رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ 2

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

خواستم یه تشکر ویژه از آقا بهمن بکنم بابت قالبهای زیباشون و به ویژه پشتیبانی خیلی خیلی عالیشون.من قالب نایس 1 رو خریده بودم و ایشون به من پیشنهاد قالب جدید و فوق العاده نایس 2 رو دادن و ب رایگان آپدیت کردن.این موضوع عظمت وجدان کاری ایشون رو میرسونه .امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشن.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آپدیت قالب به شماره 2.2 به تاریخ 1393/8/22

• افزوده شدن قابلیت فعال و غیرفعال کردن فونت فارسی برای منو یا دسته بندی ها ( برای فروشگاه هایی که اسم شاخه ها و منوها انگلیسی می باشد )
  • رفع باگ ریسپانسیو نبودن صفحه خلاصه سبد خرید
  • رفع باگ ریسپانسیو نبودن جدول های قالب
  • رفع باگ عدم نمایش صحیح حامل ها در سبد خرید
  • رفع چندین باگ نمایش نادرست هدر و فوتر قالب در مرورگر کروم ، در تبلت و موبایل
  • رفع باگ لیبل قیمت قبلی بدون تخفیف در صفحه محصول
  • رفع باگ نمایش نادرست متن دکمه ها در مرورگر کروم
  • رفع باگ عدم نمایش صحیح عکس های بندانگشتی در صفحه محصول
  • هماهنگ سازی بهتر با تبلت و موبایل
  • رفع خطاهای ماژول محصولات تخفیف خورده در دیباگ

این آپدیت با راهنمای نصب ساده ، برای تمامی فروشگاه هایی که از نایس شاپ 2 استفاده میکنند ایمیل خواهد شد . همچنین این آپدیت ، شامل اصلاحات آپدیت قبلی نیز می باشد و با نصب آن نیازی به نصب آپدیت قبلی نمی باشد .

لینک به دیدگاه

یه مشکل ریز دیگه که داره قسمت لوازم جانبیشه که پایین محصولات میزاره مشکل داره

عکساشو خیلی بزگ نشون میده وقتی هم لوازم جانبی محصولات زیاده دیگه نمیشه اینطرف اونطرف کرد محصولاتو

حالا خودتون ببینید متوجه میشید

به هر حال دمتون گرم اقا بهمن خیلی دگرگون شده و خیلی بهتر شده

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

سلام.

در قالب نایس شاپ 2 و نایس شاپ یک موضوعی ذهن من رو درگیر کرده.

برای هر محصول در صفحه محصولات هر شاخه یک دکمه برای توضیحات و یک دکمه برای خرید وجود داره. شما وقتی محصولی رو در صفحه مربوط به خودش مشاهده می کنید قبل از خرید می توانید مثلا سایز آن را انتخاب کنید و بعد گزینه خرید را بزنید . ولی در صفحه ای که در واقع لیست محصولات یک شاخه هست وقتی شما دکمه خرید را می زنید آن محصول با سایز پیش فرض آن مثلا تی شرت به لیست خرید شما اضافه می شود و در واقع حق انتخاب سایز یا هر ویژگی دیگه رو ندارید .

می خوام مشتری یک مانتو را با سایز پیش فرض تو لیسته خریدش نداشته باشه. بره تو صفحه همون محصول و سایز رو قبل خرید انتخاب کنه.! چقدر سخت بود توضیح دادن.!

نمی دونم برای اینکه مشتری گمراه نشود و در واقع دکمه توضیحات را بزند و در صفحه مرتبط با محصول مثلا سایز را انتخاب کند و بعد خرید کند، چه راه کاری میشه اتخاذ کرد!

لطفا راهنمایی بفرمایید . تشکر

و مطلب بعدی اینکه اون گزینه نمایش سریع محصول که در نایس شاپ1 بود در نشخه 2 موجود نیست. آیا قابل افزایش هست.

لینک به دیدگاه

سلام.

برای هر محصول در صفحه محصولات هر شاخه یک دکمه برای توضیحات و یک دکمه برای خرید وجود داره. شما وقتی محصولی رو در صفحه مربوط به خودش مشاهده می کنید قبل از خرید می توانید مثلا سایز آن را انتخاب کنید و بعد گزینه خرید را بزنید . ولی در صفحه ای که در واقع لیست محصولات یک شاخه هست وقتی شما دکمه خرید را می زنید آن محصول با سایز پیش فرض آن مثلا تی شرت به لیست خرید شما اضافه می شود و در واقع حق انتخاب سایز یا هر ویژگی دیگه رو ندارید .

می خوام مشتری یک مانتو را با سایز پیش فرض تو لیسته خریدش نداشته باشه. بره تو صفحه همون محصول و سایز رو قبل خرید انتخاب کنه.! چقدر سخت بود توضیح دادن.!

نمی دونم برای اینکه مشتری گمراه نشود و در واقع دکمه توضیحات را بزند و در صفحه مرتبط با محصول مثلا سایز را انتخاب کند و بعد خرید کند، چه راه کاری میشه اتخاذ کرد!

و مطلب بعدی اینکه اون گزینه نمایش سریع محصول که در نایس شاپ1 بود در نشخه 2 موجود نیست. آیا قابل افزایش هست.

این مختص این قالب ها نیست و تمامی قاب های پرستاشاپ همینجورین.

تو تنظیمات / محصولات یه سری آپشن برای تنظیم این مورد هست فکر کنم ( نمایش دکمه سبد خرید زمانی که ... )

لینک به دیدگاه

سلام.

این مختص این قالب ها نیست و تمامی قاب های پرستاشاپ همینجورین.

تو تنظیمات / محصولات یه سری آپشن برای تنظیم این مورد هست فکر کنم ( نمایش دکمه سبد خرید زمانی که ... )

تشکر و در مورد نمایش سریع محصول چطور. آیا امکانش هست بیاد دوباره.

لینک به دیدگاه

آپدیت قالب به شماره 2.3 به تاریخ 1393/9/15

• رفع باگ عدم نمایش توضیحات شاخه ها
  • رفع باگ عدم نمایش لوگو در موبایل
  • رفع مشکل تولتیپ محصولات در برخی مرورگرها
  • رفع باگ منظم نبودن بخش لوازم جانبی در صفحه مصحول
  • فارسی شدن تمامی قیمت ها در سایت به صورت پیشفرض ( قابلیت خاموش کردن از ماژول تنظیمات )
  • اضافه شدن نمایش سریع در صفحه اصلی و شاخه ها
  • حل مشکلات کوچک در لیبل موجودی محصولات
  • رفع مشکل در ماژول محصولات جدید در ستون راست و چپ
  • رفع مشکل فونت و رنگ در بخش ضمیمه ها و فایل های دانلودی در صفحه مصحول
  • و چندین مورد کوچک دیگر

همچنین این آپدیت ، شامل اصلاحات آپدیت های قبلی 2.1 و 2.2 نیز می باشد و با نصب آن نیازی به نصب آپدیت قبلی نمی باشد . با راهنمای نصب ساده برای تمامی کاربران ایمیل گردید . لطفا اگر ایمیل حاوی آپدیت در اسپم شما بود ، آن را به اینباکس خود منتقل نمایید .

همچنین دوستانی که ایمیل آپدیت به دستشون نرسیده ، آدرس ایمیلشون + آدرس سایتشون رو حتما از طریق راه ها پشتیبانی ، برای بنده ارسال کنن .

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید و ضمن تشکر از آپدیت ها سئوالی داشتم :

از کجا می تونم آیکن برای منوهای بخش شاخه ها بذارم مثل آیکن خانه ، صفحه اصلی .

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید و ضمن تشکر از آپدیت ها سئوالی داشتم :

از کجا می تونم آیکن برای منوهای بخش شاخه ها بذارم مثل آیکن خانه ، صفحه اصلی .

برای این منظور شما باید ماژول مگا منو داشته باشید که قیمت این نوع ماژول ها هم بالاست تقریبا . چه خارجی چه ایرانی .
لینک به دیدگاه

سلام

آیا مثل قبل میشه نمایش سریع رو از مدیریت پرستا غیر فعالش کرد ؟

لینک به دیدگاه

سلام

منم میخوام دکمه نمایش سریع رو حذف کنم چجوری باید حذفش کنم؟
لینک به دیدگاه

سلام

بله ، وارد ماژول پیکربندی قالب بشین و نمایش سریع رو غیرفعال کنید .
لینک به دیدگاه

اقا بهمن اگه لطف کنید پاسخ منم بدید ممنون میشم

اقا بهمن من ماژول دسته بندی ویژگی ها رو دارم و نمیخوام ماژول ویژگی های خود پرستا کار کنه چه کدی رو باید کجا قرار بدم؟

و اینکه یه مشکل کوچیک که داره اینه که فاصله نام شاخه تا محصولاتی که تو شاخه هستن خیلی زیاد شده

لینک به دیدگاه

سلام

بله ، وارد ماژول پیکربندی قالب بشین و نمایش سریع رو غیرفعال کنید .

وارد پیکربندی ماژول تنظیمات قالب نایس شاپ شدم ولی گزینه ای که میگید نبود

حالت ریسپانسیو

لیبل موجودی محصولات

فونت فارسی برای منو

بود ولی نمایش سریع نبود

چیکار باید کرد؟

لینک به دیدگاه

وارد پیکربندی ماژول تنظیمات قالب نایس شاپ شدم ولی گزینه ای که میگید نبود

حالت ریسپانسیو

لیبل موجودی محصولات

فونت فارسی برای منو

بود ولی نمایش سریع نبود

چیکار باید کرد؟

دقت کنید ، من نگفتم پیکربندی ماژل تنظیمات نایس شاپ ، بلکه گفتم پیکربندی قالب که یک ماژول پیشفرض پرستاشاپ هست .
لینک به دیدگاه

اقا بهمن اگه لطف کنید پاسخ منم بدید ممنون میشم

اقا بهمن من ماژول دسته بندی ویژگی ها رو دارم و نمیخوام ماژول ویژگی های خود پرستا کار کنه چه کدی رو باید کجا قرار بدم؟

و اینکه یه مشکل کوچیک که داره اینه که فاصله نام شاخه تا محصولاتی که تو شاخه هستن خیلی زیاد شده

خود پرستا ماژولی به اسم ویژگی نداره . این بخش جزو خود پرستاشاپ هست و ماژول نیست . چند بار رایگان اینکار برای شما صورت گرفته قبلا.

برای باقی مشکلات هم آپدیت ارسال خواهد شد .

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز از کجا میشه فهمید این قالب بهینه تر هست یا قالب الکترومارکت؟ به لحاظ سئو و سبکتر بودنش رو عرض میکنم. چون بالاخره رو down شدن سایت تاثیر داره مخصوصا زمان هایی مثل آخر هفته ها که ناگهانی بازدید بالا میره.

ممنون

لینک به دیدگاه

میتونید دموی هر دو سایت رو در gtmetrix تست کنید. البته توجه داشته باشید دموها اغلب تنظیمات بهینه سازی روشون انجام نشده

بهترین روش مقایسه هم سوال کردن از طراح هست

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز از کجا میشه فهمید این قالب بهینه تر هست یا قالب الکترومارکت؟ به لحاظ سئو و سبکتر بودنش رو عرض میکنم. چون بالاخره رو down شدن سایت تاثیر داره مخصوصا زمان هایی مثل آخر هفته ها که ناگهانی بازدید بالا میره.

ممنون

هیچ کدوم نسبت به دیگری از لحاظ سرعت و سئو برتری ندارند . کلیه قالب هایی که بنده طراحی میکنم از یک پایه و زیر بنا استفاده میکنند و تفاوتی که وجود دارد در تعداد محصولات و عکس ها و آیتم ها در هر قالب هست که اونم به خود استفاده کننده بستگی دارد . به عبارت ساده تر از لحاظ سبک بودن و سئو و ... هر دو یکسان هستند .

توجه داشته باشید یک قالب عبارتست از :

1 - فایل های تی پی ال

2 - فایل های js

3 - فایل های css

4 - عکسایی که در ساختار قالب به کار گرفته شده ( مثل بک گراند صفحه )

مورد اول و دوم و سوم که در هر دو قالب یکسانه تقریبا و تفاوت چندانی نداره .

مورد چهارم هم کلا در قالب های ریسپانسیو چندان وجود نداره و میشه گفت از عکس تو ساختار قالب استفاده نمیشه زیاد .

اما چرا در دمو حجم صفحه اول الکترومارکت مثلا 1.5 مگ هست و حجم صفحه اول نایس شاپ 700 کیلوبایت ؟! بسیار سادس ، تعداد محصولاتی که نمایش داده میشن در الکترومارکت در صفحه اصلی زیادتره ، تعداد ماژول برای تبلیغات که الکترومارکت داره زیادتره ، در منوی الکترومارکت عکس بیشتری برای زیر منوها گذاشته شده و .... که اینا جزو قالب نیست و به استفاده کننده بستگی داره که سایتشو چه شکلی بچینه و چه چیز هایی و در چه تعداد استفاده کنه . برای مثال در دموی نایس شاپ 2 عدد بنر کلا وجود داره ، میتونستم 20 عدد بنر بذارم :) در الکترومارکت میتونستم برای منو ها عکس کمتری بذارم یا نذارم اصلا و یا از بین 5 ماژول بنری که استفاده شده ، فقط یکی رو استفاده کنم .

پس سرعت و حجم و موارد این چنینی بیشتر دست خودتون هست و به قالب زیاد مربوط نیست .

لینک به دیدگاه

ممنون ادمین جان

تست کردم شرایط به نفع نایس 2 بود. فکر کنم چون ماژول های کمتری داره و بنر تبلیغاتی کمتر

من سرعت لود صفحه اصلی برام مهم. اگه طراح اینجا جواب ندادن بهشون پیغام خصوصی میدم.

لینک به دیدگاه

سلام . خسته نباشید

چندتا سوال داشتم .

1 - چطور میتونم رنگ قالبو دورنگ کنم مثل همون سبز و مشکی در عکس زیر . هر چقد سعی کردم فقط تک رنگی بود

http://ipresta.ir/forum/attachment.php?thumbnail=2530

2 - بالا سمت چپ تو صفحه یک بنره که اسکروله و دوتا عکس زیرش ، چطور میتونم اینارو تو صفحه بذارم

3 - پایین زیر خبرنامه یه عکس . چطور میتونم تو صفحه بذارم

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام . خسته نباشید

چندتا سوال داشتم .

1 - چطور میتونم رنگ قالبو دورنگ کنم مثل همون سبز و مشکی در عکس زیر . هر چقد سعی کردم فقط تک رنگی بود

http://ipresta.ir/forum/attachment.php?thumbnail=2530

2 - بالا سمت چپ تو صفحه یک بنره که اسکروله و دوتا عکس زیرش ، چطور میتونم اینارو تو صفحه بذارم

3 - پایین زیر خبرنامه یه عکس . چطور میتونم تو صفحه بذارم

ممنون

فقط رنگ پیشفرض اینشکلی هست و رنگ انتخابی فقط یک رنگ خواهد بود . کافیه در کادر رنگ بنویسید :

برای گذاشتن بنرها ، کافیه ماژول تبلیغات رو تنظیم دوباره بزنید و پسس برین توش و عکساتون رو بذارین .

در ضمن اسلایدر هم تنظیم دوباره بزنید اگه نشون داده نمیشه .

در نهاست اگه نتونستید ، اطلاعات ورود به مدیریت رو به ایمیل پشتیبانی ( مندرج در فایل راهنما ) ارسال کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...