رفتن به مطلب

قالب ایرانی پرند (1.6)

پست های پیشنهاد شده

تمامی تیکت ها رو پاسخ دادم بررسی کنید

اگر تاخیری پیش آمده عذرخواهی میکنم بالاخره جابجایی شرکت انجام شد و از هفته آینده کارها به روال عادی بر میگردد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.... از سه روز پیش تیکت زدم منتظرم و امروز به من میگن باید توی انجمن مطرح کنم! خب حداقل جوابم رو میدادین بعد از سه روز!

امیدوارم نقل و انتقال شرکت زودتر انجام بشه تا بیشتر حضور شما را در انجمن لمس کنیم.....

من بعد از گذاشتن تصاویر بند انگشتی در منو با مشکل عمودی بودن عکسها مواجه میشم....

ajilchi.com

منوی آجیل زعفرانی

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

موقتا برای رفع مشکل در انتهای فایل

themes/proshop/css/fa.css

این کد رو اضافه کنید تا در آپدیت مشکل رو رفع کنم:

.submenu-container .category-thumbnail {clear: both;}

لینک به دیدگاه

سلام

میشه راهنمایی کنید برای تغییر شکل و شمایل فاکتور چیکار باید کرد؟

بنظرم چیدمان فاکتور اصلا مشتری پسند نیست

بعضی فاکتورا وقتی آدم نگاهشون میکنه فکر میکنه چه شرکت یا فروشگاه غولی پشت این فاکتوره اما فاکتوری که اینجا داریم اصلا کارایی نداره

لینک به دیدگاه

سلام

میشه راهنمایی کنید برای تغییر شکل و شمایل فاکتور چیکار باید کرد؟

بنظرم چیدمان فاکتور اصلا مشتری پسند نیست

بعضی فاکتورا وقتی آدم نگاهشون میکنه فکر میکنه چه شرکت یا فروشگاه غولی پشت این فاکتوره اما فاکتوری که اینجا داریم اصلا کارایی نداره

فاکتور جزو قالب نیست . سوالتون رو در تاپیک مناسب مطرح کنید .

لینک به دیدگاه

با سلام به مهرشاد عزیز

سوال و درخواست: در نسخه دیفالت 14 در صفحه محصول فونت قیمت خیلی کوچکتر از فونت متن با مالیات و بدون مالیات هست، در نسخه پرند هم به همین ترتیبه، البته ربطی به قالب پرند نداره، اگر این مورد هم اصلاح کنین خوبه، چون تو ایران بحث مالیات اینقدر مهم نیست که قیمت کوچکتر از عبارت مالیات یا بدون مالیات باشه، اگر نیاز هست عکس بگذارم؟

دومین مطلب هم اینکه، وقتی طراحی قالب تمام می شه، خروجی می گیریم و از همون دمو می گذاریم و به مشتری نمایش می دیم، درسته؟ چرا دمو با قالبی که تحویل مشتری می شه تفاوت داره؟ البته این مورد هم ارتباط خاصی به قالب پرند نداره، شاید مربوط به ارتقا نسخه باشه یا اینکه کدنویسی صفحات جداگانه صورت می گیره که دمو با نسخه تحویلی تفاوت اندکی داره، ولی برای من سوال بود که جریان چی هست؟

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

سلام

این قالب 2 تا مشکل پیدا کردم

1- در قسمت شاخه های تصاویر قسمت ماژول وقتی دسته ایجاد می کنی عکس می زاری تو صفحه اصلی نمایش داده میشه ولی تو قسمت شاخه محصول که می خوامی ویرایش کنی نمایش داده نمیشه عکس که میخوای پاک کنی . وقتی دسته ای را بدون عکس ایجاد میک نی برای خودش خودکار عکس اضافه می کنه

2- من وقتی پست می زارم میرم صفحه اصلی ببینم آمده می بینم نیست مجبور کل هیستوری های مرورگرم پاک کنم تا بیاد حتی در پنل وقتی ویرایش می کنم نوشته هایی که در باره محصول دادم نمیاره باید هیستوری پاک کنم

چکار کنم

لینک به دیدگاه

مشکل حل نشد....

من میخوام عکسها کنار هم باشند نه زیر هم.....

ممنون

به زودی اصلاحیه رو ارسال خواهم کرد

با سلام به مهرشاد عزیز

سوال و درخواست: در نسخه دیفالت 14 در صفحه محصول فونت قیمت خیلی کوچکتر از فونت متن با مالیات و بدون مالیات هست، در نسخه پرند هم به همین ترتیبه، البته ربطی به قالب پرند نداره، اگر این مورد هم اصلاح کنین خوبه، چون تو ایران بحث مالیات اینقدر مهم نیست که قیمت کوچکتر از عبارت مالیات یا بدون مالیات باشه، اگر نیاز هست عکس بگذارم؟

دومین مطلب هم اینکه، وقتی طراحی قالب تمام می شه، خروجی می گیریم و از همون دمو می گذاریم و به مشتری نمایش می دیم، درسته؟ چرا دمو با قالبی که تحویل مشتری می شه تفاوت داره؟ البته این مورد هم ارتباط خاصی به قالب پرند نداره، شاید مربوط به ارتقا نسخه باشه یا اینکه کدنویسی صفحات جداگانه صورت می گیره که دمو با نسخه تحویلی تفاوت اندکی داره، ولی برای من سوال بود که جریان چی هست؟

ممنون از شما

قیمت رو اصلاح می کنم

مشکل دوم رو متوجه نشدم. از چه نظر میفرمایید مثل دمو نیست؟

سلام

این قالب 2 تا مشکل پیدا کردم

1- در قسمت شاخه های تصاویر قسمت ماژول وقتی دسته ایجاد می کنی عکس می زاری تو صفحه اصلی نمایش داده میشه ولی تو قسمت شاخه محصول که می خوامی ویرایش کنی نمایش داده نمیشه عکس که میخوای پاک کنی . وقتی دسته ای را بدون عکس ایجاد میک نی برای خودش خودکار عکس اضافه می کنه

2- من وقتی پست می زارم میرم صفحه اصلی ببینم آمده می بینم نیست مجبور کل هیستوری های مرورگرم پاک کنم تا بیاد حتی در پنل وقتی ویرایش می کنم نوشته هایی که در باره محصول دادم نمیاره باید هیستوری پاک کنم

چکار کنم

1. توی اصلاحیه مشکل رفع میشه

2. ارتباطی با قالب نداره و بحث کش هست

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی پست می زارم پست هایی که گذاشته می شود تو مدیریت نمایش داده می شود

که می خوای ویرایش کنی و.. انتخاب کنی پست های قدیمی اول نمایش داده می

شود و پست های جدید میره آخر

تو قسمت شاخه ها وقتی میری پست های قدیمی اول میاد پست های جدید آخر مثلا من دسته بازی 3 صفحه هست پست های جدید رفته صفحه اخر

من تولید کننده فراهم کننده درست کردم وقتی پست می زارم قسمت فراهم کننده انتخاب می کنم وارد سایتم میشم رو لوگو تولید کننده ک تعریف کردم می زنم نمیاره میزنه

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.

لینک به دیدگاه

با سلام به مهرشاد عزیز

سوالم بیشتر برای اطلاعات عمومی بود، دو مورد دیگه هم دیدم که دارین زحمت اصلاح رو می کشین بد نباشه مدنظرتون باشه

یکی اینکه رنگ نوار بلوک ها یکی نیست، توی فلش های عکس مشخص شده

دومی هم ماژول تماش بالای صفحه، که شماره تماس داره رنگ پیش فرض مشکلی هست و موس روش می ره خاکستری می شه و محل قرارگیری اش هم اصلا مناسب نیست، می یاد وسط و حساب کاربری و ورود رو هم به هم می ریزه

با سلام به مهرشاد عزیز

ممنون از شما

قیمت رو اصلاح می کنم

مشکل دوم رو متوجه نشدم. از چه نظر میفرمایید مثل دمو نیست؟

post-3381-14373021598129_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

در حال آماده سازی آپدیت هستم دوستان

سعی میکنم تمامی مشکلات مطرح شده رو در این آپدیت رفع کنم و اگر مشکلی باقی ماند در آپدیت بعدی رفع خواهم کرد

ممنون از گزارشات همه

لینک به دیدگاه

آماده شده. در حال اضافه کردن یکسری امکانات به ماژول هاش هستم که همراه با همین آپدیت ارائه کنم. در این آپدیت برای ماژول مدیریت بنر نیازی به وارد کردن کلاس هاش به صورت دستی نیستید هم چنین امکان مشاهده و حذف عکس ماژول محصولات شاخه ها اضافه شده

قابلیت حذف پس زمینه هدر و فوتر هم اضافه کردم

لینک به دیدگاه

سلام

ایکاش تغییراتی که در قالب اعمال کردید و لیست میکردید تا اگه کاربرا چیزی بیشتر به نظرشون میرسه اعلام کنن و اگه امکانش بود که تو زمان محدود اصلاح بشه اینکار صورت بگیره

فقط 2 تا نکته که من با 2-3تا طراح سایت مشورت کردم و در مورد شمایل قالب نظر دادن

یکی اینکه اگه امکان حرکت لوگوی سایت به سمت چپ و راست وجود داشته باشه خیلی بهتره (به شخصه از لوگوی وسط صفحه خوشم نمیاد)

و دوم اینکه کادر جستجوی هدر سایت هم بزرگه و هم جاش زیاد جالب نیست

مورد سوم هم که حتما لحاظ کردین اینه که وقتی یه عکسی رو آپلود میکنیم (مثل همین لوگو) دیگه هیچ جوری نمیشه حذفش کرد و عکس رو برداشت

ممنون از همه زحماتی که میکشید

لینک به دیدگاه

درود مجدد به مهرشاد عزیز

لطفا ماژول منو افقی قالب هم، افزودن لینک رو بررسی کنین، هر کاری می کنم لینک افزوده نمی شه

ممنون از شما

اصلاح شده در آپدیت

سلام

ایکاش تغییراتی که در قالب اعمال کردید و لیست میکردید تا اگه کاربرا چیزی بیشتر به نظرشون میرسه اعلام کنن و اگه امکانش بود که تو زمان محدود اصلاح بشه اینکار صورت بگیره

فقط 2 تا نکته که من با 2-3تا طراح سایت مشورت کردم و در مورد شمایل قالب نظر دادن

یکی اینکه اگه امکان حرکت لوگوی سایت به سمت چپ و راست وجود داشته باشه خیلی بهتره (به شخصه از لوگوی وسط صفحه خوشم نمیاد)

و دوم اینکه کادر جستجوی هدر سایت هم بزرگه و هم جاش زیاد جالب نیست

مورد سوم هم که حتما لحاظ کردین اینه که وقتی یه عکسی رو آپلود میکنیم (مثل همین لوگو) دیگه هیچ جوری نمیشه حذفش کرد و عکس رو برداشت

ممنون از همه زحماتی که میکشید

همینجا لیست میکنم براتون:

* رفع مشکل رنگ ماژول تماس با ما در بالای سایت

* قابلیت نمایش و حذف تصویر بنر ماژول محصولات شاخه ها

* بزرگ شدن فونت قیمت در صفحه محصول

* مشکل تصاویر بندانگشتی (Thumbnail) شاخه در منوی افقی

* امکان حذف عکس پس زمینه هدر و فوتر

* انتخاب نمایش بنر در سایزهای مختلف برای ماژول مدیریت بنر (به جای کلاس دهی دستی)

* اصلاح نمایش محصولات هم شاخه در صفحات محصولات

* مشکل نمایش محصولات در حالت لیستی

* اضافه کردن لینک به منوی افقی

* وسط چین کردن تصویر محصولات بازدید شده

* رفع خطای ماژول مدیریت قالب هنگام تعریف محصول

و اما در مورد نکاتی که شما فرمودید:

-- امکان تغییر موقعیت لوگو رو اگر در این آپدیت نگنجونم در آپدیت بعدی اعمال خواهم کرد

-- کادر جستجو بهتره بزرگ باشه که همینطور مناسبه

-- حذف و تغییر لوگو ارتباطی با قالب نداره و مربوط به سیستم پرستاشاپ هست

احتمالا امشب و یا فردا آپدیت رو برای خریداران ارسال می کنم. اگر نکته ای یا پیشنهادی دارید بفرمایید تا در صورت صلاح دید اعمال بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...