رفتن به مطلب

خطا هنگام ثبت‌نام مشتری

aminmir

پست های پیشنهاد شده

سلام

چند وقتیه هنگام ثبت‌نام مشتری خطای زیر رو میده:

TECHNICAL ERROR: unable to save account Details: Error thrown: [object Object] Text status: parsererror

کنسول گوکل هم هیچ خطایی نشون نمیده

این خطا زمانی هم نمایش داده میشده کاربر موقع خرید داره ثبت نام میکنه و قبلا ثبت‌نام نکرده.

بعد نمایش خطا با این که کاربر ثبت میشه اما هیچ اتفاقی نمیافته و کاربر جلو نمیره تا اینکه با همان اکانتی که ساخته دوباره لاگین کنه.

نمی‌دونم از کجاست. ماژول جدیدی هم اضافه نکردم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بررسی کردم. هم میتونه از قالب باشه، هم سرور

Error Log سرورتون چیزی ثبت کرده؟

این خطای Ajax هست که پس از ارسال داده ها خطا میگیره و نمیره به مرحله بعد اما ثبت نام انجام میشه

لینک به دیدگاه

من چیزی تو خطاهای سرور ندیدم. حالا یه تیکت هم گذاشتم.

ما چند وقت پیش رفتم روی cloudflare خیلی خوب بود. فقط یه ایرادی برای درگاه ملت پیش اومده بود که دوباره dnsها رو برگردوندیم.

نمی‌دونم چه ربطی داره ولی فکر می‌کنم از وقتی رفتم روی کلود فلر این مشکل پیش اومد.

یا ربطی به تنظیمات فشرده سازی و کامپایل و نوع کش(کارایی) نداره؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام عذرخواهی می کنم . من یک مشکل در همین زمینه داشتم دیگه تاپیک جدید باز نکردم .

وقتی مشتری می خواد ثبت نام کنه این ارور براش به نمایش در میاد :

1. روزنامه مورد نیاز است.
  2. فیلد روزنامه مورد نیاز است

مشکل از کجاست ؟

لینک به دیدگاه

احتمالا تغییری در فیلد ثبت نام در بخش بومی سازی -> ویرایش کشور ایران انجام ندادید؟

جدیدا تغییری ایجاد نکردم !!! اگه هم تغییری بوده حداقل یک سالی ازش می گذره و مشتری هام تا حالا بدون مشکل ثبت نام می کردن !!!
لینک به دیدگاه

روزنامه احتمالا منظور خبرنامه هست

به نظرم شما از نسخه این انجمن استفاده نکردید و این لغات عجیب و غریب مربوط به سایت کلاه بردار و ناشی معروف هست!

اما علت این مشکل احتمالا اجباری کردن تیک خبرنامه هست!

برای رفع مشکل به بخش مشتریان در مدیریت رفته و از انتهای صفحه زمینه ها یا فیلدهای مور نیاز را باز کنید و هرچی که تیک زدید بدون علامت کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه

روزنامه احتمالا منظور خبرنامه هست

به نظرم شما از نسخه این انجمن استفاده نکردید و این لغات عجیب و غریب مربوط به سایت کلاه بردار و ناشی معروف هست!

اما علت این مشکل احتمالا اجباری کردن تیک خبرنامه هست!

برای رفع مشکل به بخش مشتریان در مدیریت رفته و از انتهای صفحه زمینه ها یا فیلدهای مور نیاز را باز کنید و هرچی که تیک زدید بدون علامت کنید

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

تشکر از پاسختون . درسته مشکل از اجباری بودن خبرنامه بود .

لطفا درمورد نسخه هایی که مربوط به سایت های کلاه بردار معروف هست بیتشر توضیح بدید . یعنی نسخه های پرستاشاپ متفاوت هست ؟ توی اون سایت ها توی فایل ها دستکاری می شه مگه ؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...