رفتن به مطلب

مازول بلاگ فارسی سازگار با 1.6

پست های پیشنهاد شده

سلام

من این مازول را می خواستم نصب کنم

در حین نصب با این ارور مواجه شدم باید چیکار

[PrestaShop] Fatal error in module smartblogtag:

require_once():

Failed opening required

'/home2/...../domains/****.net/public_html/modules/smartblog/smartblog.php'

(include_path='.:/usr/local/php5/lib/php')

کسی راهنمایی بکند ممنون میشم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 weeks later...

سلام قربان

مرسی از پست بسیار مفید تون و نرم افزار خوبتون

من بلاگ رو نصب کردم و woorank.com هم تاییدش کرد

فقط یک مشکل وجود داره که woorank گیر داده

به لینک تولید شده توسط ماژول

من بهش لینک تکنولوژی-جدید-EXIR-هایک-ویژن دادم

ولی برنامه خودش به اینک لینک تبدیلش کرده

به لینک شماره و آندرلاین اضافه کرده(به رنگ قرمز مشخص کردم)

http://www.hikcenter.com/blog/7_%D8%AA%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-EXIR-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DA%A9-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%86

که این ادرس برای گوگل اشنا نیست

لطفا در صورت امکان ویرایش url تولیدی اعلام فرمایید

با تشکر

هایک سنتر

دوربین مداربسته هایک ویژن دوربین مدار بسته هایک ویژن هایک ویژن hikvision cctv

لینک به دیدگاه

سلام امروز دیدم خیلی از بچه ها دنبال ماژول بلاگ سازگار با پرستا 1.6 هستن خوب این ماژول که رایگان تو سایت خود پرستا شاپ قرار داره اما من با کمک دوستای خوبم تونستم این ماژول رو فارسی کنم و الان هم برای استفاده دوستان تو سایت قرار دادم

اما اموزش نصب این ماژول:

1- فایل زیپ دانلود شده رو تو دکستاپ کامپیوتر باز کنین توی این فایل 12 فایل زیپ دیگه وجود داره

2- از قسمت مدیریت پرستا شاپ فروشگاهتون وارد قسمت مازول ها بشوید و از اونجا بر روی لینک افزودن یک ماژول جدید (واقع در بالا قسمت سمت چپ مانیتور) کلیک کنید سپس بر روی انتخاب فایل کلیک کرده و تک تک فایل های زیپ باز شده رو بارگزاری و نصب کنید

توجه داشته باشید که از اکسترانت کردن این فایل زیپ ها مستقیم در سی پنل خودداری کنید چون هیچکدوم از فایل ها درست نصب نمیشه

3- پس از نصب مازول ها میتوانی با جستجوی کلمه SmartBlog از نصب بودن ماژول ها مطمئن بوده و تک تک انها را مدیریت و پیکره بندی کنید.

4- برای ارسال مطلب و یا اضافه کردن شاخه ها میتوانید بر روی Blog کلیک کرده و موارد مورد نظر خود و همچنین مطالب رو اضافه کنید

http://8pic.ir/images/g5wrurvhe3qltpekaofj.png

5- برای اینکه بتوانید مطالب ارسالی خود را در فروشگاهتون و در سمت چپ و یا راست نشون بدین میتونین از مدیریت جاگیری مازول ها (و استفاده از مازول “smartblogrecentposts” ) و جاگیری اون در سمت راست و چپ از این گزینه هم استفاده کنید

اینم یه نمونه لینک برای کمک در مورد اضافه کردن تازه ترین اخبار تو بلوک چپ و راست فروشگاه

لینک سازنده

دموی نمای اصلی بلاگ

دموی نمای ستون تازه ترین خبر ها در ستون چپ فروشگاه

اینم یه آموزش در مورد این ماژول

در آخر اگه از این ماژول و فارسی شده اون راضی و خشتون اومد یه صلوات بفرستین

سلام قربان

مرسی از پست بسیار مفید تون و نرم افزار خوبتون

من بلاگ رو نصب کردم و woorank.com هم تاییدش کرد

فقط یک مشکل وجود داره که woorank گیر داده

به لینک تولید شده توسط ماژول

من بهش لینک تکنولوژی-جدید-EXIR-هایک-ویژن دادم

ولی برنامه خودش به اینک لینک تبدیلش کرده

به لینک شماره و آندرلاین اضافه کرده(به رنگ قرمز مشخص کردم)

http://www.hikcenter.com/blog/7_%D8%AA%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%84%D9%88%DA%98%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-EXIR-%D9%87%D8%A7%DB%8C%DA%A9-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%86

که این ادرس برای گوگل اشنا نیست

لطفا در صورت امکان ویرایش url تولیدی اعلام فرمایید

با تشکر

هایک سنتر

دوربین مداربسته هایک ویژن دوربین مدار بسته هایک ویژن هایک ویژن hikvision cctv

لینک به دیدگاه

سلام

require_once():

Failed opening required

سلام

منم دقیقا این مشکل را دارم

بعد دیدم ادمین محترم فرمود ورژن php را آپدیت کنیم

من با پشتیبانی مطرح کردم که این جوابشون بود:

لطفا متن دقیق خظا را برای بررسی ارسال نماید

همچنین در خصوص ارتقا php به 5.6 در حال حاضر مشکلی وجود ندارد تنها دقت داشته باشید:

لطفا توجه داشته باشید با تغییر ورژن پی اچ پی ممکن است برنامه های دیگر شما (درصورت موجود بودن) که تنها با ورژن فعلی سازگاری دارند در ورژن جدید دچار مشکل گردند.

مشکلی پیش نمیاد!؟

چیکار کنم!؟

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

require_once():

Failed opening required

سلام

شما اگر فایل زیپ ماژول رو توی هاست اپلود و استخراج کنید و بعد از مدیریت نصب کنید احتمالا مشکلتون برطرف میشه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

میخواستم بدونم این ماژولی که شما معرفی کردین برای بخش خبری با ماژول لینک زیر چه فرقی داره؟؟

http://www.prestastore.ir/prestashop-modules/22-last-news.html

سلام امروز دیدم خیلی از بچه ها دنبال ماژول بلاگ سازگار با پرستا 1.6 هستن خوب این ماژول که رایگان تو سایت خود پرستا شاپ قرار داره اما من با کمک دوستای خوبم تونستم این ماژول رو فارسی کنم و الان هم برای استفاده دوستان تو سایت قرار دادم

اما اموزش نصب این ماژول:
1- فایل زیپ دانلود شده رو تو دکستاپ کامپیوتر باز کنین توی این فایل 12 فایل زیپ دیگه وجود داره
2- از قسمت مدیریت پرستا شاپ فروشگاهتون وارد قسمت مازول ها بشوید و از اونجا بر روی لینک افزودن یک ماژول جدید (واقع در بالا قسمت سمت چپ مانیتور) کلیک کنید سپس بر روی انتخاب فایل کلیک کرده و تک تک فایل های زیپ باز شده رو بارگزاری و نصب کنید
توجه داشته باشید که از اکسترانت کردن این فایل زیپ ها مستقیم در سی پنل خودداری کنید چون هیچکدوم از فایل ها درست نصب نمیشه
3- پس از نصب مازول ها میتوانی با جستجوی کلمه SmartBlog از نصب بودن ماژول ها مطمئن بوده و تک تک انها را مدیریت و پیکره بندی کنید.
4- برای ارسال مطلب و یا اضافه کردن شاخه ها میتوانید بر روی Blog کلیک کرده و موارد مورد نظر خود و همچنین مطالب رو اضافه کنید
http://8pic.ir/images/g5wrurvhe3qltpekaofj.png

5- برای اینکه بتوانید مطالب ارسالی خود را در فروشگاهتون و در سمت چپ و یا راست نشون بدین میتونین از مدیریت جاگیری مازول ها (و استفاده از مازول “smartblogrecentposts” ) و جاگیری اون در سمت راست و چپ از این گزینه هم استفاده کنید
اینم یه نمونه لینک برای کمک در مورد اضافه کردن تازه ترین اخبار تو بلوک چپ و راست فروشگاه

لینک سازنده

دموی نمای اصلی بلاگ

دموی نمای ستون تازه ترین خبر ها در ستون چپ فروشگاه

اینم یه آموزش در مورد این ماژول

در آخر اگه از این ماژول و فارسی شده اون راضی و خشتون اومد یه صلوات بفرستین

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام و تشکر

من این ماژول رو روی ورژن 1.6 نصب کردم. روی پوسته دیفالت.... ولی انگلیسی هستش هنوز. فایل ها رو هم چک کردم. فارسی شده هست ولی باز در وب سایت انگلیسی میاد !!!

لینک به دیدگاه

با سلام

من از یه قالب آماده استفاده کردم که این ماژول روش نصب بود قالب خودم راستچین و فارسی کردم ولی تاریخ ها رو توی بلاگ میلادی میاره

میخوام بدونم تاریخ هارو میشه ویرایش کرد از ماژول یا از هسته پرستا و قالب میخونه؟ راه حلش چیه؟

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام

تشکر بابت این ماژول من نصبش کردم و به خوبی کار کرد

فقط دوست عزیز منظورتون از فارسی سازی این ماژول چی بوده؟ چون خود منوی اصلی وبلاگ انگلیسی هست، می شه نحوه فارسی کردن این موارد رو هم آموزش بدین؟

لینک به دیدگاه

سلام

منم دقیقا این مشکل را دارم

بعد دیدم ادمین محترم فرمود ورژن php را آپدیت کنیم

من با پشتیبانی مطرح کردم که این جوابشون بود:

لطفا متن دقیق خظا را برای بررسی ارسال نماید

همچنین در خصوص ارتقا php به 5.6 در حال حاضر مشکلی وجود ندارد تنها دقت داشته باشید:

لطفا توجه داشته باشید با تغییر ورژن پی اچ پی ممکن است برنامه های دیگر شما (درصورت موجود بودن) که تنها با ورژن فعلی سازگاری دارند در ورژن جدید دچار مشکل گردند.

مشکلی پیش نمیاد!؟

چیکار کنم!؟

سلام

منم این مشکل دارم

تو رو خدا بگید چکار کردید که منم مشکلم حل شه.

همه چیز سایتم ریخته بهم

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

این مشکل باید چطور حل کرد؟

کسی اطلاع داره یا مشکل براش ایجاد شده حل کرده لطفا بیاد بگه

سلام

برای حل این مشکل باید وارد هاست خود شوید و توی پوشه ماژول ها برید و پوشه این ماژول رو حذف کنید .

بعضی برای نصب این ماژول از قسمت مدیریت پرستا اقدام می کنند و به مشکل بر می خورند که این مشکل بستگی به هاست داره و همه به این مشکل بر نمی خورند.

برای راه حل این مشکل باید فایل زیپ این ماژول رو توی هاست و پوشه ماژول ها اپلود کنید و بعد استخراج کنید.

بعد از مدیریت ماژولها این ماژول رو نصب کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

سلام دوستان عزیز، یه سوال داشتم لطفا راهنماییم کنید

توی این ماژول اسمارت بلاگ اگه بخوایم توی یه پست بیشتر از یه دونه عکس بذاریم باید چیکار کنیم؟ هر عکسی اضافه میکنم جایگزین قبلی میشه

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

با سلام خدمت دوستان عزیز

لطفا میشه منو راهنمایی کنید که اون قسمت پاسخ که پایین پست ها نمایش میده و کاربران میتونند نظراتشونو بفرستند رو از کجا میشه ترجمه کرد و عنوان گزینه هاشو تغییر داد ؟ چون توی قسمت ترجمه ماژول نیست .ضمنا تاریخ پست ها توی صفحه اصلی چرا میلادیه ؟ اونو باید چیکار کنم شمسی بشه .خیلی ناجوره.ممنون از همتون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...