رفتن به مطلب

قالب دیجیتال (1.6)

پست های پیشنهاد شده

post-77-14373020806603_thumb.jpg

[align=right]مشخصات قالب

نام قالب : دیجیتال

ریسپانسیو : بله

بوت استرپ :3.2

سازگار با پرستاشاپ نسخه 1.6.0.6 تا 1.6.0.9

امکانات قالب :

دارای 3 ماژول تبلیغ ( در این سه ماژول

میتوانید بی نهایت تبلیغ برای فروشگاه خود داشته باشید)

post-77-14373020809788_thumb.png

ماژول نمایش محصولات شاخه های دلخواه

(محصولات شاخه های دلخواه خود را از طریق این ماژول میتوانید نمایش دهید)

post-77-14373020812556_thumb.png

ماژول بلاگ ( در این ماژول تمامی باگ های

ماژول که در انجمن خود پرستاشاپ ارئه شده رفع شده و با قالب دیجیتال هماهنگ شده تا

زیبایی بیشتری داشته باشه)

post-77-14373020815871_thumb.png

[align=center]ماژول اسلایدر تولید کنندگان )به

وسیله این ماژول میتوانید تمامی تولید کنندهای خود را به صورت اسلاید در صفحه اول

فروشگاه خود نمایش دهید)

[/align]

post-77-14373020818883_thumb.png

ماژول جستجو پیشرفته ( جستجو بالای سایت

همراه با تصاویر محصولات نمایش داده میشود)

post-77-14373020820818_thumb.jpg

دارای 4 رنگبندی پیشفرض[align=center]و...

[align=right]مشاهده دمو

[/align]

ایمیل پشتیبانی: hnasirivatan [at] gmail [dot] com

[/align]

[/align]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...
  • 2 months later...

سلام ، متاسفانه من با این قالب مشکل دارم.

بعد از نصب متاسفانه با کمی دستکاری در قسمت ماژول ها دچار آشفتگی عجیبی شده

امکان بازگردانی به حالت اولیه نصب رو داره؟

لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

• 4 months later...

با سلام اقا حمید من حدود 15 روزه قالب رو گرفتم موقع نصب گفتید مشکل داره از افزونه ی زیپه هاسته که اونم به هاست گفتم نصب کردن ممنون برام نصبش کنید داخل تیکت هم پیام دادمdjfilm.ir

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام اقای نصیری من الان یه 3باری میشه که خوده بندانگشتی ها خودبخود به روز میشن و سایت ارور 500 سرور میده ممنون اگه برطرفش کنید با پشتیبان هاست تماس گرفتم گفتن مشکل از قالب یا اسکرپتون هست دفعه های قبلی خود هاست بکاپ روز قبل رو میداد و مشکل مقطعی حل می شد ممنون برطرفش کنید اینم سایت بنده DJFILM.IR

http://s3.picofile.com/file/8221626268/12Rounds_2_Reloaded.jpg

لینک به دیدگاه

مشکل از قالب نمیباشد, به همچین مشکلی تا حالا برخورد نکردم. سوال خودتون رو در قسمت مربوطه انجمن بپرسید تا اساتید بتونن کمک کنن.

اقای نصیری والا هاست هم میگن مشکل از شماست و اینکه الان من قسمت عکس اضافه کردن داخل ادامه ی محصول خیلی نافرم میشه یعنی نوشته و عکس میچسبن همدیگه من الان 3باره این مشکل برام بوجود میاد باید چیکار کنم سایتم نابود شده از بس ارور میده یا اطلاعاتش میپره

لینک به دیدگاه

اخه قالب فقط عهده دار نمایش محصولات هست و کار دیگه ای نداره. رابطه کاربری هست. مگه میشه بیاد خود به خود تصاویر بند انگشتی ایجاد کنه.

لینک به دیدگاه

خب ارور سرور 500 رو که دیدین الانم که بازنشانی قالب رو دوباره میزنم اینجوری سایت مشکل دار میاد بالا باز مجبور میشم بگم برام بکاپ بدن سایت به شکل قبل برگرده اطلاعاتم داخل تیکت هست یه لطف کنید نگاه کنید اصلا مدیریت رو تغییر بدین که بعدا هم اگه مشکلی بود نگین من مدیریت رو به کسی دادم یا کسی بهش دسترسی داره نگاه کنید djfilm.ir

لینک به دیدگاه

والا من قالب رو خریدم 2 بار هم بسته خریدم الانم اصلا ربطی نداره این مشکلات به وجود بیاد کاش مشکل بسته ی فنی بود اقا مشکل داره قالب ما چیکار کنیم باور کنید و اینکه الان اون ارمای تبلیغی پایین صفحه از همون اول نصب مشکل داشته خب من چیکار کنم الانم سایتو نگاه کنید می بینید شاخه های هدر به صورت ناهماهنگ به صورت لیست اومده پایین

لینک به دیدگاه

پرستاشاپ شما مشکل داره و ربطی به قالب نداره. بنده قالب رو به صورت کاملا سالم به شما تحویل دادم با بکاپ هم هی برگردونید معلوم قالب به هم میریزه و باید از اول قالب رو تنظیم کنید. شما بگردید دنبال مشکلی که تو خود پرستاشاپ شما وجود داره. قبل از نصب قالب سایت شما از پایه مشکل داشت و که بنده گفتم بسته فنی رو خریداری کنید تا مشکلاتش برطرف بشه تا بنده بتونم قالب رو نصب کنم.

لینک به دیدگاه

اقای نصیری عزیز من به جای بسته ی فنی یکبار دوبار هم اینکار رو انجام دادم کل پرستا رو اقای علایی از دوباره برام اپلود کردن و مشکلی نداشت و اینکه شاید اصلا من دلم بخواد قالب رو روزی چند بار غیرفعال و فعال کنم که به خدای بالای سر اینکارو نکردم نباید این اتفاقات بیافته چه ربطی داره مگه خود شما نمیگید پشتیبانی خب قالب مشکل داره من بهترین محصولات و سایت مپ و کارها رو برا سایتم انجام دادم ولی بازدیدم از 10 تا ورودی گوگل بیشتر نمیره حالا اینا رو بیخیال که این قالب چه مشکلاتی داره و من باید چقدر به در و پنجره بزنم خودمو بکشم بالا لطف کنید برا همیشه مشکل رو حل کنید از وقتی از شما قالب رو گرفتم خدایی بهتون گفتم فلانه مشکل داره یا هرچی حالا اون اوایل یه سری مسائل جزئی بود حلش کردین ولی اخه چککار کنیم ما

لینک به دیدگاه

بنده هر چی توضیح میدم شما متوجه نمیشد و به زور دوست دارید بگید مشکل از قالبه, الان من نگاه میکنم قالب مشکلی نداره و فقط منو بالا زیر هم چیده شده که با بازنشانی ماژول منو که 5 ثانیه طول میکشه درست میشه. اگه دوست نداشتید خودتون این کارو انجام بدید دسترسی رو ارسال کنید تا بنده انجام بدم.

ولی در کل باید بگم پرستا شما مشکل دار هست و باید دقیقا بررسی بشه تا مشکلش پیدا بشه.

لینک به دیدگاه

اول بگم ممنون با بازنشانی مشکل حل شد ولی اقای نصیر این که خودبه خو قالب بازنشانی میشه یا میپره والا به خدا برا خودم هم سوال به خدا گیج شدم فکر کنید 2 یا 3 روز محصول اضافه میکنم یه روز که میام مدیریت رو بالا بیارم خودش خودبه خود قالب بازنشانی میشه یه تنظیمی چیزی نیست باعث این مشکل میشه که خودکار خودش نصب میشه و اینکه بنده دوبار هزینه دادم که حل بشه ولی چیکار کنم دوباره هزینه بدم کاش مشکل حل بشه

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

سلام من این قالب را اخیرا خریداری کردم اما تاکنون دو مشکل پیدا کردم بفرمایید راه حل آنها چیست؟

1- مشکل آیکون حراج محصول

2- غلظ املایی در بخش ارسال نظر

که در انتهای صفحه نوشته شده :اولین فردی باشید که مرور خورد را مینویسید !

لینک به دیدگاه

سلام

بله شما به عنوان راه حل فرمودید باید صبر کنم تا چند نفر دیگه هم این مشکلات رو ذکر کنند سپس حل کنید.

امیدوارم این انتقاد رو از من قبول کنید که هیچ وقت نباید محصولی که کم و کاستی دارد به فروش بگذارید و اگر لفظ پشتیبانی را می آورید هر گونه عیوب را گرفته و فورا آپدیت ارائه فرمایید. این طبیعی است که هر محصولی ممکن است در ابتدا باگ داشته باشد اما وقتی پشتیبانی میکنید لطفا آن مشکل را حل کنید و این موضوع که باید چندین نفر گزارش دهند اصلا منطقی نیست. چون مشکل به راحتی قابل درک است و از هاست و مرورگر شخص ... ناشی نمی شود که بگیم ممکنه فقط برای من رخ داده باشد!

با آرزوی سربلندی و موفقیت بیشتر تیم شما.

لینک به دیدگاه

سلام

بله شما به عنوان راه حل فرمودید باید صبر کنم تا چند نفر دیگه هم این مشکلات رو ذکر کنند سپس حل کنید.

امیدوارم این انتقاد رو از من قبول کنید که هیچ وقت نباید محصولی که کم و کاستی دارد به فروش بگذارید و اگر لفظ پشتیبانی را می آورید هر گونه عیوب را گرفته و فورا آپدیت ارائه فرمایید. این طبیعی است که هر محصولی ممکن است در ابتدا باگ داشته باشد اما وقتی پشتیبانی میکنید لطفا آن مشکل را حل کنید و این موضوع که باید چندین نفر گزارش دهند اصلا منطقی نیست. چون مشکل به راحتی قابل درک است و از هاست و مرورگر شخص ... ناشی نمی شود که بگیم ممکنه فقط برای من رخ داده باشد!

با آرزوی سربلندی و موفقیت بیشتر تیم شما.

لطفا شماره تیکتتون رو برای من ارسال کنید تا مشکلتون رو پیگیری کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...