رفتن به مطلب

دزگاهها ی پرداخت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

می خواستم به توضیحی بدید در مورد این درگاههای پرداخت و ابنکه چه طوری آرم اون ها را در درون سایت قرار بدیم

چون از طریق ماژول آرم درگاهها که فقط آرم درگاههاب چبش فرض قرار می گیره

با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

با سلام به دوستان عزیز

من از ملت درگاه گرفتم و الان میخوام لگوش را در صفحه اولم بذارم.(سر درگاه پارسیان دانوش جان برام زحمت کشیدن)

میشه راهنمایی کنید که چطور این کار را بکنم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

از داخل پوشه قالبتون وارد modules بشید و در پوشه

blockvariouslinks یک فایل tpl به همین نام هست که باید ویرایش بشه. عبارت زیر رو پیدا کنید و کپی کنید یا ویرایش کنید.

img/PECLogo.gif

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

دانوش جان من همین آدرس رو رفتم ولی فایل block various links نیست و فایل block link هستش و اونم این متن رو توش نداره میشه لطفا بیشتر راهنمایی کنید؟

با تشکر پیشاپیش

لینک به دیدگاه

با تشکر به خاطر اینکه با این سرعت جواب دادی

همه مراحل رو میرم پوشه themes پوشه healthy store پوشه modules پوشه block cms فایل blockcms.tpl رو همون خطش رو کپی میکنم کنارش و آدرس ملت و اسم فایل رو میدم فایل لگوی ملت رو هم تو پوشه img همون جا که پارسیان هست گذاشتم ولی نمیاد.

مشکل از چی هست؟

با تشکر پبشاپیش

لینک به دیدگاه

تنظیماتش به این صورت هست که اول باید در قسمت تنظیمات-CMS یک صفحه براش تعریف کنی بعداً بری توی تنظیمات ماژول و ان صفحه ای را که ساختی براش تنظیم کنی و توی اون صفحه هم هر چی دوست داری می تونی بذاری یا بنویسی اعم از آدرس درگاه های پرداخت یا روش های پرداخت ولی قسمت به درد بخورش این هست که از بلوکی که ایجاد می کنه می تونی برای قرار دادن لوگوی درگاه پرداخت آنلاینت استفاده کنی !

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

تنظیماتش به این صورت هست که اول باید در قسمت تنظیمات-CMS یک صفحه براش تعریف کنی بعداً بری توی تنظیمات ماژول و ان صفحه ای را که ساختی براش تنظیم کنی و توی اون صفحه هم هر چی دوست داری می تونی بذاری یا بنویسی اعم از آدرس درگاه های پرداخت یا روش های پرداخت ولی قسمت به درد بخورش این هست که از بلوکی که ایجاد می کنه می تونی برای قرار دادن لوگوی درگاه پرداخت آنلاینت استفاده کنی !

من اینکارو کردم اما نفهمیدم لوگوروباید کجاوارد کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام خدمت شما دوست عزیز این تنظیمات برای زمانی به درد می خوره که شما نیاز به یک صفحه جدید داشته باشی تا مقداری توضیحات یا یه چیزی در داخلش قرار بدی

اما در مورد لوگو شما می تونی از ماژول blockpaymentlogo استفاده کنی به این صورت که در این ماژول فایلی به نام blockpaymentlogo.tpl قرار داره که شما می تونی کد مربوط به لوگوی اون دگاه پرداخت انلاینی را که دریافت کردی در این فایل کپی کنی تا در صفحه اصلی نشون داده بشه و قبلشم بایستی ماژول blockpaymentlogo. را فعال کنی. و کامپایل هم یادت نشه

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

با تشکر به خاطر اینکه با این سرعت جواب دادی

همه مراحل رو میرم پوشه themes پوشه healthy store پوشه modules پوشه block cms فایل blockcms.tpl رو همون خطش رو کپی میکنم کنارش و آدرس ملت و اسم فایل رو میدم فایل لگوی ملت رو هم تو پوشه img همون جا که پارسیان هست گذاشتم ولی نمیاد.

مشکل از چی هست؟

با تشکر پبشاپیش

جرا بنده همچین مسیری را در نسخه 1.4.8 نمی بینم. تغییر کرده؟

کامپایل رو فراموش کردید

چطور اینکار را انجام بدم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...