رفتن به مطلب

قالب نایس شاپ 2

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دنبال یک ماژول هستم که در صفحه محصول،سایر محصولات همان شاخه را نمایش بدهد مثل همین فروشگاه که لینکشو گذاشتم

http://allsport.ir/nike/1531--nike-tiempo-genio-leather-ic-631283-003.html

قالبش همین نایس هست. ماژول به صورت پیش فرض هست یا باید از جایی بخرم؟ لطفا راهنمایی کنید

مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام 

آقا بهمن قبلا ی ماژول برای نایس شاپ طراحی کردین که میشه اطلاعات فروشگاه توی صفحه تماس با ما گذاشت (اطلاعات بیشتر در تماس با ما ) من از وقتی ورژن پرستام به ورژن 1.6.1.2 ارتقا دادم این ماژول دیگه کار نمی کنه و اطلاعات رو نشون نمی ده چند بار هم دوباره نصب اش کردم ولی نشد

لینک به دیدگاه

با سلام .

ما چند تا سوال در مورد این قالب داشتیم و این قالب را خریداری نمودیم .

1- چه طور میشود از این قالب سایت دو زبانه تولید کرد ؟

2- چه طور میشود یک صفحه تماس با ما تولید کرد که گوگل مپ نیز داشته باشد ؟

3- در ستون سمت راست چه طور میشود مازول ناوبری لایه ای که جستجو پیشرفته هست را قرار داد ؟

لینک به دیدگاه

سلام 

آقا بهمن قبلا ی ماژول برای نایس شاپ طراحی کردین که میشه اطلاعات فروشگاه توی صفحه تماس با ما گذاشت (اطلاعات بیشتر در تماس با ما ) من از وقتی ورژن پرستام به ورژن 1.6.1.2 ارتقا دادم این ماژول دیگه کار نمی کنه و اطلاعات رو نشون نمی ده چند بار هم دوباره نصب اش کردم ولی نشد

حتما بررسی میکنم

با سلام .

ما چند تا سوال در مورد این قالب داشتیم و این قالب را خریداری نمودیم .

1- چه طور میشود از این قالب سایت دو زبانه تولید کرد ؟

2- چه طور میشود یک صفحه تماس با ما تولید کرد که گوگل مپ نیز داشته باشد ؟

3- در ستون سمت راست چه طور میشود مازول ناوبری لایه ای که جستجو پیشرفته هست را قرار داد ؟

1 - کلیه قالب های ما فقط تک زبانه و فقط برای زبان فارسی هستند ، قابلیت چند زبانه ندارند .

2 - سوالتون مربوط به قالب نیست ( از تنظیمات مدیریت محتوا میتونید هر صفحه ای میخواین تولید کنید )

3 -  تیکت بزنید به همراه مشخصات ورود به مدیریت ، براتون فعال میکنیم

لینک به دیدگاه

دوستانی که ماژول اطلاعات اضافی در فرم تماس براشون کار نمیکنه این فایل رو دانلود و در پوشه قالب آپلود نمایند

contact-form.zip

لینک به دیدگاه

سلام آقا بهمن

من راستش یک مشکلی دارم با بخش شاخه ها و نمایش محصولات. ببینید وقتی من یک شاخه اصلی و چند زیرشاخه دارم زمانی که کاربر بر روی شاخه اصلی از طریق منو ستون راست و یا breadcrumb کلیک می کند لیست زیرشاخه ها را نشان می دهد که بر روی هر کدام کلیک کنید محصولات آن زیرشاخه را نشان می ده. مشکل اینجاست که من برای شاخه ها عکس نگذاشتم و بنابراین روی هر بخش "هیچ تصویری موجود نیست" را نشان میده. من فروشگاه هایی را دیدم با همین قالب که وقتی از زیرشاخه های جزئی به کلی می آید بجای نمایش زیر شاخه ها ، لیست همه محصولات (شامل تمامی زیر شاخه ها) را نشان می دهد. و دیگر این مشکل عکس نداشتن رخ نمی دهد. لینک زیر فروشگاه من است:

http://www.princep.ir/%D8%A7%D8%B3%D8%A8%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%86%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%AF

چجوری میشه این کار را انجام داد؟

مرسی

لینک به دیدگاه

ابتدا شما باید هر محصولی که وارد میکنید ، وقتی تیک مزنید که مثلا به زیرشاخه htc مربوطه این محصول ، شاخه اصلی که موبایل هست رو هم باید انتخاب کنید . الان شما هر محصول رو صرفا فقط به یک زیر شاخه خاص وصل کرده اید .

برای نمایش ندادن زیرشاخه ها هم به ماژول پیکربندی قالب ( theme configure ) مراجعه کرده و نمایش دسته ها را خاموش کنید .

لینک به دیدگاه

سلام 

من راستش در دموی آنلاین این قالب در هنگام خرید وقتی لیست خرید محصولات نشان داده میشد یک منوی به نام "کاتالوگ" نمایش داده میشد که ویژگی ها را دسته بندی می کرد و کاربر می تونست جستجو کند مثل لینک زیر:

http://ipresta.ir/idemo/themes/b/niceshoprevolation/index.php?id_category=66&controller=category

اما من الان نمی دونم این ماژول اسمش چی هست و چطورمی تونم نمایشش بدم و تنظیماتش چطور است!!

اگر امکانش هست راهنمایی کنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

به ماژول ناوبری لایه ای ( جستجوی لایه ای ) مراجعه کنید

داخل ماژول روی ویرایش قالب کلیک کنید

کلیه شاخه هاتون رو انتخاب کرده و ذخیره کنید ( تیک بزنید )

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به ماژول ناوبری لایه ای ( جستجوی لایه ای ) مراجعه کنید

داخل ماژول روی ویرایش قالب کلیک کنید

کلیه شاخه هاتون رو انتخاب کرده و ذخیره کنید ( تیک بزنید )

موفق باشید

مرسی من این کارها رو انجام دادم اماا وقتی لیست محصولات نمایش داده میشه اون ماژول در ستون راست یا چپ محصولات نمایش داده نمی شود...

ممنون میشم راهنمایی کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

توی قالب نایس شاپ 2.6، شاخه ها توی موبایل به صورت "+" دیده میشه و لیست نمیشن و باعث گیجی و ترک صفحه توسط مشتری میشه. این مشکل بسیار بزرگی هست. خواهش می کنم این مشکل رو رفع کنید. در ضمن اگه صفحه براوزر را در کامپیوتر کوچک کنیم هم این اتفاق میافته و ربطی به ریسپانسیو بودن نداره.

نمایش اصلی -> post-9468-0-60392100-1455026123_thumb.jpg

نمایش در موبایل و صفحه حالت کوچک شده ->post-9468-0-26010800-1455026132_thumb.jpg

خودتون نگاه کنید:  http://www.taravatshop.com

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خست نباشید خدمت دوستان

شرمنده من این قالب رو مدت زیادی هست که خریدم و ازش استفاده میکردم ولی به دلیل بی توجهی به تاریخ اتمام دامنه و عدم تمدید آن دامنه من توسط فرد دیگه ای ثبت شده . الان نمیتونم با دامنه دیگه ای از قالب استفاده کنم . ممنون میشم راهنماییم کنید که  چطور دوباره از قالب استفاده کنم . ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

توی قالب نایس شاپ 2.6، شاخه ها توی موبایل به صورت "+" دیده میشه و لیست نمیشن و باعث گیجی و ترک صفحه توسط مشتری میشه. این مشکل بسیار بزرگی هست. خواهش می کنم این مشکل رو رفع کنید. در ضمن اگه صفحه براوزر را در کامپیوتر کوچک کنیم هم این اتفاق میافته و ربطی به ریسپانسیو بودن نداره.

نمایش اصلی -> http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifnc1.JPG

نمایش در موبایل و صفحه حالت کوچک شده ->http://ipresta.ir/forum/public/style_images/master/attachicon.gifnc.JPG

خودتون نگاه کنید:  http://www.taravatshop.com

عزیزان ظاهرا قالب نایس شاپ پشتیبانی نداره (امروز 94/11/26). به سئوال بالا اصلا رسیدگی نشد. این روزها اصلا به مشکلات مشتریان قالب نایس شاپ رسیدگی نمیشه. تیکت هم زدم، بدون جواب دادن تیکت رو بستند.

اینجا ایران است!!!

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان .

ما قالب نایس شاپ را خریداری کردیم . حال به نسخه انگلیسی این قالب نیاز داریم .

برای اینکه بتوانیم سایت را به نسخه انگلیسی تبدیل کنیم باید چه کار کنیم ؟

ایا میشود قالب را بر روی پرستاشاپ انگلیسی نصب کنیم ؟ و با left  کردن css  چپ چین شود ؟

یا آیا افزونه ای در رابطه با این موضوع وجود دارد ؟

راهکار دوستان برای این موضوع چیست ؟

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب خدمت آقای رستم پور عزیز و بقیه عزیزان انجمن

بنده مشکلاتی رو در قالب نایس شاپ پیدا کردم که در اینجا عکس هاش رو می ذارم امیدوارم هر چه سریعتر رفع بشه

1- مشکل اول مربوط به بخش موبایل قالب هست که در سفارش پایانی پیش فاکتور رو نشون نمیده و قیمت ها برای کاربر نشون داده نمیشه

2- مشکل دوم تو بخش ویرایش زنده هست که بجای اینکه صفحه اصلی سایت بیاد صفحه 404 سایت بالا میاد.

ممنون میشم این دوتا مشکل رو مخصوصا مشکل اول رو حل بکنن آقای رستم پور

post-2178-0-77279400-1456140646_thumb.png

post-2178-0-92876400-1456140659_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب خدمت آقای رستم پور عزیز و بقیه عزیزان انجمن

بنده مشکلاتی رو در قالب نایس شاپ پیدا کردم که در اینجا عکس هاش رو می ذارم امیدوارم هر چه سریعتر رفع بشه

1- مشکل اول مربوط به بخش موبایل قالب هست که در سفارش پایانی پیش فاکتور رو نشون نمیده و قیمت ها برای کاربر نشون داده نمیشه

2- مشکل دوم تو بخش ویرایش زنده هست که بجای اینکه صفحه اصلی سایت بیاد صفحه 404 سایت بالا میاد.

ممنون میشم این دوتا مشکل رو مخصوصا مشکل اول رو حل بکنن آقای رستم پور

سلام و درود بر شما

حتما بررسی میشه

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد و ممنون از توجه تون آقای رستم پور گرامی

یه مورد دیگه رو هم میخواستم اعلام کنم و اونم نا مفهوم بودن و دیده نشدن شاخه ها در موبایل هست. شاخه ها باید طوری طراحی بشه که کاربر توی موبایل بهش راحت دسترسی داشته باشه و راحت ببینتشون. حداقل زیر شاخه هاش رو بشه باز کرد و تو دید مشتری گذاشت.

مورد دیگه هم تک ستونه بودن محصولات توی نسخه موبایل هست. بهتر بود دوسوتونه باشه. مثل اپلیکیشن دیجی کالا

ممنون از توجه تون

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خست نباشید خدمت دوستان

شرمنده من این قالب رو مدت زیادی هست که خریدم و ازش استفاده میکردم ولی به دلیل بی توجهی به تاریخ اتمام دامنه و عدم تمدید آن دامنه من توسط فرد دیگه ای ثبت شده . الان نمیتونم با دامنه دیگه ای از قالب استفاده کنم . ممنون میشم راهنماییم کنید که  چطور دوباره از قالب استفاده کنم . ممنون

لطفا به سوال منم پاسخ دهید واقعا به مشکل برخوردم . ممنون

لینک به دیدگاه

لطفا به سوال منم پاسخ دهید واقعا به مشکل برخوردم . ممنون

تیکت بزنید دوست من ، اینجا در این مورد چه کمکی از دست بنده برمیاد ، باید تیکت بزنید مشخصات بدین ، تاریخ خرید رو ذکر کنید و اطلاعات هاست بفرستین تا مشکلتون رو رفع کنیم .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقا بهمن عزیز 

من قالب نایس شاپ 1 را خریداری کرده ام و در حال حاضر از این قالب استفاده میکنم .  همانطور که گفتید برای خریداران نایس شاپ 1 ، در صورت ارتقا به نسخه جدید ، قالب نایس شاپ 2  ارسال میشه . میخواستم اگر امکانش هست قالب جدید را برام ارسال کنید %

یک سوالی هم در داشتم 

جدیدا نماد اعتماد بروزرسانی شده و کدHTML جدید از سمت تیم نماد اعتماد برام ارسال شده که جایگزین کد قبلی کنم و از آنجا که نماد اعتماد قالب نایس شاپ در پیکربندی قالب هستش ، نمیدونم این کد را کجا باید کپی کنم 

ممنون میشم راهنمایی کنید%

لینک به دیدگاه

آقای رستم پور گرامی سلام مجدد

خواستم بگم اصلاحیه قالب موبایل این قالب خیلی برام ضروریه اگه امکانش باشه سریعتر اصلاح بشه ممنونتون می شم

با احترام

لینک به دیدگاه

سلام

من ی مشکلی که با ماژول محصولات پر طرف دار نایس شاپ خوردم در صفحه اصلی این هست اش که وقتی محصولی رو از قسمت وابستگی ها تیک اش رو بر می دارم و می خوام دیگه توی این ماژول نمایش داده نشه ولی همچنان محصول در روی صفحه اصلی داخل  ماژول همچنان نمایش داده میشه و تغییری ایجاد نمیشه و ماژول رو هم تنظیم مجدد کرد م ولی تغییری ایجاد نشد

لینک به دیدگاه

سلام

من ی مشکلی که با ماژول محصولات پر طرف دار نایس شاپ خوردم در صفحه اصلی این هست اش که وقتی محصولی رو از قسمت وابستگی ها تیک اش رو بر می دارم و می خوام دیگه توی این ماژول نمایش داده نشه ولی همچنان محصول در روی صفحه اصلی داخل  ماژول همچنان نمایش داده میشه و تغییری ایجاد نمیشه و ماژول رو هم تنظیم مجدد کرد م ولی تغییری ایجاد نشد

سلام

تیک قسمت وابستگی ها چه ارتباطی به نمایش در محصول پرطرفدار داره؟ از کجا چنین استدلالی پیدا کردین؟

به نظر من شما از روی کالای مورد نظرتون در قسمت محصولات یه نسخه برداری جدید کنید و فعالش کنید و تنظیم تعداد و انبار و ... رو براش مقدار دهی کنید و قبلی رو که از روش کپی گرفتید رو حذف کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...