رفتن به مطلب

آپدیت نشدن ماژولها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وقت همگی بخیر

آقایون از دیروز امکان آپدیت کردن بسیاری از ماژولها وجود نداره. روی آپدیت ماژول ها که کلیک میکنم، همون نسخه ماژول دوباره نصب میشه و پیغام میده ماژول با موفقیت آپدیت شد و دوباره گزینه آپدیت برای اون ماژول هست چون همون نسخه قبلی دوباره نصب شده نه نسخه جدید!

برای مثال ماژول آمار کاتالوگ نسخه 1.1 نصب بود و با هر آپدیت می نوشت به نسخه 1.1 آپدیت شد و بازم دکمه بروزرسانی وجود داره.

این مشکل رو با چند دوست در میون گذاشتم نتونستن ماژولها رو آپدیت کنن.

فقط چند ماژول (5-6 تا) آپدیت شدن که متأسفانه الآن توی ذهنم نیست کدوم ها بودن که درست آپدیت شدن.

این شد که اینجا تاپیک گذاشتم درخواست راهنمایی و همفکری کنم برای رفع این مشکل.

لطفاً تست کنید اگر مشکل برای شما هم هست اعلام کنید و اگر راه حلی برای رفعش به ذهنتون خطور میکنه سپاسگزار میشم مطرح کنید.

یاعلی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من امروز 20 تا ماژول آپدیت کردم درست بود.

منتهی قبلا این مشکل برام پیش میومد گاهی.کاریش نمیکردم. دو سه روز بعد درست میشد.

البته یه قسمتیشم به خاطر این بود که روی cdn بود و خیلی ناجور کش میشد.

لینک به دیدگاه

من این موضوع رو روی 3 هاست همگی از نت افراز تست کردم روی لوکال هم تست کردم متأسفانه بجز چند ماژول دیگه هیچ ماژولی به درستی آپدیت نمیشه. دقیقاً از ماژول "آمار کاتالوگ" به بعد این اتفاق میفته د 59 تا ماژول قابلیت آپدیت ندارن.

تا دیروز درست بود و امروز این اتفاق داره میفته. از دوستان هم خواستم بررسی کنن گفتن برای اونها هم از ماژول آمار کاتالوگ به بعد آپدیت انجام نمیشه.

لینک به دیدگاه

مشکل آپدیت بر می گرده به تنظیمات اینپوت و اکسپوت ولی خود من هم یه بار آپدیت گروهی رو زدم، کلا قسمت ماژول های پیکربندی قالب و دو تا ماژول اصلی دیگه آپدیت نشد و مدام گیر می داد، آقا دانوش پیشنهاد دادن برو توی جداول و یه قسمت رو حذف کن( الان یادم نیست کدوم قسمت بود دقیقا) ولی رفتم به جداول، پیدا نکردم اون قسمت رو که گفته بودن، دوباره آپدیت کردم درست شد، پیشنهاد من رفتن به جداول و برگشتن هست، چون بعضی مواقع هم وقتی روی بررسی به روز رسانی کلیک می کنی ، می گه همه چیز خوبه ولی می بینی سه تا ماژول آپدیت دارن، یه خورده مثل اینکه این وسط یه چیزهایی به هم کامل وصل نیست.

لینک به دیدگاه

ممنون بهنام جان لطف کردی

برای من روی نسخه 1.1 درجا میزنه و همون رو مجدداً نصب میکنه.

به انگلیسی هم جستجو کردم تاپیک یا مطلب مشابهی نتونستم پیدا کنم.

فعلاً قصد دارم ماژولهای نسخه 1.6.0.9 رو دستی بارگذاری کنم ببینم چه تأثیری داره. هرچند مطمئنم خیلی از ماژولها از نسخه های توی بسته نصب 1.6.0.9 جدیدتر شدن.

لینک به دیدگاه

به نظرم یه سر به جداول بزنین

اگه توجه کرده باشین، توی بعضی قسمت ها ، پرستاشاپ بعضی موقع ها گیر داره، البته طبیعیه، دو سه بار مشتری زنگ زده آقا قصدت از گذاشتن محصول توی فروشگاه چیه؟ گفتم تست هوش می گیرین؟ خوب معلومه فروش، می گه چرا حامل برای محصول تعریف نکردین؟ نگاه کردم دیدم، وزن و همه چیز درسته ولی باید یه بار، دوباره منو ارسال رو سیو کنم تا مشکل ادامه خرید حل بشه ، بدون حتی کوچکترین تغییر، فقط یه بار دیگه سیو بشه!، به نظرم این مشکل آپدیت هم به همین منوال هست

لینک به دیدگاه

جایگزین کردن ماژولهای بسته نصب 1.6.0.9 فایده ای نداشت. ماژولها بروز نمیشن.

اگه توجه کرده باشین، توی بعضی قسمت ها ، پرستاشاپ بعضی موقع ها گیر داره، البته طبیعیه، دو سه بار مشتری زنگ زده آقا قصدت از گذاشتن محصول توی فروشگاه چیه؟ گفتم تست هوش می گیرین؟ خوب معلومه فروش، می گه چرا حامل برای محصول تعریف نکردین؟ نگاه کردم دیدم، وزن و همه چیز درسته ولی باید یه بار، دوباره منو ارسال رو سیو کنم تا مشکل ادامه خرید حل بشه ، بدون حتی کوچکترین تغییر، فقط یه بار دیگه سیو بشه!، به نظرم این مشکل آپدیت هم به همین منوال هست

این کارو انجام دادم متأسفانه تأثیری نداشت.

درضمن یک پرستاشاپ نیست. روی سه پرستاشاپ هر کدوم روی هاست متفاوت این مشکل از امروز وجود داره.

البته هر سه تا رو امروز نصب کردم و هر سه تا برای آزمایشه فروشگاه واقعی نیست اما نیاز دارم ماژولها به جدیدترین نسخه بروزرسانی شده باشن.

لینک به دیدگاه

جایگزین کردن ماژولهای بسته نصب 1.6.0.9 فایده ای نداشت. ماژولها بروز نمیشن.

این کارو انجام دادم متأسفانه تأثیری نداشت.

درضمن یک پرستاشاپ نیست. روی سه پرستاشاپ هر کدوم روی هاست متفاوت این مشکل از امروز وجود داره.

البته هر سه تا رو امروز نصب کردم و هر سه تا برای آزمایشه فروشگاه واقعی نیست اما نیاز دارم ماژولها به جدیدترین نسخه بروزرسانی شده باشن.

شنیدم امروز فیلترینگ هوشمند شروع شده. یه چند روزی باید بیخیال اینترنت درست حسابی باشید.

احتمالا درخواست به صورت کامل به سایت نمیرسه.

فقط یه چیزی.تو همون صفحه ماژولها، یه بار کنترل اف5 رو بزنید.من یه بار یکی از مشکلاتم اینطوری حل شد.یعنی مدیریت صفحه اش کش شده بود.

لینک به دیدگاه

این مشکل رو پرستاشاپ تو بعضی موارد داره توصیه میکنم هر ماذژولی رو اپدیت نکنید چون بعضی ماژولها با نسخه های باللتر سازگارند ولی پرستاشاپ در لیست قرار میده

لینک به دیدگاه

ماژول گوگل مپ رو توی نسخه 1.5 آپدیت کردم، کلا گیر به هم ریخت، الان هم می خوام آپدیت کنم می گه با ورژن سازگار نیست، مثل اینکه عملکردش هم به هم ریخته، کلی ارور 404 توی وبمستر درست شده

لینک به دیدگاه

برای تست دو نسخه دیگه پرستاشاپ نصب کردم هر دو نسخه قادر به آپدیت ماژول نیستن.

جالب اینجاست نسخه هایی که دیروز به قبل نصب کردم به راحتی آپدیت میشن.

فعلاً پوشه ماژول یک پرستای آپدیت شده رو فشرده و روی نسخه های نصب شده جدید ریستور کردم و همه ماژولها آپدیت شد ولی این موضوع فقط صورت مسئله رو پاک میکنه.

----

بهنام جان یکی از بی دقتی های تیم توسعه پرستاشاپ همین بخش آپدیت ماژولهاست. ماژولهایی که برای 1.6 سازگار شدن روی پرستاشاپ 1.5 اعلام آپدیت میکنن و اگر آپدیت کنی روی نسخه 1.5 درست عمل نمیکنن و عملکرد سایت رو مختل میکنن.

ولی روی پرستاشاپ 1.6 میتونی آپدیت کنی مشکلی پیش نمیاد.

لینک به دیدگاه

تنظیمات زمان رو روی هاست چک کردین؟

شاید به اون هم ربط داشته باشه

یه مورد دیگه هم به ذهنم رسید بگم، احتمال داره مربوط به اینترنت خودمون هم باشه، از وی # پی استفاده کنین ببینین بازم مشکل داره، از یه اهل دلی شنیدم می گفت، بار رو روی پورت ها سنگین می کنن ، گفتم یعنی چی؟ گفت یعنی عملا پورت ها می بندن، دقیقش رو باز دوستان بگن من هم یاد بگیرم ولی با دور زدن پورت شاید مشکل حل شه

لینک به دیدگاه

سلام

بله متاسفانه آپدیتها روی نسخه 1.5 نشون داده میشوند ولی درست عمل نمیکنند و ربطی به هاست و .... ندارد. احتمالا در نسخه 1.5 بعدی این مشکل حل خواهد.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آقا رامتین بدی نسخه 1.5 شاید این باشه که آپدیتی رو نشون می ده که برای نسخه 1.5 نیست و با آپدیت کل ماژول رو از کار می ندازه و باید کلی بگردیم ببینیم اون ماژول رو باید چه جوری دوباره نصب کنیم، اما یه توصیه ای که دوستان می کنن هم این هست که همیشه ماژول ها رو آپدیت نگه دارین تا ایمنی سایت حفظ شه، جمع این دوتا با هم جور در نمی یاد.

لینک به دیدگاه

مشکل آپدیت نشدن به هاست مربوط میشه

یکی از مواردی که میشه مشکل رو حل کرد اینه که به روز رسانی رو یکی یکی انجام بدید. در این موارد معمولا خطای درست تری میگیرید که چرا ماژول به روز نشده

مورد بعدی این که ارتقای ماژول ها یک عمل سرور به سرور هست و ارتباطی به اینترنت شما نداره. بسته بودن پورت ها هم در سرور ممکنه مشکل ساز بشه نه از سمت اینترنت ایران. بسته بودن امکان بازکردن آدرس های خارجی در هاست هم ممکنه باعث مشکل باشه.

یکی از مواردی که در هاست های نت افراز مشاهده کردم نبود افزونه zip در هاست هست که با فعال کردنش مشکل نصب ماژول و ارتقای ماژول حل میشه

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

آقا دانوش افزونه zip در هاست رو باید بگیم نت افراز نصب کنه؟ جی زیپی که خود پرستاشاپ داره با عملکرد این افزونه فرق داره؟

چون توی یکی دو سایت آنالیز دیدم که برای سایت خودم نوشته بود شما از پرفکت جی زیپ استفاده نمی کنین، همونه؟

لینک به دیدگاه

خیر gzip compression بحثش فرق داره و تا جایی که من میدونم نوعی فشرده سازی محتوا برای افزایش سرعت بارگزاری هست. تنظیمات ccc رو انجام بدید به صورت خودکار این مورد اعمال میشه

اما افزونه zip که دانوش جان فرمودن (یا همون zip extension) افزونه ای هست که کارش خارج کردن فایل های zip از حالت فشرده ست و باید به مدیر هاست بگین براتون فعالش کنن

لینک به دیدگاه

من به هاستم که نت افرازه گفتم جی زیپ بریزن

این جوابشونه:

با سلام خدمت شما

لطفا توجه داشته باشید اطلاعات به صورت خودکار در حالت فشرده توسط سرور به مرورگر ها ارسال می گردد می گردد لذا فعال سازی گزینه مذکور می تواند منجر به بروز مشکل گردد

باز اصرار کنم که فعال کنن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...