رفتن به مطلب

ماژول آپلود فایل توسط مشتری

mohammad

پست های پیشنهاد شده

من میخوام مشتری پعد از واریز هزینه بتونه یک فایل رو آپلود کنه درست برعکس یک ماژول که در پرستا موجوده برای دانلود فایل

اگر رایگان موجوده کمکم کنید اگرم نه کسی میتونه بنویسه خبر بده

با سپاس فراوان

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 years later...

سلام.

من می خوام مشتری در هنگام ثبت سفارش با کلیک روی دکمه Browse بتونه فایل خودش رو انتخاب کنه و بعد از افزودن به سبد این فایل برای ما ارسال بشه.

ماژولی براش وجود نداره؟

از این لینک های به اسکریپت های آپلود هم نمی خوام. چون بعد ها مدیریت فایل ها و سفارش ها سخت میشه. از لینک تماس با ما استفاده کردم در حال حاضر ولی چون با کلیک روی دکمه یه صفحه جدید باز میشه ممکنه مشتری گیج بشه و از سفارش منصرف بشه.

اگه ماژولی باشه که این کارو بکنه و یه دکمه آپلود بده تو توضیحات محصول یا هر جای دیگه از صفحه محصول خیلی خوب میشه.

دوستان با تجربه اگه پیشنهادی دارن کمک کنین لطفا.

سپاس

لینک به دیدگاه

سلام .

شما میتونید هنگام تعریف کالا در صفحه تعریف کالای جدید در تب " شخصی سازی " در مقابل گزینه " فیلد فایل " تعداد تصاویری که میخواید مشتری آپلود کنه رو انتخاب کنید .

لینک به دیدگاه

سلام .

شما میتونید هنگام تعریف کالا در صفحه تعریف کالای جدید در تب " شخصی سازی " در مقابل گزینه " فیلد فایل " تعداد تصاویری که میخواید مشتری آپلود کنه رو انتخاب کنید .

مرسی از کمکتون. حل شد. عالی بود

فقط یه سوال.

این فیلد به پایین صفحه محصول رفته و بعد از نظرات قرار گرفته. تو بخش جایگاه ها هم نتونستم پیداش کنم. تو اجرای ویرایش زنده هم تکون نمی خوره.

ماژول خاصیه یا اسم خاصی داره؟ می خوام ببرمش بالای صفحه زیر توضیحات کوتاه بذارمش.

لینک به دیدگاه

اگه قالبتون پیشفر ض 1.6.0.14 هست توی این پست یکی از دوستان رو قبلا راهنمایی کردم. چون اینکار احتیاج به ویرایش قالب داره .

http://ipresta.ir/forum/showthread.php?pid=48453#pid48453

لینک به دیدگاه

تو انجمن یه سرچی کن یکی از بچه های گل گروه این مشکل حل کرده دو تا فایل ضمیمه هست جایگزین فیل product.tplکن مسکلت حل میشه

product center.zip

product top .zip

لینک به دیدگاه

• 3 years later...
  • 1 year later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...