رفتن به مطلب

اشکال در ارسال ایمیل

پست های پیشنهاد شده

با سلام

در خصوص اطلاع رسانی از طریق ایمیل مشکل دارم و نمیدونم چطور باید رفعش کنم. لطفا راهنمایی کنید.

قبل از هر چیز بگم که توی موضوعات و مشکلات مطرح شده در فوروم گشتم اما چیزی پیدا نکردم. واسه همین موضوع ایجاد کردم...!

و اما مشکل:

کلیه ایمیل هایی که از طرف سایت برای مخاطب اعم از مشتریان ثبت نام کرده و یا کاربران مهمان ،‌می بایست ارسال شود، تماما به جای اینکه برای آنها ارسال شود برای من که ادمین هستم ارسال می شود. ضمنا فرمت تمام ایمیل های ارسالی هم به هم ریخته و همراه با کدهای اچ تی ام ال است.

من این موضوع رو با هویت و ایمیل های مختلف تست کردم. متأسفانه همش به ایمیل ادمین و آن هم به صورت نامشخص ارسال می‌گردد.

ایمیلی با موضوع: Mail Delivery System و از طرف: [email protected]

مثلا وقتی به عنوان 1 عضو سایت که مثلا کلمه عبورش را فراموش کرده و لینک آن را کلیک کرده اقدام می کنم، سایت اعلام می کند که ایمیلی برای شما در این خصوص ارسال گردید. اما آن ایمیل فقط برای ادمین ارسال می شود و البته به صورت در هم برهم و هیچ ایمیلی برای آدرس مورد نظر ارسال نمی شود. این در حالی است که کاربر قبلا با ایمیل اختصاصی خود در سایت ثبت نام کرده...!

همینطور برای سایر موارد و کلیه اطلاع رسانی های ایمیلی

لطفا راهنمایی کنید که آیا باید تنظیمات خاصی را انجام دهم؟

آیا ماژول خاصی باید نصب کنم؟

فرمت بندی محتوای ایمیل چگونه قابل انجام است؟

لطفا جامع پاسخ بدین تا از مراجعات و سؤالات بعدی جلوگیری شود.

ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این سیستم برگشت ایمیل هست دوست من. یعنی به دلایلی که ابتدای همان ایمیل درهم به قول شما نوشته شده این ایمیل ارسال نشد و یا قابل ارسال نیست.

برای ایمیل و تنظیمات آن در انجمن چندین و چند بار توضیحات داده شده. یکی از دلایل این مشکل میتونه استفاده از ایمیل یاهو و جیمیل به جای ایمیل مدیر هست

Sent from my Xperia using Tapatalk pro

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...