رفتن به مطلب

آموزش قرار دادن ویدئو یا موزیک در صفحه محصول

پست های پیشنهاد شده

مطمئنا خیلی ها تا حالا سوال داشتن که چطوری ویدئو یا موسیقی در صفحه محصول اضافه کنیم در پرستاشاپ در صفحه محصول و خیلی ها هم تلاش کردن و نتونستن اینکارو انجام بدن . من در این پست دلیل اینکه خیلی هاتون نتونستید اینکارو انجام بدین رو شرح میدم و روش ساده رو براتون توضیح میدم .

خوب شما چه فرمت هایی رو میتونید در پرستاشاپ برای ویدئو یا موزیک آپلود کنید ؟

پاسخش اینه که تمام فرمت ها رو تست نکردم اما برای گذاشتن موزیک از فرمت mp3 و برای گذاشتن ویدئو از فرمت h264 - mp4 میتونید استفاده کنید که بهترین نتیجه رو دارن .

قبلا شاید خیلی از شما همین فرمت ها رو سعی کردین بذراین اما نتیجه نداده ، دلیلش این شاید باشه که شما اینا رو در پوشه img پرستاشاپ آپلود میکنید . طی بررسی که داشتم از این پوشه ویدئوها پخش نمیشن ! حالا چرا ؟! نمیدونم شاید از دسترسی این پوشه باشه یا .... در هر حال بررسی نکردم که چرا :)

کافیه یک پوشه به اسم video در روت اصلی فروشگاهتون بسازین و ویدئوها و موزیک هاتون رو به صورت مستقیم از هاست یا اف تی پی درون این پوشه آپلود نمایید . سپس به راحتی آدرس کامل ویدئو یا موزیک رو قرار بدین تا براتون پخش کنه ( از ادیتور قابلیت گذاشتن ویدئو وجود داره )

سوالی بود در خدمتم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 months later...

سلام

ممنون بابت آموزش

آیا روشی هست که از سایت آپارات ویدئو بذاریم تو صفحه محصول؟

همه کدهایی که آپارات می ده رو امتحان کردم ولی ارور میده فیلد Description فارسی نا معتبر است

ممنون بابت وقتتون

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

کاری که من انجام میدم و جواب داده لینک دانلود کلیپ اپارات را درقسمت وارد کردن ویدو وارد میکنم بعد خودش قرار میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...