رفتن به مطلب

راهنمایی بهبود سئو سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من به یکی از کاربران فعال شاپ کیپر پیغام داده بودم که سئو سایت پرستاشاپی من رو بررسی کنه و نظرشو بگه. حالا ایشون سئوکار هستن و طبیعیه بگن ایراد داره و بخوان بگن که سئو رو بهشون بسپرم.

خواستم دوستان این انجمن هم یه بررسی یکنن ببینن خیلی سایت مشکل داره؟ چند جا توی انجمن خوندم که پرستا سئوی عالی داره و نیاز به کار خاصی نداره. حالا می خوام ببینم ایراد از کجاست و چه کارایی باید بکنم که توی سرچ محصولاتم (که البته رقابت زیادی هم دارند) بیام بالا توی گوگل.

با تشکر

وبسایت

mobilemajid.ir

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سئوی شما مشکلی نداره (گرچه قطعا با مراجعه به یک متخصص سئو کار می تونید سئوی سایتتون رو بهبود بدید به شرط این که طرف واقعا سئو کار باشه)

ولی مهم ترین نکته ای که اکثر دوستان فراموش می کنن اینه که سئو فقط این نیست که یک نفر سایت شما رو بهینه کنه یا قالب استاندارد استفاده کنید! بعضا دیدم اشخاصی رو که میلیون ها تومان صرف سئو و قالبشون کردن اما بازدهی نداشته و اون هم یک دلیل داره:

رکن اساسی موفقیت یک فروشگاه اینترنتی در مدیریت اون هست. و مدیریت خودش شامل موارد زیر میشه:

1. به روز رسانی و وارد کردن محصولات

2. نحوه دسته بندی فروشگاه توسط مدیر

3. مطالبی که مدیر در سایت خودش میذاره

4. توضیحاتی که برای محصول مینویسه

5. نحوه استفاده از تگ های Heading در مطالب نوشته شده

6. فعالیت در شبکه های اجتماعی و سایر سایت ها

و ...

همونطور که می بینید مهم ترین کارها مربوط به مدیریت هست و اگر حتی میلیون ها تومان به یک سئوکار بدید باز هم خود شما هستید که نقش اصلی رو باید بازی کنید

پس پیشنهاد می کنم ابتدا روی بحث مدیریت سایت کار کنید و پس از بهینه سازی نحوه مدیریت اگر نیاز دیدید به یک سئوکار مراجعه و از اون مشورت و راهنمایی بگیرید

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از پاسخ کاملتون

بنده خیلی از کارایی که گفتید رو انجام دادم سایت هم ندام به روز میشه شبکه های اجتناعی هم کار زیاد کردم. حتی زنگ خور فروشپاه هم بعد از یک تبلیغ جزئی خیلی بالت رفته ولی می دونم که برای فروش بیستر ورودی گوگل خیلی تاثیر داره به نظرتون خرید بک لینک عاقلانست برای افزایش ورودی و رتبه؟

لینک به دیدگاه

سلام

بازم ممنون بابت پاسختون. اگر دوستان از کاربران سئو کاری که با پرستا هم آشنایی کامل داشته باشه معرفی کنن ممنون می شم. پیدا کردم متخصص سئو این روزها خیلی سخت شده چون همه متخصص سئو شدن!

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...