رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ 2

پست های پیشنهاد شده

post-366-14373020086738_thumb.jpg

مشخصات قالب :

نام قالب : نایس شاپ 2

نسخه پرستاشاپ سازگار : 1.6.0.6 و 1.6.0.9

ریسپانسیو : بله - بوت استرپ 3.2

تاریخ انتشار : 1/8/1393

مناسب برای : تمامی فروشگاه ها

معرفی قالب :

بعد از اینکه قالب نایس شاپ موفقیت خوبی کسب کرد و از طرف مشتریان و کاربران ، نظرات مساعد و برخوردهای خوبی دریافت کردیم ، تصمیم بر آن شد که نسخه 2 این قالب نیز با امکانات و ظاهر بهتر طراحی گردد . قالب ریسپانسیو و بر پایه بوت استرپ طراحی شده و نسبت به نسخه قبلی 30-40 درصد کم حجم تر و سریعتر می باشد . این قالب یک قالب جدا و از صفر طراحی گردیده و ارتباطی به قالب قبلی ندارد و از کد های آن هیچ گونه استفاده ای نشده است ، بنابراین کیفیت بسیار خوبی و از کیفیت کدنویسی بهتری نیز نسبت به نسخه قبلی برخوردار است . به پاس تشکر از کاربران و مشتریان این قالب ، تصمیم بر آن شده که این نسخه به رایگان در اختیار خریداران نسخه قبلی قرار گیرد ( کاربران نسخه 1.5 به شرط ارتقای فروشگاه خود به نسخه جدید ، این قالب را دریافت خواهند کرد ) . امیدواریم مشتریان استفاده کنندگان این قالب از ما راضی باشند .

امکانات قالب :

1 - ریسپانسیو ، سازگار با موبایل و تبلت

2 - بی نهایت رنگ ، قابلیت تغییر رنگ قالب توسط مدیر سایت

3 - قابلیت تغییر ستون های قالب در تمامی صفحات

post-366-1437302008803_thumb.jpg post-366-14373020091121_thumb.jpg post-366-1437302009379_thumb.jpg

===================================================

مشاهده دموی آنلاین قالب ( با قابلیت مشاهده 8 رنگ به عنوان نمونه )

خرید قالب از بازارچه پرستاشاپ

====================================================

نکته : در این نسخه از قالب ، نماد اعتماد حذف شده است ( دلیلش هم محبت دوستان بوده ! ) . به دلیل اینکه ماژول نماد اعتماد مناسبی برای استفاده مشتریان وجود نداره ، یک ماژول رایگان سبک و ساده قرار میدم و میتونید دانلود و ازش استفاده کنید ، البته توجه کنید این ماژول هیچ ربطی به این قالب نداره و رایگان اینجا گذاشته میشه ، هر کی استفاده میکنه یا نمیکنه و مشکلی باهاش داره یا نداره ، نمادش فعال میشه یا نمیشه ربطی به این قالب نداره پس به هیچ سوالی در مورد نماد اعتماد یا در مورد ماژولش در این تاپیک پاسخ داده نخواهد شد و پست بلافاصله حذف خواهد شد)

آپدیت قالب به شماره 2.3 به تاریخ 1393/9/15

• رفع باگ عدم نمایش توضیحات شاخه ها
  • رفع باگ عدم نمایش لوگو در موبایل
  • رفع مشکل تولتیپ محصولات در برخی مرورگرها
  • رفع باگ منظم نبودن بخش لوازم جانبی در صفحه مصحول
  • فارسی شدن تمامی قیمت ها در سایت به صورت پیشفرض ( قابلیت خاموش کردن از ماژول تنظیمات )
  • اضافه شدن نمایش سریع در صفحه اصلی و شاخه ها
  • حل مشکلات کوچک در لیبل موجودی محصولات
  • رفع مشکل در ماژول محصولات جدید در ستون راست و چپ
  • رفع مشکل فونت و رنگ در بخش ضمیمه ها و فایل های دانلودی در صفحه مصحول
  • و چندین مورد کوچک دیگر

همچنین این آپدیت ، شامل اصلاحات آپدیت های قبلی نیز می باشد و با نصب آن نیازی به نصب آپدیت قبلی نمی باشد .

آپدیت قالب به شماره 2.2 به تاریخ 1393/8/22

• افزوده شدن قابلیت فعال و غیرفعال کردن فونت فارسی برای منو یا دسته
    بندی ها ( برای فروشگاه هایی که اسم شاخه ها و منوها انگلیسی می باشد )
  • رفع باگ ریسپانسیو نبودن صفحه خلاصه سبد خرید
  • رفع باگ ریسپانسیو نبودن جدول های قالب
  • رفع باگ عدم نمایش صحیح حامل ها در سبد خرید
  • رفع چندین باگ نمایش نادرست هدر و فوتر قالب در مرورگر کروم ، در تبلت و موبایل
  • رفع باگ لیبل قیمت قبلی بدون تخفیف در صفحه محصول
  • رفع باگ نمایش نادرست متن دکمه ها در مرورگر کروم
  • رفع باگ عدم نمایش صحیح عکس های بندانگشتی در صفحه محصول
  • هماهنگ سازی بهتر با تبلت و موبایل
  • رفع خطاهای ماژول محصولات تخفیف خورده در دیباگ

همچنین این آپدیت ، شامل اصلاحات آپدیت قبلی نیز می باشد و با نصب آن نیازی به نصب آپدیت قبلی نمی باشد .

آپدیت قالب به شماره 2.1 به تاریخ 1393/8/15

• افزوده شدن ماژول اطلاعات دلخواه در صفحه تماس با ما ( بعضی دوستان نیاز دارن که در صفحه تماس با ما شماره تماس و آدرسو .. بذارن )
  • تغییراتی در ماژول تنظیم رنگ قالب
  • رفع باگ نمایش نادرست منو در رزولوشن های پایینتر
  • بهینه سازی و رفع چندین باگ در ظاهر صفحه محصول

ncnamad.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دست اقا بهمن درد نکنه از پشتیبانی بسیار خوبشون

مایلم هرچه سریعتر آپدیت کنم به نسخه جدید.

در صورتی که قالب استیبل و ریلیز نهایی شد لطفا برای بنده ایمیل کنید تا در فروشگاهم نصب کنم

لینک به دیدگاه

اقا بهمن گل ممنون،دمتون گرم خیلی زحمت کشیدین

ممنون برای پشتیبانی عالیتون

منم مایلم اپدیت کنم خیلی خوب شده

اقا شرمنده

قسمت سبد خریدش یه باگ کوچولو داره

وقتی نمایش سبد خرید رو اون بالا میزنی یه کم گیر میکنه چند بار باید بزنی بعضی وقتا هم کلا باز نمیشه!!!الان بیشتر دقت کردم کلا باز نمیشه باز میشه در حد 2 ثانیه میمونه بعد دوباره بسته میشه،البته با وجود این مشکل بازم من میخوامش اگه لطف کنید برام نصب کنید.اخه سبد خرید چندین راه برای دست یابی بهش هست.ممنون

اینم یه چیز ریز دیگه که البته دقیق نمیدونم چرا اینطور شده

http://upload7.ir/imgs/2014-10/98070171016907439885.jpg

اگه دقت کنید نوشته ها در امتداد هم نیستن

و اینکه حبابی که وقتی میایستی روی یک محصول توی صفحه اصلی میاد ولی توی صفحه های زیرمجموعه نمیاد ایا این از خصوصیات قالب جدیده بخاطر اینکه حالت نمایش شبکه ای و لیستی داره یا اینکه یه مشکله؟

البته اینقد قشنگه که اصلا به چشم من ایراد نیست و فقط دارم جهت اطلاع میگم که ایشالا قالب هرچه بهتر بشه و اینکه اقا بهمن رسیدگی کنن

لینک به دیدگاه

اقا بهمن گل ممنون،دمتون گرم خیلی زحمت کشیدین

ممنون برای پشتیبانی عالیتون

منم مایلم اپدیت کنم خیلی خوب شده

اقا شرمنده

قسمت سبد خریدش یه باگ کوچولو داره

وقتی نمایش سبد خرید رو اون بالا میزنی یه کم گیر میکنه چند بار باید بزنی بعضی وقتا هم کلا باز نمیشه!!!الان بیشتر دقت کردم کلا باز نمیشه باز میشه در حد 2 ثانیه میمونه بعد دوباره بسته میشه،البته با وجود این مشکل بازم من میخوامش اگه لطف کنید برام نصب کنید.اخه سبد خرید چندین راه برای دست یابی بهش هست.ممنون

اینم یه چیز ریز دیگه که البته دقیق نمیدونم چرا اینطور شده

اگه دقت کنید نوشته ها در امتداد هم نیستن

و اینکه حبابی که وقتی میایستی روی یک محصول توی صفحه اصلی میاد ولی توی صفحه های زیرمجموعه نمیاد ایا این از خصوصیات قالب جدیده بخاطر اینکه حالت نمایش شبکه ای و لیستی داره یا اینکه یه مشکله؟

البته اینقد قشنگه که اصلا به چشم من ایراد نیست و فقط دارم جهت اطلاع میگم که ایشالا قالب هرچه بهتر بشه و اینکه اقا بهمن رسیدگی کنن

دموی قالب نسخه نهایی قالب نیست چون بازنگری نشده . اگر مشکلی میبینید در نسخه خریداری شده وجود نخواهد داشت .
لینک به دیدگاه

سلام

آآقا بهمن دستت درد نکنه خیلی قالب بهتری نسبت به نسخه نایش شاپ قبلی شده در واقع نسخه تکامل یافته نایس شاپ اول شده به نظر من و حرفه ای تر شده

منم این قالب رو می خوام :)

چند تا مورد هست اگه لطف کنید ببنید ممنون میشم

1 - در این قالب اندازه عکس محصول 800×800 پیکسل شده ولی در قالب قبلی 600 پیکسل هستش مثلا خود من تمام عکسامو در عرض 550 تعریف کردم که الان اگه بیاد رو این 800 پیکسل هم حجم زیاد میشخ و هم کل فضای سفید و خالی تو عکس می مونه

2 - ی جاهایی هست که تو تایتل عنوان محصول قشنگ تره ولی تو جاهای دیگه عنوان از بالای صفحه کمی فاصله داره ک ی ذره تو ذوق می زنه اگه بشه اینو درستش کنی عالی میشه

post-5888-14373020095453_thumb.png

در کل قالب زیبا و جذاب شده

لینک به دیدگاه

احسنت بر آقا بهمن. واقعا نیاز به این آپدیت احساس می شد.

قالب خیلی خوب و زنده تر از قبل شده. استفاده از رنگ های روشن خیلی بهتر کرده و روح تازه ای به قالب داده.

منم بیصبرانه منتظر دریافت آپدیت فروشگاهم هستم.

باتشکر از زحمات آقا بهمن

لینک به دیدگاه

قالب خیلی خوب شده و ما هم بی صبرانه منتظر ایمیل شدن اون هستیم جهت آپدیت

فقط 1 نظر من اینکه ، 1 آیکن در بالای تمام محصولات هست که نوشته موجود .. به نظر من این نباشه قشنگ تره

یعنی زمانی که کالایی تخفیف میخوره این آیکن رنگی بالای اون محصول نشون داده میشه خودش تو چشم میزنه و توجه مشتری رو جلب میکنه و برای نمایش کالای تخفیفی خوبه ( مثل قالب نایس شاپ ورژن قبلی ) ، اما وقتی بالای همه محصولات زده میشه هم کارایی خودش رو از دست میده ، هم صفحه رو شلوغ میکنه ! یعنی 1 لیبل روی اکثر محصولات خورده ( که معمولا اکثر محصولات موجود هستند ) و ظاهر رو 1 کم شلوغ کرده و از اون کلاس کاریش کم کرده

اگه این امکان باشه که اون رو غیر فعال کرد که هر کس نخواست ازش استفاده نکنه بهتر هست

لینک به دیدگاه

از پیشنهادات و انتقادات تمامی دوستان قدردانی میکنم ، با توجه به اینکه تعداد مشتریان و خریداران این قالب بسیار زیاد است ، بنابراین دوستانی که میخوان قالب جدید رو دریافت کنن حتما با بخش پشتیبانی قالب تماس بگیرن تا هماهنگی برای آپدیت قالب به نسخه جدید انجام گردد .

لینک به دیدگاه

سلام

قالب جدید سرعت اش خیلی بهتر شده فقط یه چند تا سوال داشتم

این که تو قالب قبلی قسمتی برای نوشته نماد الکترونیک داشت ولی من تو دمو قالب جدید این جایگاه ندیدم و جایگاهی برای نماد الکترونیک ؟

واین که من تو دمو قالب وقتی روی نکات حقوقی کلیک مبکنم صفحه باز میشه اون قسمت فوتر که شبکه های اجتماعی هست توی صفحه مرورگر میاد بالاتر این مشکل آیا فقط توی دمو هست؟

لینک به دیدگاه

سلام

این که تو قالب قبلی قسمتی برای نوشته نماد الکترونیک داشت ولی من تو دمو قالب جدید این جایگاه ندیدم و جایگاهی برای نماد الکترونیک ؟

واین که من تو دمو قالب وقتی روی نکات حقوقی کلیک مبکنم صفحه باز میشه اون قسمت فوتر که شبکه های اجتماعی هست توی صفحه مرورگر میاد بالاتر این مشکل آیا فقط توی دمو هست؟

صفحه نکات حقوقی چون نوشته ای نداره ، ارتفاع صفحه از ارتفاع مانیتور شما کمتره ، برای همین فوتر اومده بالاتر ، در فروشگاه واقعی چنین چیزی اتفاق نمیفته .

نوشته نماد حذف شده در این نسخه ، چون نماد اجبار اون نوشته رو برداشته و نیازی بهش نیست . بلوک نماد اعتمادی هم در این نسخه جدید وجود نداره و حذف شده .

تو نسخه قبلی اونقدر دوستان و خریداران اذیت کردن که دیگه عمرن چنین امکانی رو تو قالب هام بذارم .به قول معروف وظیفه یک طراح نیست که بخشی برای نماد اعتماد تو قالب تعبیه کنه ولی بنده که گذاشته بودم که دوستان سردرگم نشن و در پی ماژول نماد اعتماد تو این تاپیک تو اون تاپیک جستجو نکنن ، اما متاسفانه تا حد فحش نیز از برخی مشتری ها به خاطر این بخش نماد شنیدم ، نمادشون تایید نمیشد یا نمایش نمیداد بنده رو مورد لطف قرار میدادن !

در هر حال در پست اول همین تاپیک یک ماژول رایگان جدا از قالب گذاشته شده که هر کی خواست میتونه دانلود و استفاده کنه برای نماد اعتماد . ماژول ساده ایه و تنظیمات خاصی نداره و فقط کافیه نصبش کنید . البته بازم تاکید میکنم این ماژول جدا از قالبه و نه پشتیبانی داره نه به سوالات در موردش پاسخ داده میشه .

لینک به دیدگاه

سلام

صفحه نکات حقوقی چون نوشته ای نداره ، ارتفاع صفحه از ارتفاع مانیتور شما کمتره ، برای همین فوتر اومده بالاتر ، در فروشگاه واقعی چنین چیزی اتفاق نمیفته .

نوشته نماد حذف شده در این نسخه ، چون نماد اجبار اون نوشته رو برداشته و نیازی بهش نیست . بلوک نماد اعتمادی هم در این نسخه جدید وجود نداره و حذف شده .

تو نسخه قبلی اونقدر دوستان و خریداران اذیت کردن که دیگه عمرن چنین امکانی رو تو قالب هام بذارم .به قول معروف وظیفه یک طراح نیست که بخشی برای نماد اعتماد تو قالب تعبیه کنه ولی بنده که گذاشته بودم که دوستان سردرگم نشن و در پی ماژول نماد اعتماد تو این تاپیک تو اون تاپیک جستجو نکنن ، اما متاسفانه تا حد فحش نیز از برخی مشتری ها به خاطر این بخش نماد شنیدم ، نمادشون تایید نمیشد یا نمایش نمیداد بنده رو مورد لطف قرار میدادن !

در هر حال در پست اول همین تاپیک یک ماژول رایگان جدا از قالب گذاشته شده که هر کی خواست میتونه دانلود و استفاده کنه برای نماد اعتماد . ماژول ساده ایه و تنظیمات خاصی نداره و فقط کافیه نصبش کنید . البته بازم تاکید میکنم این ماژول جدا از قالبه و نه پشتیبانی داره نه به سوالات در موردش پاسخ داده میشه .

من نمی خوام در مورد نماد صحبت کنم فقط این بگم که مشکل ظاهر نشدن نماد اصلا رابطی به طراحی قالب شما نداره و این مشکل ظاهر نشدن نماد از طرف خود سایت نماد الکترونیک هست که بیشتر موقع ها نمایش داده نمیشه و هیچ رابطی به قالب نداره

لینک به دیدگاه

سلام

آقای بهمن من فقط این برام سوال شد که چرا وقتی صفحه گوگل کرم تمام صفحه هست اون قسمت صفحه اصلی تو نوار بالای هدر سایت هست ولی وقتی پنجره گوگل کروم کوچک می کنیم فقط ازقسمت لوازم آرایشی به بعد رو نشون می ده و قسمت صفحه اصلی توی نوار هدر دیده نمی شه؟

post-2591-14373020098789_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

آقای بهمن من فقط این برام سوال شد که چرا وقتی صفحه گوگل کرم تمام صفحه هست اون قسمت صفحه اصلی تو نوار بالای هدر سایت هست ولی وقتی پنجره گوگل کروم کوچک می کنیم فقط ازقسمت لوازم آرایشی به بعد رو نشون می ده و قسمت صفحه اصلی توی نوار هدر دیده نمی شه؟

زیادی رو این چیزا حساس نباشین . حتما یه حمکتی هست که اونجوری طراحی شده . وقتی قالبی ریسپانسیو طراحی میشه تو اندازه های مختلف صفحه نمایش ، خاصیت های متفاوتی از خودش نشون میده . تو سایزهای کوچیک چون جا کمه ، چیزای بی اهمیت حذف میشن تا جا برای چیزای مهم زیادتر باشه .
لینک به دیدگاه

واقعا زیباست. حتما میخام. ممنون بهمن جان.

فقط اون ایکون "موجود ویا ناموجود" اگه قابلیت فعال کردن و غیرفعال کردن داشته باشه عالیه. این امکان هست؟ و اگر نیست میشه تعبیه بشه ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

واقعا زیباست. حتما میخام. ممنون بهمن جان.

فقط اون ایکون "موجود ویا ناموجود" اگه قابلیت فعال کردن و غیرفعال کردن داشته باشه عالیه. این امکان هست؟ و اگر نیست میشه تعبیه بشه ؟

ممنون

این امکان هم به قالب اضافه شده
لینک به دیدگاه

آقا بهمن

بخدا معجزه گری خیلی خیلی نسبت به قبلی بهتر شده واقعا سلیقه ات حرف نداره رسپانسیو شدنش هم نسبت به قبل خیلی خیلی بهتر شده واقعا تبریک میگم

پیشنهاد :

1 - ماژول اسلایدر رو بش در صفحات دلخواه علاوه بر صفحه اول استفاده کرد

2 - به جای دو تا ماژول زیر بشه یک ماژول متن و اچ تی ام ال گذاشت

http://cnmi.comxa.com/up/62387494f6be.jpg

سوال:

1 - من نسخ قبلیش رو گرفتم چجوری برای این یکی درخواست بدم؟

2 - یه چیزی به نام فهرست بود در قالب قبلی که مثلا وقتی وارد

http://myprestashop.ir/demos/niceshop16/24-sandwichmaker

می شدی سمت راست میتونستی ویژگی هایی رو انتخاب کنی حالا تو این قالب جدید هم همین ویژگی هست؟ چون توی دمو ندیدم

انتقاد :

1 - وقتی صفحه کوچیک میشه خلاصه سبد خرید درست دیده نمیشه

http://siua.comxa.com/up/332880692313.jpg

2 - چرا مثل تصویر زیر آرایشی بهداشتی رو کامل نشون نمیده؟؟

http://upload7.ir/imgs/2014-10/47222953780800272441.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام،یه مشکل دارم من

وقتی ترکیب ها رو از قسمت تولید کننده ترکیب ها میذارم و مثلا گارانتی برا محصول میذارم و بدون گارانتی هم داره زیر قیمت مینویسه قیمت بدون تخفیف و همون مبلغی که بابت گارانتی میذارم رو به عنوان تخفیف قرار میده

مثلا قیمت پایه 100تومن و با گارانتی 115 تومن

وقتی گارانتی ندارد هست مینویسه قیمت بدون تخفیف 115 وقتی تیک گارانتی رو میزنه مشتری مینویسه قیمت بدون تخفیف 130تومن

اینرو هم بگم برای برخی محصولات اینطوره،حتی وقتی گارانتی رو هم برمیدارم هنوز قیمت بدون تخفیف میمونه البته جلوش خالیه

مشکل از کجاست؟

قالب پیشفرض پرستا رو تست کردم این مشکل رو نداشت

لینک به دیدگاه

آپدیت قالب به شماره 2.1 به تاریخ 1393/8/15

• افزوده شدن ماژول اطلاعات دلخواه در صفحه تماس با ما ( بعضی دوستان نیاز دارن که در صفحه تماس با ما شماره تماس و آدرسو .. بذارن )
  • تغییراتی در ماژول تنظیم رنگ قالب
  • رفع باگ نمایش نادرست منو در رزولوشن های پایینتر
  • بهینه سازی و رفع چندین باگ در ظاهر صفحه محصول

لینک به دیدگاه

یه مشکل کوچولو که داره اینه که تو ترکیب ها رنگ سفید رو با سفید صفحه قاطی میکنه و وقتی رو رنگ دیگه ای کلیک میکنی دیگه رنگ سفید مشخص نیست اگه ترکیب اصلی رو بذارید رنگ مشکی که دیگه کلا نشون نمیده.کاش یه کادر دورش میداشت

لینک به دیدگاه

یه مشکل کوچولو که داره اینه که تو ترکیب ها رنگ سفید رو با سفید صفحه قاطی میکنه و وقتی رو رنگ دیگه ای کلیک میکنی دیگه رنگ سفید مشخص نیست اگه ترکیب اصلی رو بذارید رنگ مشکی که دیگه کلا نشون نمیده.کاش یه کادر دورش میداشت

در آپدیت بعدی لحاظ خواهد شد
لینک به دیدگاه

سلام مجدد،اقا بهمن لطفا سایتو ببینید ادرس سایت پخ شد براتون

مشکل نمایش منو و نمایش برخی شکل هارو داره مثل نمایش شبکه ای اون ارم هاشو نشون نمیده و بصورت مربع نشون میده و ستاره ها و بعضی مشکلات دیگه که یکدفعه اینطور شد

سایتو از زیر دامنه به دامنه اصلی منتقل کردم اینطور شد

اول مشکل از ماژول دسته بندی بود که لایسنسش مشکل داشت بعد که اونو درست کردن اینطور شد

لطفا بررسی کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام مجدد،اقا بهمن لطفا سایتو ببینید ادرس سایت پخ شد براتون

مشکل نمایش منو و نمایش برخی شکل هارو داره مثل نمایش شبکه ای اون ارم هاشو نشون نمیده و بصورت مربع نشون میده و ستاره ها و بعضی مشکلات دیگه که یکدفعه اینطور شد

سایتو از زیر دامنه به دامنه اصلی منتقل کردم اینطور شد

اول مشکل از ماژول دسته بندی بود که لایسنسش مشکل داشت بعد که اونو درست کردن اینطور شد

لطفا بررسی کنید ممنون میشم

از طریق پیام خصوصی یا انجمن به این موارد رسیدگی نمیگردد . فقط از طریق ای دی یاهو یا ایمیل پشتیبانی ( در فایل راهنمای همراه قالب ایمیل پشتیبانیم وجود است )
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...