رفتن به مطلب

قالب رایگان مشکی !

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن پرستاشاپ

post-366-14373020720261_thumb.jpg

یه مدت بود که رو یه قالب تجاری کار میکردم و میخواستم اونو به عنوان یک قالب ارزان قیمت در بازارچه برای فروش قرار بدم ، اما امروز تصمیم گرفتم این قالب رو به جای فروش ، رایگان برای دانلود منتشر کنم . قیمت این قالب 50 هزار تومان محاسبه شده بود که بنا به دلایل شخصی صفر شد :D

اسم این قالب هست : مشکی . مشکی یک قالب ساده ، جمع جور و زیباست که برای هر فروشگاهی میتونه مورد استفاده قرار بگیره ، اما برای فروشگاه های رسمی مناسب تره . با توجه به دمو ، برای مواردی چون خودرو و فروشگاه های ورزشی این قالب ایده آل هست .

قابل توجه دوستانی که میگن قالب رایگان برای پرستاشاپ کمه ، طی 12 روز گذشته 2 قالب رایگان ایرانی انجمن منتشر کرده :cool: امیدوارم از این قالب بتونید استفاده خوبی نمایید .

معمولا برای قالب های رایگانی که طراحی میکنم دمو نمیذارم ، اما این قالب ارزش دمو گذاشتن رو داره و از لینک زیر میتونید ببینید :

مشاهده دموی آنلاین قالب مشکی

[-alert-]این قالب رایگان است ، پشتیبانی ندارد .

کپی رایت این قالب مختص همین انجمن بوده و انتشار آن در سایت های دیگر فقط با درج لینک همین تاپیک مجاز می باشد .

این قالب برای پرستاشاپ 1.6 می باشد .[/-alert-]

[-download-]meshki_ipresta.ir_1.6.zip[/-download-]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

واقعا ممنون . حس کردم دکمه تشکر برای این قالب به صورت رایگان خیلی کمه . خداییش دیگه خیلی باید کسی بی انصاف باشه که بگه پرستا قالب رایگان بدرد بخور نداره .

امیدوارم همیشههههههه موفق و شاد باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 9 months later...

با سلام

قالب مرتبی شده

من سه تا سوال داشتم

۱-

برای من منو بهم ریخته شد

علت اش چیه

آیتم های منو رو بصورت پشت سر هم روی بنر بالا نشون میده

روی نوار مشکی رنگ منو هیچ آیتمی نوشته نمیشه. ماژول اش تغییر کرده؟ یا همون ماژول منو افقی بالا رو باید تنظیم کرد؟

۲- نمایش سریع رو چطور فعال کنم. نمایش داده نمیشه

حتی پیکر بندی قالب رو هم فعال کردم و تیک مربوط به نمایش سریع رو زدم ولی باز هم نشد

۳- آیا متن مربوط به حق کپی رایت از قسمت پایین فوتر کاملا حذف شده؟

لینک به دیدگاه

ماژول منو رو تنظیم دوباره بزنید
نمایش سریع فکر نکنم داشته باشه این قالب .
کپی رایت رو هم از ماژول بلوک محتوا میتونید بنویسید

لینک به دیدگاه

ماژول منو رو تنظیم دوباره بزنید

نمایش سریع فکر نکنم داشته باشه این قالب .

کپی رایت رو هم از ماژول بلوک محتوا میتونید بنویسید

ممنون 

_ با تنظیم دوباره منو درست شد. منتهی SubMenu ندارد. و زیر شاخه ها رو لیست نمی کنه. آیا این قالب اینجوری طراحی شده یا باید نشون بده؟

_ نمایش سریع خیلی چیز خوبیه. حیف شد که نداره:(

_ برای کپی رایت هم گزینه "قدرت گرفته از پرستاشاپ" تیک خورده ولی چیزی نشون نمی ده. بقیه تیک ها ی فوتررو دست می زنم تغییر می کنه ولی این یدونه نه

لینک به دیدگاه

ممنون 

_ با تنظیم دوباره منو درست شد. منتهی SubMenu ندارد. و زیر شاخه ها رو لیست نمی کنه. آیا این قالب اینجوری طراحی شده یا باید نشون بده؟

_ نمایش سریع خیلی چیز خوبیه. حیف شد که نداره :(

_ برای کپی رایت هم گزینه "قدرت گرفته از پرستاشاپ" تیک خورده ولی چیزی نشون نمی ده. بقیه تیک ها ی فوتررو دست می زنم تغییر می کنه ولی این یدونه نه

برای کپی رایت یه خط کد از قالب پیش فرض در فایل  blockcms.tpl  کپی کردم. درست شد

همون خط های آخر که لینک و اسم پرستاشاپ فارسی رو نوشته

فکر می کنم کد اش جا افتاده

برای نمایش سریع هم در فایل product_list_rtl.css در سمت .quick-view کد display:none !important; رو حذف کردم . درست شد. این کد برای چی بوده؟

الان فقط مونده نمایش زیر شاخه ها در منو :)

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

اقا منم این مشکل رو دارم آیتم های منو رو بصورت پشت سر هم روی بنر بالا نشون میده

روی نوار مشکی رنگ منو هیچ آیتمی نوشته نمیشه.

کسی میتونه کمک کنه چجوری درس کنم ؟

لینک به دیدگاه

من مسیر ماژول > ماژول ها و سرویس ها > پیکربندی منوی افقی بالا رو انتخاب و پیکربندی کردم آیا منظورتون همون بود که درست کنم ؟

لینک به دیدگاه

به جای رفتن به پیکربندی ، سمت چپ پیکربندی یه فلش کوچولو هست ، بزنید یه منو باز میشه ، یه عبارت هست توش : تنظیم دوباره

کلیک میکنید ماژول حذف و بعد اتوماتیک نصب میشه ( restart میشه )

لینک به دیدگاه

ببخشید چطور می شه کاری کرد که لوگو سایت در موبایل هم به نمایش در بیاد؟

زمانی که سایت رو بای موبایل باز می کنیم لوگو نشون داده نمی شه

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

سلام من این دو مشکل رو در قالب مشکیدارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید دوستان 

اول اینکه در صفحه اصلی وقتی روی گزینه افزودن به سبد خرید رو میزنم ، محصول به سبد خرید اضافه نمیشه باید برید تو توضیحات محصول و اونجا باید دکمه اضافه به سبد رو بزنی تا محصول به سبد اضافه شه 

دوم اینکه در عکس نشون دادم در سبد خرید وقتی محصولی رو میخوایی حذف کنی حذف نمیشه http://uupload.ir/files/2pzc_kkkkk.jpg

دوستان عزیز کسی میدونی لطفا کمک کنه 

ممنون

لینک به دیدگاه

باید توجه کنید که قالب ها رو با توجه به نسخه ای که سازگار هستند استفاده کنید ، این قالب مختص اولین نسخه 1.6 ارائه شده بود ( نهایت نسخه 1.6.0.6 )

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام، با تشکر از قالب مفیدی که به رایگان قراردادین

من میخوام واسه سایت شمارنده وبگذر بزارم ولی نمی دونم کجاش باید قرار بدم، داخل کد های اصلی خود قالب مثل فوتر و ایندکس هم قراردادم نشد، آیا ماژولی هست واسه این که بتونیم از یک کد HTML استفاده کنیم؟

لینک به دیدگاه

دوستان چطوری میشه توی صفحه اصلی یه مطلبی اضافه کرد، توی دمو قالب اونجایی که عکس ماشین هست و یه نوشته کنارش، من میخوام مطلب بزنم اونجا از مدیریت محتوا استفاده کردم ولی نمی دونم چطوری نمایش بدم؟ :(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...