رفتن به مطلب

آموزش ارتقا پرستاشاپ

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 99
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

سلام

بله بعد از ارتقا در صورتیکه مشکلی نداشته باشه سایتتون ، نیازی به فایلهای بکاپ نخواهید داشت.

خطاهای جیکوئری رو فقط در حین کار میشه بررسی کرد و در حال حاضر مشخص نمیشه چه خطایی رخ داده 

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اساتید عزیز

موقع بروزرسانی لینک پیشفرض برای بروزرسانی بسته خارجی میباشد, که وقتی بروزسانی میکنم تاریخ فروشگاه میلادی میشه

در انجمن جستجو کردم و متوجه شدم نسخه بومی را باید نصب کنم

نسخه من 1.6.0.14 میباشد, لطفا لینک بسته بروزرسانی آخرین نسخه موجود در انجمن بدید

(فک کنم تنها روش دستی برای ما مقدور میباشد و روش اتوماتیک از سایت خارجی بروزرساتی صورت میگیره,اگر این موضوع هم به ابتدای آموزش اضافه کنید بسیار مفید میباشد)

با تشکر از دوستان

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

با سلام

دقیقا مطابق آموزش پیش رفتم و مراحل اپگرید بخوبی اجرا شد تا زمانیکه به خطای زیر برخوردم.

ببینین مشکلی داره و چکار باید انجام دهم؟

471 files left to upgrade

.All files upgraded. Now upgrading database...[Ajax / Server Error for action upgradeDb] textStatus: "error " errorThrown:" " jqXHR: " "

لینک به دیدگاه

• 2 months later...

سلام و خسته نباشید

بروزرسانی پرستاشاپ در کل خطری نداره اما وقتی به ارور برخورد میکنید ریستور کردن پرستاشاپ و دیتابیس خیلی زمانبر هست و برطرف کردن ارورهای در حین بروزرسانی دارای راه حل های خیلی متنوعی در اینترنت هست. من خودم بسته از بازارچه گرفتم و تیم پشتیبانی ارتقا رو انجام دادن که از اینجا تشکر میکنم ازشون ( از آقای شاد هم تشکر میکنم)

ممنون

لینک به دیدگاه

• 3 weeks later...

دست شما درد نکنه آموزش عالی بود خدارو شکر بدون مشکل ارتقا انجام شد

دوستان بدقت به تمام موارد دقت کنید قدم به قدم برید جلو با مشکل روبرو نمیشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام من میخوام از پرستاشاپ 1.6.1.2 به پرستاشاپ 1.6.1.4 ارتقا بدم باید به همین روش اقدام کنم؟بعد اینکه میشه لینک ماژول ارتقا با یک کلیک را قرار دهید در قسمت ماژولها همچین چیزی ندیدم

لینک به دیدگاه

سلام من میخوام از پرستاشاپ 1.6.1.2 به پرستاشاپ 1.6.1.4 ارتقا بدم باید به همین روش اقدام کنم؟بعد اینکه میشه لینک ماژول ارتقا با یک کلیک را قرار دهید در قسمت ماژولها همچین چیزی ندیدم

سلام برشما.

ارتقا برای همه نسخه ها یکسانه. فقط توجه داشته باشید که ارتقا به نسخه فارسی و با آخرین نسخه این ماژول انجام بشه.

این ماژول با نام 1-Click Upgrade v1.6.7  در لیست ماژول هاتوون قرار داره.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

سلام من روی لوکال از ورژن 1.6.0.6 به 1.6.1.5 ارتقا دادم قالب به هم ریخته هست چیکار کنم ؟ قالب رو مجدد اپلود کردم اما بازم به هم ریختس لطفا راهنمایی کنید

قالب santa هم  از پرستا دانلود کردم نصب کردم فعال هست کش و کوکی هم پاک کردم کمپایل هم کردم بازم قالب به هم ریخته نشون میده همون قالبی ک قبل ار ارتقا استفاده میکردم....

یه مشکل دیگه هم هست روی لوکال یه نسخه از 1.6.1.5 نصب کردم خوبه و مشکلی ندیدم. اما نسخه ای که ارتقا دادم قسمت پنل مدیریت چند قسمتش انگلیسی هست و درست فارسی نشده.... این ارتقا این مشکلاتم در بر داره ...

سوال سوم روی ورژن ک نصب کردم چطوری میتونم ادرس ها - مشتریان - محصولات و.... چیز های پایه و اساس فروشگاه قبلی رو برگردونم روی این ؟ چه جداولی از دیتا بیس هست ؟ اخه گفتم اگر نتونستم با اپگرید اوکی کنم از صفر صفر شروع نکنم این اطلاعات رو از نسخه قبلی بیارم تو این نسخه فقط اگر تغییراتی داره انجام بدم... بازم پیشنهاد شما چیه ؟ چیکار کنم ؟

لینک به دیدگاه

سلام و درود

کار ارتقا اینکه که اطلاعات قبلیتون حفظ بشه ، به جز ارتقا راه دیگری برای حفظ اطلاعات ندارین و با کپی کردن جدول ها هم نمیتونید چون همه چی قاتی پاتی میشه و دردسر پشت دردسر .

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

الان اینطوریه که صفحه خانه رو نشون نمیده فقط یه گزینه میاد محصولات پرفروش. روی اون که میزنی میره داخل سایت. اما صفحه اصلی لود نمیشه :(

پارامترهای پیشرفته >> کارایی، تمام اوررایدها غیرفعال شود روی خیر تنظیم بشه

لینک به دیدگاه

سلام

در هنگام ارتقا به 1.6.1.5 ارور زیر رو نمایش می ده کسی می دونه چرا؟

Unable to create backup database file /home/mehrega4/public_html/mehregan/autoupgrade/backup/V1.6.1.2_20160907-122149-519dcbdf/auto-backupdb_000001_V1.6.1.2_20160907-122149-519dcbdf.sql.gz.

لینک به دیدگاه

ممنون مشکل حل شد 

فقط یک مشکل اینکه پس از بروز رسانی به نسخه 1.6.15:  اعداد در قسمت نام محصول که به انگلیسی وارد شده است هم فارسی می شود در صورتی که نام به زبان انگلیسی است

و برعکس در قسمت توضیحات که می خواهم فارسی باشد اعداد انگلیسی می باشند

باید چکار کرد؟

لینک به دیدگاه

خب دیگه قالب پیشفرضه ، فونتش تو نسخه جدید عوض شده ، میتونید خودتون فونت رو طبق آموزش های انجمن عوض کنید ( جستجو کنید )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...