رفتن به مطلب

قالب الکترومارکت 1.6

پست های پیشنهاد شده

• 2 weeks later...
  • پاسخ 492
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

خوب من  پرستاشاپ 1.6.1.15 ارتقا دادم به نسخه جدید قالب بالا میاد ولی دچار مشکلات ریز میشه بایدحتما هماهنگ بشه برگشت به نسخه قبلی درست شد در هر صورت اگر قصد ارتقا دارید فکر قالب هماهنگ با نسخه جدید باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این قالب با آخرین نسخه سازگار هست در صورت مشاهده مشکل میتونید تیکت بزنید واطلاعات ورود به هاست و پرستاتون رو ارسال کنید تا براتون بررسی بشه.

لینک به دیدگاه

سلام

این قالب با آخرین نسخه سازگار هست در صورت مشاهده مشکل میتونید تیکت بزنید واطلاعات ورود به هاست و پرستاتون رو ارسال کنید تا براتون بررسی بشه.

برای من که مشکل داشت بنده بازید بالایی دارم زشت هست برای یک روز ظاهر سایت نامناسب باشد متاسفانه حل مشکلات در تیکت به شدت کند هست چندین بار ماژول خریدم که مشکل داشت چنان با تیکت دیر جواب داده شد که درخواست برگشت پول دادم در صورت من از خیر ارتقا گذاشتم تا قالب مناسب جدید بخرم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 2 months later...

سلام

قسمت محصولات در صفحه اصلی که به صورت گردونه با چرخش اتوماتیک هست، قابل تغییر به ثابت نیست؟

یعنی مثلا بیست محصول مربوط به یه شاخه خاص را نمایش بده در هر قسمت.

؟

لینک به دیدگاه

سلام

قسمت محصولات در صفحه اصلی که به صورت گردونه با چرخش اتوماتیک هست، قابل تغییر به ثابت نیست؟

یعنی مثلا بیست محصول مربوط به یه شاخه خاص را نمایش بده در هر قسمت.

؟

قابل تغییر نیست ، اتوماتیک هست

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

post-366-0-71373800-1509975297_thumb.jpg

نسخه 2 قالب الکترومارکت  96/08/15

مطمئنا خیلی از مدیران فروشگاه هایی که با پرستاشاپ آشنایی دارن ، قالب الکترومارکت رو هم میشناسن  :rolleyes:    ، این قالب معروف ترین و پرطرفدارترین قالب فارسی پرستاشاپ از حدود 4 سال پیشه و فروشگاه های بزرگی با این قالب راه اندازی شده و هنوز هم مشغول به کار هستند . جالبه بدونید که خیلی از فروشگاه هایی که از این قالب استفاده میکنن با وجود اومدن قالب های جدیدتر هنوز روی این قالب موندن و نمیخوان اونو تعویض کنن که نشان دهنده اینه که قالب الکترومارکت یک قالب ایرانی پسند تمام عیار هست .

ما برای این قالب تا 9 آپدیت ارائه کردیم ، به طوری که این قالب بیشترین تعداد آپدیت ها رو بین تمام قالب های فارسی پرستاشاپ داره :)  که آخرین آپدیت این قالب هم مال آذرماه 94 هست . هم اکنون بعد از گذشت 2 سال از آخرین آپدیت این قالب ، الکترومارکت بازگشته تا با نسخه 2  باز هم در خدمت فروشگاه های اینترنتی ایرانی باشد . نسخه 2 قالب الکترومارکت با تغییرات اساسی در ساختار به خصوص شیوه نمایش در موبایل و بهینه سازی های عمده در ظاهر و زیبایی دو چندان ، هم اکنون آماده انتشار می باشد .

برای مقایسه نسخه 1.9 با نسخه 2 دموها را مشاهده کنید :

:blink: دموی نسخه قدیمی            B)  دموی نسخه جدید

نسخه 2 الکترومارکت هدیه ما به تمام فروشگاه هایی که به این قالب بعد گذشت چند سال وفادار مانده اند ، امیدوارم مقبول همه کاربران باشه :heart:

• بازنویسی 100درصدی هدر و فوتر قالب براساس استاندارد بوت استرپ
  • بازنویسی حالت موبایل قالب ، سازگاری فوق العاده با موبایل
  • منوی کشویی ، هدر فشرده و شناور در موبایل
  • قابلیت نمایش شماره تلفن در هدر در موبایل
  • تغییرات اساسی ظاهری برای سبک سازی و زیباسازی قالب
  • افزوده شدن جستجوی لایه ای در موبایل
  • افزوده شدن فونت ایران سنس به قالب
  • اضافه شده ماژول جدید شبکه های اجتماعی با قابلیت درج آیکون تلگرام
  • افزوده شدن آخرین نسخه آیکون های فونتی Font Awesome
  • افزوده شدن امکان تعیین رنگ بندی دوم برای قالب ( ماژول تنظیمات قالب )
  • افزوده شدن قابلیت انتخاب حالت تب TAB در صفحه محصول ( ماژول تنظیمات قالب )
  • تغییر در انیمیشن و ظاهر برچسب تخفیف در لیست محصولات
  • قابلیت غیرفعال سازی منوی آیکون ها و قرار دادن ماژول جستجو به جای آن
  • افزوده شدن نمایش ماژول نظرات در موبایل با ظاهر مینیمال
  • نمایش آیکون و اسم برند محصول در موبایل
  • اصلاح ALT تصویر برند در صفحه محصول
  • قابلیت تغییر متن کپی رایت فوتر از ماژول تنظیمات قالب الکترون
  • بروز کردن آیکون ها و بنرها و اسلایدهای نمونه ( برای خریداران جدید )
  • واردسازی اتوماتیک آیکون های نمونه در هدر در هنگام نصب قالب
  • حالت واید 1400 پیکسلی در مانیتورهای عریض به صورت اتوماتیک
  • حذف پترن پس زمینه قالب
  • بهینه سازی ظاهر کادر نمایش سریع
  • حذف دکمه های خرید و توضیحات در موبایل
  • انتقال محصولات مرتبط به آخر صفحه محصول
  • بهبود سئوی کلی قالب
  • و .....

:exclamation:  با توجه به این که قالب تغییرات ریز و درشت زیادی داشته ، قبل از نصب آپدیت توجه کنید که ممکنه ماژول هایی که خریداری کرده و با قالب قبلا هماهنگ کرده اید ، سازگاریشون رو از دست خواهند داد ( فقط ماژول هایی که در هدر به نمایش درمیاند )

انتشار آپدیت طی 12 ساعت آینده

لینک به دیدگاه

:heart: :heart: :heart: آپدیت منتشر شد ، هم اکنون از حساب کاربری خود فایل آپدیت شده قالب ، فایل آپدیت به صورت جدا و راهنمای آپدیت را میتوانید دانلود کنید .

نصب این آپدیت را حتما توصیه میکنم ، نه تنها ظاهر بهتری در انتظار فروشگاه شماست ، بلکه  سئوی قالب نیز تا حدود زیادی پیشرفت کرده و بهینه شده است . حتما طی کمتر از 1 هفته اثرات این آپدیت برای شما مشهود خواهد بود .

نکته 1 : از نصب بودن آخرین نسخه یون کیوب لودر در هاست خود اطمینان حاصل کنید

نکته 2 : این آپدیت مخصوص نسخه 1.6.1.12 به بالای پرستاشاپ هست ، اگر پرستاشاپ شما پایینتر از این نسخه می باشد نصب نکنید

نکته 3 : اگر تا آپدیت 1.9 قالب الکترومارکت را نصب نکرده اید ، این آپدیت را نصب نکنید و در عوض قالب را پاک و از اول آخرین نسخه را نصب کنید

:exclamation: :exclamation: :exclamation: توجه : حالت غیر ریسپانسیو از قالب حذف شده است ، با نصب آپدیت حالت غیر ریسپانسیو را دیگر در اختیار نخواهید داشت .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

با سلام
ما بروزرسانی قالب جدید رو  خریداری و نصب کردیم و ظاهر فروشگاه خیلی زیبا و شکیل شد. به همین جهت جا داره که از خدمتتون تشکر کنیم.
پس از نصب متوجه شدیم که ماژول منوی شاخه ها کار نمی کند و این اشکال را از طریق تیکت (شماره 439062) گزارش کردیم. در پاسخ فرمودند که "فعلا ماژول رو غیرفعال کنید تا طی روزهای آتی این ماژول آپدیت و مجددا لایسنس گذاری بشه."
در حال حاظر حدود دو هفته از این مساله می گذرد اما هنوز ترتیب اثری داده نشده است. لطفا در صورت امکان این مورد  را بررسی فرمایید.
با سپاس و احترام فراوان

لینک به دیدگاه

سلام

مشکل منوی شاخه ها چندروزی هست رفع شده. از حساب کاربری تون در بازارچه فایل قالب رو دوباره دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. سپس از پوشه modules منوی شاخه ها (icategorymenu) رو zip کرده و از قسمت ماژول ها تون آپلود و نصبش کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

وارد حساب کاربریتون در بازارچه بشید و از قسمت جزئیات و تاریخچه سفارشات بر روی نام قالب کلیک کنید و فایل زیپ دانلود شده را از حالت فشرده خارج کنید:

از منوی تنظیمات>>قالب ها، روی گزینه افزودن قالب کلیک کرده و فایل import را آپلود و نصب کنید.

چنانچه قبلا قالب را نصب کرده باشید و الان بخواهید آپدیت کنید فایل آپدیت و راهنمای آپدیت هم در همین پوشه که دانلود کردید موجود است.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام ماژول اطلاعیه ها اخبار که بالای فروشگاه هست  این ماژول از همون ابتدا اومدم براش چند تا عنوان خبری زدم

بعد از اون همه عنوان ها رو  خبر هاش رو عوض کردم متن رو اما بازم متن قبلی نمایش داده میشه  با  چندین گوشی و لب تاب مختلف تست کردم

کمپایل و کش مرورگر پاک کردم - ماژول رو نصب مجدد کردم هر کار کردم باز اخبار قدیمی نمایش داده میشه چطوری میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

سپاس از زحمتی ک برای ورژن 2  کشیده شده که واقعا خیلی خوب شده دست مریزاد

من قالب رو از اول نصب کردم

یه مشکل دارم الان مشخصات محصول رو خود به خود نمایش نمیده باید روش کلیک بشه تا منو مشخصات رو نشون بده  اینو چطوری میتونم حل کنم

post-101-0-66456600-1520715621_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام من هرکاری میکنم لوگو آی پرستا از فوتر نمیره و نمی خوام کدهای قالب رو دستکاری کنم و از بلوک محتوا هم تیکش رو برداشتم .

به نظر شما باید چیکار کرد ؟

لینک به دیدگاه

سلام

طبق بند 2،3 قوانین خرید در بخش قوانین قالب ها، این لوگو تا 6 ماه که پشتیبانی رایگان دارید باید در سایتتون باشد و بعد از 6 ماه میتوانید بردارید.

اگر هم بخواهید شامل 6 ماه پشتیبانی رایگان ما بشید و لوگو را بردارید باید با توجه به مدت زمانی که از خریدتون گذشته است هزینه ای را پرداخت کنید می توانید تیکت بزنید تا هزینه براتون مشخص شود.

لینک به دیدگاه

سلام

سپاس از زحمتی ک برای ورژن 2  کشیده شده که واقعا خیلی خوب شده دست مریزاد

من قالب رو از اول نصب کردم

یه مشکل دارم الان مشخصات محصول رو خود به خود نمایش نمیده باید روش کلیک بشه تا منو مشخصات رو نشون بده  اینو چطوری میتونم حل کنم

این مشکل رو من گزارش کردم تو چند پست قبل

این مورد وقتی که به غیر از توضیحات کوتاه محصول توضیحات بلند درج نشه  ایجاد میشه و دیگر  تا  کلیک نکنی روی مشخصات , مشخصات نمایش داده نمیشه  ایا اینو میشه  درست کرد هر موقع توضیحات ادامه داره  توضیحات رو نشون بده و  هر موقع نداره مشخصات رو نشون بده ؟

لینک به دیدگاه

سلام این مورد رو هم تازه دیدم که شخصی نیست و حتی دمو اصلی هم این مشکل رو داره که اصلا محصولات تو یه ردیف نیستند و هر محصول و.. متفاوت نمایش داده میشه اینو ممنون میشم  کمک کنید حلش کنیم من با این لینک همه محصولاتم رو نمایش میدم. سپاس

نمونه  لینک سایت من

نمونه  دمو اصلی قالب

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...