رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...

با سلام

ایا این امکان وجود دارد که بخش ماژول منو شاخه ها و منو افقی با هم ادغام بشن

یعنی در منو افقی بالای نام شاخه یک لوگو هم باشد الان ظاهر خوبی ندارد و فضای الکی گرفته یک بار منو افقی کبار منو شاخه ها

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

ایا این امکان وجود دارد که بخش ماژول منو شاخه ها و منو افقی با هم ادغام بشن

یعنی در منو افقی بالای نام شاخه یک لوگو هم باشد الان ظاهر خوبی ندارد و فضای الکی گرفته یک بار منو افقی کبار منو شاخه ها

چرا امکانش هست ، ماژول مگامنو خریداری کنید و به جای این دو ماژول قرار دهید . البته منوی آیکون ها صرفا برای نشان دادن شاخه نیست ، این ماژول بیشتر برای قرار دادن آیکون های دلخواه مثل شماره حساب ها ، تماس با ما ، آموزش خرید و امثال این می باشد و ربطی به منو ندارد .

لینک به دیدگاه

چرا امکانش هست ، ماژول مگامنو خریداری کنید و به جای این دو ماژول قرار دهید . البته منوی آیکون ها صرفا برای نشان دادن شاخه نیست ، این ماژول بیشتر برای قرار دادن آیکون های دلخواه مثل شماره حساب ها ، تماس با ما ، آموزش خرید و امثال این می باشد و ربطی به منو ندارد .

خخخخخخخ

خود ماژول منو افقی رو میشه با css این قابلیت رو بهش دارد اگر راهی ندارد برم یراغ مگا منو

لینک به دیدگاه

خخخخخخخ

خود ماژول منو افقی رو میشه با css این قابلیت رو بهش دارد اگر راهی ندارد برم یراغ مگا منو

ماژول منوی افقی پیشفرض پرستاشاپ چنین امکانی را ندارد و باید از مگامنو استفاده کنید

لینک به دیدگاه

مشاهده خطا بالای سایت و عدم امکان خرید.

هیچ آپدیت یا ماژول جدیدی نصب نشده. روز قبل درست کار می کرد. زمانی متوجه شدم که از با یک حساب کاربری به عنوان مشتری وارد سایت شدم و وقتی خروج رو کلیک کردم صفحه سفید شد. دیباگ رو روشن کردم و خطا های زیر رو دیدم:

بالای سایت: 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/sublicha/domains/interspire.ir/public_html/index.php:1) in /home2/sublicha/domains/interspire.ir/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 1000 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/sublicha/domains/interspire.ir/public_html/index.php:1) in /home2/sublicha/domains/interspire.ir/public_html/classes/controller/FrontController.php on line 1001

هنگام افزودن محصول به سبد خرید:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/sublicha/domains/interspire.ir/public_html/index.php:1) in /home2/sublicha/domains/interspire.ir/public_html/controllers/front/CartController.php on line 58 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/sublicha/domains/interspire.ir/public_html/index.php:1) in /home2/sublicha/domains/interspire.ir/public_html/classes/Tools.php on line 217

هنگام خروج از حساب کاربری مشتری:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/sublicha/domains/interspire.ir/public_html/index.php:1) in /home2/sublicha/domains/interspire.ir/public_html/classes/Tools.php on line 217

تیکت هم زدم ولی کسی جواب نداد. 

دوستان اگه پیشنهادی دارید برای رفع مشکل ممنون میشم راهنماییم کنید.

آدرس سایت: http://interspire.ir

لینک به دیدگاه

مطمئن هستید فایل های قالبتون رو دستکاری نکردین ؟ مثلا برای گذاشتن آمارگیر و بنر و کد و ...

نه. اصلا. همه چیز مثل سابق هست. این رو هم بگم که من هاستم رو منتقل کردم 10 روز پیش. تا 2 روز پیش اوکی بود و کار می کرد. حتی خرید هم انجام شد. دیروز متوجه شدم بازدید از سایت کم شده. چک کردم موردی ندیدم تا اینکه برای تست از بخش کاربری به عنوان یک مشتری از حساب خارج شدم که با صفحه سفید روبرو شدم. سریع دیباگ رو فعال کردم دیدم که این خطا بالای سایت میاد. سبد خرید زدم دیدم ارور میده. به هاست گزارش دادم گفتن مشکل از اسکریپت هست و به هاست مربوط نمیشه. خطا از فایل های برنامه هست. منطقی به نظر میرسید چون تا روز قبل کار میکرد و همه چی اوکی بود.

یک بار هم فایل ها رو با فایل بک آپی که داشتم جایگزین کردم ولی هیچ اتفاق مثبتی رخ نداد.

واقعا نمیدونم چیکار کنم.

لینک به دیدگاه

نه. اصلا. همه چیز مثل سابق هست. این رو هم بگم که من هاستم رو منتقل کردم 10 روز پیش. تا 2 روز پیش اوکی بود و کار می کرد. حتی خرید هم انجام شد. دیروز متوجه شدم بازدید از سایت کم شده. چک کردم موردی ندیدم تا اینکه برای تست از بخش کاربری به عنوان یک مشتری از حساب خارج شدم که با صفحه سفید روبرو شدم. سریع دیباگ رو فعال کردم دیدم که این خطا بالای سایت میاد. سبد خرید زدم دیدم ارور میده. به هاست گزارش دادم گفتن مشکل از اسکریپت هست و به هاست مربوط نمیشه. خطا از فایل های برنامه هست. منطقی به نظر میرسید چون تا روز قبل کار میکرد و همه چی اوکی بود.

یک بار هم فایل ها رو با فایل بک آپی که داشتم جایگزین کردم ولی هیچ اتفاق مثبتی رخ نداد.

واقعا نمیدونم چیکار کنم.

خدا رو شکر .حل شد. 

لینک به دیدگاه

قالب برای ورژن جدید آپدیت شد یا خیر؟؟

بله دوست عزیز ، میتوانید فروشگاه خود را ارتقا دهید ، بعد از ارتقای پرستاشاپ نیاز به هیچ کاری نیست و قالب سازگار می باشد .

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

وقتی کسی با نام کاربری داخل سایت لاگین میکنه اسلایدر تولیدکننده ها در صفحه اول براش نشون داده نمیشه . 

ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

لینک به دیدگاه

درود

این حالت گرافیکی که وفتی کالایی تخفیف میخوره میزان تخفیف رو بالای کالا میزنه و مثل اتیکت بالا پایین میشه چی کار کنم تکون نخوره و ثابت باشه مشتری ها دائم میگن رو مخ هست وقتی تگون میخوره ؟

اگر هم بخوام کلآ برش دارم به چه صورت هست؟

سپاس

لینک به دیدگاه

درود

این حالت گرافیکی که وفتی کالایی تخفیف میخوره میزان تخفیف رو بالای کالا میزنه و مثل اتیکت بالا پایین میشه چی کار کنم تکون نخوره و ثابت باشه مشتری ها دائم میگن رو مخ هست وقتی تگون میخوره ؟

اگر هم بخوام کلآ برش دارم به چه صورت هست؟

سپاس

لطفا اینو پاسخ بدین

لینک به دیدگاه

ببخشید در توضیحات قالب در فروشگاه نوشته شده که فقط با 1.6.1.2 سازگار است

ولی در یکی از پست ها فرمودید که با نسخه جدید سازگاری داره .

الان وضعیت از چه قراری است ؟ ایا نسخه ی موجود در فروشگاه با نسخه ی 1.6.1.5 سازگار است یا خیر ؟

با تشکر .

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید.

من این قالب رو خریدم و چند تا سوال داشتم اگه کمکم کنید ممنون میشم اگه سوالا تکراری هست عذر میخوام من توی سرچ پیدا نکردم مشابه سوالم رو.

سوالم اینه که  در حالت نمایش سریع محصول، ترکیبات کار نمیکنند یعنی مثلا وقتی رنگ دیگر یا مشخصه دیگری از محصول انتخاب میشه تغییری در تصویر و قیمت ایجاد نمیشه در حالی که در صفحه محصول همه چیز درست کار میکنه، این مشکل از قالبه یا مشکل از سمت من هستش ممنون میشم بدونم.

با تشکر فراوان از آقای بهمن عزیز که واقعا حوصله به خرج میدن و سوالا رو جواب میدن.

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با عرض پوزش این قسمت بالا منظورم دسته بندی ها هست  رو چجوری میشه 

اظاف کرد؟؟ من الان پاک کردم کلا

http://www.takbaazar.ir

http://s7.picofile.com/file/8256219126/dfdfd.png

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام من از نسخه  1.6.0.6 استفاده میکنم ایا میتونم بدون ارتقا  به نسخه بالاتر از قالب الکترو مارکت استفاده کنم ؟ چون خیلی کد نویسی و ماژول دارم ک خراب میشن

لینک به دیدگاه

سلام من از نسخه  1.6.0.6 استفاده میکنم ایا میتونم بدون ارتقا  به نسخه بالاتر از قالب الکترو مارکت استفاده کنم ؟ چون خیلی کد نویسی و ماژول دارم ک خراب میشن

سلام و درود

فقط به یک طریق ، اونم اینکه از نسخه 1.5 قالب الکترومارکت استفاده کنید ( ورژن حال حاضر 1.9 هست )

که البته مشکل اینکار هم اینه که کلیه باگ هایی که از نسخه 1.5 به بعد حل شده و کلیه بهبود هایی که انجام شده رو نخواهید داشت . بنابراین توصیه نمیشه ، چون اگر استفاده کنید و یک مشکل گزارش کنید که فلان بخش مشکل داره ، کاریش نمیشه کرد و راهش آپدیت به نسخه های بالاتر قالب هست که در اون صورت هم با نسخه پرستاشاپ شما به مشکل میخوره .

یه عبارت ساده تر میتونید نسخه 1.5 قالب رو استفاده کنید ولی باید با باگ ها و مشکلاتش بسازید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...