رفتن به مطلب

قالب رایگان آسمان

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت تمامی کاربران پرستاشاپ و دوستداران انجمن آن :)

یکی دو روز وقت آزاد پیدا کردم و این فرصت رو غنیمت شمردم تا یه قالب رایگان ساده و جمع و جور براتون آماده کنم . این قالب اسمش آسمان هست و بسیار ساده طراحی شده ، در واقع این قالب نسخه ای بهینه شده از قالب پیشفرض پرستاشاپ 1.6 می باشد . حتما دوستان زیادی از قالب پیشفرض پرستاشاپ 1.6 خوششون نمیومد و نمیاد ، شاید به دلیل فونت ، رنگ یا گنده بودن آیتم ها و طراحی درشت . سعی شده در این قالب نسبت به قالب پیشفرض از فضا بهتر استفاده گردد و استایل و ظاهر کار نیز بهینه تر گردد . در هر صورت دوستانی که بودجه برای خرید قالب ندارن ، میتونن از این قالب تا زمانی که بودجه مناسب بدست میارن استفاده کنن ;)

post-366-14373020104305_thumb.jpg

[-alert-]

این قالب با نسخه 1.6.0.6 پرستاشاپ نسخه همین انجمن سازگاری دارد .

این قالب رایگان است و پشتیبانی ندارد .

تمامی حقوق این قالب برای انجمن ( ipresta.ir ) محفوظ بوده و منتشر کردن آن در انجمن ها یا سایت های دیگر با ذکر منبع ( لینک همین تاپیک ) بلامانع است .[/-alert-]

[-download-]sky-prestashop1.6.zip[/-download-]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ذکر منبع هم باعث تشکر از زحمت طراح هست، هم نشان دهنده احترام به عقاید و نظرات مختلف

آقا بهمن با اجازتون من برداشتم

استفاده شده در انجمن گفتگوی ایران

لینک به دیدگاه

سلام

آقا بهمن یه دموی زنده هم ازش می زاشتین خیلی خوب می شد

تشکر از قالب

متاسفانه هاستم پر شده :) برای قالب های رایگان دمویی نمیتونم بذارم فعلا .
لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

آقا بهمن ممنون بابت این قالب خیلی عالیه

در اینجا نصبش کردم http://sarmatajhiz.com/

این قالب در تنظیماتش امکان 2 ستونه کردن داره؟ و اینکه چطوری هست؟

لینک به دیدگاه

سلام

تمامی قالب های نسخه 1.6 این امکان رو دارن . منوی تنظمیات / قالب ها . در این صفحه روی ویرایش قالب مورد نظر کلیک کرده و در صفحه ای که باز میشه در پایینش اسم صفحات سایتتون هست و جلوی هر کدوم ستو ن راست یا چپ تیک وجود داره . باید جلوی ایندکس تیک ستون راست رو بزنید یا ستون چپ رو .
لینک به دیدگاه

سلام

تمامی قالب های نسخه 1.6 این امکان رو دارن . منوی تنظمیات / قالب ها . در این صفحه روی ویرایش قالب مورد نظر کلیک کرده و در صفحه ای که باز میشه در پایینش اسم صفحات سایتتون هست و جلوی هر کدوم ستو ن راست یا چپ تیک وجود داره . باید جلوی ایندکس تیک ستون راست رو بزنید یا ستون چپ رو .

تشکر آقا بهمن

من تمام تیک ها سمت چپ رو فعال کردم ولی ستونی فعال نشد؟ و در قسمت موقعیت ها هم تعدادی ماژول در ستون چپ جایگیری شده ولی چیزی نمایش داده نمی شه چرا؟

لینک به دیدگاه

به خاطر این که ماژول ها استثنا دارند. باید در بخش ماژول ها -> موقعیت ها -> تک تک وارد ویرایش ماژول های مورد نظر در ستون چپ بشین، CTRL رو نگه دارید و روی index کلیک کنید و سپس ذخیره کنید

لینک به دیدگاه

به خاطر این که ماژول ها استثنا دارند. باید در بخش ماژول ها -> موقعیت ها -> تک تک وارد ویرایش ماژول های مورد نظر در ستون چپ بشین، CTRL رو نگه دارید و روی index کلیک کنید و سپس ذخیره کنید

تشکر ادمین عزیز

تمام ماژول های اون بخش رو چک کردم و همه به ظور پیشفرض index رو انتخاب شده داشتن ولی در صفحه اصلی ستونی فعال نمی شه و در سایر صفحات فعال شده

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

آقا بهمن اسم ماژول هایی که بنر های بالا و پائین سایت در صفحه اصلی رو می شه باهاش تغییر داد چی هست؟

نمی دونم ماژول پیدا نکردم براش!

لینک به دیدگاه

سلام

در این قالب اسلاید شو صفحه اصلی وقتی در موبایل نگاه می کنیم، نمایش داده نمی شود

اما در تبلت نمایش داده می شود. در مرورگر ویندوزی هم که مشکلی ندارد

آیا قسمت خاصی وجود دارد که برای موبایل غیر فعال شده است؟

می خواهم آن را فعال کنم

لینک به دیدگاه

سلام

در این قالب اسلاید شو صفحه اصلی وقتی در موبایل نگاه می کنیم، نمایش داده نمی شود

اما در تبلت نمایش داده می شود. در مرورگر ویندوزی هم که مشکلی ندارد

آیا قسمت خاصی وجود دارد که برای موبایل غیر فعال شده است؟

می خواهم آن را فعال کنم

هر ماژولی در پرستاشاپ میتونه در دستگاه های مختلف فعال یا غیر فعال بشه . به صفحه ماژول ها برین و سمت چپ ماژول اسلایدر یه دکمه هست که بزنید میره تو پیکربندی ماژول ، اونو نزنید و فلش کناریش رو بزنید تا منویی باز بشه ، اونجا مشخصه همه چی .
لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...

با سلام خدمت تمامی کاربران پرستاشاپ و دوستداران انجمن آن :)

یکی دو روز وقت آزاد پیدا کردم و این فرصت رو غنیمت شمردم تا یه قالب رایگان ساده و جمع و جور براتون آماده کنم . این قالب اسمش آسمان هست و بسیار ساده طراحی شده ، در واقع این قالب نسخه ای بهینه شده از قالب پیشفرض پرستاشاپ 1.6 می باشد . حتما دوستان زیادی از قالب پیشفرض پرستاشاپ 1.6 خوششون نمیومد و نمیاد ، شاید به دلیل فونت ، رنگ یا گنده بودن آیتم ها و طراحی درشت . سعی شده در این قالب نسبت به قالب پیشفرض از فضا بهتر استفاده گردد و استایل و ظاهر کار نیز بهینه تر گردد . در هر صورت دوستانی که بودجه برای خرید قالب ندارن ، میتونن از این قالب تا زمانی که بودجه مناسب بدست میارن استفاده کنن ;)

[-alert-]

این قالب با نسخه 1.6.0.6 پرستاشاپ نسخه همین انجمن سازگاری دارد .

این قالب رایگان است و پشتیبانی ندارد .

تمامی حقوق این قالب برای انجمن ( ipresta.ir ) محفوظ بوده و منتشر کردن آن در انجمن ها یا سایت های دیگر با ذکر منبع ( لینک همین تاپیک ) بلامانع است .[/-alert-]

[-download-][/-download-]

نسخه موبایل قالب بهم می ریزه ، نمیشه درستش کرد ؟ حیفه قالب خوبیه

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با تشکر از بهمن جان بابت انتشار این قالب زیبا

مشکلی که در قالب مشاهده میشود در بخش نمایش آیکون حراج هست که بجای اینکه مثل آیکون جدید ، در سمت چپ نمایش داده شود بصورت ناهماهنگ در سمت چپ نمایش داده میشود

مانند تصویر زیر

http://s4.picofile.com/file/8179320068/aa.png

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با تشکر از بهمن جان بابت انتشار این قالب زیبا

مشکلی که در قالب مشاهده میشود در بخش نمایش آیکون حراج هست که بجای اینکه مثل آیکون جدید ، در سمت چپ نمایش داده شود بصورت ناهماهنگ در سمت چپ نمایش داده میشود

مانند تصویر زیر

http://s4.picofile.com/file/8179320068/aa.png

مشکل موجود با ویرایش کد موجود در قایل /themes/sky_mypresta.ir/css/global_rtl.css حل شد.

خط 11830

در زیر کد .sale-label {

تغییر عبارت

transform: rotate(+45deg); }

به

transform: rotate(-45deg); }

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

باسلام من قالب رو نصب کردم ولی وقتی صفحه اصلی فروشگامو مشاهده میکنم هیچی نشون نمیده یه صفحه سفیدومیاره مشکل از چی هستش تا حالا دوقالب 1.6 رو نصب کردم هردوتاشم مثل همن ولی قالب های 1.5 رو نصب میکنه ولی نه به درستی ، لطفا کمک کنیطد تا قالب sky رو به درستی رو پرستا نصب کنم ؟

لینک به دیدگاه

سلام بنده هم روی پرستای 1.6.0.6 و هم روی 1.6.0.14نصب کردم ولی وقتی صفحه سایتمو میبینم هیچی نمیاره کارم ضروریه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

متاسفانه این قالب با ورژن ۱.۶.۱۴ ناسازگار هست. ماژول ها مشکل دارن و با روند کار سایت تداخل ایجاد می کنند.

این قالب فقط تا نسخه 1.6.0.6 سازگار است ، ضمنا این قالب هیچ ماژولی نداره همراهش که مشکل داشته باشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...