رفتن به مطلب

فيلد link_rewrite نامعتبر است

پست های پیشنهاد شده

ُسلام

من وقتی توقسمت شاخه ها روی ویرایش می زنم وانها رو ادیت می کنم وقتی می خوام ذخیره کنم این ایراد رو می

گیره

فيلد link_rewrite نامعتبر است

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به خاطر سرعت لود هاست و اینترنت شماست، از ساعات پیک ترافیک برای ادیت استفاده نکنین، ربطی به تنظیمات یو ار ال نداره

دوست خوبم رابطی به سرعت لود اینترنت نیست چون من از اینترنت 4 مگ استفاده می کنم و روی هاست هم هیچ گونه محدودیت ندارم که باعث کند شدن بشه
لینک به دیدگاه

دقیقا به همین موضوع مربوطه دوست گرامی، گفتم فقط به سرعت اینترنت شما بستگی نداره، سرعت هاست در لود صفحه و ... هست، شما ساعت رو عوض کن ببین درست می شه یا نه، البته تنظیمات یو ار ال رو باید انجام داده باشی

لینک به دیدگاه

دقیقا به همین موضوع مربوطه دوست گرامی، گفتم فقط به سرعت اینترنت شما بستگی نداره، سرعت هاست در لود صفحه و ... هست، شما ساعت رو عوض کن ببین درست می شه یا نه، البته تنظیمات یو ار ال رو باید انجام داده باشی

البته من مشکل پیدا کردم رابطی به سرعت لود هاست نیست چون من سرور nginx استفاده میکنم وپرستا شاپ هم با nginx یه خورده بد سازگار میشه من فک کردم مشکل از پرستاشاپ هست ولی مشکل اش پیدا کردم
لینک به دیدگاه

• 8 months later...

البته من مشکل پیدا کردم رابطی به سرعت لود هاست نیست چون من سرور nginx استفاده میکنم وپرستا شاپ هم با nginx یه خورده بد سازگار میشه من فک کردم مشکل از پرستاشاپ هست ولی مشکل اش پیدا کردم

سلام

دوست عزیز من هم این مشکل را دارم در هنگام اضافه کردن مطلب این خطا را نشان میده.

به توصیه دوستان از کاراکتر غیر مجاز استفاده نکردم.  اگر شما مشکل را پیدا کرده اید اینجا هم مطرح کنید.ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

در برخی نسخه های پرستاشاپ ممکنه با لود نشدن تب سئو این خطا رو بگیرید.

برای حلش بهتره قبل از ذخیره یک بار تمام تب های بخش ویرایش محصول رو ببینید و ذخیره کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

اگر تمام موارد بالا رو تست کردید و درست نشد، کنترل کنید که داخل URL آشنا از «نیم فاصله» استفاده نکرده باشید. 

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...