رفتن به مطلب

ماژول رایگان نماد اعتماد الکترونیکی

پست های پیشنهاد شده

ماژول نماد اعتماد رایگانی نوشتم که نیاز به تنظیمات خاصی نداره ؛ کافیه فایلی که نماد براتون ایمیل کرده تو روت اصلی فروشگاهتون بریزین و این ماژول رو نصب کنید ، بقیه چیزا خودش حل میشه . این ماژول در ستون راست یا چپ فروشگاهتون ظاهر میشه .

سازگار با نسخه 1.6 به بالا

ncnamad.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

ماژول نماد اعتماد رایگانی نوشتم که نیاز به تنظیمات خاصی نداره ؛ کافیه فایلی که نماد براتون ایمیل کرده تو روت اصلی فروشگاهتون بریزین و این ماژول رو نصب کنید ، بقیه چیزا خودش حل میشه . این ماژول در ستون راست یا چپ فروشگاهتون ظاهر میشه .

سلام . ممنون من نصب کردم و درست شد .. من از پرستا 1.6 و از قالب پیش فرض استفاده میکنم و طبق چیزی که تو راهنمای نصب خودشون گفته شده :

جایگاه مجوز در صفحه اول میبایست بدون اسکرول افقی و یا عمودي در وب سایت قابل مشاهده باشد.

خب جایگاهی که این ماژول برای نماد در نظر گرفته زیر ستون سمت راست سایت من هست .جوری که باید با حرکت دادن اسکرول ماوس و تقریبا در وسط صفحه دیده بشه . اینجوری مطمئنا گیر میدن .. سایت من هم طوری هست که قسمت بالای سایت اصلا جایی برای قرار دادن نماد وجود نداره و اگه هم به زور بالای سایت جا بدم زشت میشه . نمیدونم میتونم لینک سایتم رو بذارم یا نه . میذارم اگه خلاف قوانین بود پاک کنید :

http://www.parsipet.net/

من باید چیکار کنم ؟ دیجی کالا هم نماد رو زیر ستون سمت راستش گذاشته چرا به اون گیر نمیدن ؟ البته هنوز بهشون اعلام نکردم که جایگاه نماد مشخص شده . چون تازه امروز بهم مجوز گذاشتن نماد در سایت رو دادن ...

لینک به دیدگاه

سلام . ممنون من نصب کردم و درست شد .. من از پرستا 1.6 و از قالب پیش فرض استفاده میکنم و طبق چیزی که تو راهنمای نصب خودشون گفته شده :

جایگاه مجوز در صفحه اول میبایست بدون اسکرول افقی و یا عمودي در وب سایت قابل مشاهده باشد.

خب جایگاهی که این ماژول برای نماد در نظر گرفته زیر ستون سمت راست سایت من هست .جوری که باید با حرکت دادن اسکرول ماوس و تقریبا در وسط صفحه دیده بشه . اینجوری مطمئنا گیر میدن .. سایت من هم طوری هست که قسمت بالای سایت اصلا جایی برای قرار دادن نماد وجود نداره و اگه هم به زور بالای سایت جا بدم زشت میشه . نمیدونم میتونم لینک سایتم رو بذارم یا نه . میذارم اگه خلاف قوانین بود پاک کنید :

http://www.parsipet.net/

من باید چیکار کنم ؟ دیجی کالا هم نماد رو زیر ستون سمت راستش گذاشته چرا به اون گیر نمیدن ؟ البته هنوز بهشون اعلام نکردم که جایگاه نماد مشخص شده . چون تازه امروز بهم مجوز گذاشتن نماد در سایت رو دادن ...

دوست عزیز مشکلی نیست . الان درصد بالایی از سایت ها نماد را جایی قرار دادن که اسکرول میشه . حتی بعضی ها داخل فوتر و نماد هم گیری نمیده و جایگاه تایید میشه . از من که تایید شد . تا بحال هم ندیدم کسی بگه مشکلی داشته . راستی نمادتون هم مبارک باشه.

لینک به دیدگاه

سلام ادمين عزيز

من مجوز نماد اعتماد را گرفتم و ايميلي برام ارسال شده كه جايگاه را در صفحه اول سايت مشخص كنم .ماژولي كه شما معرفي كرديد هم نصب كردم. ولي قالب سايت من قالب پيش فرض است و سمت راست و چپ را ندارد.لطفا راهنمايي كنيد كجا بايد قرار بدم و براي اينكه در صفحه اول ستون سمت راست داشته باشم بايد چيكار كنم.

www.lianstar.ir

لینک به دیدگاه

سلام ادمين عزيز

من مجوز نماد اعتماد را گرفتم و ايميلي برام ارسال شده كه جايگاه را در صفحه اول سايت مشخص كنم .ماژولي كه شما معرفي كرديد هم نصب كردم. ولي قالب سايت من قالب پيش فرض است و سمت راست و چپ را ندارد.لطفا راهنمايي كنيد كجا بايد قرار بدم و براي اينكه در صفحه اول ستون سمت راست داشته باشم بايد چيكار كنم.

www.lianstar.ir

سلام . شما باید به این مسیر بری.

تنظیمات 》》 قالب ها 》》 advanced settings(البته برا من ترجمه نشدس شاید از شما این گزینه ترجمه شده باشه)

و از قسمت ظاهر ستون ها صفحه index را پیدا کن و هر کدوم ازستون ها را که خواستی فعال کن .

لینک به دیدگاه

سلام ادمين عزيز

www.lianstar.ir

سلام

جایگاه نماد روی سایت شما نشون داده میشه آیا فایل Html که خود سایت نماد الکترونیک بهتون داده رو روی هاست کپی کردیدن اگر فایل رو کپی نکنین نماد نمایش داده نمیشه

و برای جابجا کردن قسمت نماد می تونین توی قسمت ماژول ها وقسمت موقعیت ها ویرایش زنده رو بزنید و جای نماد رو روی صفحه جابجا کنیدو درمورد جایگاه سایت نماد جایگاه مشخصی تا به

حال اعلام نکرده برای نماد فقط ملاک اصلی شون صفحه اصلی سایت هست

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام ادمين عزيز

www.lianstar.ir

سلام . شما باید به این مسیر بری.

تنظیمات 》》 قالب ها 》》 advanced settings(البته برا من ترجمه نشدس شاید از شما این گزینه ترجمه شده باشه)

و از قسمت ظاهر ستون ها صفحه index را پیدا کن و هر کدوم ازستون ها را که خواستی فعال کن .

با سلام

با تشكر فراوان حل شد

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام من نماد الکترونیکی نصب کردم ولی در صفحه اصلی نمایش داده نمیشه در صفحات زیری مثل شاخه ها نمایش میده ولی تو صفحه اصلی نمایش نمی ده

قالبم همون پیشفرضه منتها توی تغییرات زنده یکی دوتا بخش قبل از نصب نماد حذف کرده بودم راست چپ قالب رو هم فعال کردم ولی چیزی نمیاد

توی قسمت ویرایش زنده ماژول ها هم نبود

لینک به دیدگاه

سلام

من از این ماژول و ماژول دیگری استفاده کردم، اما نماد اعتماد در سایت نمایش داده نمی شود

چون هنوز تایید نهایی از طرف نماد اعتماد نشده است نمایش داده نمی شود؟ یا اشکال از قالب است؟

این آخرین پیام دریافتی از enamd می باشد:

[justify]بدين وسيله به اطلاع مي رساند که نتيجه بررسي سيستمي نصب کد نماد حاکي از [/justify][justify]تاييد[/justify][justify] جايگاه نماد در وب سايت کسب و کار شما مي‏ باشد.[/justify]

http://diti.ir/

http://diti.ir/12-Mobile

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی ماژول نماد رو نصب میکنیم در صفحات داخلی هم دیده میشه چطور از اونجا حذفش کنیم؟

با تشکر

اگر از ماژول مخصوص نمادی که داخل بازارچه به صورت رایگان هست استفاده کنید فقط توی صفحه اصلی نشون میده ولی این ماژول را اطلاع ندارم . البته هر ماژولی را میشه در بخش موقعیت ها انتخاب کرد که در کدوم صفحات نمایش داده نشه. کافیه به جز index بقیه صفحات را جزو استثناعات قرار بدین.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

به نظر من نماد الکترونیک را نمیشه روی قالب پیش فرض نصب کرد و همه این کارها برای اینه دوستان طراح بتونند قالب فروشند

من چندین روزه با قالب پیش فرض 1.6 در گیرم هنوز نتونستم نماد را در جایگاهی قرار بدم حتی قالب های رایگان ستون دار هم نصب کردم جواب نداده

اگر کسی مخالف نظر من است کمک کنه بتونم درستش کنم

لینک به دیدگاه

هر دو ماژول نمادی که در انجمن موجودند در قالب پیشفرض قابل نصب هستند و من و خیلی از کابرهای دیگه داریم استفاده میکنیم بدون مشکل . شما بگید دقیقا مشکل کجاست ؟ ستون سمت سمت راست در صفحه اصلی دارید ؟

کلا ماژول نمایش داده نمیشه یا بجاش یک فضای سفید هست ؟

اصلا هنوز نمادتون تایید شده ؟

اطلاعات کامل تر بدین تا بشه راهنمایی کرد . در ضمن کمی در تاپیک های نماد همین انجمن گشت و گذار میکردین متوجه میشدین که اکثرا قصد نصب نماد روی قالب پیشفرض داشتند و موفق به نصب هم شدند . پس کمی در طرز فکرتون تغییر ایجاد کنید

".فروش قالب با ترفند نماد ." جک جالبی بود . [FACE WITH TEARS OF JOY]

در اسپم ارسال کردن هم که مهارت دارید . مگه اگهی دارین میچسبونید که تو همه تاپیک ها سوالو تکرار کردین ؟!!!

لینک به دیدگاه

هر دو ماژول نمادی که در انجمن موجودند در قالب پیشفرض قابل نصب هستند و من و خیلی از کابرهای دیگه داریم استفاده میکنیم بدون مشکل . شما بگید دقیقا مشکل کجاست ؟ ستون سمت سمت راست در صفحه اصلی دارید ؟

کلا ماژول نمایش داده نمیشه یا بجاش یک فضای سفید هست ؟

اصلا هنوز نمادتون تایید شده ؟

اطلاعات کامل تر بدین تا بشه راهنمایی کرد . در ضمن کمی در تاپیک های نماد همین انجمن گشت و گذار میکردین متوجه میشدین که اکثرا قصد نصب نماد روی قالب پیشفرض داشتند و موفق به نصب هم شدند . پس کمی در طرز فکرتون تغییر ایجاد کنید

".فروش قالب با ترفند نماد ." جک جالبی بود . [FACE WITH TEARS OF JOY]

در اسپم ارسال کردن هم که مهارت دارید . مگه اگهی دارین میچسبونید که تو همه تاپیک ها سوالو تکرار کردین ؟!!!

ممنون بالاخره یک نفر جواب ما را داد

من ستون سمت چپ و راستم نمایش داده نمیشه

پسورد ادمین هم دادم به مدیر انجمن نتونست کاری انجام بده اگر شما می تونید بدم خدمتتون انجام بدید

لینک به دیدگاه

سلام به همگی

من مراحل اعطای نماد رو تکمیل کردم و تائید هم شده . دو فایل html و text که برام فرستاده شد رو هم رو روی هاست آپلود کردم و همین ماژول رو نصب کردم ولی همچنان چیزی نمایش داده نمیشه . به نظرتون مشکل از کجاست ؟؟

post-7006-14373021417317_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

مشکل از اینجاست که زحمت مطالعه تاپیک رو به خودتون نمیدید و نخوانده سوال میکنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

دانوش جان شما از کجا می دونید مطالعه نشده ؟؟؟؟؟ هر دو صفحه این تاپیک و هر 7 صفحه تاپیک مربوط به ماژول 1.5 و 1.6 رو خوندم به جواب نرسیدم
لینک به دیدگاه

پس خوب نخوندین.

تایید نهایی یک کار انسانی هست و تا اینجا شما فقط تایید ماشینی رو گذروندید

بعد از نصب ماژول باید منتظر باشید تا تیم نماد بیاد و تایید کنه

لینک به دیدگاه

پس خوب نخوندین.

تایید نهایی یک کار انسانی هست و تا اینجا شما فقط تایید ماشینی رو گذروندید

بعد از نصب ماژول باید منتظر باشید تا تیم نماد بیاد و تایید کنه

دو بار با تجارت الکترونیک تماس گرفتم هر دوبار گفتن نماد اعطا شده و مشکل برنامه نویسی دارید . تائید که دو ماه زمان نمی بره . خواهشا بدون اطلاع قضاوت نکنید . ممنون میشم
لینک به دیدگاه

دوست من راهکارها یکسانه

همه انجام دادن و موفق شدن

غیر از راهکار داده شده هیچ راهکار دیگه ای نیست و در صورت تمایل میتونید درخواست خدمات فنی از بازارچه بدهید

لینک به دیدگاه

خسته نباشید

1- فوتر سایت رنگش آبی هست چطوری میتونم رنگ نماد الکترونیکی رو مجزا تر کنم که خواناتر بشه ؟

2- نماد فقط در صفحه اصلی نمایش داده می شود. چطور می تونم در صفحات بعدی هم نمایش بدم ؟

3- نماد در ستون راست عنوانش سفید رنگه . چطور میتونم رنگش رو عوض کنم که با رنگ قالب تداخل نداشته باشه ؟

4- چطور میتونم رنگ پشت زمینه نماد رو از سفید به رنگ دیگه ویرایش کنم ؟ از طریق ابزار فایر فاکس تعییر میدم ولی رنگ پشت زمینه تمام قالب تغییر می کنه .

لطفاٌ در مورد ویرایش استایل و پس زمینه ماژول نماد اعتماد راهنمایی بفرمائین

لینک به دیدگاه

از اونجایی که نماد با استفاده از iframe لود میشه شما بسیار بسیار در استایل دهی اون محدود هستید

فقط میتونید استایل بلوک نماد رو تغییر بدید نه محتویاتش رو

لینک به دیدگاه

از اونجایی که نماد با استفاده از iframe لود میشه شما بسیار بسیار در استایل دهی اون محدود هستید

فقط میتونید استایل بلوک نماد رو تغییر بدید نه محتویاتش رو

ممنون از راهنمایی تون . حالا در استایل بلوک چه تغییراتی انجام بدم برای تغییر رنگ فونت و پس زمینه که سفید نباشه

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...