رفتن به مطلب

برنامه اندروید مدیریت پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

برنامه رایگان اندرویدی مدیریت پرستاشاپ با ترجمه فارسی

سلامی دوباره به شما پرستاشاپی های گل

امروز میخوام براتون یه برنامه یا اپلیکیشن اندرویدی را به همراه ماژولش معرفی کنم که فکر کنم به درد خیلی از شما دوستان پرستاشاپی خودم میخوره .

این برنامه شامل یک برنامه اندروید با پسوند apk می باشد که بر روی دستگاه اندروید شما نصب میشه و یک ماژول که باید از مدیریت پرستاشاپ اونو نصب کنید و میتونید برخی کارهای مدیریتی وبسایت خود را در دستگاه اندورویدی خیلی راحت و سریع انجام بدین .

خب اول از همه میرم سراغ خلاصه ای از امکانات برنامه و ماژول :

1. امکان مشاهده تمامی سفارشات با تمام جزییات (جزییات کالاها ، جزئیات آدرس ارسال ، جزئیات پرداخت و وضعیت سفارش) در بازه های زمانی مختلف

2 . امکان مشاهده لیست تمامی مشتریان ثبت نام کرده در بازه های زمانی مختلف با جزییات کامل

3. امکان مشاهده لیست تمامی کالاهای سفارش داده شده به همراه توضیحات و تصویر محصول

4. امکان تغییر وضعیت سفارش ها

5.امکان ثبت یا ویرایش کد رهگیری بسیار آسان مرسولات از طریق بارکدخوان برنامه و یا ثبت دستی

7. امکان مدیریت چندین فروشگاه

8. هشدار دادن هنگام ثبت نام مشتری جدید ، ثبت سفارش جدید و تغییر وضعیت سفارش

9. دیگه چیزی یادم نمیاد به جز مفتی بودنش که از همه مهمتره

10. راستی ترجمه شده به زبان فارسی توسط اینجانب @mehranjo ( که البته چون این کار را خودم انجام دادم اگر جاییش اشتباه بود یا ترجمه خنده دار و ناشیانه بود به بزرگی خودتون ببخشید دیگه :shy: البته گفته باشم اسب پیش کشی را که دندوناشو نمیشمرند ;) در ضمن راستچین هم نیست چون فعلا بلد نیستم بعدا اگه یادگرفتم راستچینشم میکنم براتون )

خب حالا بریم سراغ آموزش نصب

اول از همه ماژولMMobile Assistant Connectorرا دانلود کنیدو اون را از طریق مدیریت پرستاشاپ بخش ماژول ها نصبش کنید که البته انگلیسی هست و چون چیز خاصی نداشت ترجمش نکردم و احتیاجی هم به ترجمه نداره .

بعد از نصب ماژول به پیکربندیش برید و اونجا در قسمت login یک نام کاربری دلخواه و در قسمت پسوورد یک رمز عبور دلخواه تعیین کنید و دکمه ذخیره را بزنید که یک یک بارکد qrcod هم بهتون میده که بعدا میفهمید کاربردش چیه .

خب حالا اپلیکیشن ضمیمه شده را دانلود کنید و اون را روی دستگاه اندرویدی خودتون نصب کنید .

پس از نصب برنامه با باز شدن برنامه با صفحه زیر روبرو میشید که در این قسمت باید اطلاعات لازم راوارد کنید که در فیلد url شما باید آدرس وبسایت خود تون و در قسمت نام کاربری و رمز عبور ، نام کاربری و رمز عبوری که در مرحله قبل تنظیم کردید را وارد کنید و یا اگر حالشو ندارید دستی همه این اطلاعات را وارد کنید فقط کافیه اون علامت بارکدی که بالا سمت راست هست را بزنید و دوربین گوشی را جلوی بارکدی که ماژول توی مرحله قبل بهتون داد نگه دارید تا همه اطلاعات خودشون تنظیم بشند . خب حالا با زدن دکمه تست اگر همه چیز درست باشه تایید میشید و باید دکمه ذخیره را بزنید . خب حالا شما به راحتی میتونید از داخل برنامه یک سری کارهای مدیریت سایتتون را انجام بدین .

post-4666-14373020560178_thumb.jpg

نکته : اگر میخواهید که برنامه فارسی باشه از قسمت تنظیمات برنامه زبان را تغییر ندین .2. با بروزرسانی برنامه احتمالا ترجمه فارسی میپره وباید بهم بگید تا ترجمه ها را روی ورژن جدید منتقل کنم . 3. برای افزودش فروشگاه جدید دکمه منو یا اپشن گوشیتون را بزنید و گزینه اتصال جدید را انتخاب کنید .4. دیگه هیچی

امیدوارم به کارتون بیاد و مشکلی نداشته باشه . من خودم فقط روی گوشی کلکسی گرند2 و با پرستاشاپ 1.6 تستش کردم . شما هم بیزحمت اگه تستش کردین روی کوشی های دیگه و ورژن های دیگه پرستا و مشکلی نداشت بگید تا دوستان بدونند .

در ضمن اگر ترجمه ها مشکلی داشت بگین تا ویرایش کنم .

خلاصه که همیشه لبخند بزنید و بیاید با هم دیگه شاد و پاک زندگی کنیم . در ضمن اگه جایی به اشتراک گذاشتینش اسم منم به عنوان منبع زیرش بنویسید خوشحال میشم . کوووووووه کندم آخه با این ترجمه کردن ناقص و خوشکلم . شب یلدا که شما داشتین انار و هندونه میل میکردین من داشتم ترجمه از خودم در میکردم آره دادااااااااا. تازه هیچیم پول ازتون نگرفتم . حالا بازم بگید اصفانیا خسیسند ;) :D البته اگه پولم بدید که خیلی عالی میشه ولی نمیدین که :(

امیدوارم بعد از این همه فک زدن کار بده براتون و همه چیز درست باشه

از طریق ایمیلم هم که در منوی تنظیمات برنامه بخش " درباره برنامه " موجوده میتونید باهام در تماس باشید.

mobassistantconnector.zip

android PrestaShop.MobileAssistant fa.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود و سپاس

در نسخه 1.4.6.2 خطا داد!

سلام

این ماژول فقط برای 1.5 و 1.6 کارایی داره و متاسفانه روی 1.4 قابل نصب نیست والبته شما هم باید فکر ارتقا باشید چون 1.4 فکر نکنم دیگه پشتیبانی بشه.

همیشه شاد باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

من شخصا نسخه انگلیسی رو تست کردم و به خوبی کار میکنه هرچند میشه خیلی کامل تر باشه ولی این بهترین برنامه مدیریتی هست و مدام هم به روز میشه

البته با به روز کردنش احتمالا ترجمه فارسیش رو از دست میدین

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

• 3 months later...
  • 1 month later...

سلام من تخصصی ندارم که بگم مشکل بخاطر چی هست ولی به نظرم بهتره کلا دوستان ورژن جدید را نصب کنند .

ورژن جدید ماژول رو از لینک زیر میتونید دریافت کنید :

http://addons.prestashop.com/en/mobile/18367-mobile-assistant-connector.html

ورژن جدید برنامه اندرویدش رو هم از اینجا میتونید دانلود کنید که البته انگلیسی هست ولی آنچنان واژهای پیچیده ای نداره که کارباهاش سخت باشه :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.PrestaShop.MobileAssistant

لینک به دیدگاه

سلام من تخصصی ندارم که بگم مشکل بخاطر چی هست ولی به نظرم بهتره کلا دوستان ورژن جدید را نصب کنند .

ورژن جدید ماژول رو از لینک زیر میتونید دریافت کنید :

http://addons.prestashop.com/en/mobile/18367-mobile-assistant-connector.html

ورژن جدید برنامه اندرویدش رو هم از اینجا میتونید دانلود کنید که البته انگلیسی هست ولی آنچنان واژهای پیچیده ای نداره که کارباهاش سخت باشه :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.PrestaShop.MobileAssistant

تشکر نسخه جدید مشکل نداره

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

کاربر عزیز mobah طبق قوانین انجمن ارسال پست تبلیغات مجاز نیست. به همین دلیل پست شما پاک شد. با تشکر از دوستان بخاطر احترام به قوانین انجمن

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
  • 3 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...