رفتن به مطلب

محدودیت max_input_vars

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چرا برخی در مدیریت ترجمه ها این هشدار رو میده و مقدار این گزینه تا چه مقدار بشه بهتره ؟ آیا با افزایش max_input_vars پارامترهای دیگه هم باید افزایش پیدا کنه ؟

هشدار! پيكربندي PHP شما حداکثر تعداد فیلدهایی که در یک فرم ارسال می‌شوند را محدود می‌کند6000 برای max_input_vars.

لطفا از ارایه کننده‌ هاست خود درخواست کنید محدودیت را افزایش دهد به حداقل حداقل 7386، یا شما باید فایل های ترجمه را ویرایش کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

جناب علیپور عزیز به هاست خود تیکت بزنید و درخواست کنید براتون محدودیت رو افزایش بدن

همچنین اگر کنترل پنل هاست دست خودتون هست میتونید از تنظیمات php هاست مقدار رو افزایش بدید

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از راهنمایی تون. یکبار این کا رو کردم میخواستم عملکرد این پارامتر رو بدونم و این که فقط باید این رو افطایش داد یا به همراه اون پارامترهای دیگه رو هم باید تغییر داد. و مقداد مناسب برای این چقدر است و چه کاری انجام میده.

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از راهنمایی تون. یکبار این کا رو کردم میخواستم عملکرد این پارامتر رو بدونم و این که فقط باید این رو افطایش داد یا به همراه اون پارامترهای دیگه رو هم باید تغییر داد. و مقداد مناسب برای این چقدر است و چه کاری انجام میده.

فقط پارامتر گفته شده رو تا میزانی که ارور داده گفته 7386 رو شما 8000 بزارید
لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

دوستان من این فایل رو ویرایش کردم و دستی 4000 گذاشتم ولی باز این ارور رو میده

هشدار! پيكربندي PHP شما حداکثر تعداد فیلدهایی که در یک فرم ارسال می‌شوند را محدود می‌کند

1000 برای max_input_vars.

لطفا از ارایه کننده‌ هاست خود درخواست کنید محدودیت را افزایش دهد به حداقل حداقل 3890، یا شما باید فایل های ترجمه را ویرایش کنید.

به پشتیبانی هاست هم تیکت زدم اونا گفتن خودتون میتونین فایل php.in رو ویرایش و افزایش بدین

ولی واسه من فرقی نکرد تو فایل php.ini فقط یه خط max_input_vars = 4000 وجود داره

لینک به دیدگاه

دوست گرامی araz1araz

1. مطمئن بشید که ; در ابتدای خط نوشته نشده باشه

2. بعد از این کار باید سرور Apache خودتون رو ریست کنید اگه این کار رو بلد نیستید یه بار کامپیوتر رو ری استارت کنید

دوست عزیز alipour

این مقدار محدودیت لود شدن فیلد های input هستش این محدودیت برای جلوگیری از هک شدن و بالا بردن پردازش صورت میگیره

حالا شاید سوال پیش بیاد که این تعداد چرا رو به افزایش هست؟ دلیل این امر اینه که تمام عبارات استاندارد قابل ترجمه در پرستا توی قسمت ترجمه های پرستا شاپ لیست میشه و جلوش یه = قرار میگیره سمت چپش فیلد input برای ترجمش قرار میگیره

حالا اگه شما متن های قابل ترجمه توی قالب اضافه کرده باشید و یا ماژول های جدید به پرستا شاپ خودتون اضافه کرده باشید این تعداد افزایش پیدا میکنه با نصب هر ماژول معمولاً 40 50 عبارت قابل ترجمه به فروشگاه اضافه میشه که بسته به ماژول این مقدار کمتر یا بیشتر هست

اگر این پیغام رو در قسمت ترجمه ماژول ها دریافت میکنید بهتره که ماژول های غیر کاربردی و بی استفاده رو حذف نصب و سپس به صورت کامل حذف کنید این کار علاوه بر پایین آوردن مقدار input ها به کاهش پردازش فروشگاه هم کمک میکنه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 year later...

سلام رفقا کسانی که توی بخش ترجمه ارور افزایش max_input_var  رو میگیرن فایل .htaccess رو تو روت هاست پیدا کنید و با ویرایشگر باز کنید و کد زیر رو به اخر کدهاتون اضافه کنید. مشکلتون حل میشه. یا علی

<IfModule php5_module>
php_value max_input_vars 2000
php_value suhosin.request.max_vars 2000
php_value suhosin.post.max_vars 2000
</IfModule>
لینک به دیدگاه

• 5 months later...

سلام دوستان من همه اين كارها رو كردم وقتي هم phpinfo ميگرفتم مقدار رو 5000 نشون ميداد

ولي باز هم پرستا همون خطاي قبلي رو بر اساس 1000 نشون ميداد

براي رفع اين مشكل يك نسخه از php.ini رو توي فولدر ادمين كپي كردم مشكل حل شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...