رفتن به مطلب

ارشیو ماژول رایگان

آیا از این پست و ماژول ها راضی هستین  

1 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا از این پست و ماژول ها راضی هستین

پست های پیشنهاد شده

سلام

در مورد مازول تایمر معکوس من قبلا دانلود و ازش استغاده کردم ممنون

اما الان که میخوام استفاد کنم لوگوی اونم ظاهر میشد من قبلا اینجوری ندیده بود راهی برای حذفش هست http://s1.img7.ir/cyQoo.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من قبلا ازش استفاده کرده این نداشت

امروز برای یه محصول دیدم اینجوری شده این یکی 2.6 بود

ورزن 2.5 هم همینطوری هست. یه نسخه هم قدیمیتره برای پرستا 1.6 اصلا بار گذاری نمیشه

راستی قرار بود زحمت مازول پرسش های متداول هم بکشی

لینک به دیدگاه

ماژول whatsapp 1.1

این ماژول یک دکمه اشتراک

گذاری whatsapp برای کاربران در صفحه محصول و مقایسه قرار میدهد تا کاربران

محصولات شما را در صورت نیاز به اشتراک بگذارند

• نمایش دکمه بر روی انواع دستگاه
  • دکمه تنها بر روی دستگاه های iOS و اندروید نشان داده خواهد شد
  • این دکمه در صورت اشتراک گذاری به شما متن پیام و تصویر محصول و ادرس محصول و همچنین در صورت نیاز جزییات محصول را نیز نشان میدهد
  • شما می توانید در سه اندازه گوناگون دکمه اشتراک whatsapp را به نمایش بگذارید
  • زبان های موجود: اسپانیایی، انگلیسی و فرانسه و فارسی

امیدوارم این ماژول به فروش بهتر شما کمک کند

لینک به دیدگاه

با سلام

شما ظاهرا تازه وارد پرستا شدین

اولا انتقادات خود رو در خود سایت پازل مطرح کنید

ثانیا قبل از اینکه بحث رو وارد حاشیه کنید قسمت اطلاعیه سایت پازل رو بخونید

ثالثا اون مبلغ ناچیز بابت فارسی سازی و رفع باگها و پشتیبانی و خیلی چیزای دیگه گرفته میشه

رابعا 95 درصد ماژولا هنوز رایگان هستن و شما اگر با این موضوع مشکل دارین مجبور به خرید نیستین

متاسفم هستم برای طرز فکرتون که حتی برای 2000 تومن اینطور جنجال درست می کنین

اینجور مطالب دیگه اینجا مطرح نکنین و اگر انتقاد و سوالی دارید در خود انجمن پازل بگین و این سایتو وارد این جور مسائل نکنین

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بحث پول نیست بحث عنوان تاپیکه ک به این انجمن مربوط میشه, درسته ک تازه وارد این انجمن شدم ولی خوب با مدیریت کردن سایت و مسائل مربوطه اشنایی و تجربه کافی دارم.بنده نمیدونم رابطه شما با این انجمن چیه ولی تا جایی ک میدونم لینک خارجی معمولا در انجمن ها ممنوعه مگه که آپلود سنتر باشه.

لینک به دیدگاه

شما اون 95 دصد ماژول که رایگان هست رو نمی بینید و اون 5 درصد ماژول که کلی وقت صرف فارسی سازیش شده رو میبینین

واقعا که اصلا از کجا معلوم شما از سایت دیگه نیومدین واسه ایجاد اختلال چون این روزا از این جور مسائل زیاد داشتیم

دیگه هم بحثو ادامه ندین

لینک به دیدگاه

سلام puzzelfix عزیز .

بنده در انجمن شما عضو نیستم که بدونم ماژول ها را پولی گذاشتین یا رایگان . مهم هم نیست . ولی اگر ماژولی را رایگان دانلود میکنید و میزنید رایگان و در این تاپیک معرفیش میکنید و لینک میدین . صد در صد باید رایگان باشه و تا جایی که اطلاع دارم ماژول ها باید در همین تاپیک ضمیمه شوند .

ولی اگر برای بومی سازی ماژول ها هزینه ای در نظر گرفتید چه 1 تومان و چه 5 میلیون تومان ، جای معرفی اون ماژول دیگه در این تاپیک نیست و گمراه کردن کاربرها هم اخلاقا درست نیست . من نه مدیرم و نه هیچ کاره فقط به عنوان یک کاربر پیشنهاد میدم یکم در پاسخ دادن هاتون آروم تر باشید . برا کسی که هم انجمن داره و هم فروشگاه اینترنتی اصلا خوب نیست اینطور جبهه گیری و پاسخگویی .

پوزش از همه بابت پست نامربوط به تاپیک . موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بله من هم ماژول های پولی رو اینجا معرفی نکردم مهران عزیز

واسه همین به این دوستمون گفتم برای انتقاد داخل انجمن خودم مطرح کنه

و اما در مورد اون دوستمون رسول مهران جان حرکت این دوستمون بسیار مشکوک هست چون من وش ما و دوستانی که چند ساله داریم پرستا کار می کنیم برامون کاملا واضحه که کسی که تازه وارد پرستا شده از این جور چیزا سذ در نمیاره و حالا شما ببینید کسی که تازه اومده وارد پرستا اولین پستش پسته تهاجمیه پس مطمئن باشید این عزیز یک جای کارش می لنگه

لینک به دیدگاه

بهتر نیست بجای تهمت زدن کمی به حرفهایی ک میزنید فکر کنید؟ بنده ده سال از عمرم رو توی نت گذروندم یعنی همینقدر نمیتونم تشخیص بدم ک هدف کسی ک لینک سایتش میزاره واسه دانلود و اونم دانلود با عضویت و بعضا پولی، چیه ؟ نه عزیزم شما اشتباه فکر کردین بنده نه اومدم انجمن رو تخریب کنم نه موقعیت شما رو,. حتی مطمعن باش اگه وقت داشته باشم بعد از اشنایی کامل با سیستم پرستا,برای حل مشکلات دوستان تلاش میکنم.

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز من قصد جنگ و نزاع ندارم

البته من نباید اینو اینجا بگم ولی خوب واسه اینکه این قائله بخوابه بیان می کنم

انجمن ما با تیم پنج نفرش که درزمینه فروش لازم الکترونیک فعالیت داره از چند ماهه پیش احساس کمبود ماژول برای پرستا 1.6 رو احساس کرده

واقدام به جمع اوری ماژول ها از سایر سایتها کرده است

البته خودتون بهتر می دونین که جمع اوری و اشیو بندی چقد کار سختیه از سایت های اصلی ، روسی ، ژاپنی ، چینی

بگردی و پیدا کنی و بعد تستشون کنی که خدای نا کرده هاستتونو خراب مکنه بعد برشون دمو بذارین و ....

حالا چند تا نکته اگه شما بخواین خودتون اینکار ها رو انجام بدین باید صبح تا شب پای ن بشینینو هی بگردین و اگرم پیدا کنین مجبورین تو اون سایت با هزار تا بدبختی عضو بشن و دانلود کنید و بعد ریسک نصبشو بپذیرین

ولی شما با عضویت در سایت ما اولا راحت همه ماژول ها رو می بینین و بعدش راحت دانلود می کنین و قبل از دانلود می تونین دموشو ببینین که ایا واقعا حالا کار میکنه یا نه حالا شما به من بگین ایا از 100 تا ماژولی که ما تا حالا جمع کردیم و ده تاش که واقعا کاربردین رو برداشتیم باگشو گرفتیم و بومی سازیش کدیم و بابتشش به سوالات مردم پاسخ می دیم ایا این حرفی که شما می زنین واقعا حق ماست .

چرا شما فکر می کنین ما قصدمون سوء استفادست

ایا ما بابت زمانیکه واسه اینکار می ذاریم نباید پولی بگیریم

شما گفتین واسه پولش نیست اگه واسه پولش واقعا نبوده پس باید توضیحات من قانعتون کرده باشه

چون با این قیمتی که ما اونم ر چند تا ماژول اونم فقط چند هزار تومان گذاشتیم ایا واقعا اینقد جای بحث داره

به عنوان مثال من دارم یک ماژول پاپ اپ که رایگان هستو یکم تغیرات داخلش می دم که کاربردی تر بشه و این ماژول تا الان یکماه وقتمنو گفت حالا به نظر شما قم 2000 هزار واسه این ماژول زیاده و یا اینکه ما وظیمونه بای شما طراحی کنیمو شما رایگان استفاده کنید

شما خودتون کاسبین ایا واسه کاری که براش زحمت کشیدیدن پول نمی گیرین

من دیگه نمی دون چی باید بگم امید وارم توضیحاتم کافی باشه و دستانی مثل شما نیان و اجر و زحمتی که ادممیکشه رو بی اجرکنن

در پناه خدا

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما که اکثر ماژول ها رو پولی کردین در حالی که عنوان تایپک ماژول های رایگانه این تایپک با عنوان جور در نمیاد ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز puzzelfix ، ممنون بابت تلاشی که میکنید و وقتی که میذارید. مطمئنا جمع آوری و تست این ماژولها کار ساده ای نیست.

اما چند نکته رو باید توجه کنید :

1- هرگونه کار تجاری در انجمن برخلاف قوانینه، پس ماژولهایی رو که قرار هست بابتش پول دریافت کنید نمیتونید اینجا معرفی کنید.

2- اسپم ممنوعه . چندین بار شما در همین تاپیک خودتون اسپم دادین که مجبور به حذفش شدم و البته بعضی ها رو هم حذف نکردم تا دلخوری ایجاد نشه.

3- فقط میتونید ماژول رایگان معرفی کنید و حتما باید ماژولها رو ضمیمه کنید (این مورد قبلا هم تذکر داده شده)

4- ماژولها نباید مشکل کپی رایت داشته باشند (در صورت مشاهده کل تاپیک حذف خواهد شد)

در آخر هم ما هرگز به کسی استفاده از ماژولهای رایگان که توسط سایتهای نامعتبر خارجی منتشر میشوند رو توصیه نمیکنیم.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام puzzelfix عزیز .

بنده در انجمن شما عضو نیستم که بدونم ماژول ها را پولی گذاشتین یا رایگان . مهم هم نیست . ولی اگر ماژولی را رایگان دانلود میکنید و میزنید رایگان و در این تاپیک معرفیش میکنید و لینک میدین . صد در صد باید رایگان باشه و تا جایی که اطلاع دارم ماژول ها باید در همین تاپیک ضمیمه شوند .

ولی اگر برای بومی سازی ماژول ها هزینه ای در نظر گرفتید چه 1 تومان و چه 5 میلیون تومان ، جای معرفی اون ماژول دیگه در این تاپیک نیست و گمراه کردن کاربرها هم اخلاقا درست نیست . من نه مدیرم و نه هیچ کاره فقط به عنوان یک کاربر پیشنهاد میدم یکم در پاسخ دادن هاتون آروم تر باشید . برا کسی که هم انجمن داره و هم فروشگاه اینترنتی اصلا خوب نیست اینطور جبهه گیری و پاسخگویی .

پوزش از همه بابت پست نامربوط به تاپیک . موفق باشید.

عضویت اجباری ، دریافت هزینه نگهداری هاست و سایت و رفع باگ های احتمالی ، توی سایتهای ایرانی جا افتاده که جز خدمات تجاری محسوب نمی شن!

شاید 20 30 سال دیگه درست بشه

لینک به دیدگاه

این تاپیک تا بررسی کامل و پاکسازی پست های نامربوط قفل می شود.

هرگونه فعالیت تجاری در داخل انجمن به دلیل ایجاد شبهه در همکاری و ارتباط با مجموعه پرستاشاپ پارسی در انجمن ممنوع هست و بدون اخطار حذف خواهد شد.

تاپیک موقتا قفل شد.

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...