رفتن به مطلب

نمایش قیمت بدون تخفیف

پست های پیشنهاد شده

با سلام،یه مشکل دارم من

وقتی ترکیب ها رو از قسمت تولید کننده ترکیب ها میذارم و مثلا گارانتی برا محصول میذارم و بدون گارانتی هم داره زیر قیمت مینویسه قیمت بدون تخفیف و همون مبلغی که بابت گارانتی میذارم رو به عنوان تخفیف قرار میده

مثلا قیمت پایه 100تومن و با گارانتی 115 تومن

وقتی گارانتی ندارد هست مینویسه قیمت بدون تخفیف 115 وقتی تیک گارانتی رو میزنه مشتری مینویسه قیمت بدون تخفیف 130تومن

اینرو هم بگم برای برخی محصولات اینطوره،حتی وقتی گارانتی رو هم برمیدارم هنوز قیمت بدون تخفیف میمونه البته جلوش خالیه

مشکل از کجاست؟

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این برا منم سواله. تو قالب منم جلوی قیمت بدون تخفیف خالیه! چطوری میشه اینو حذف کرد؟ نوع محصول رو هم نمی دونم از کجا حذفش کنم. نوشته نوغ محصول جدید!!

لینک به دیدگاه

مشکلتون رو نفهمیدم چی بود خیلی نامفهوم بود ، یعنی اینکه شما تو ترکیبات یه محصول 2 مدل گارانتی میذارید،یکی با گارانتی یکی بدون گارانتی مثلا، صد درصد قیمتاشون باید فرق کنه ولی تو مال شما یکسانه؟...

لینک به دیدگاه

ادرس سایت رو ندادین

لینک محصولی رو میذارم که مشکل داره

http://shoping.parsdigitall.com/huawei/140-huawei-honor-3c.html

لطفا راهنمایی کنید خیلی بد شده کل سایتم همه چیزا با تخفیف شده

بعد مشکل اون دوستمونم که میگه جلوی محصولات مینویسه نوع محصول جدید منم این مشکلو دارم

لینک به دیدگاه

خیلی واضح ننوشتین چی کار کردین

اما وقتی توی ترکیبات از تولید ترکیب استفاده می کنین، به معنی این نیست که دیگه کار تمومه و برم محصول بعدی

باید نگاه کنین ببینین درست ترکیب و قیمت ها تعیین شده یا نه

اگر مشکل قیمت محصول با گارانتی و بدون گارانتی هست، توی ترکیب باید به این شکل تعیین بشه، ترکیب بدون گارانتی، تاثیر بر قیمت هیچکدام یا صفر

و محصول با گارانتی تاثیر بر قیمت مثلا 5000 تومان، یعنی قیمت پایه می شه قیمت محصول بدون گارانتی، که توی منو قیمت ها هست، و مبلغی که برای گرانتی محصول دریافت می کنین می شه تاثیر بر قیمت در ترکیب محصول با گرانتی

این مطلب رو دو سه بار مطالعه کنین، و تست کنین به جواب می رسین، چون باید خودتون در ذهن مجسم کنین، قیمت پایه = قیمت بدون گارانتی

قیمت با گارانتی = قیمت پایه + اختلاف بیشتری که برای گارانتی دریافت می کنین که آخرش بشه قیمت نهایی دوباره = قیمت محصول با گارانتی

برای ساخت ترکیب هم سرچ کنین، تاپیک آموزشش هست.

لینک به دیدگاه

اما وقتی توی ترکیبات از تولید ترکیب استفاده می کنین، به معنی این نیست که دیگه کار تمومه و برم محصول بعدی

اگر مشکل قیمت محصول با گارانتی و بدون گارانتی هست، توی ترکیب باید به این شکل تعیین بشه، ترکیب بدون گارانتی، تاثیر بر قیمت هیچکدام یا صفر

و محصول با گارانتی تاثیر بر قیمت مثلا 5000 تومان، یعنی قیمت پایه می شه قیمت محصول بدون گارانتی، که توی منو قیمت ها هست، و مبلغی که برای گرانتی محصول دریافت می کنین می شه تاثیر بر قیمت در ترکیب محصول با گرانتی

این مطلب رو دو سه بار مطالعه کنین، و تست کنین به جواب می رسین، چون باید خودتون در ذهن مجسم کنین، قیمت پایه = قیمت بدون گارانتی

قیمت با گارانتی = قیمت پایه + اختلاف بیشتری که برای گارانتی دریافت می کنین که آخرش بشه قیمت نهایی دوباره = قیمت محصول با گارانتی

خوب برای برخی محصولات اینطوره و همه محصولات همین ترکیبات رو دارن و تمامی قوانین رعایت شده و اینکه حتی بعد از اینکه اصلا کل ترکیب ها رو پاک میکنم و محصول بدون ترکیب هم که میمونه بازم مینویسه قیمت محصول بدون تخفیف که چون ترکیب نداره جلوش خالی میمونه!!!پس معلومه مشکل از من نیست و پرستا یه مشکل داره
لینک به دیدگاه

خوب برای برخی محصولات اینطوره و همه محصولات همین ترکیبات رو دارن و تمامی قوانین رعایت شده و اینکه حتی بعد از اینکه اصلا کل ترکیب ها رو پاک میکنم و محصول بدون ترکیب هم که میمونه بازم مینویسه قیمت محصول بدون تخفیف که چون ترکیب نداره جلوش خالی میمونه!!!پس معلومه مشکل از من نیست و پرستا یه مشکل داره

برای منم جلوش خالی می مونه. نمی شه اینو یه جوری تنظیم کرد که وقتی ترکیب تعریف شد بیاد؟ و در غیر اینصورت ظاهر نشه؟
لینک به دیدگاه

کلا قسمت ترکیب های پرستا باگ داره،مثلا شما رنگ سفید رو مینویسید گارانتی نداره و با گارانتیش موجود نیست ولی 1بار که تیک گارانتی رو میزنی و مثلا رنگ مشکی رو انتخاب میکنی و دوباره رو رنگ سفید کلیک میکنی اجازه میده به سبد خرید اضافه کنی در صورتی که بار اولی که میای مینویسه این ترکیب موجود نمیباشد ولی با کمی دست کاری مشتری خیلی راحت اجازه میده انتخاب کنه اون ترکیبی که موجود نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حیفه پرستا با این همه امکانات اینطور باگهایی رو داره.

لینک به دیدگاه

قسمت ترکیبات پرستاشاپ با دکمه های رادیویی باگ اساسی داره ، بهتره تا زمانی که پرستاشاپ این مشکل رو رفع نکرده از دکمه رادیویی استفاده نکنید و به جاش از سلکت باکس پیشفرض استفاده نمایید .

لینک به دیدگاه

یه لینک میدید برای تست؟

لینک محصولی که با ترکیبات مشکل داره

روی یه رنگ کلیک کنید بعد روی دارد بعد رنگ هارو انتخاب کنید ببینید چه اتفاقی میوفته (لازم بذکره فقط رنگ مشکی گارانتی داره ولی اجازه میده رنگای دیگه هم انتخاب شه)

بعد اینکه روی دارد کلیک کردید دوباره روی دارد کلیک کنید

http://shoping.parsdigitall.com/huawei/137-huawei-ascend-p7.html

حالا مشکل نمایش قیمت بدون تخفیفو چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام

روی قالب پیشفرض هم همین مشکل رو دارید ؟

موفق باشید

نه تست نکردم چون قالب بابدبختی نصب شده میترسم با غیرفعال کردن و دوباره فعال کردن مشکلی پیش بیاد.
لینک به دیدگاه

ترس نداره! اگر خیلی میترسین یک بکاپ تهیه کنید از سایتتون :)

باید حتما تست کنید ببینید آیا روی قالب پیش فرض هم همین مشکل رو دارید یا خیر؟ ممکنه ایراد از قالب باشه

لینک به دیدگاه

ترس نداره! اگر خیلی میترسین یک بکاپ تهیه کنید از سایتتون :)

باید حتما تست کنید ببینید آیا روی قالب پیش فرض هم همین مشکل رو دارید یا خیر؟ ممکنه ایراد از قالب باشه

در قالب پیشفرض درسته

ناگفته نمونه قالب رو خودتون دستی برام نصبیدید

یعنی از تو هاست بصورت ماژول ب ماژول

لینک به دیدگاه

در تاپیک مربوط به قالب پیگیری کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

پیگیری کردم کسی جوابگو نیست

مشکل برطرف شد

تو قسمت ترکیب ها باید پیشفرض ترکیب رو بذارید روی بدون گارانتی یعنی اونی که قیمتش با قیمتی که براش تعیین شده یکی باشه.

امیدوارم دوستانی که این مشکل رو داشتن این مطلب کمکشون کرده باشه

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

یه لینک میدید برای تست؟

لینک محصولی که با ترکیبات مشکل داره

روی یه رنگ کلیک کنید بعد روی دارد بعد رنگ هارو انتخاب کنید ببینید چه اتفاقی میوفته (لازم بذکره فقط رنگ مشکی گارانتی داره ولی اجازه میده رنگای دیگه هم انتخاب شه)

بعد اینکه روی دارد کلیک کردید دوباره روی دارد کلیک کنید

http://shoping.parsdigitall.com/huawei/137-huawei-ascend-p7.html

حالا مشکل نمایش قیمت بدون تخفیفو چیکار کنم؟

منم این مشکلو دارم کی این مشکل باگ برطرف میشه؟
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...