رفتن به مطلب

ماژول ثبت فیش بانکی (پرستا شاپ 1.4)

پست های پیشنهاد شده

من گرفتم این ماژول را از بازارچه نصب میشه اما در قسمت کاربری چیزی اضافه نمیشه مشکل چیه؟

ورژن 1.4.4.1

من هم گرفتم و همین مشکل شما رو دارم ، احتمالاً باید منتظر آپدیت باشیم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

دوستان عزیز این ماژول تست شده و مشکلات شما یا مربوط به نصب نامناسب هست یا دانلود ناقص یا هاست ناسازگار.

به هر دو صورت نصب کردم، نصب و فعال شده ، چنتا شماره حساب هم وارد کردم و ثبت شده ، اما نمیدونم به چه شکل باید برای خرید مشتری فعالش کنم

ماژول bankwire هم برای ثبت فیش هست و در قسمت ثبت سفارش برای خریدار نمایش داده میشه اما امکاناتش کمتره

مدیران راهنمایی کنید لطفا ، اگر لازمه ایمیل و پسورد بدمم خودتون چک کنید

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز این ماژول تست شده و مشکلات شما یا مربوط به نصب نامناسب هست یا دانلود ناقص یا هاست ناسازگار.

به هر دو صورت نصب کردم، نصب و فعال شده ، چنتا شماره حساب هم وارد کردم و ثبت شده ، اما نمیدونم به چه شکل باید برای خرید مشتری فعالش کنم

ماژول bankwire هم برای ثبت فیش هست و در قسمت ثبت سفارش برای خریدار نمایش داده میشه اما امکاناتش کمتره

مدیران راهنمایی کنید لطفا ، اگر لازمه ایمیل و پسورد بدمم خودتون چک کنید

شما می تونی با استفاده از همون ماژول bankwire و فرم ارتباط با ما کارتو راه بندازی ، توی فرم ارتباط با ما وقتی که شما عضو باشی برای هر ارتباط می تونی یک شماره سفارشتو انتخاب کنی ، کاری که خودم کردم .

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

سلام

من ماژول ثبت فیش بانکی رو نصب کردم ، وقتی کسی فیش بانکی یا کارت به کارت مبلغی واریز میکنه تو کدوم قسمت مدیریت نمایش داده میشه ؟؟

منظورم اینه که ما از کجا بفهمیم کدام مشتری چه مبلغی پرداخت کرده ؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

من این ماژول و نصب کردم کار هم میکنه از ورژنی که برای 1.3 ارائه شده بود هم خیلی کارآمد تره. اگر دوستان سئوالی داشتن بگن.

ولی مشکل اینه که هسته این ماژول کدگذاری شده و حرف از تاریخ اکسپایر زده شده مدیران یه لطفی کنن فایل php و نگاه بندازن. فقط خدا کنه محدودیت زمانی نداشته باشه از کار بیفته.

یه توضیح کلی راجب روش کار ماژول : ببینید دوستان این ماژول بعد نصب یک لینک انتهای بلوک کاربری قرار میده به اسم ثبت فیش پرداخت. که خوب کاربران ثبت نام کرده از اون طریق میتونن از ماژول استفاده کنن.

کاربران مهمان هم از لینک زیر میتونید براشون استفاده کنید و یه لینک به این آدرس براشون بسازید.

http://site.com/confirm-form.php

خوب حالا وقتی یه کاربر فرم و ارسال کرد یک ایمیل میاد براتون (مدیر سایت) با اطلاعات کلی پرداخت و وضعیت سفارش مشتری به ثبت پرداخت تغییر میکنه. حالا وقتی شما تو مدیریت فروشگاه در بخش سفارشها وارد صفحه سفارش مورد نظر بشید در انتهای همون صفحه اطلاعات دقیق واریز که مشتری وارد کرده رو میتونید ببینید و وضعیت سفارشش و تغییر بدید.

لینک به دیدگاه

• 5 weeks later...
  • 5 months later...

من هم هر کاری کردم نشد.هم مستقیم در سایت ماژول را ریختم وهم از طریق سایتم درهر صورت نشد؟

نسخه من 1.4.9 می باشد

کسی می تونه راهنمایی کنه

با تشکر

لینک به دیدگاه

نشد یعنی چی؟ دقیق توضیح بدید.

ارور میده ، نصب نمیشه یا نمایش داده نمیشه؟

یه توضیح کلی راجب روش کار ماژول : ببینید دوستان این ماژول بعد نصب یک

لینک انتهای بلوک کاربری قرار میده به اسم ثبت فیش پرداخت. که خوب کاربران

ثبت نام کرده از اون طریق میتونن از ماژول استفاده کنن.

لینک به دیدگاه

• 3 months later...

سلام

من در فروشگاه قبلیم با ماژول confirm payment هیچ مشکلی ندارم

اما در فروشگاه جدید به هر روشی امتحان کردم امکان نصب ماژول نیست و پیغام می ده که ماژول نصب نشد. هم به صورت دستی امتحان کردم و پوشه ماژول رو توی پوشه ماژول ها ریختم و هم به صورت بارگذاری.

دسترسی پوشه ها هم درسته.

کسی راه حلی برای این موضوع پیدا کرده؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

دوستان من روی نسخه 1.4 نصب کردم آیا بهعد از نصب و پیکربندی معمولی که داره باید کار دیگه ای هم انجام بدم یا نه ؟

من ثبت فیش رو جایی نمی بینم ، باید چی کار کرد ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...