رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

آپدیت شماره 1.9.1 قالب الکترومارکت در حال آماده سازی میباشد ...

با تشکر از دوست عزیزمون بهمن. آقا تو آپدیت جدید حتما یه فکری به حال نمایش نماد در ورژن موبایل کنید..

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

با سلام و خسته نباشید

میخواستم یک فرم ثبت نام برای تامین کننده در پایین یکی از صفحات محتوای سایتم ایجاد کنم ( از قالب الکترومارکت استفاده میکنم)، داخل انجمن جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن و یا اگه قبلا همچین تاپیکی مطرح شده لینکشو بزارید، با تشکر

post-9504-0-45077700-1456040992_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

ایا امکان چند زبانه هست سایتم به عربی یا انگلیسی بشه 

اگر هست چطوری میشه انجام داد که مشتری خارجی با زبان عربی وارد بشن و جنس بخرن ممنون مرسی

کسی نبود جواب بده ممنون یشم

لینک به دیدگاه

سلام

اگر هست چطوری میشه انجام داد که مشتری خارجی با زبان عربی وارد بشن و جنس بخرن ممنون مرسی

کسی نبود کمکم کنم

لینک به دیدگاه

با سلام 

در قالب الکترومارکت میخوام چند تا عبارت رو تغییر بدم،  از کدوم قسمت میتونم اینکارو بکنم.

1- در صفحه توضیحات محصول بجای عبارت "امتیاز وفاداری" مثلا تایپ کنم " بن تخفیف" و ...

2- در فوتر سایت عبارت حقوق برای این سایت محفوظ است رو بجای "این سایت" میخوام آدرس سایتم رو یا اسم فروشگاه رو بزنم

با تشکر

post-9504-0-57745600-1456904902_thumb.jpg

post-9504-0-54246200-1456904913_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام 

در قالب الکترومارکت میخوام چند تا عبارت رو تغییر بدم،  از کدوم قسمت میتونم اینکارو بکنم.

1- در صفحه توضیحات محصول بجای عبارت "امتیاز وفاداری" مثلا تایپ کنم " بن تخفیف" و ...

2- در فوتر سایت عبارت حقوق برای این سایت محفوظ است رو بجای "این سایت" میخوام آدرس سایتم رو یا اسم فروشگاه رو بزنم

با تشکر

از بخش بومی سازی / ترجمه ها میتوانید عبارات را تغییر دهید

لینک به دیدگاه

سلام

آقا بهمن به ما یک راهنمایی بکن ممنون مرسی

لینک به دیدگاه

آقا بهمن به ما یک راهنمایی بکن ممنون مرسی

اگه قالبتون الکترومارکته یا هر کدوم از قالبای بازارچه که امکان چند زبانه شدن رو نداره و تنها برای زبان فارسی هست یعنی راست چین.

اما مثلا برای زبان عربی که راست چینه به راحتی میتونید با اضافه کردن اوون زبان سایتتون رو دو زبانه کنید و باید تمامی محتوای سایتتون رو برای زبان مورد نظرهم ترجمه کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

آپدیت شماره 1.9.1 قالب الکترومارکت در حال آماده سازی میباشد ...

درود بهمن عزیز

امکانش هست تاریخ احتمالی عرضه آپدیت و همچنین اینکه برای بروزرسانی لازم است ابتدا آپدیت 1.9 انجام شده باشد یا خیر را بفرمایید؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام. وارد بخش ترجمه ها میشم و میخوام مثلا ترجمه های پیام های خطا یا بخش مدیریت رو ترجمه کنم و بعد انتخاب اونا منوی کشویی نام قالب محو میشه ! علت چیه ؟

لینک به دیدگاه

درود بهمن عزیز

امکانش هست تاریخ احتمالی عرضه آپدیت و همچنین اینکه برای بروزرسانی لازم است ابتدا آپدیت 1.9 انجام شده باشد یا خیر را بفرمایید؟

با تشکر

درود

بنده از نسخه 1.6.0.14 استفاده می کنم. امکانش هست بفرمایید باید چه مراحلی را انجام بدم و چه آپدیت هایی رو نصب کنم به هم به آخرین نسخه پرستاشاپ و هم به آخرین نسخه قالب الکترومارکت بروزرسانی بشم؟

لینک به دیدگاه

درود بهمن عزیز

با تشکر

به دلیل نزدیکی به عید ، سعی میکنیم آپدیت کاملی باشه ، یه چهار رو مونده به عید منتشر میشه

سلام. وارد بخش ترجمه ها میشم و میخوام مثلا ترجمه های پیام های خطا یا بخش مدیریت رو ترجمه کنم و بعد انتخاب اونا منوی کشویی نام قالب محو میشه ! علت چیه ؟

علت اینه که ترجمه بخش مدیریت ربطی به قالب نداره و برای همین محو میشه .

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

چرا پس از اضافه کردن محصول به سبد خرید و رفتن به صفحه ی "خلاصه سبد خرید" دکمه ای برای حذف محصول از سبد خرید وجود نداره ؟ لطفا این مورد رو لحاظ کنید چرا که در سایر قالب ها وجود داره ! میتونید عکس پیوست رو ببینید :)

وقتی محصولاتی رو برای مقایسه اضافه میکنیم دیگه نمیشه حذفشون کرد ! مثلا بخوای یکی رو حذف و با یچی دیگه جایگزین کنی ! اینم در قالب های دیگه وجود داره ! ضمنا وقتی مثلا سه تا محصول برای مقایسه اضافه میکنی هر سه ستون به یک اندازه نیستن و اندازه اونا متفاوت هستن و در پایین صفحه یک اسکرول موقتی بوجود میاد که یهو غیبش میزنه و چند بار میاد و میره !

post-9709-8351_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام من قالب الکترو مارکت نصب میکنم اما یک مشکل عجیب دارم توضیحات خیلی بزرگ نشان میده کسی چنین مشکل تا حالا داشته

...........................................

تشکر مشکل حل شد یکی از علت اصلی انتخاب قالب آقا بهمن بهینه سازی قالب در موبایل هست که عالی کار شده هست

لینک به دیدگاه

درود

بنده بروزرسانی 1.9 را نصب کرده ام. آیا ممکن است نحوه قرار دادن افکت محصولات (منظور افکت چشم زمانی که نشانگر بر روی آن قرار می گیرد) را بفرمایید؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده  میخوام قالب الکترو مارکت رو بگیرم اما ورژن  پرستا شاپ بنده 1.6.0.6 هست ممنون میشم راهنمایی کنید از طرفی خیلی ماژول نصب کردم و تغییرات تو ماژول های فعلی دادم نمیخوام ارتقا بدم نسخه بالاتر.

لینک به دیدگاه

درود

بنده بروزرسانی 1.9 را نصب کرده ام. آیا ممکن است نحوه قرار دادن افکت محصولات (منظور افکت چشم زمانی که نشانگر بر روی آن قرار می گیرد) را بفرمایید؟

با تشکر

از دوستان و مدیران عزیز اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

درود

با تشکر

از ماژول پیکربندی قالب ، نمایش سریع را فعال کنید .

لینک به دیدگاه

از ماژول پیکربندی قالب ، نمایش سریع را فعال کنید .

درود

متاسفانه چنین قسمتی را مشاهده نکردم. تصویر پیکربندی ماژول تنظیمات قالب پیوسته شده است.

post-8189-0-26725400-1460739684_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...