رفتن به مطلب

ارشیو ماژول رایگان

آیا از این پست و ماژول ها راضی هستین  

1 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا از این پست و ماژول ها راضی هستین

پست های پیشنهاد شده

بله کاملا حق با شما و دوستان هست

جون هم شما و هم من منبع در امدمون از سایت هست و من هم همیشه به همه دوستان گفتم و خواهم گفت که ماژول رایگان اصلا در حد و اندازه ماژول های پولی نیستن و از قدیم گفتن هیچ چیز مفتی الکی مفت نیست و هر کی اندازه پولی که میده اش می خوره من هم تا الان از چیز مفت استفاده نکردم و چون معتقدم کسی که می خواد حرفه ایی کار کنه و جواب بگیره باید بهای اون کارو بده و واسه کارش ارزش قائل بشه

من هم اینکارو واسه دوستانی کردم که اصلا نمی دونن پرستا چیه و بیشتر واسه شور شوق دادن به بچه ها واسه ادامه کارشون

با تشکر

من همیشه گفتم که انقاد پذیر هستم و از نظر شما دوستان که بلاخره پیراهنی تو این زمینه پاره کردین نهایت استفاده رو خواهم کرد

و شاید یکسری دوستان فکر کنن که این تذکرات باعث ناراحت شدن من بشه ولی من خوشحالم که دوستان حواسشون به کار من هست و از این بابت تشکر می کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بهتر نیست برای هر ماژول تاپیک بزنید ؟ بنده ماژول بلاگ داشتم الان مشکل ماژول سوالات متداول فکر میکنم اصلا جالب نیست توی یک تاپیک مشکلات به این شکل مطرح بشه. لطفا بفرمایید لینک ماژول سوالات متداول به چه صورت میشه

لینک به دیدگاه

من دقیقا منةورتونو از لینک نمی فهمم شما در مورد ماژول بلاگم می گفتین لینکش کجاست خوب لینکشو اتومات خودش میسازه دیگه نیازی به گشتن نیست

دوستان کلیه ماژو لها جهت تست می باشند

به زودی لینک دمو ماژول و محیط کاربریش آماده میشود و میتونید قبل از نصب محیط آن را ببینید

ب زودی کلیه ماژول ها در سایت پرستا اپلود خواهد شد

لینک به دیدگاه

سلام

با قدر دانی از زحمات همه دوستان

ماژول تایمر در 1.6 بارگذاری میشه اما در عمل ماؤولی موجود نیست

ماژول ایجاد تب مدیریت محتوای محصول هم اگه قسمت آموزش ایجاد تب در خود انجمن مطرح بشه یا فارسی شده به دوستان کمک موثر تری خواهد داشت

ممنون

لینک به دیدگاه

من دقیقا منةورتونو از لینک نمی فهمم شما در مورد ماژول بلاگم می

گفتین لینکش کجاست خوب لینکشو اتومات خودش میسازه دیگه نیازی به گشتن نیست

منظور من این هست که ماژول سوالات متداول بعد لینکش به چه صورت میشه ؟

presta-shop.ir/faq

میشه ؟ چی میشه لینکش لینکش رو خودش میسازه درست میفرمایید اما از کجا بفهمیم لینکی که ساخته چی هست ؟

لینک به دیدگاه

با سلام دوستانی که ماژول سوالات متداول رو نصب کردند لینکش به صورت زیر می شود

http://test.puzel.ir/modules/faq/faqs.php

داداش لطفا بررسی کنید مشکل کجاست بنده 2 ماژول سوالات متداول و بلاگ رو نصب کرده ام هر 2 مشکل داره و لینکش باز نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام لطفا از طریق لینک زیر وارد شوید من برای هردو هم دمو گذاشتم هم محیط کاربریشو

pass:demodemo

برای تست باید سطح دسترسی بدین ببینم

لینک به دیدگاه

دوستان به مناسبت کریسمس چند سایت چند ماژول خوب که قبلا پولی بودنو رایگانکردند که بعد از تست و گذاشتن دنو براشون و فارسی سازی براتون می ذارم

لینک به دیدگاه

دوستان به مناسبت کریسمس چند سایت چند ماژول خوب که قبلا پولی بودنو رایگانکردند که بعد از تست و گذاشتن دنو براشون و فارسی سازی براتون می ذارم

میشه آدرس اصلیشونو الان بگید؟

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان ماژول تایمر معکوس محصولات بعد از بررسی مجدد و رفع یکسری از مشکلاتش با راهنمایی های مدیران انجمن اقا دانوش و بهمن

و بعد از فارسی سازی منو به صورت مجدد در سایت آپلود شد و می توانید دانلود کنید

البته یکسری توضیحات هست که باید بدهم این ماژول آپدیت 2.5 این ماژول می باشد و ماژول قبلی آپدیت 2.2 بوده است

معایب :

هماهنگ نبودن تایمر با تایمر مستقیم محصول البته ترفندی که من در این زمینه به کار بردم نمونه اش در سایتم می باشد که تخفیف های سایت من هر دو روز می باشد و مثلا از الان تا راس ساعت 12 شب دو روز دیگر یعنی 48 ساعت و خود ماژول هم شما رو 48 ساعت اگر تنظیم کنید مشکلی ندارد و نمایش داده می شود هم در صفحه اصلی و هم در صفحه محصولات تخفیف خورده

برای دمو به یکی از این دو سایت مراجعه نمایید

www.test.puzel.ir

www.puzel.ir

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

دوستان ببخشین یک مدت درگیر انبار گردونی بودیم نبودم براتون چند ماژول جدید گذاشتم تا فردا هم روی سایت آپلود خواهم کرد

دوستان لطفا در رای گیری بالای سایت برای این صفحه شرکت کنید

لینک به دیدگاه

با سلام

امروز در خدمتتون هستیم با ماژول کاربردی جدید

کاربرد این ماژوی این هست که از محصولات شما بر اساس شاخه بندی و یا کل محصولات خروجی csv می گیرد

البته نا گفته نماند که این ماژول دربعضی ساخه ها هنوز با زبان فارسی مشکل دارد ولی بای خود من که اسم اکثر محصولاتم انگلیسی می باشد بسیار پرکاربرد بود و بهترین مزیت آن دسته بندی بر اساس شاخه می باشد

این ماژول در ضمیمه این پست پیوست شده است و می توانید هم اکنون دانلود نمایید و تلاش می کنم سازگاری این ماژول با فارسی را به زودی انجام و در دسترس قرار دهم همچنین این ماژول با پرستا 1.6 سازگری داشته و هم اکنون در وب سایت بنده بدون مشکل کار می کند

با تشکر پازل

لینک به دیدگاه

مفتخریم به شما ماژول جدید و زیبای فرم تماس با ما را معرفی نماییم

این ماژول بای شما فرمی با انتخاب و معیار های خود شما ساخته و در گوشه وب سایت شما آیکون ان زا با حالت ایجکس نمایش می دهد

برای دیدن دمو به وی سایت test.puzel.ir مراجعه نماید

لینک دانود : Download

http://upload7.ir/uploads/thumb_1c76180a1888029a867434de03fb5123dc39ca18.jpg

عکس شماره دوم آپلود شده توسط پازل

http://upload7.ir/uploads/thumb_0506538be95dcc64ab06dd7e1768660cf18066f6.jpg

فرم بهتر تماس کمک می کند تا راحتر برای مشتریان خود پیام ارسال کنید. سازگاری کامل (رومیزی، گوشی های هوشمند، قرص ...) دارد.

شما می توانید فرم تماس حرفه ای خود را زبان ، فرم، رنگ فرم را انتخاب کنید و تنظیم ایمیل گیرنده خود را به راحتی. در 1 دقیقه ایجاد کنید

+ نرخ تبدیل بالا: با این فرم مشتریان شما به راحتی با شما تماس می گیند

+ هرگز spammed باشد: دیگر نگران اسپم شدن نامه های خود نباشید

+ کاربری آسان: فرم ماس با ما برای راحتی شما با تکنولوژی آژاکس / HTML5 طراحی شده

+ طراحی پاسخگو: طراحی پاسخگو خوب اجازه می دهد تا مشتریان خود را به ارسال پیام به سرعت بر روی هر دستگاه (تلفن هوشمند، قرص ...)

+ چندین زبان: 30+ زبان در دسترس وجود دارد. اگر شما زبان خود را پیدا نکردید، فقط با ما تماس بگیرید برای اضافه کردن زبان بیشتر.

ما امیدواریم که این فرم تماس با رایگان برای سایت شما مفید است و مشتریان خود را راضی.

لینک به دیدگاه

سلام

ماژول پرسشهای متداولfaq چجوری ودر کجا ب نمایش در میاد

من فعال کردم دوتا قسمت داره faq category-and post

در کجای سایت نمایش داده میشه در مدیریت محتوا هم چیزی نیست

1.6.6

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...