رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ 2

پست های پیشنهاد شده

1- وقتی محصولات و تصاویر به فروشگاه اضافه میشن دکمه خرید و نمایش جدید در کالاها محو میشن مشکل کجاست؟

2- برای نمایش تصویری شاخه ها در وسط صفحه برای این قالب ماژولی هست ؟ که هر شاخه بصورت باکسی باشه در وسط صفحه بصورت تصویری ؟

3- برای تغییر اندازه اندازه ستون سمت راست و کوچک کردن آن و یا تک ستونه یا سه ستونه کردن قالب امکانی هست ؟

4- در قسمت تنظیمات و هزینه ارسال فلید مربوطه خیلی کوچک در نظر گرفته شده و وقتی اعداد رو وارد میکنیم نمایش داده نمیشن آیا این مربوط به پرستاشاپه یا قالب؟ و چجوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

5- اعدادبصورت ریال کخه میخوایم وارد کنیم ممیز دو صفر داره مثلاً " 1200.00 ریال " این ممیز و دو صفر رو چطوری میشه حذف کرد و یا قیمت ها رو به تومان نمایش داد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1- وقتی محصولات و تصاویر به فروشگاه اضافه میشن دکمه خرید و نمایش جدید در کالاها محو میشن مشکل کجاست؟

2- برای نمایش تصویری شاخه ها در وسط صفحه برای این قالب ماژولی هست ؟ که هر شاخه بصورت باکسی باشه در وسط صفحه بصورت تصویری ؟

3- برای تغییر اندازه اندازه ستون سمت راست و کوچک کردن آن و یا تک ستونه یا سه ستونه کردن قالب امکانی هست ؟

4- در قسمت تنظیمات و هزینه ارسال فلید مربوطه خیلی کوچک در نظر گرفته شده و وقتی اعداد رو وارد میکنیم نمایش داده نمیشن آیا این مربوط به پرستاشاپه یا قالب؟ و چجوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

5- اعدادبصورت ریال کخه میخوایم وارد کنیم ممیز دو صفر داره مثلاً " 1200.00 ریال " این ممیز و دو صفر رو چطوری میشه حذف کرد و یا قیمت ها رو به تومان نمایش داد؟

1 - برای محصولاتی که وارد میکنید از تب مقادیر باید تعداد وارد کنید .

2 - اطلاعی ندارم از چنین ماژولی

3 - فقط میتونید ستون راست داشته باشین یا ستون چپ یا فقط ستون وسط . امکان کوچیک کردن یا سه ستونه کردن نیست .

4 - بخش مدیریت جدا از قالب هست و ربطی به قالب ندارد .

5 - اینم مربوط به بخش مدیریت هست و نامربوط به قالب ، نمیتونید حذف کنید اون ممیز رو . با تومان هم باشه بازم همون 2 تا صفر رو نشون خواهد داد در بخش مدیریت . برای تومان کردن هم کافیه واحد پول تومان رو اضافه کنید ( تنظیمات واحد ارز رو جستجو کنید تو انجمن )

و یک نکته هم به تمامی مشتریان و استفاده کنندگان ازپرستاشاپ : دوستان یکمی اطلاعاتشون رو در زمینه پرستاشاپ بالا ببرن ، چون بسیاری از سوالاتی که مشتری ها مطرح میکنند متاسفانه سوالات ابتدایی در مورد خود پرستاشاپ هست نه سوالاتی که مربوط به خود قالب و نحوه کار کردن با قالب باشه . کافیه یکی دو روز وقت بذارین و کل مدیریت رو زیر و رو کنید تا سیستم پرستاشاپ دستتون بیاد . متاسفانه دوستان فقط زمانی میرن سراغ یادگیری یک بخش در پرستاشاپ که بهش نیاز پیدا کنن ، یعنی فقط وارد کردن محصول رو یاد میگیرن و بقیه رو ول میکنن تا زمانی که پیش بیاد یا بهش احتیاج پیدا کنن .

لینک به دیدگاه

سلام . خسته نباشید

چندتا سوال داشتم .

1 - چطور میتونم رنگ قالبو دورنگ کنم مثل همون سبز و مشکی در عکس زیر . هر چقد سعی کردم فقط تک رنگی بود

http://ipresta.ir/forum/attachment.php?thumbnail=2530

2 - بالا سمت چپ تو صفحه یک بنره که اسکروله و دوتا عکس زیرش ، چطور میتونم اینارو تو صفحه بذارم

3 - پایین زیر خبرنامه یه عکس . چطور میتونم تو صفحه بذارم

ممنون

فقط رنگ پیشفرض اینشکلی هست و رنگ انتخابی فقط یک رنگ خواهد بود . کافیه در کادر رنگ بنویسید :

برای گذاشتن بنرها ، کافیه ماژول تبلیغات رو تنظیم دوباره بزنید و پسس برین توش و عکساتون رو بذارین .

در ضمن اسلایدر هم تنظیم دوباره بزنید اگه نشون داده نمیشه .

در نهاست اگه نتونستید ، اطلاعات ورود به مدیریت رو به ایمیل پشتیبانی ( مندرج در فایل راهنما ) ارسال کنید .

ممنون از لطفتون . مشکل حل شد .

یه سوال . چطور میتونم عکس به منو اضافه کنم . خیلی سعی کردم ولی فک کنم یه ماژولو دوباره باید فعال کنم .

مثلا این عکسو میخوام به منو اضافه کنم

http://myprestashop.ir/demos/nice162/img/c/43-0_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون از لطفتون . مشکل حل شد .

یه سوال . چطور میتونم عکس به منو اضافه کنم . خیلی سعی کردم ولی فک کنم یه ماژولو دوباره باید فعال کنم .

مثلا این عکسو میخوام به منو اضافه کنم

http://myprestashop.ir/demos/nice162/img/c/43-0_thumb.jpg

به ویرایش شاخه مورد نظر رفته ( کاتالوگ / شاخه ها ) و بند انگشتی اضافه کنید
لینک به دیدگاه

سلام . خسته نباشید . نمیدونم این سوال رو باید اینجا مطرح کنم یا نه . من از همین قالب استفاده میکنم و برای عکس شاخه ها به یه مشکلی برخوردم . میخواستم چندتا عکس رو امتحان کنم برای شاخه ها که ببینم کدوم بهتره . اما اولین عکس رو که آپلود کردم دیگه هر عکس دیگه ای بذارم تو خود سایت همون اولی رو نشون میده . تو بخش مدیریت عکس جدید هست حتی تو پوشه img هم همون عکس های جدید وارد شده . اما تو خود سایت اصلا تغییر نمیکنه .

کامپایل اجباری هم روشنه . حافظه نهان روی خیر . استفاده کش هم روی خیر

تو سیستم ها و مرورگرهای مختلف امتحان کردم . چندین بار تو کش موقت سایت رو پاک کردم . چندین بار کش مرورگر رو پاک کردم . سیستم رو خاموش کردم . عکس هایی که آپلود شده بود رو از پوشه img حذف کردم . اما وقتی عکس جدید رو میذارم همچنان همون عکس اول رو نشون میده .

http://www.parsipet.net/index.php?id_category=3&controller=category

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام . خسته نباشید . نمیدونم این سوال رو باید اینجا مطرح کنم یا نه . من از همین قالب استفاده میکنم و برای عکس شاخه ها به یه مشکلی برخوردم . میخواستم چندتا عکس رو امتحان کنم برای شاخه ها که ببینم کدوم بهتره . اما اولین عکس رو که آپلود کردم دیگه هر عکس دیگه ای بذارم تو خود سایت همون اولی رو نشون میده . تو بخش مدیریت عکس جدید هست حتی تو پوشه img هم همون عکس های جدید وارد شده . اما تو خود سایت اصلا تغییر نمیکنه .

تو سیستم ها و مرورگرهای مختلف امتحان کردم . چندین بار تو کش موقت سایت رو پاک کردم . چندین بار کش مرورگر رو پاک کردم . سیستم رو خاموش کردم . عکس هایی که آپلود شده بود رو از پوشه img حذف کردم . اما وقتی عکس جدید رو میذارم همچنان همون عکس اول رو نشون میده .

ممنون میشم راهنمایی کنید

خیلی ساده ، همه عکسا رو پاک کنید و از اول بذارید درست میشه . راهکارش فقط همینه .
لینک به دیدگاه

با اجازه دوستان

به نظر من بهتره یک فایل csv با اکسل درست کنید وعکس رو پاک و مجددا اپلود کنید به این صرت

ستون اول شناسه محصول

ستون دوم نام محصول

ستون سوم عدد یک بایدگزینه حذف عکس ها و انتخابکنید

اپلود کنید و مجدا یکcsv تهیه و به این صورت وارد کنید

ستون اول شناسه محصول

ستون دوم نام محصول

ستون سوم وارد کردن لینک عکس جدید

موفق باشید پازل

لینک به دیدگاه

ممنون میشم راهنمایی کنید

خیلی ساده ، همه عکسا رو پاک کنید و از اول بذارید درست میشه . راهکارش فقط همینه .

بله منم همین کار رو انجام دادم . عکس ها رو پاک کردم . چندین بار .

دوباره آپلود کردم . اما تغییر نمیکنه . من 6 شاخه تعریف کردم . برای اینکه عکس های مختلف رو تو صفحه امتحان کنم برای هر شاخه یه عکس گذاشتم . یه عکس رو انتخاب کردم و خواستم بقیه رو به همون مدل تغییر بدم که دیگه تغییر نکرد . یه چیز عجیب تر اینکه وقتی صفحه رو ریفرش میکردم بعضی مواقع یکی از اون شاخه ها به عکس جدید تغییر میکرد اما بقیه همون قبلی بودن . باز دوباره ریفرش، یکی دیگه تغییر میکرد .. دوباره ریفرش .. کل عکسا تغییر میکرد .. و دوباره ریفرش همه برمیگشت به همون عکس اول .. عجیب تر اینکه همین حالت دقیقا تو یه سیستم جدید که کاملا کش مرورگر ها خالی شده بود هم امتحان کردم .. اما یا نتیجه ای نداره یا همین حالتی که میگم اتفاق میفته

با اجازه دوستان

به نظر من بهتره یک فایل csv با اکسل درست کنید وعکس رو پاک و مجددا اپلود کنید به این صرت

ستون اول شناسه محصول

ستون دوم نام محصول

ستون سوم عدد یک بایدگزینه حذف عکس ها و انتخابکنید

اپلود کنید و مجدا یکcsv تهیه و به این صورت وارد کنید

ستون اول شناسه محصول

ستون دوم نام محصول

ستون سوم وارد کردن لینک عکس جدید

موفق باشید پازل

سلام . من با شاخه ها مشکل دارم . محصولات مشکل نداره . با فایل csv هم آشنایی ندارم و دقیقا متوجه نشدم که باید چیکار کنم . میگردم تو سایت که روش کار رو یاد بگیرم و بعد اگه سوالی پیش اومد مطرح میکنم . ممنون از راهنماییتون
لینک به دیدگاه

با سلام . میخواستم ببینم چظور میتونم آدرس و تلفنو تو فوتر ادیت کنم . مدیریت محتوا و footer.tpl رو چک کردم نشد . ممنون از لطفتون

برای ادیت این چیزا که فایل قالب رو ادیت نمیکنن . پیکربندی ماژول بلوک اطلاعات تماس blockontactsinfo
لینک به دیدگاه

سلام ایا این قالب با پرستاشاپ 1.6.0.9 نسخه انگلیسی هم کار میکند

چون در فروشگاه نوشته بودید با نسخه 1.6.09.0 کار میکند

خیر . فقط با نسخه های این انجمن کار میکند ، با نسخه های انگلیسی سازگار نیست .
لینک به دیدگاه

سلام اقا بهمن

یک مورد در ارسال ایمیل بعد از

اپدیت واسم پیش اومده ایمیل تایید سفارشی که برای مشتری و ادمین میره به این صورته

از خرید شما از www.xxxxx.com سپاسگذاریم!

سفارش: SSAPIOUUV گذاشته شده در 1393-10-04 21:08:52

روش پرداخت: پرداخت در هنگام تحویل

مرجع

محصول

قیمت واحد

تعداد

جمع قیمت

زیردکمه
دار آستین کوتاه دزد دریایی تاپ لاین - سایز : صفر ماه (بدو تولدتا
3ماه)

170,000 ریال

1

170,000 ریال

محصول‌ها

170,000 ریال

تخفیف ها

0 ریال

کادوپیچی

0 ریال

ارسال

70,000 ریال

کل مالیات پرداختی

0 ریال

مجموع پرداختی

240,000 ریال

حامل پیک موتوری(فقط تهران)

روش پرداخت: پرداخت در هنگام تحویل

style="font-weight:bold;">hhhh

style="font-weight:bold;">Rs

Tehran

/>1234567890 Tehran

ايران

0211111111

/>11111111

style="font-weight:bold;">Hamid

style="font-weight:bold;">Rs

Tehran

/>1234567890 Tehran

ايران

1111111

/>111111

شما می توانید سفارش خود را بازبینی و

فکتور آن را از "تاریخچه سفارش ها" که در

بخش "حساب کاربری" است، دانلود کنید.

اگر شما یک حساب مهمان دارید، می

توانید سفارش خود را از طریق بخش "پیگیری

مهمان"

دنبال کنید.

ممنون میشم علت را بفرمایید

لینک به دیدگاه

سلام اقا بهمن

یک مورد در ارسال ایمیل بعد از

اپدیت واسم پیش اومده ایمیل تایید سفارشی که برای مشتری و ادمین میره به این صورته

از خرید شما از www.xxxxx.com سپاسگذاریم!

دنبال کنید.

ممنون میشم علت را بفرمایید

دوست عزیز فرایند ارسال ایمیل و ایمیل ها جدا از قالب هست و ربطی به قالب نداره ، پوشه ایمیل ها یک پوشه بیرون از قالب و در روت فروشگاه شماست . من نمیدونم چرا هر مشکلی پیش میاد دوستان ، فوری ربطش میدن به قالب و آپدیت قالب ، اینجوری باشه قید آپدیت ها رو خواهم زد و هیچ آپدیتی برای قالب ها منتشر نخواهم کرد . این پنجمین بار در طی امروز هست که یک مشتری یک مشکل بی ربط رو به قالب مربوط میکنه .
لینک به دیدگاه

سلام . من تازه با پرستا آشنا شدم .

می خواستم این قالب رو بخرم .

چند تا سوال داشتم .

1- آیا میشه در جایی از قالب ، مثلا منوی چپ یا راست ، یک چیز کثل عکس یا ساعت گذاشت ؟

یا مثلا کد های جاا اسکریپت ؟ به صورت html ?

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت آقا بهمن

اگر بنده الان قالب نایس شاپ 2 را بخوام خرید کنم باید از کجا بخرم؟لینک خرید

و دوم اینکه این خرید با آپدیت جدید خواهد بود؟

با تشکر فراوان

لینک به دیدگاه

از آقا بهمن بخاطر آپدیت های قالب نایس شاپ 2 که با امکاناتی که در آپدیت ها افزوده میشه روز به روز به قالب های حرفه ای نزدیکتر میشه صمیمانه تشکر می کنم .

فقط دو تا درخواست پیشنهادی داشتم البته اگه امکان داشته باشه :

1- در فوتر جایی جهت درج تصاویر بانک و درگاههای پرداخت قرار داده بشه

2- همون طور که ب وارد شدن به شاخه زیر شاخه به صورت عنوان و تصویری نشون داده میشه در صفحه اول نیز برای عناوین شاخه ها این مورد بصورت بلوکی در صفحه باشه که مثلاً خریدار با کلیک روی تصویرو عنوان لباس به شاخه لباس ها هدایت بشه .

بازم تشکر میکنم ازتون

لینک به دیدگاه

دیباگ رو روشن کردم این خطا ها رو داد. احتملاً از ماژولهایی که نصب کردم باشه ، باز پیغام خطا رو پیغام خصوصی فرستادم تا بررسی کنین اگه از قالب بود در آپدیت در نظر بگیرین . بازم ممنون

لینک به دیدگاه

سلام.

روند زیر طی شد و با خطای ذیل برخورد کردم. نمی دونم مهمه یا نه.

- یک سفارش ثبت کردم و کد پیگیری دریافت کردم.

- به صفحه اول آمدم

- گزینه "سفارشات من" را در قسمت فوتر سایت انتخاب کردم.

- گزینه "سفارش مجدد" را در انتهای سطر همان سفارش، در پیشینه سفارشات انتخاب کردم

- در قسمت هدر سایت کنار گزینه خروج گزینه سبد خرید را کلیک کردم و سفارش جدید را با زدن علامت ضربدر حذف کردم.سفارش حذف شد.

- لینک صفحه اول رو از نوار منو انتخاب کردم.

- پیغام خطا "Technical error:unable to save update quantity details:error thrown:[object object]text status:error" نمایش داده شد و محو شد.

حالا من نمی دونم یعنی چی. لطفا راهنمایی بفرمایید. عکس پیوست

post-5898-14373020564018_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

24 ساعت تا آپدیت بعدی نایس شاپ . دوستان استفاده کننده ، باگ یا مشکلات را حتما گزارش دهید .

آواتار جدید مبارک باشه :)

بهمن خان آپدیت ارسال شد یا نه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...