رفتن به مطلب

قالب ایرانی پرند (1.6)

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشین

مشکلات سایتم ظاهرا در حال رفع شدن هستن اما یه مشکلی داشتم که ظاهرا به دلیل به روز نشدن قالبم هست

خواستم بپرسم از کجا میتونم بفهمم نسخه قالبم چنده و آپدیت شده یا نه

و اینکه اگه آپدیت اولی رو نگرفته باشم، الان آپدیت جدید رو بریزم کافیه یا باید مرحله به مرحله نصب کنم آپدیتهارو؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راه فهمیدن این که آیا آپدیت قبلی رو نصب کردید یا خیر خودتونید. شما اگر آپدیت قبلی رو نصب کرده باشید باید یادتون باشه. اما تیکت بزنید براتون نصب میکنیم آپدیت ها رو

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

اگر به صورت رایگان می خواین دانلود بشه، در قسمت پیوست، هنگام تعریف محصول، فایل مورد نظر رو قرار بدین در غیر اینصورت محصول رو مجازی تعریف کنین

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

به اطلاع کاربران عزیز میرساند از امروز یعنی 27 مرداد ماه 1394 به مدت 2 ماه قالب پرند با 50 هزار تومان تخفیف به قیمت 200 هزار تومان به جای 250 هزار تومان فروخته خواهد شد

لینک به دیدگاه

سلام  من این قالب دارم تو صفحه اصلی سمت راست یکی دسته ها وجود دارد یکی جدید ترین محصولات یکی پرفروشترین ترین محصولات من می خوام تو اون دسته 10 تا نمایش دادهشه ولی برای من 4 بیشتر نمایش نمیده وقتی محصول جدید کسی خرید میک نه تو پرفروشترین محصولات میاد به جای اینکه اول بیاد میره آخر تو صفحه اصلی نمایش داده نمیشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اول این که واقعا سخت متوجه منظورتون شدم و بیش از 6 بار خوندم :)

بخش پرفروش ترین ها بر اساس تعداد فروش محصولات رو نمایش میده. یعنی هر محصولی که بیشتر فروش رفته باشه میاد بالاتر

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

تنظیم تعداد نمایش محصول از تنظیمات - محصولات هست که می تونین هر تعداد رو خواستین تعیین کنین پیش فرض معمولا 8 بعضی جاها 3 هست

آقا مهرشاد از آپدیت خبری نشد، همخوانی با نسخه 1.6.1 چطور؟

ممنون

لینک به دیدگاه

میخواستم آپدیت جدید بدم اما با ارائه نسخه 1.6.1 تصمیم گرفتم قالب رو با این نسخه هماهنگ کنم و آپدیت رو همراه با این نسخه بدم. البته کمی زمان میبره تا هماهنگی انجام بشه (اولویت با قالب های جدیدتره). ولی حتما قالب با نسخه 1.6.1 سازگار خواهد شد

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر

2-3 تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید

اول اینکه قرار بود در اولین آپدیت امکان جابجا کردن لوگوی هدر رو به طرفین هدر ایجاد کنید اما هنوز هم نمیشه لوگو رو جابجا کرد

دوم اینکه اگه کسی بخواد لوگو رو حذف کنه چیکار باید بکنه چون در بخش مدیریت فقط امکان آپلود لوگو وجود داره و امکان حذف لوگوی آپلود شده نیست

سوم اینکه امکانش هست بشه محصولات فروش ویژه رو هم تو اسلایدر محصولات (محصولات شاخه ها) قرار داد؟ در صورتی که امکانش نیست چه راهی رو برای برجسته کردن محصولات فروش ویژه پیشنهاد میدید که مشتری بهتر متوجهش بشه؟

با سپاس

لینک به دیدگاه

1. در برنامه دارم قالب پرند نسخه 2 رو ارئه کنم که نسخه اصلاح شده (ظاهری) قالب قبلی هست + این که با پرستاشاپ 1.6.1 هم هماهنگ خواهد بود. در اون آپدیت سعی میکنم این قابلیت رو به قالب اضافه کنم (نسخه جدید قالب برای خریداران قبلی به رایگان ارسال خواهد شد)

2. لوگو در هیچ قالبی قابل حذف نیست. اصلا مگه فروشگاه بدون لوگو معنا داره؟

3. خیر فقط محصولات جدید و محصولات پرفروش رو میتونید در ماژول بذارید. برای برجسته شدن محصولات تخفیف دار دو روش رو پیشنهاد میکنم: استفاده از ماژول تایمر معکوس تخفیف ها و یا قرار دادن بنرهای تبلیغاتی

لینک به دیدگاه

• 4 months later...
  • 6 months later...

بزرگتر از این نمیشه مگر اینکه توی تنظیماتش باشه

]چرا الان در قالب که من می بینم بعنوان نمونه گذاشتند اسلایدر کل صفح را پوشانده ولی مال من تقریبا نصف از صفحه را گرفته، برای آپدیت قالب باید چیگار کنم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...