رفتن به مطلب

قالب دیجیتال لایف

پست های پیشنهاد شده

post-77-14373021434286_thumb.jpg

[align=right]مشخصات قالب :

نام قالب: دیجیتال لایف

طراح پی اس دی : B.A.H.M.A.N

نسخه سازگار با پرستاشاپ : 1.6.0.14

امکانات قالب :

ریسپانسیو

بوت استرپ 3.2

ماژول اسلاید تولید کننده ها

ماژول نمایش شاخه های محصولات

دارای چندین ماژول تبلیغات

و...

[/align]

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 month later...

سلام دوستان

من یه چنین ماژولی برای سایتم (زیر اسلادر) میخوام امکانش هست ایا ؟

قیمتش چنده و از کجا باید خریداری کنم؟؟؟

http://8pic.ir/images/jw4wltdd76ec107zusa6.jpg

WWW.NABEIT.COM

لینک به دیدگاه

سلام

این امکان هست, در حال حاظر همچین ماژولی برای فروش در بازارچه موجود نیست, میتونید با بازارچه تماس بگیرید و برآورد هزینه بشه برای طراحی...

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 month later...

سلام

دوستان من این قالب رو خریدم چند ماه پیش و روی فروشگاهم نصب کردم

یه مشکلی که داره و تازه متوجه شدم (شایدم مشکل از تنظیمات من باشه) اینه که بخشه دسته خواصی از محصولات که در صفحه اصلی وجود داره مثلا نوت بوک و مانیتور: بجای این که اخرین محصولات در این دسته رو نشون بده اولین محصولات ثبت شده در این دسته رو نشون میده

لطفا راهنمایی دقیق کنید ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 weeks later...

سلام

بله درسته' date=' آخرین محصولات نمایش داده میشن, ایشالا در آپدیت بعدی این رو لحاظ میکنم.

موفق باشید[/quote']اقا میشه لطفا یه راهنمایی کنید برای درست کردنش یا اگه امکان داره خودتون درستش کنید من این قالب رو خریداری کردم این مشکل رو داره و فروشگام الان انلاینه

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

من قصد خرید این قالب دارم منتها چیزی که الان به شک افتادم در مورد این مشکل دوستمون که در مورد نشون ندادن آخرین محصولات دسته ی خواص گفت. این دقیقا یعنی چی؟ من هیچ تجربه ای از کار با پرستاشاپ ندارم. ایا این مشکل یعنی اینکه مثلا اگر من یه دسته ای با عنوان موبایل در صفحه اصلی ایجاد کنم و در اون محصولاتی قرار بدم وقتی کاربر کلیک کنه آخرین محصولات ثبت شده رو بهش نشون میده و نه محصولات جدیدتی که وارد کردم؟

لینک به دیدگاه

با سلام

من قصد خرید این قالب دارم منتها چیزی که الان به شک افتادم در مورد این مشکل دوستمون که در مورد نشون ندادن آخرین محصولات دسته ی خواص گفت. این دقیقا یعنی چی؟ من هیچ تجربه ای از کار با پرستاشاپ ندارم. ایا این مشکل یعنی اینکه مثلا اگر من یه دسته ای با عنوان موبایل در صفحه اصلی ایجاد کنم و در اون محصولاتی قرار بدم وقتی کاربر کلیک کنه آخرین محصولات ثبت شده رو بهش نشون میده و نه محصولات جدیدتی که وارد کردم؟

من این قالب رو برای سایتم خریداری کردم قالب عایه ولی این مشکل رو داره تو بلوک مثلا موبایل که تو صفحه اصلی سایت من هست بجای این که اخرین محصولات ثبت شده در این دسته رو نشون بده اولین محصولاتی رو که داخل دسته ثبت شده نشون میده ولی داستان قول دادن درستش کنند ایشالله

کار یکی دو دقیقه نیست' date=' احتیاج به کد نویسی داره... ایشالا درست کردم آپدیت رو ارسال میکنم

[/quote']

یه مشکل با ماژول های قالب این چند روزه پیدا شده نمیدونم علت چیه منم کاری نکردم حتی بک اپ کامل هاست رو که برا چند ماه پیش بود اجرا کردم ولی حل نشد

فکر میکنم بعضی از ماژول ها رو توی لیستمم نشون نمی ده (ماژول های یه نویسنده ای به نام hamid )

که نویسنده ماژول های این قالب هست

http://8pic.ir/images/aerytxwi6i668u0uflh1.png

لینک به دیدگاه

با سلام

سلام

ماژول نمایش محصولات شاخه های دلخواه اولین محصولاتی که اضافه کردید رو نمایش میده که به درخواست کاربران قرار شد که آخرین محصولات رو نمایش بده. که مشکل هم نمیشه گفت...

در حال گرداوری برای اصلاحیه ها هستم' date=' و هر موقع تمام بشه برای خریداران آپدیت ارسال میشه

[hr']

با سلام

من این قالب رو برای سایتم خریداری کردم قالب عایه ولی این مشکل رو داره تو بلوک مثلا موبایل که تو صفحه اصلی سایت من هست بجای این که اخرین محصولات ثبت شده در این دسته رو نشون بده اولین محصولاتی رو که داخل دسته ثبت شده نشون میده ولی داستان قول دادن درستش کنند ایشالله

کار یکی دو دقیقه نیست' date=' احتیاج به کد نویسی داره... ایشالا درست کردم آپدیت رو ارسال میکنم

[/quote']

یه مشکل با ماژول های قالب این چند روزه پیدا شده نمیدونم علت چیه منم کاری نکردم حتی بک اپ کامل هاست رو که برا چند ماه پیش بود اجرا کردم ولی حل نشد

فکر میکنم بعضی از ماژول ها رو توی لیستمم نشون نمی ده (ماژول های یه نویسنده ای به نام hamid )

http://8pic.ir/images/aerytxwi6i668u0uflh1.png

خدمت شما عرض شود که شما سریال خریداری شده را دوباره وارد کنید احتمالا مشکلتون حل میشه
لینک به دیدگاه

این مشکل شما به قالب مربوط نیست ، در صفحه ماژول ها ، سمت چپ / بالا ، یک دکمه هست که نوشته : بررسی برای بروزرسانی ماژولها . روش کلیک کنید ، احتمالا مشکلتون حل میشه .
لینک به دیدگاه

• 3 months later...

با سلام

بنده این قالب زیبا را  نصب کرده ام

چند تا سوال دارم:

در دموی قالب چند تا کادر مستطیل هست که روش نوشته شده "تبلیغات خود را بگذارید"

محل تنظیمات و تغییرات این کادرها در کجاست؟

-----------------------------------------------------------------------------------------

در اسلاید بالای صفحه  عکس بزرگ در داخل کادر فیت نمیشود.

این مشکل از زمان نصب قالب و عکسهای پیش فرض خود قالب هم وجود داشت

حتی با تغییر سایز عکس نیز مشکل حل نشد

چگونه میتوان این مشکل را حل شد؟

----------------------------------------------------------------------

عکس زمینه اسلاید رو چگونه میتوان عوض کرد؟

به صورت پیش فرص سفید هست

-----------------------------------------------------------------------

در منوی افقی فروشگاه در بالا منوهای صفحه اصلی و ....و بلاگ هست.

چگونه صفحه وبلاگ را ایجاد کنم و به منوی وبلاگ لینگ بدهم؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------

و اینکه چگونه میتوان برای قیمت محصولی محدودیت حداقل خرید مثلا 12 عدد اعمال نمود؟

و سخن اخر

دست مریزاد.

قالب بسیار زیبایی هست

ممنون

offerkade.ir

لینک به دیدگاه

• 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

سلام دوست عزیز

من در حال حاضر نیاز شدید به یک قالب خوب و سازگار با نسخه پرستاشاپ 1.6.1.5 دارم.

چیزی میتونید پیشنهاد بدید

سلام

تمام قالب های بازارچه قالب های خوبی هستن. سلیقه ها و مورد استفاده متفاوت میباشد. بنده نمیتونم پیشنهادی به شما بدم بع خاطر مواردی که ذکر کردم.

موفق باشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...