رفتن به مطلب

ویرایشگر فونت و اندازه فونت نداره؟

m like mother

پست های پیشنهاد شده

با سلام

ویرایشگر قسمت محصولات، نه فونت داره بشه انتخاب کرد نه اندازه فونت؟ چکار باید کرد؟ کلا اینجوریه یا فروشگاه من خرابه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ویرایشگر رو "قالب -> قالب" که کلیک کنید تنظیماتی برای شما میاد. البته نمیتونید سایز رو مستقیما بهش بدید یا این که فونتش رو عوض کنید مگر این که در کد سورسش مستقیما بهش استایل بدین

لینک به دیدگاه

تنها راهی که به ذهن من میرسه تغییر در سورس اون هست. این بخش رو خود پرستا گذاشته و متاسفانه چنین قابلیتی رو نداره. نمیدونم دلیلشون چی بوده شاید سایر دوستان بدونن دلیلش رو بتونن راهنمایی کنن اما من نمیدونم

لینک به دیدگاه

این مورد رو باید پرستا شاپ خودش میذاشت. اگر فراموش نکنم گزارش میکنم این موضوع رو. البته این روزها دیگه همه از پیوست فونت css3 استفاده میکنند و میتونید از طریق css مشخص کنید که نوشته های این بخش چه فونتی داشته باشند

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

دوستانی که میخوان ویرایشگرشون در بخش مدیریت امکاناتش بیشتر بشه ، من کمی دستکاری کردم فایلشو ، میتونید دانلود و در پوشه js در روت اصلی کپی کنید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام 

من از فونت جدید انجمن خوشم اومده توسط موزیلا اسمش در آوردم .دقیق متوجه نشدم چون یه فونت انکلیسی هست یه توضیح هم داره sance-serif ralewey

دوستان راهنمایی کنن درسته همین فایل آپلود کنم ؟

post-5658-0-11757900-1440686798_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

الان فونت سایتم عوض کردم تنها مشکلی که دارم اعداد سبد خرید خیلی کوچک میزنه 

اندازه متن میشه درست کرد ولی اعداد به مشکل خوردم پیشنهاد دوستان چیه؟

ممنون

post-5658-0-79001600-1440695158_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

از طریق css میتونید سایز فونتش رو تغییر بدید. آموزش فایرباگ رو در انجمن مطالعه کنید

فایل مورد نطر روپیدا کردم اما بعد از ویرایش ذخیره نمیشه چندین بار هم کارایی رو روشن و خاموش کردم اما دوباره به همون سایز قبلی بر میگزده

یه سوال دیگه در فایر باگ از کجا باید ادرس فایل مورد نظر رو پیدا کرد

ممنون

http://uupload.ir/files/sf5f_7.jpg

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

دوستانی که میخوان ویرایشگرشون در بخش مدیریت امکاناتش بیشتر بشه ، من کمی دستکاری کردم فایلشو ، میتونید دانلود و در پوشه js در روت اصلی کپی کنید

فایل از کجا دانلود کنیم ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...