رفتن به مطلب

تنظیم تخفیف ویژه

پست های پیشنهاد شده

من تخفیف رو در بخش تخفیف مشتری و تخفیف بازدید کننده و تخفیف مهمان برای شاخه مورد نظرم انجام میدم تخفیف رو محصولات اعمال میشه ولی قیمت قبلی (اصلی)رو نشون نمیده و در قیمت ماژول تخفیف ویژه هم هیچ محصولی رو نشون نمیده چه تنظیمات دیگه ای باید انجام بدم ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از بخش تظیمات قسمت فعال کردن نمایش قیمت قبلی در هنگام تخفیف را فعال کنید

البته من تخفیف رو قسمت گزوه ها وارد کرده بودم که برای همین قیمت قبلی و تخفیف خورده رو نشون نمی داد ، باید قسمت محصول و قیمت خاص وارد میکردم که با این کار حل شد

لینک به دیدگاه

سلام چطوری تخفیف و یا تخفیف ویژه بزاریم ؟

پرستا 1.6.0.6

در کدام بخش و در کدام قسمت .

ممنون

بخش کاتالوگ > محصول > زبانه "قیمت" در ساخت و یا ویرایش محصول و بخش انتهایی > درج قیمت ویژه یا قیمت خاص
لینک به دیدگاه

• 4 months later...

سلام

یه موضوعی که چند روزه دارم باهاش کلنجار میرم ببینم میشه کاریش کرد یا نه در موردش زیاد سوال پرسیدم اما نهایتا به قیمت گذاری در بخش قوانین قیمت گذاری رسیدم که چیزی که من میخواستم رو برام نداشت

مشکلم چی بود؟

وقتی یه قیمتی رو کاهش قیمت میدین تو قیمتهای ویژه، فقط قیمت کاهش داده شده نمایش داده میشه

مثلا جنس 20هزار تومنی رو میزنه 18هزار تومن

اما مشتری نمیفهمه قیمت واقعی جنس چقدر بوده

حالا با یه کاری (بغیر از بخش قوانین قیمت گذاری) میشه کاری کرد که قیمت قدیم خط بخوره و قیمت جدید مشخص باشه

تو کاتالوگ، محصول ها بخش "قیمت" و قسمت "افزودن قیمت ویژه جدید" من میومدم تیک "گذاشتن قیمت پایه" رو برمیداشتم و تو کادر بالایی مقابل قیمت محصول (بدون مالیات) یه قیمت جدید وارد میکردم

تو این حالت توی فروشگاه قیمت جنس کاهش پیدا میکرد اما مشتری متوجه تغییر قیمت نبود

شاید خیلی از کاربرا بدونن که این کار اشتباهه اما من که چند بار این سوال رو پرسیدم و به جواب نرسیدم بنابراین خیلی از دوستان شیوه صحیح تخفیف رو نمیدونن

روش صحیح کار اینه که اون تیک رو برندارید

در کادری که مقابلش نوشته به کار بردن یک تخفیف از:

یا مبلغی که میخواید از قیمت کالاتون کسر بشه

یا درصدی که میخواید از قیمت کالاتون کسر بشه

رو وارد کنید

با/بدون مالیات رو انتخاب کنید

درصد/واحد پول رو انتخاب کنید

کار رو ذخیره کنید

اینجوری تو صفحه محصول قیمت قدیم نمایش داده میشه و روش خط کشیده میشه و زیرش قیمت جدید و میزان تغییر قیمت درج میشه

یعنی مقابل کادر بکار بردن یک تخفیف از: بزنید 10 با/بدون مالیات

لینک به دیدگاه

• 2 years later...

سلام دوستان

چطوری تخفیف گروهی را اعمال کنم ، برای همه محصولات ( یکدفعه) و طوری که قیمت اصلی و قیمت تخفیف خورده با هم نمایش داده شوند.

چون همانطور که دوستان گفتن، در صورتی که در بخش گروه های مشتری تخفیف وارد کنیم .قیمت های اصلی اپدیت می شوند در صورتی که می خواهم تخفیف ها برای همه محصولات نمایش داده شود و برای تک تک محصولات یکی یکی وارد نکنم. این مسئله خیلی زمانبر است؟؟

ممکنه راهنمایی فرمایید؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

چطوری تخفیف گروهی را اعمال کنم ، برای همه محصولات ( یکدفعه) و طوری که قیمت اصلی و قیمت تخفیف خورده با هم نمایش داده شوند.

چون همانطور که دوستان گفتن، در صورتی که در بخش گروه های مشتری تخفیف وارد کنیم .قیمت های اصلی اپدیت می شوند در صورتی که می خواهم تخفیف ها برای همه محصولات نمایش داده شود و برای تک تک محصولات یکی یکی وارد نکنم. این مسئله خیلی زمانبر است؟؟

ممکنه راهنمایی فرمایید؟

سلام

متوجه شدم. باید تو قوانین قیمت گذاری ،  قوانین قمتت کاتالوگ میتوان اعمال کرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...