رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ 2

پست های پیشنهاد شده

سلام

ماژول HTMLbox v1.5.2 رو برای قرار دادن کد آمار گیر histats نصب کردم اما وقتی کد رو قرار می دم تو مدیریت ماژول وقتی روی preview می زنیم آیکون آمارگیر رو نشون میده ولی تو قالب نشون نمیده! 

دوستان می تونن راهنمایی کنند ؟

ممنون

به نظر من از آمارگیر وبگذر یا سایر سیستم ها استفاده کن هم دقیقه هم اینکه آمار کاملی از همه بخش های سایت بهت میده.

بدون دردسرم کار میکنه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا بهمن لطف میکنی جواب بدی؟

تیکت زدم گفتین تو انجمن بپرس!

لااقل اینجا جواب بده...

عرض کردم در انجمن بپرسین  ، نه در تاپیک قالب نایس شاپ ، سوالتون مربوط به قالب نیست دوست عزیز .

لینک به دیدگاه

سلام.

سه سوال.

1. در صفحه اول طبق فایل ضمیمه. هر ردیف محصول 5 تاست و متن و دکمه های خرید و توضیحات به هم ریخته. کاربر خودش نمیدونه کجا دستکاری کرده که سایزش به هم ریخته و توضیح محصول تو یه سطر نیست. نمی دونم باید تعداد محصول تو هر سطر ستون کم شه یا چیز دیگست. فایلهای css و این داستانا رو هم دست نزده.

2. برای نصب آخرین تغییرات نایس شاپ 2 باید چه اقدام یا اقداماتی انجام داد. آخرین بار آقا بهمن6 /7 ماه پیش زحمتشو کشید.

3. برای ارتقا به پرستا 16.0...14 باید چه اقدامی کنم. صفحه آموزششو بدید و این مشکلاتی که بچه ها دارند رو باید چه کرد تا مواجه نشم باهاش. چه اقداماتی باید انجام داد تا قالب و تنظیمات و اطلاعات در ارتقا فنا نشن.

4. لطفا آقا بهمن هم نظرشونو اعلام کنند.

5. تشکر

لینک به دیدگاه

سلام.

سه سوال.

1. در صفحه اول طبق فایل ضمیمه. هر ردیف محصول 5 تاست و متن و دکمه های خرید و توضیحات به هم ریخته. کاربر خودش نمیدونه کجا دستکاری کرده که سایزش به هم ریخته و توضیح محصول تو یه سطر نیست. نمی دونم باید تعداد محصول تو هر سطر ستون کم شه یا چیز دیگست. فایلهای css و این داستانا رو هم دست نزده.

2. برای نصب آخرین تغییرات نایس شاپ 2 باید چه اقدام یا اقداماتی انجام داد. آخرین بار آقا بهمن6 /7 ماه پیش زحمتشو کشید.

3. برای ارتقا به پرستا 16.0...14 باید چه اقدامی کنم. صفحه آموزششو بدید و این مشکلاتی که بچه ها دارند رو باید چه کرد تا مواجه نشم باهاش. چه اقداماتی باید انجام داد تا قالب و تنظیمات و اطلاعات در ارتقا فنا نشن.

4. لطفا آقا بهمن هم نظرشونو اعلام کنند.

5. تشکر

سلام

مشکل یک و دو رو تیکت بزنید براتون انجام میدیم و رفع میکنیم

سوال سومتون مربوط به این تاپیک نیست ، در تاپیک های مربوط به ارتقا مطرح کنید تا دوستان پاسخ بدن ( در کادر جستجوی بالای انجمن تایپ کنید : ارتقا کلی تاپیک میاد )

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام مجدد،اقا بهمن کی اپدیت جدید میاد؟

یه سوال دیگه اینکه اگه بخوایم تگ ها (کلمات کلیدی) رو تو سایت نشون بده باید چیکار کنیم؟دکمه فعال رو زدم ولی چیزی نشون نمیده چیکار کنم؟

ممنون میشم اگه جواب بدید اقا بهمن عزیز

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام آقا بهمن

من از این قالب و پرستا 1.6.0.14 استفاده میکنم ایا امکان اپدید پرستا 1.6.1 را دارم یا با این قالب مشکلی پیش نماره واگه مشکلی داره ایا شما این قالب برای 1.6.1 بهینه میکنید یا خیر

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن

من از این قالب و پرستا 1.6.0.14 استفاده میکنم ایا امکان اپدید پرستا 1.6.1 را دارم یا با این قالب مشکلی پیش نماره واگه مشکلی داره ایا شما این قالب برای 1.6.1 بهینه میکنید یا خیر

با تشکر

تا زمانی که قالب با نسخه 1.6.1 سازگار نشده ، خیر امکان ارتقا وجود ندارد

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

من پرستا شاپ می خوام به ورژن 1.6.0.14 ارتقا بدم ولی اخرین ایمیل که از آپدیت قالب برام ایمیل شده 2.4 هست اش لطفا می کنید برام ایمیل کنید توی این تاپیک هم اپدیت نبود 

ادرس سایت : bagnet.ir

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام.

من یه مشکلی دارم کلا با پرستاشاپ و قالبم که نایس شاپ هست.

هیچ ماژوال کامل فارسی برای خبر نامه نیست و از طرفی نمیدونم همینیم که هست چه جوری تغییرش بدم.

من میخوام تغییر بدم شکل خبرنامه و یه متن و یا عکس اضافش کنم که جذاب بشه که بازدید کننده ترقیب بشه که اطلاعاتشو وارد کنه.سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.

یه مورد دیگر هم هست میخوام هرکس ثبت نام کرد یک ایمیل براش بره و کد تخفیف براش ارسال بشه

حالا باید چی کار کنم ؟لطفا عکس ببینید

میخوام جای اون پاکت نامه یه عکس اضاف کنم زیرشم یه متن بنویسم و بعد بشه که هرکس که ثبت نام کرد یه کد تخفیف براش ارسال بشه

http://up.vbiran.ir/uploads/121961444212835705_new.jpg

لینک به دیدگاه

ببخشید سوال بنده جوابی نداشت ؟!

لطفا اگر نمیشه کاریش کرد اعلام کنید.

با تشکر

دوست عزیز اینا کد نویسی شده ، جای خاصی نیست در مدیریت فروشگاه که مثلا برین و هر چی خواستین وارد کنید . این ماژول خود پرستاشاپ هست ، اگر به ماژول پیشرفته تری که امکانات بیشتر و قابل شخصی سازی باشه نیاز دارین از بخش تیکت درخواست کنید براتون نوشته میشه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اینا کد نویسی شده ، جای خاصی نیست در مدیریت فروشگاه که مثلا برین و هر چی خواستین وارد کنید . این ماژول خود پرستاشاپ هست ، اگر به ماژول پیشرفته تری که امکانات بیشتر و قابل شخصی سازی باشه نیاز دارین از بخش تیکت درخواست کنید براتون نوشته میشه .

سرچ کرده بودم تو انجمن یکی از دوستان همچین سوالی پرسیده بود بهش گفته بودید که در خود تاپیک قالب بپرسند !!!

برای همین فکر کردم شاید با تغییر خاصی میشه اکی کردش.

تشکر پس من تیکت میدم

لینک به دیدگاه

سلام بهمن جان-خسته نباشی

قسمت Specify image را دارم اصلاح میکنم برای بهینه شدن

width="px" height="px"

فقط به دو آدرس گیر کردم-میشه مسیرش را بگی!؟

به عکسهای محصولات صفحه اصلی داره گیر میده

یعنی این مسیرها:

home defualt و medium defult

توی rtl های نایس شاپ خیلی گشتم ولی پیدا نشد

لینک به دیدگاه

و اینکه بهمن جان به نظرت پیشنهادهایی که برای minify javascript و minify css میده را جایگزین کنم!؟

اشکالی در کدهای جاوا و سی اس اس سایت که بوجود نمیاره!؟

فقط نسخه بهینه اش را پیشنهاد میده

نظر شما!؟

ممنون

لینک به دیدگاه

و اینکه بهمن جان به نظرت پیشنهادهایی که برای minify javascript و minify css میده را جایگزین کنم!؟

اشکالی در کدهای جاوا و سی اس اس سایت که بوجود نمیاره!؟

فقط نسخه بهینه اش را پیشنهاد میده

نظر شما!؟

ممنون

دوست عزیز خیلی از پیشنهاداتی که اون سایت میده بهتون برای یک سایت استاتیک هست ، کارهایی که میخواین بکنید روی سایت های داینامیک و قالب های ریسپانسیو جواب نمیده  . پیشنهاد میکنم رو مواردی که تخصصی ندارین وارد نشین ، یکمی در مورد Specify image تحقیق کنید ابتدا  ، تو قالب های ریسپانسیو تو هر دستگاه ( موبایل و پی سی و تبلت و .. ) عکس ها ریسایز میشن و تعیین اندازه از طرف شما در سورس قالب ، باعث میشه عکسا قابلیت داینامیک و سازگاری با موبایل و تبلت رو از دست بدن . به هیچ وجه در قالب های ریسپانسیو نباید برای عکس های محصولات  و برخی ماژول ها سایزی تعریف بشه ، درست که میخواین سایتتون رو بهینه تر و سریعتر کنید ، اما به هر روشی که نمیشه .  شما باید بین کارایی و سرعت تعادل برقرار کنید ، اگه همش به فکر سرعت هستین ، کارایی رو از دست خواهید داد و برعکس .

لینک به دیدگاه

سلام

من پرستا شاپ از نسخه 1.6.0.6 به 1.6.0.14 ارتقا دادم و بعد اش اپدیت 2.5 نایش شاپ هم نصب کردم الان چند تا مشکل خوردم که از همه مهمتر سبد خرید هست اش که توی قالب از کار افتاد و کار نمی کنه و هر چی روی محصولات قسمت خرید کلیک می کنی هیج اتفاقی نمی افته من حتی سبد خرید رو دوباره تنظیم مجدد هم کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افته و وقتی سبد خرید غیر فعال می کنم مشکل قالب حل میشه و قسمت خرید در زبر محصولات کار میکنه ولی وقتی فعال میشه دیگه اصلا کار نمیکنه

لینک به دیدگاه

سلام

من پرستا شاپ از نسخه 1.6.0.6 به 1.6.0.14 ارتقا دادم و بعد اش اپدیت 2.5 نایش شاپ هم نصب کردم الان چند تا مشکل خوردم که از همه مهمتر سبد خرید هست اش که توی قالب از کار افتاد و کار نمی کنه و هر چی روی محصولات قسمت خرید کلیک می کنی هیج اتفاقی نمی افته من حتی سبد خرید رو دوباره تنظیم مجدد هم کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افته و وقتی سبد خرید غیر فعال می کنم مشکل قالب حل میشه و قسمت خرید در زبر محصولات کار میکنه ولی وقتی فعال میشه دیگه اصلا کار نمیکنه

والا من که تو سایتتون مشکلی نمیبینم

لینک به دیدگاه

والا من که تو سایتتون مشکلی نمیبینم

بخاطر این هست  که من پکاپ قبلی که گرفته بودم برگردوندم واسه همین الان مشکلی نیست چون سبد کار نمی کرد و مشتری نمی تونه روسایت سفارش ثبت کنه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام من قالب رو قبلا خریدم همون موقع خودتون برام نصبش کردید ولی بنا به دلایلی سایت رو کلا پاک کردم الان دوباره سایت رو راه اندازی کردم اول که میخوام قالب رو نصب کنم ارور میده میگه تنظیمات نامناسب بعد نسخه جدید قالب هم ندارم توی سیستم تیکت هم تیکت زدم ولی کسی جوابگو نیست

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و خسته نباشید، بنده از نسخه قبلی قالب نایس شاپ استفاده میکردم که به طور اتفاقی متوجه شدم که این قالب جدید نایس شاپ رو طراحی کردین، میخواستم بدونم امکان دریافت این قالب به رایگان برای بنده ممکن است؟ با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

آقا بهمن من قبلا در همین تاپیک در مورد اینکه در منو افقی لینک صفحه اصلی در موبایل دیده نمیشه گفتم و قرار بر بررسی شد متاسفانه اقدامی نشد الان مجبور شدن یک لینک به نام خانه درست کنم که درموبایل بازدیدکننده بتونه به صفحه اصلی برگردم اما مشکل اینکه که در کامپیوتر چون دو تا لینک یکی بنام صفحه اصلی و یکی بنام خانه دیده میشه یکمی ناجور و طرف فکر میکنم که زده به سرم دو تا لینک گذاشتم لطفا بررسی کنید متشکرم

Wwe.babyone.ir

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...