رفتن به مطلب

ماژول محدود کردن روش پرداخت به یک حامل

پست های پیشنهاد شده

این ماژول رایگان رو تو انجمن پرستاشاپ پیدا کردم ، ماژول به درد بخوری هست ، دوستانی که احتیاج دارن میتونن استفاده کنن .

[-notice-]توجه کنید این ماژول با مولتی استور سازگار نیست . همچنین کارکرد این ماژول تست نشده ، بنابراین تضمینی در عملکرد درست آن از جانب ما داده نمیشود .[/-notice-]

منبع : http://www.prestashop.com/forums/topic/326247-prestacenter-payments2carriers-free-for-ps-15-and-16/?p=1650744

pcpayments2carriersfree.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عنوان تاپیک مشخصه ، محدود کردن یک روش پرداخت به یک حامل خاص .

برای مثال شما دو حامل تعریف کردین : 1 - پیک موتوری 2 - پست پیشتاز

و دو تا روش پرداخت : 1 - پرداخت در محل 2 - پرداخت آنلاین پی لاین مثلا

حالا شاید کسی بخواد وقتی مشتری حامل پیک موتوری رو انتخاب کرد ، روش پرداخت آنلاین رو دیگه نشون نده ، چون پیک میبره دم در خونه و همونجا پول رو میگیره و نیازی به پرداخت آنلاین نیست .

لینک به دیدگاه

این ماژول رو ترجمه کردم امیدوارم به کار دوستان بیاد

اولین تجربه کاری هست و خلاصه خوشحالم که شد، ترجمه طبق دستور ادمین عزیز از هسته شد، اگر مشکلی چیزی بود بگین خوشحال تر می شم

لینک دانلود

فقط یه سوال از دوستان از پوشه روت زیپ کردم و برداشتم درسته؟

لینک به دیدگاه

ممنون از شما

فقط سوالی که برای خودم موقع آپلود کردن پیش اومد این بود که حجم ماژول 2 مگ بود ولی ترجمه شده اش 300 کیلو ، به همین شک کردم گفتم اگه جایی از کار مشکل داره بگین تا درست کنم، چون ماژول کاربردی زیاد دارم، ولی می دونم چون ترجمه نیستن استقبال ازشون زیاد نمی شه

لینک به دیدگاه

بله درست ترجمه شده. فقط لطفا حواستون به لایسنس ماژول ها باشه. قرار دادن هرگونه ماژول نال شده، بدون لایسنس و یا قالب های ریپ شده در انجمن ممنوع هست

لینک به دیدگاه

ممنون ادمین جان

نه ، ماژول ها رو اکثر از خود انجمن اصلی بر می دارم که خود طراحش اومده ارائه داده

من هم به این نتیجه رسیدم که داشتن سایتی مشابه سایت ....ها که تمام محصولات رو از سایت های چینی و روسی دانلود می کنه تا بازدید کننده به دست بیاره، به درد نمی خوره، چون انگار من رفتم دزدی بعد اومدم می گم بیاین از این محصولاتی که دزدیم استفاده کنین، نمی دونم درسته یا نه ولی خب دیگه فکر منه!

لینک به دیدگاه

• 6 months later...

دوستان ایا این ماژول با نسخه جدید پرستا مشکل دارد

چون نصب میشه ولی محدود نمی کنه

من روش پرداخت در هنگام تحویل رو فقط روی یکی از حاملام فعال کردم ولی روی همشون میاره

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 8 months later...

سلام

ماژول فوق رو من با 1.6.1.2 امتحان کردم.کارنمیکنه

من ماژول Advanced Payment Filters v رو از سایت پرستاشاپ خریدم و مشکلم حل شد

البنه این ماژول الاوه بر محدود کردن حامل ها با پرداخت ها قابلت های دیگه ای داره مثل این که بهش بگی یه نو ارسال رو محدود کن تا فلا قیمت 

یا پرداخت رو فقط برای تولید کننده های انتخابی بزارید

لینک به دیدگاه

سلام

ماژول فوق رو من با 1.6.1.2 امتحان کردم.کارنمیکنه

من ماژول Advanced Payment Filters v رو از سایت پرستاشاپ خریدم و مشکلم حل شد

البنه این ماژول الاوه بر محدود کردن حامل ها با پرداخت ها قابلت های دیگه ای داره مثل این که بهش بگی یه نو ارسال رو محدود کن تا فلا قیمت 

یا پرداخت رو فقط برای تولید کننده های انتخابی بزارید

آیا این قابلیت رو هم داره که نوع پرداخت رو برای منطقه خاصی محدود کنه؟ مثلا پرداخت در محل فقط برای شهر X نمایش داده بشه؟

لینک به دیدگاه

سلام

نه متاسفانه منطقه اي نميشه .ولي من پرداخت در محلو براي استان تهران ميخواستم.تو قسما حامل ها پيك موتوري (سرويس اكسپرس ملاقه) رو مخصوص تهران گداشتم.

بعد پرداخت در محلو محدود به همون خامل پيك موتوري كردم.اينجوري اگر مشتري تهرانو بزنه و رو نحوه ارسال پيك موتوري (سرويس اكسپرس ملاقه ) بزنه پرداخت در محل هم ظاهر ميشه.

لینک به دیدگاه

سلام

نه متاسفانه منطقه اي نميشه .ولي من پرداخت در محلو براي استان تهران ميخواستم.تو قسما حامل ها پيك موتوري (سرويس اكسپرس ملاقه) رو مخصوص تهران گداشتم.

بعد پرداخت در محلو محدود به همون خامل پيك موتوري كردم.اينجوري اگر مشتري تهرانو بزنه و رو نحوه ارسال پيك موتوري (سرويس اكسپرس ملاقه ) بزنه پرداخت در محل هم ظاهر ميشه.

سلام   ای که گفتی "پرداخت در محلو محدود به همون خامل پيك موتوري كردم"  یعنی چه !؟

مگر پرداخت را میشه تابع حامل کرد ؟

لینک به دیدگاه

سلام

بله

ماژول

Advanced Payment Filters ازسایت پرستا شاپ prestashop.com بکیزید این کارو میکنه

ممنون از شما

۱. این ماژول خریدنی است... چطور باید خرید !؟

۲. پیغامهایی که کاربر می بیند را می توان فارسی کرد یا بومی سازی نیاز داره !؟

۳. معادل ایرانی نداره !؟

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

سلام

اصلا نیازی به فارسی کردن نیست چو تو قسمت مدیریت میتونید نتظیم کنید وقتی مشتری روی حامل کلیلک کرد کدوم نحوه پرداخت مشخص شه

این ماژولو رو باید به دلار یا یورو پرداحت کنید که با یورو به صرفه تره

برید تو سایت payment24  و اونا براتون میخرن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...