رفتن به مطلب

عدم نمایش ستون های چپ و راست و شاخه ها

rezajoooon

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان

پرستا شاپ 1.6 نصب کردم ولی ستون چپ رو نشون نمیده. گفته هایی که در تاپیک ها بود رو خوندم. همه ی کارارو انجام دادم ولی درست نشد.

یه چیز جالب اینکه وقبی پرداخت نهایی رو می زنم و بر میگرده تو سایت ستون راست نشون داده می شه عکساشم گذاشتم. لطفا کمک کنید تا درستش کنم.

post-5730-14373021068053_thumb.jpg

post-5730-14373021071959_thumb.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آقا از لطفتون ممنونم ولی گفتم که همه ی کارهایی که گفته شده را انجام دادم و درست نشده کارم خیلی هم فوریه

فولدر ادمین اصلی رو کپی کردم روی ادمین سایت. ستون چپ و راست خاموش روشن کردم خلاصه همه کاری کردم و نشد

لینک به دیدگاه

ماژولها / موقعیت ها. در این صفحه دنبال ستون چپ و راست بگردین و روی ویرایش تک تک ماژول ها کلیک کنید و در بخش استثاها هر چی هست تیک خورده بردارید و ذخیره کنید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

دوستان این مشکلی که مطرح کردم اصلا مشکل نیست چون قالب پیشفرض 1.6 تو صفحه اولش جداول چپ و راستشو عمدا نشون نمیده برای جا بودن برای عکسها ! و این اشکال نیست حداقل من نمی دونستم که اینطوری هست. !

لینک به دیدگاه

خوب حالا چیکار کنیم که بتونیم در قالب پیش فرض ستون چپ و راست داشته باشیم

بهترین کار اینه که قالبی انتخاب کنید که این ستون هارو داشته باشه. تغییر قالب پیش فرض خیلی سخته اگرم درست بشه قشنگ و دقیق نخواهد بود دوست من.

لینک به دیدگاه

خوب حالا چیکار کنیم که بتونیم در قالب پیش فرض ستون چپ و راست داشته باشیم

دوستان این مشکلی که مطرح کردم اصلا مشکل نیست چون قالب پیشفرض 1.6 تو صفحه اولش جداول چپ و راستشو عمدا نشون نمیده برای جا بودن برای عکسها ! و این اشکال نیست حداقل من نمی دونستم که اینطوری هست. !

دوستان عزیز بهتره پست های 2 و 4 را یکبار دیگه دقیق تر عمل کنید و البته اینم اضافه کنم که در قسمت تنظیمات - قالب ها 》 ویرایش

صفحه index را پیدا کنید و تیک های ستون راست یا چپ را فعال کنید .

گرچه قبلا فعال کردن ستون ها در قالب پیشفرض بسیار توضیح داده شده توسط دوستان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...