رفتن به مطلب

عدم نمایش آیکون ها

پست های پیشنهاد شده

من پرستا شاپ 1.6 جدید رو نصب کردم.

بعد از نصب 2تا اشکال بوجود اومده:

1- آیکون ها هم در سایت و هم در قسمت مدیریت نشون داده نمیشه (مطابق تصویر)

2- صفحه از پایی اسکرول شده

لطفا راهنمایی کنید.

آدرس:

www.leevgallery.ir

post-5880-14373020228292_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من از firefiox نسخه 34.0 استفاده میکنم که به روز هست.

با این حال باز هم مشکل پابرجاست.

لازم به ذکر است که در ابتدای نصب فروشگاه مشکلی وجود نداشت اما بعد از آپدیت کردن ماژول ها دیگه آیکون ها هم در سایت و هر در تمام بخش های مدیریت نمایش داده نمیشه. ضمن اینکه صفحه هم از عرض اسکرول میشه.

:@

لینک به دیدگاه

من از firefiox نسخه 34.0 استفاده میکنم که به روز هست.

با این حال باز هم مشکل پابرجاست.

لازم به ذکر است که در ابتدای نصب فروشگاه مشکلی وجود نداشت اما بعد از آپدیت کردن ماژول ها دیگه آیکون ها هم در سایت و هر در تمام بخش های مدیریت نمایش داده نمیشه. ضمن اینکه صفحه هم از عرض اسکرول میشه.

:@

دوست گرامی چرا عصبی میشی . اینجا انجمن هست و اگه میخوای جواب بگیری با خوش اخلاقی بهتر نتیجه میگیری مثلا اینطوری [emoji5]

ولی خب هر چی هست مربوط به مرورگر خودتون هست چون منم با pc . گوشی و تبلت تست کردم سایت شما مشکلی نداشت . و آیگون ها خیلی خوشکل سرجاشون بودند . حالا شما با یه مرورگر دیگه هم تست کن ببین چی میشه. اگه مشکل بازم پابرجا بود که فکری براش میکنند دوستان . ولی خوش اخلاقی و لبخند فراموش نشه هیچوقت[emoji6]

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این شکل :@ از باب مزاح بود

من اینجوریم :shy:

و اما در مورد مشکل:

با اینترنت اکسپلورر هم چک کردم. بازم مشکل پا برجاست. این از نصب برنامه روی هاست

و اما نصب روی سرور لوکال

رو کامپیوتر خودم (یرور لوکال) که نصب کردم این مشکل عدم نمایش آیکون وجود نداره اما در عوض فارسی نیست و نوشته ها انگلیسیه...!!

البته الان کل فایلها رو از روی هاست پاک کردم و میخوام دوباره نصب کنم. اما یه مشکلی که همیشه موقع نصب وجود داره اینه که فقط تا 12% پیش میره و در مرجله ساخت جداول بانک اطلاعات ارور میده. فقط وقتی که نصفه شب نصب میکنم درست نصب میشه، اونم به شرطی که قبلش هاست به درخواست من و از طرف پشتیبانی هاست ریست شده باشه...!!!!!

موندم دیگه چکار کنم...! :(

لینک به دیدگاه

این نشان از ضعف هاست شماست که وقتی سرور استفاده کننده کمی داره جواب میده و نصب انجام میشه

مورد فونت هم از سیستم خودتون هست. با یک سیستم دیگه چک کنین

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...