رفتن به مطلب

مازول بلاگ فارسی سازگار با 1.6

پست های پیشنهاد شده

سلام امروز دیدم خیلی از بچه ها دنبال ماژول بلاگ سازگار با پرستا 1.6 هستن خوب این ماژول که رایگان تو سایت خود پرستا شاپ قرار داره اما من با کمک دوستای خوبم تونستم این ماژول رو فارسی کنم و الان هم برای استفاده دوستان تو سایت قرار دادم

کجای سایت این ماژول را به صورت فارسی شده قرار دادید

آخر نوشته فایل به صورت زیپ شده برای دانلود قرار داده شده.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 months later...

سلام امروز دیدم خیلی از بچه ها دنبال ماژول بلاگ سازگار با پرستا 1.6 هستن خوب این ماژول که رایگان تو سایت خود پرستا شاپ قرار داره اما من با کمک دوستای خوبم تونستم این ماژول رو فارسی کنم و الان هم برای استفاده دوستان تو سایت قرار دادم

اما اموزش نصب این ماژول:

1- فایل زیپ دانلود شده رو تو دکستاپ کامپیوتر باز کنین توی این فایل 12 فایل زیپ دیگه وجود داره

2- از قسمت مدیریت پرستا شاپ فروشگاهتون وارد قسمت مازول ها بشوید و از اونجا بر روی لینک افزودن یک ماژول جدید (واقع در بالا قسمت سمت چپ مانیتور) کلیک کنید سپس بر روی انتخاب فایل کلیک کرده و تک تک فایل های زیپ باز شده رو بارگزاری و نصب کنید

توجه داشته باشید که از اکسترانت کردن این فایل زیپ ها مستقیم در سی پنل خودداری کنید چون هیچکدوم از فایل ها درست نصب نمیشه

3- پس از نصب مازول ها میتوانی با جستجوی کلمه SmartBlog از نصب بودن ماژول ها مطمئن بوده و تک تک انها را مدیریت و پیکره بندی کنید.

4- برای ارسال مطلب و یا اضافه کردن شاخه ها میتوانید بر روی Blog کلیک کرده و موارد مورد نظر خود و همچنین مطالب رو اضافه کنید

http://8pic.ir/images/g5wrurvhe3qltpekaofj.png

5- برای اینکه بتوانید مطالب ارسالی خود را در فروشگاهتون و در سمت چپ و یا راست نشون بدین میتونین از مدیریت جاگیری مازول ها (و استفاده از مازول “smartblogrecentposts” ) و جاگیری اون در سمت راست و چپ از این گزینه هم استفاده کنید

اینم یه نمونه لینک برای کمک در مورد اضافه کردن تازه ترین اخبار تو بلوک چپ و راست فروشگاه

لینک سازنده

دموی نمای اصلی بلاگ

دموی نمای ستون تازه ترین خبر ها در ستون چپ فروشگاه

اینم یه آموزش در مورد این ماژول

در آخر اگه از این ماژول و فارسی شده اون راضی و خشتون اومد یه صلوات بفرستین

خیلی خوبه این ماژول

حتما استفاده کنید

کاش بعضی از ماژول ها که از این دردسر کمتری داره برای ترجمه و آماده سازی . رایگان بزارید استفاد ه کنیم

لینک به دیدگاه

• 4 weeks later...

سلام

1. با این افزونه یک مشکل دارم. کامنتها ثبت نمی شود. چطور باید این مشکل را حل کرد؟

2. یکی از دوستان بالاتر گفته بودند گوگل ایندکسش نمی کند ولی من مطالبی که گذاشته ام را یکی دو کلمه اش را که سرچ می کنم در همان صفحه اول گوگل آدرس مطلب مربوطه می آید. این اندکس نکردن که دوستمان گفته بود یعنی چی؟

3. شاخه اصلی بلاگ به آدرس http://www....ir/blogخطای 404 میدهد. چطور باید حل شود؟

لینک به دیدگاه

• 1 month later...
  • 2 months later...

سلام

من تو بازارچه نگاه کردم ببینم ماژول پولی بلاگ هست پیدا نکردم. (  ماژول قوی تر با آپشن های بیشتر  )

یعنی تنها همین یک ماژول هست برای بلاگ ؟

لینک به دیدگاه

سلام

برای دریافت ماژول بلاگ میتونید تیکت بزنید. ماژول بلاگ پرستااستور هست که در حال حاضر توسط ما ارائه میشه.

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام من این ماژول رو نصب کردم

در ابتدا همه چی اوکی بود

یک پست تستی هم گذاشتم

بعد منو بلاگ از قسمت پیشخوان ناپدید شد

سایت هم دیگه بالا نیومد

ماژول رو کاملا غیر فعال کردم و از نصب خارج کردم همچنان سایت غیرفعاله

حافظه موقت رو هم پاک کردم

This page isn’t working

mysite.ir is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500

لینک به دیدگاه

• 5 months later...

سلام خسته نباشید من این ماژول رو نصب کردم مشکلی هم نداره همه چی به خوبی کار مینه فقط هر وقت یه پست اضافه میکنم تا حافظه موقت پرستاشاپ رو پاک نکنم در صفحه اصلی هیچی نمیاره ... لطفا راهنماییم کنید منتظر جوابتونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری
  • اضافه کردن...