشه .

ماژول(های) زیر نمی تواند به درستی نصب شود:

• emspecials : 

This module need to be hooked in a column and your theme does not implement one

ممنون میشم راهنمایی کنید

ستون راست یا چپ رو خاموش کردین ؟ اگه بله ، اول روشن کنید بعد ماژول رو نصب و بعد میتونید خاموش کنید دوباره .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گرامی

اگه یک نگاه به بالای قالب الکترومارکت بندازید می بینید که یک سری آیکون هایی رو برای عناوین موضوعی سایت گذاشتن

میخواستم ببینم چطور باید این ها رو قرار بدم؟

چون بصورت پیش فرض نیست

با سلام

فكر كنم منظور شما منوي شاخه ها باشه...

در مديريت پرستا موس رو روي گزينه ماژول ها نگه داريد يك پنجره باز ميشه آخرين گزينه بنام منوي شاخه ها مي باشد انتخاب كنيد اگر اين گزينه نبود بايد به قسمت ماژول بريد و ماژول شاخه ها را فعال كنيد.

در قسمت منوي شاخه ها مي توانيد شاخه هاي رو كه دوست داريد بهمراه ايكون دلخواه ايجاد كنيد و به اونا لينك بديد.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت جناب رستم پور و دیگر اساتید محترم

من بعد از آپدیت فروشگاهم به 1.6.1.2 و الکترومارکت 1.9 با سه مشکل کوچیک بر خورد کردم . 

1-وقتی محصولی با چند ترکیب رنگی اضافه میکنم . وقتی روی ترکیب رنگی کلیک می کنم . تصویر مربوط به اون رنگ رو نشون نمیده . تو عکس مشخص هست .لیست عکس ها زیر عکس اصلی هم نا مرتب است . ( کش پرستا و مرورگر رو هم پاک کردم و تصاویر بندانگشتی را دوباره سازی کردم) 

البته در پست های جدید این مسئله موجود داره . در محصولات ترکیب داری که قبل آپدیت قرار دادم . مشکلی نیست.

نمیدونم حالا مشکل از پرستا هست یا تنظیمات اشتباه من و یا قالب .

ادرس  سایت هم www.lozistore.com

عنوان محصول  ermes یا kilda رو سرچ کنید . میبینید. 

2-  در بعضی از صفحات محصولات به هم ریخته است . یعنی بینشون فاصله ایجاد شده . ( البته کش پرستا و مرورگر و دوباره سازی تصاویر انجام دادم )

مثل این صفحه : 

3-  حجم فولدر img/p قبل از دوباره سازی بند انگشتی ها 300 مگابایت بود و بعد از آن 450 شد. راهی برای کم کردنش هست ؟ 

ببخشید زیاد سوال پرسیدم . ممنون میشم راهنمایی فرمائید .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان گرامی انجمن

مشکل تخفیف ویژه حل نشد ؟ قرار بود اصلاحیه ای ارائه بشه یا راهکارشو مهندس زحمتشو بکشند .

پیام دادم قبلا هر کی مشکل داره دسترسی ارسال کنه در بخش تیکت .

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید
مشکلی در نمایش کالاهای ناموجود مشاهده شد که خواستم اینجا مطرح شود.
وقتی کالایی ناموجود می شود به جای اینکه در قسمت قرمز رنگ واژه ناموجود نوشته شود یک خط تیره نشان داده می شود. برای روشن تر شدن این موضوع تصویر آن را ضمیمه کردم.
با سپاس از توجه و محبت همیشگی شما

post-7878-0-50121600-1450177317_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

چطور میتونم فونت انگلیسی سایت رو عوض کنم فونت رو با پسوندهای مورد نیاز داخل پوشه فونت قالب ریختم و در global.css ادرس رو دادم اما هر کجا فراخوانی کردم فونتی عوض نشد...

اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید که کجا رو اشتباه کردم , در ضمن ابتدای گلوبال من به این صورت هست فونت مورد استفاده  OpenSans-Bold هست.

body {
    background:#f5f5f5 url("http://2.187.253.46/Digikala/Image/Public/vtwo/digikala-pattern.png")repeat-x scroll 0px 400px;
    font-size: 12px;
    font-family: OpenSans-Bold,Syekan,Tahoma, Arial, sans-serif;
    color: #636466;
    -moz-animation: momoz 1s infinite linear;
    direction: rtl;
}
@font-face {
    font-family: "OpenSans-Bold";
    font-style: normal;
    font-weight: normal;
    src: url("fonts/OpenSans-Bold.eot?#iefix") format("embedded-opentype"), url("fonts/OpenSans-Bold.woff") format("woff"), url("fonts/OpenSans-Bold.ttf") format("truetype"), url("fonts/OpenSans-Bold.svg#OpenSans-Bold") format("svg");
}

i.fa{margin-left:10px}

@font-face {
    font-family: "SYekan";
    src: url("fonts/WebYekan.eot?#iefix") format("embedded-opentype"), url("fonts/WebYekan.woff") format("woff"), url("fonts/WebYekan.ttf") format("truetype"), url("fonts/WebYekan.svg#WebYekan") format("svg");

لینک به دیدگاه

در ضمن من میخوام این تغییرات رو داخل تب منوی افقی انجام بدم چون واژه های لاتین زیاد هست اما فونت مربوطه خیلی ریزه و نمیتونم فونت رو بزرگتر کنم چون فونت فارسی هم همراهش بزرگ میشه و ظاهر بدی به منو میده مجبورم از یه فونت بلد استفاده کنم...
:(

لینک به دیدگاه

چطور میتونم فونت انگلیسی سایت رو عوض کنم فونت رو با پسوندهای مورد نیاز داخل پوشه فونت قالب ریختم و در global.css ادرس رو دادم اما هر کجا فراخوانی کردم فونتی عوض نشد...

اساتید محترم لطفا راهنمایی کنید که کجا رو اشتباه کردم , در ضمن ابتدای گلوبال من به این صورت هست فونت مورد استفاده  OpenSans-Bold هست.

body {

background:#f5f5f5 url("http://2.187.253.46/Digikala/Image/Public/vtwo/digikala-pattern.png")repeat-x scroll 0px 400px;

font-size: 12px;

font-family: OpenSans-Bold,Syekan,Tahoma, Arial, sans-serif;

color: #636466;

-moz-animation: momoz 1s infinite linear;

direction: rtl;

}

@font-face {

font-family: "OpenSans-Bold";

src: url("fonts/OpenSans-Bold.eot?#iefix") format("embedded-opentype"), url("fonts/OpenSans-Bold.woff") format("woff"), url("fonts/OpenSans-Bold.ttf") format("truetype"), url("fonts/OpenSans-Bold.svg#OpenSans-Bold") format("svg");

}

i.fa{margin-left:10px}

@font-face {

font-family: "SYekan";

src: url("fonts/WebYekan.eot?#iefix") format("embedded-opentype"), url("fonts/WebYekan.woff") format("woff"), url("fonts/WebYekan.ttf") format("truetype"), url("fonts/WebYekan.svg#WebYekan") format("svg");

در ضمن من میخوام این تغییرات رو داخل تب منوی افقی انجام بدم چون واژه های لاتین زیاد هست اما فونت مربوطه خیلی ریزه و نمیتونم فونت رو بزرگتر کنم چون فونت فارسی هم همراهش بزرگ میشه و ظاهر بدی به منو میده مجبورم از یه فونت بلد استفاده کنم...

:(

بالاخره درستش کردم و یه فونت مناسب انگلیسی کنار فونت فارسی دارم :D

لینک به دیدگاه

سلام

من قالب الكترو ماركت رو خريدم

ميخوام فونت هاي توضيحات محصولو عوض كنم لطفا يكي راهنمايي كنه

هر چي تو فروم ميگردم يه توضيج برا قالب الكترو ماركت نيست

ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام

من قالب الكترو ماركت رو خريدم

ميخوام فونت هاي توضيحات محصولو عوض كنم لطفا يكي راهنمايي كنه

هر چي تو فروم ميگردم يه توضيج برا قالب الكترو ماركت نيست

ممنون 

دوست عزیز بهتره تیکت بزنی که طراح قالب خودش برات عوض کنه این بهترین راهه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام و خسته نباشید بنده قالب الکترومارکت رو امروز خریداری کردم و طبق آموزش فایل پی دی اف جلو رفتم ولی یه مشکل اساسی که هست واضح توضیح داده نشده که من این کد لایسنس رو دقیقا کجا وارد کنم لطفا راهنماییم کنین چون من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.!

با سپاس

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید بنده قالب الکترومارکت رو امروز خریداری کردم و طبق آموزش فایل پی دی اف جلو رفتم ولی یه مشکل اساسی که هست واضح توضیح داده نشده که من این کد لایسنس رو دقیقا کجا وارد کنم لطفا راهنماییم کنین چون من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم.!

با سپاس

در قسمت ماژول ها هر کدوم از ماژول های مربوط به قالب رو باز کنید به خصوص تنظیمات قالب میتونید لایسنس رو وارد کنید .

لینک به دیدگاه

با سپاس

پیکربندی ماژول تنظیمات قالب الکترومارکت .

این عبارت چیز مبهم و سختی توش نداره .

وارد بخش ماژول ها میشین

ماژول تنظیمات قالب الکترومارکت رو پیدا میکنید .

وارد پیکربندیش میشین

فقط یک کادر وجود داره ، کد لایسنس رو کپی میکنید توش و ذخیره رو میزنید .

همین

لینک به دیدگاه

درود

امکانش هست بفرمایید پس از بروزرسانی قالب چه ماژول هایی دوباره بازنشانی خواهند شد؟ همچنین چه استایل هایی از قالب به حالت پیش فرض بر خواهند گشت. بنده برخی استایل های ماژول هایی که مربوط به قالب نبودند را از نظر فونت و چند استایل دیگر تغییر داده ام. در صورت امکان بفرمایید کدام استایل ها به حالت اول بازخواهند گشت.

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

امکانش هست بفرمایید پس از بروزرسانی قالب چه ماژول هایی دوباره بازنشانی خواهند شد؟ همچنین چه استایل هایی از قالب به حالت پیش فرض بر خواهند گشت. بنده برخی استایل های ماژول هایی که مربوط به قالب نبودند را از نظر فونت و چند استایل دیگر تغییر داده ام. در صورت امکان بفرمایید کدام استایل ها به حالت اول بازخواهند گشت.

با تشکر

تقریبا بیشتر به حالت پیشفرض تبدیل خواهد شد ، چون تغییرات زیادی داشته قالب ، تک تک مشخص نمیشه دوست عزیز . بازنشانی ماژول ها هم بستگی داره از کدام نسخه به کدام نسخه دارید ارتقا میدین .

لینک به دیدگاه

تقریبا بیشتر به حالت پیشفرض تبدیل خواهد شد ، چون تغییرات زیادی داشته قالب ، تک تک مشخص نمیشه دوست عزیز . بازنشانی ماژول ها هم بستگی داره از کدام نسخه به کدام نسخه دارید ارتقا میدین .

بنده قصد ارتقا پرستاشاپ از نسخه 1.6.0.14 به 1.6.2 دارم و به همین دلیل در فکر ارتقا قالب هستم. آیا ماژول هایی در این مسیر بازنشانی خواهند شد؟ در صورت مذکور لطفا نام ماژول ها را اطلاع بدید تا قبل از اینکار از متون و اطلاعات آن پشتیبان داشته باشیم. بنده در تعدادی از ماژول های غیر قالب الکترومارکت تغییراتی حاصل کردم. آیا بروزرسانی، سورس Css این ماژول ها (که در پوشه هر ماژول وجود دارد) را نیز به حالت پیش فرض بر می گرداند یا تنها سورس اصلی Css کل سایت موجود در Global.css و فایل های شبیه به آن که مختص قالب است را به حالت پیش فرض بازگردانی می کند؟

با تشکر از زحمات شما

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...