رفتن به مطلب

مازول بلاگ فارسی سازگار با 1.6

پست های پیشنهاد شده

سلام امروز دیدم خیلی از بچه ها دنبال ماژول بلاگ سازگار با پرستا 1.6 هستن خوب این ماژول که رایگان تو سایت خود پرستا شاپ قرار داره اما من با کمک دوستای خوبم تونستم این ماژول رو فارسی کنم و الان هم برای استفاده دوستان تو سایت قرار دادم

اما اموزش نصب این ماژول:

1- فایل زیپ دانلود شده رو تو دکستاپ کامپیوتر باز کنین توی این فایل 12 فایل زیپ دیگه وجود داره

2- از قسمت مدیریت پرستا شاپ فروشگاهتون وارد قسمت مازول ها بشوید و از اونجا بر روی لینک افزودن یک ماژول جدید (واقع در بالا قسمت سمت چپ مانیتور) کلیک کنید سپس بر روی انتخاب فایل کلیک کرده و تک تک فایل های زیپ باز شده رو بارگزاری و نصب کنید

توجه داشته باشید که از اکسترانت کردن این فایل زیپ ها مستقیم در سی پنل خودداری کنید چون هیچکدوم از فایل ها درست نصب نمیشه

3- پس از نصب مازول ها میتوانی با جستجوی کلمه SmartBlog از نصب بودن ماژول ها مطمئن بوده و تک تک انها را مدیریت و پیکره بندی کنید.

4- برای ارسال مطلب و یا اضافه کردن شاخه ها میتوانید بر روی Blog کلیک کرده و موارد مورد نظر خود و همچنین مطالب رو اضافه کنید

http://8pic.ir/images/g5wrurvhe3qltpekaofj.png

5- برای اینکه بتوانید مطالب ارسالی خود را در فروشگاهتون و در سمت چپ و یا راست نشون بدین میتونین از مدیریت جاگیری مازول ها (و استفاده از مازول “smartblogrecentposts” ) و جاگیری اون در سمت راست و چپ از این گزینه هم استفاده کنید

اینم یه نمونه لینک برای کمک در مورد اضافه کردن تازه ترین اخبار تو بلوک چپ و راست فروشگاه

لینک سازنده

دموی نمای اصلی بلاگ

دموی نمای ستون تازه ترین خبر ها در ستون چپ فروشگاه

اینم یه آموزش در مورد این ماژول

در آخر اگه از این ماژول و فارسی شده اون راضی و خشتون اومد یه صلوات بفرستین

smartblog.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام چطور باید در صفحه بلاگ ، بلوک های ( شاخه ها ، آرشیو ، آخرین نظرات ، آخرین مطالب و ... ) رو ظاهر کرد ؟

یه سوال دیگه من وقتی چیزی در بلاگ مینویسم در لیست آخرین مطالب در فروشگاهم نمایش داده نمیشه ؟ برای این چه باید کرد ؟

لینک به دیدگاه

سلام

اولا باید کلیه فایل های همراه ماژول رو نصب کنید حدود 12 ماژول و بعد برین به ویرایش قالب . صفحات وبلاگ رو پیدا کنید و جلوشون دو تا تیک هست ، یکی برای ستون راست و دیگری برای ستون چپ . فقط یکی از تیک ها رو فعال کنید و بقیه رو غیرفعال :

http://ipresta.ir/forum/attachment.php?thumbnail=2902

لینک به دیدگاه

آقا همچی درسته الی یه چیز که خیلی داره اذیت میکنه!

تنظیمات خاصی داره؟! اگه داره یا کسی مشکلو میدونه بهم بگه

وقتی پست میذاری تو صفحه بلاگ با عکس میاد ولی وقتی ادامه مطلبو مزنب نه عکس پست میاد نه متنی که برای پست نوشتی

post-3897-14373021305735_thumb.jpg

post-3897-14373021306555_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما پست های خود ماژول رو حذف کنید و سپس براش زیر شاخه و نویسنده تعریف کنین و در آخر چند تا پست قرار بدین و اونوقت ببینین مشکلتون حل میشه یا خیر این مشکل شما واسه منم پیش اومده بود که با حذف کردن کلیه پست های پیشفرض ماژول بلاگ و تعریف کردن زیر شاخه و پست جدید حل شد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما پست های خود ماژول رو حذف کنید و سپس براش زیر شاخه و نویسنده تعریف کنین و در آخر چند تا پست قرار بدین و اونوقت ببینین مشکلتون حل میشه یا خیر این مشکل شما واسه منم پیش اومده بود که با حذف کردن کلیه پست های پیشفرض ماژول بلاگ و تعریف کردن زیر شاخه و پست جدید حل شد

دستت درد نکنه درست شد
لینک به دیدگاه

دوست عزیز فکر کنم اون مال شاخه ها هستش می تونین از مدیریت پرستا و قسمت Blog بر روی BlogCategory کلیک کنید و از اونجا هم میتونین شاخه اضافه کنین و هم اینکه اون کلمه رو به هر اسم دلخواهی عوض کنین

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من مطلب مینویسم براش عکس هم میزارم اما توی تنظیمات پست یه عکس از خودش در میاره ! عکس موبایل ! رفتم تو ویرایش ماژول و حذف قدیمی Thumblr رو زدم اما برای پست جدید که میزارم از عکس پست قبلی استفاده میکنه ! مشکلش کجاست

post-101-14373021315322_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه بار کلیه پست های قدیمی رو پاک کنید و اگه پست کم گذاشتین اونا رو هم پاک کنین چون واسه یکی از دوستام این مورد پی اومده بود که با پاک کردن پست ها و خهالی کردن کش مرورگر و پرستا این مشکل حل شد البته حتما کش پرستا رو خالی کنید و دوباره یه پست بزارین ببینین حل میشه یا خیر

لینک به دیدگاه

در قسمت پارامترهای پیشرفته بر روی کارایی کلیک کرده و بر روی پاک کردن حافظه موقت کلیک کنید تا کش پرستا پاک بشه در اخر کش مرورگرتون رو هم بوسیله دکمهCtrl+F5 پاک کنید به احتمال قوی مشکلتون برطرف بشه

لینک به دیدگاه

داداش تمامی پست ها و شاخه ها رو پاک رکدم کمپایل هم کردم بازم یه پست دادم با اینکه عکس پستم رو توی وبلاگ نشون میده اما تو پنل مدیریت برداشته یه عکس واسه خودش گذاشته !

تو وبلاگم ردیفه و درسته اینجا خرابه میترسم کلی مطلب بزارم بعد یه مشکی پیش بیاد بخوام همه پست ها رو مجدد بزازم

ادرس وبلاگم

http://www.iroption.com/blog

post-101-1437302135879_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام برای پاک کردن کش در قسمت کارایی ، کش رو روی بله قرار دادم و 4 گزینه باز شد . کدوم رو باید نصب و انتخاب کنم . طبق تصویر زیر .

والا من به چنین مشکلی تا حالا برخورد نکردم ولی فکر کنم از عدم نصب مازول های که نشون داده هستش و باید این چند تا مازول رو تو سرورتون نصب بشه البته دوستای دیگه بهتر میتونن کمک کنن

داداش تمامی پست ها و شاخه ها رو پاک رکدم کمپایل هم کردم بازم یه پست دادم با اینکه عکس پستم رو توی وبلاگ نشون میده اما تو پنل مدیریت برداشته یه عکس واسه خودش گذاشته !

تو وبلاگم ردیفه و درسته اینجا خرابه میترسم کلی مطلب بزارم بعد یه مشکی پیش بیاد بخوام همه پست ها رو مجدد بزازم

ادرس وبلاگم

http://www.iroption.com/blog

فکر نکنم موردی داشته باشه شما چند تا مطلب بزارین ببینین اگه تو صفحه اصلی بلاگ همون تصاویری که آپلود کردین رو نشون میده پس مشکلی نیست
لینک به دیدگاه

برای نشان دادن کلمات کلیدی اولا باید مازول مربوطش نصب باشه (Smart Blog Tag ) بعد وقتی مطلب میزاری باید کلمات کلیدی رو براش تعریف کنی تا نشون بده

لینک شبکه های اجتماعی هم باید مازول مربوطش نصب باشه (Smart Blog Moduel Add This Button)

مطالب مرتبط هم همچنین باید مازول مربوطش نصب باشه ( Smart Blog Related Post )و همچنین چند تا مطلب برای شاخه ها بزارین تا مطالب مربوط به همون شاخه رو نشون بده

در کل باید 12 ماژول همراه بلاگ نصب باشه تا همه موارد بالا نشون بده

در ضمن من تو CSS ماژول بلاگ تغییراتی دادم که بهتر شده اینم نمونه اگه دوستان تمایل دارن فردا یه آپدیت جدید برا این ماژول میزارم

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

بخش خبری سایت ما با استفاده از این ماژول و البته شخصی سازی های انجام شده، راه اندازی شد

خوشحال میشیم نظر یا انتقاد دوستان رو در مورد بخش خبر بدونیم

http://allsport.ir

لینک به دیدگاه

سلام

من همونطور که گفتید ماژول را نصب کردم اما صفحه بلاگ ایجاد نشد. در منو BLOG هم روی گداشتن blog post که کلیک میکنم صفحه سفید میشه در قسمت category هم بعد سیو صفحه سفید میاد و سیو نمیشه.

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

اگر ممکنه آپدیت ماژول اسمارت بلاگ رو بزارید تا آپدیت کنیم ... و اگر ممکنه css هایی که برای بهبود قالب نوشتید رو در صورت امکان قرار بدید . اگر مبلغی داره هم متقبل میشیم...

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام.

یه مشکلی برخوردم.

اطلاعات مربوط به اخبار رو وارد می کنم.صفحه اصلی سایت هم خبرش میاد ولی وقتی روی لینک کلیک میشه، پیغام این صفحه موجود نمیباشد

با عرض پوزش، صفحه ای که وارد کرده اید دیگر موجود نمیباشد. ظاهر میشه. میشه راهنمایی کنین.

www.depmarket.com

لینک به دیدگاه

ماژول بسیار خوبی است،واقعا خسته نباشید و ممنون

فقط یک مشکل دارد،در نمایش ماژول smartblogrecentposts تاریخ به میلادی نوشته میشه،آیا امکانش هست درستش کنین؟

اگردرست بشه واقعا عالی و کامل میشه

ممنون،موفق و شاد باشید

لینک به دیدگاه

سلام. من هرکاری می کنم ادامه مطلب رو نشون نمیده.فقط تو صفحه اصلی وبلاگ خلاصه متن میاد و عکس ولی ادامه مطلب رو که میزنم فقط عکس رو نشون میده و مطلب اصلی نمیاد.

تمام این کارایی که دوستان فرمودن رو هم انجام دادم ولی نشد.

کسی نمیتونه کمک کنه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...