رفتن به مطلب

ارشیو ماژول رایگان

آیا از این پست و ماژول ها راضی هستین  

1 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا از این پست و ماژول ها راضی هستین

پست های پیشنهاد شده

در این تاپیک فقط ماژول قرار دهید و سوالتان را از طریق لینک زیر بپرسید

لینک دمو ماژول های پرستا شاپ

pass:demodemo

فرم بهتر تماس کمک می کند تا راحتر برای مشتریان خود پیام ارسال...

ماژول پاپ اپ به زودی......

جدیترین ها :

ماژول Hot Info - bottom sidebar

این افزونه یک بلوک پایین ستون کناری با هر گونه اطلاعات می خواهید ای...

ماژول تخفیف زمان دار

ماژول تخفیف زمان دار پرستاشاپاین ماژول توسط سایت پازل فارسی سازی شد...

ماژل مدیریت بنر

جدیدترین و قوی ترین ماژول مدیریت ینر تبلیغاتی در هر جای سایتتا...

ماژول رایگان BLOG

قویترین ماژول بلاگ در حال حاضر می باشدبعد از انتظار طولانی بلخره پر...

ماژول محدود کردن یک روش پرداخت به یک حامل خ...

محدود کردن یک روش پرداخت به یک حامل خاص .

ماژول اسلایدر تبلیغات

ماژول رایگان و فارسی اسلایدر تبلیغات برای پرستاشاپ نسخه 1.5، به شما...

ماژول اسلایدر تصاویر

ماژول اسلایدر تصاویر ماژول اسلایدر تصاویر

ماژول بهبود Snippets و Breadcrumbs پرستاشاپ

ماژولی برای بهبود سیو سایت شما

ماژول اضافه کردن لینک به هدر پرستاشاپ 1.5 و... ماژول اضافه کردن �

ماژول اضافه کردن لینک به هدر پرستاشاپ 1.5 و 1.6

برنامه اندروید مدیریت پرستاشاپ

برنامه رایگان اندرویدی مدیریت پرستاشاپ با ترجمه فارسی سلامی دوباره...

ماژول سوالات متداول برای PS 1.6

ایجاد یک بخش جدید برای توضیح و سولات متداول لطفا faq_2.zip فعل...

ماژول آپدیت گروهی قیمتها و ترکیبات

این ماژول در این نسخه فعلا با فارسی مشکل دارد و حروف فارسی را بد نم...

ماژول مدیریت پرستاشاپ

30-DAY FREE TRIAL! The back office solution you need to run y...

ماژول آپگرید به آخرین نسخه پرستاشاپ

یک روش خودکار برای به روز رسانی فروشگاه خود به آخرین نسخه Pre...

ماژول دمو ویدیو برای محصولات

با استفاده از آن، شما قادر خواهید بود به اضافه کردن فیلم ها ب...

ماژول تب نمایش مدیریت محتوا در صفحه محصول

این ماژول یک تب در صفحات محصول ایجاد می کنه و امکان نمایش صفحه مدیر...

ماژول قرار دادن کد آمارگیر در فروشگاه

این یه ماژول بسیار سادس که باهاش میتونید کد آمارگیر دلخواهتون رو در...

ماژول پشتیبانی یاهو

وضعیت پشتیبانی آنلاین یاهوی خود رو تو سایت نشون بدین ، این ماژول رو...

ماژول دکمه لایک

این ماژول در صفحه هر محصول یک دکمه برای لایک کردن محصولات توسط کارب...

ماژول کریسمس

You can't miss this module if it's Christmas time! With it, you can...

نکته مهم

• دوستان عکس یک سری محصولات با عکس محصولات تجاری ممکن است یکی باشد ولی همان ماژول تجاری پرستا نیست و در اسرع وقت عکس ها طراحی و تعویض می شوند

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوبه، این کم کاری مربوط به خود کاربرای انجمن می شه و گرنه توسعه دهنده ها منتظر استقبال نیستن و ماژول های خوبی طراحی کردن، اما پیدا کردن ماژول خوب ، همت می خواد

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

جدیترین ها :

ماژول بلاگ به عنوان جدید ترین عضو خانواده فایل های رایگان می باشد

لینک دانلود در بالای تاپیک قرار دارد

لینک به دیدگاه

صبر کنید چک می کنم

من خودم ماژول بلاگ رو نصب کردم و مشکلی نداشت اینم لینک سایتم که ماژول نصب شده البته لخته چون هنوز چیزی توشنذاشتم

http://puzel.ir/smartblog.html

دوستان در چند روز آینده آپدیتهای جدیدی میزارم که به امکانات این ماژول کلی اضافه می کند

لینک به دیدگاه

صبر کنید چک می کنم

من خودم ماژول بلاگ رو نصب کردم و مشکلی نداشت اینم لینک سایتم که ماژول نصب شده البته لخته چون هنوز چیزی توشنذاشتم

http://puzel.ir/smartblog.html

دوستان در چند روز آینده آپدیتهای جدیدی میزارم که به امکانات این ماژول کلی اضافه می کند

داداش من تنظیمم مجدد هم کردم ماژول رو اما مشکل داره ورژن 1.6.0.6 و میگه وجود نداره ادرس http://iroption.ir/smartblog.html
لینک به دیدگاه

نمی دونم پس چرا واسه من نشون میده بزارین بیشتر بررسی کنم ببینم مشکلتون از کجاست چون نسخه منم 1.6 می باشد ولی بدون عیب نصب شدش

البته چند تا آپدیت داره که سعی می کنم امروز بزارم شاید با اونا مشکلتون حل بشه

لینک به دیدگاه

دوستان در حال فارسی سازی ماژول بلاگ هستم فقط یک نکته چه جوری باید خروجی بگیرم تا دوستان نصب کنم

در قسمت ترجمه ها

تا شب کارش تموم میشه هر کی از دوستان می دونه بگه تا در سایت بذارم آپدیتشو

لینک به دیدگاه

ترجمه رو باید روی هسته انجام بدید. اگر ماژول رو به صورت کامل همراه با ترجمه بخواین بذارید کافیه پوشه ماژول رو آپلود کنید

اما اگر فقط خود ترجمه رو میخواین بذارید فایل fa.php کفایت میکنه

لینک به دیدگاه

دوستانی که تا بعد از ظهر امروز جمعه در سایت ثبت نام کرده بودند تایید شرایط شدند و می توانند با وارد شدن به حساب کاربری ماژول ها

رو دانلود کنند

به علت دست تنها بودن جهت ارشیو بندی ماژول ها به یک همکار جهت ارشیو بندی ماژول های پرستا 1.5 نیازمندیم

با تشکر فراوان از سایت ipresta

لینک به دیدگاه

با تشکر از تذکرت ماژولشو اشتباه گذاشتم میشه بیشتر توضیح بدین

ماژول تایمر معکوس به زودی در سایت قرار خواهد گرفت

کارکرد این ماژول برای زمانی می باشد که می خواهید اجناسی رو به صورت زمان مشخص برای تخفیف در سایتتان قرار دهید

پس هر کی این ماژولو می خواد بزنه دکمه تشکرو و از سایت بگیرد

hidden تونستی ماژول بلاگو نصب کنی بلاخره

لینک به دیدگاه

دوست گرامی ممنون از زحمت جمع آوری ماژول ها که می کشین

اگر ماژول رو از انجمن گفتگوی ایران دانلود کردین، که به احتمال 100 درصد همین طوره، یه اسم کوچیک هم از ما ببرین ممنون می شم، این ماژول از اون ماژول هایی هست که کار نمی کنه، توی یه تاپیک گفته بودم که بعضی مواقع طراح ماژول، کارکردی رو برای ماژول بیان می کنه که اصلا موقع نصب ماژول شاهد اون کارایی نیستیم، این ماژول از همون هاست و من خودم خیلی روی این ماژول کار کردم تا بتونم درستش کنم، نشد، توی خود انجمن اصلی هم تاپیک این ماژول رو مشاهده کنین نزدیک به چند صفحه به ایرادات و آپدیت های پی در پی این ماژول مربوطه که نشون می ده طراح عزیز، عجله زیادی در انتشار ماژول داره که به نظر جالب نیست، چون همه استفاده کنندگان طراح نیستن تا بعد از نصب بتونن عیب یابی کنن و مشکل رو حل کنن.

لینک به دیدگاه

چشم عزیز البته من اسمتونو گذاشتم نگران نباشید ما حتما کپی رایتو رعایت میکنیم مطمئمن باشید ماژول برای هر کسی که باشه اسمش نام برده می شود نمونه ماژول پشتیبانی یاهو که برای بهمن عزیز می باشد اسمش گفته شده است

لینک به دیدگاه

به دلیل عدم اطمینان از پایداری لینک های موجود در سایت های دیگر باید ماژول های رایگان را پیوست کنید در غیر این صورت امکان معرفی در انجمن را نخواهید داشت.

لطفا فایل ها را پیوست کرده در غیر این صورت تاپیک حذف خواهد شد.

لینک به دیدگاه

دوست گرامی قصد درج شدن منبع نیست اون هم به این حالت:

ماژول تخفیف زمان دار پرستاشاپ

این ماژول پرستا شاپ رایگان بوده و برای نسخه های 1.5 و 1.6 تهیه شده

ورژن 2.2

منبع :گفتگوی ایران

تاکید من بیشتر روی سالم بودن ماژول هاست، و اینکه این ماژول ها دارن روی فروشگاه افراد نصب می شن و سطح اطلاعات اکثر افراد از عیب یابی و رفع عیب چندان زیاد نیست، پس شاید درست نباشه جذب و افزایش بازدید از این راه صورت بگیره، ابتدا هر ماژول رو تست کنین و اگر درست بود و مشکل تکنیکال نداشت قرار بدین، من به شخصه هر جا که بتونم لینکتون رو درج می کنم و به معرفی زحمتی که کشیدین هم می پردازم.

ضمناً منبع ماژول ها رو لینک دار کنین، چون نحوه صحیح درج منبع این چنین است.

لینک به دیدگاه

بله لینک ها همه پیوست خواهد شد من بهتون گفتم چون تازه شروع کردیم بذارین یکم ارشیو جمع بشه یکدفه بذاریم چون الان بیشتر انرژیمونو گذاشتیم روی جمع آوری ماژول ها یکم که ماژول ها جمع اوریشون تموم شد شروع خواهیم کرد به پیوست در سایت

اگه دقت کنید فعلا به خاطر پیوست نشدن در خود انجمن پازل بالای صفحه سایت ای پرستا به عنوان مرجع رسمی پرستا معرفی شده است اقا دانوش

دوست گرامی قصد درج شدن منبع نیست اون هم به این حالت:

ماژول تخفیف زمان دار پرستاشاپ

این ماژول پرستا شاپ رایگان بوده و برای نسخه های 1.5 و 1.6 تهیه شده

ورژن 2.2

منبع :گفتگوی ایران

تاکید من بیشتر روی سالم بودن ماژول هاست، و اینکه این ماژول ها دارن روی فروشگاه افراد نصب می شن و سطح اطلاعات اکثر افراد از عیب یابی و رفع عیب چندان زیاد نیست، پس شاید درست نباشه جذب و افزایش بازدید از این راه صورت بگیره، ابتدا هر ماژول رو تست کنین و اگر درست بود و مشکل تکنیکال نداشت قرار بدین، من به شخصه هر جا که بتونم لینکتون رو درج می کنم و به معرفی زحمتی که کشیدین هم می پردازم.

ضمناً منبع ماژول ها رو لینک دار کنین، چون نحوه صحیح درج منبع این چنین است.

در حال راه اندازی یک صفحه جدید هستیم که کلیه ماژول ها رو روش نصب کنیم جهت تست و حالت دمو سایت و دمو محیط کاربری رو هم قرار بدهیم

ولی خواهشا یکم زمان بدهید چون دست تنهام تو تاپیک اعلاک کردم به یک نفر جهت همیاری نیازمندم

ولی خدا سر شاهده اصلا قصدم معرفی سایتم نیست چون اگر اینطور بود ماژول ها رو در خود فروشگاهم می ذاشتم نه انجمنم من فقط قصد داشتم یک ارشیو جامع و کامل از ماژول های پخش و پلا جمع کنیم در راستای بهتر شدن دوستان پرستایی برای کارشون

بازم من هر گونه نقد و انتقاد رو می پذیرم و نیازی به برخورد تند نیست :D

لینک به دیدگاه

شما هم مثل هر کاربر دیگه هر کاری که مخالف قوانین انجمن نباشه رو مجازین انجام بدین، مثل من مثل بقیه کاربرا

ولی دقت داشته باشین به این نکته که اگر از خدمتی که دارین به دوستان دیگه ارائه می دین، مثلا معرفی ماژول یا قالب یا هر چیز دیگه، ضرری به سایتی برسه، این سایت یک فروشگاه هست و منبع درآمد یک یا چند نفر هست، آیا توانایی رفع اون مشکل رو دارین؟ اون هم به صورت رایگان؟

پس این مورد رو حتما حتما سر لوحه کارتون قرار بدین، ضرر که نمی کنین هیچ سود هم می برین،

ما هم مثل شما اوایل زیاد دنبال ماژول و قالب و ... بودیم که هم کار خودمون رو راه بندازه هم بتونیم به بقیه کاربرا معرفی کنیم ( منظورم جمع سه چهار نفری شرکت هامون هست) ولی الان دیگه اون شور و اشتیاق سابق رو نداریم، یکی از علتها رو گفتم، نمونه معرفی ماژول اسلایدر:

این ماژول اسلایدر محصولات که تو انجمن اصلی به صورت رایگان قرار گرفته:

http://www.prestashop.com/forums/topic/380202-products-carousel-free-prestashop-16-module/page-3

من دانلود و تست کردم دیدم عملکردش با گفته طراح جور در نمی یاد، نزدیک به دو هفته با کدهاش ور رفتم، از آقا دانوش که لطف کرد و کمک کلیدی کرد هم کمک گرفتم، از یکی از کاربرا انجمن اصلی هم که فرانسوی هست کمک گرفتم، آخرش دیدم بخوام ماژول رو به صورت رایگان منتشر کنم، دو هفته بی خوابی و رو انداختن به دوستان و... چی می شه!

که با قیمت خیلی کم و کد نشده ( چون من طراح ماژول نیستم کد نمی کنم) و ترجمه و راست چین کردم و عرضه کردم

نام کاربری ام هم توی انجمن اصلی moghimi هست، شما هم یه برنامه ریزی توی این زمینه داشته باشی خیلی خوب هست و مورد استقبال قرار می گیره.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...