رفتن به مطلب

عدم وسط چین شدن تصاویر در پرستا 1.6.0.14

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید محترم.. عنوان تاپیک کاملا معلومه باگی در این ورژن وجود داره که بنده در ورژن قبلی نداشم.. زمانی که عکسی در قیمت توضیحات اضافه میکنم برای وسط چین کردن .. روی عکس کلیک میکردم و از قسمت قالب ردیف بندی نوشته قسمت وسط رو انتخاب مبکردم و عکس در سایت وسط قرار می گیرفت.. الان همین کارو با آخرین ورژن پرستا انجام میدم اما عکس همچنان قسمت چپ باقی می مونه... لطفا دوستان تست کنن ببینند اونا هم همین مشکل دارند؟ بنده رو راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

روی عکس کلیک کنید و سپس کلید چپ رو بزنید "که در همون خط باقی بمونید" سپس وسط چین کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر؟

بله این کارو کردم ... متاسفانه جواب نداد.. همچنان عکس سمت چپ باقی می مونه.. مدیر محنرم این باگ پرستا هست یا فقط بنده این مشکل رو دارم؟ شما تست کردید؟
لینک به دیدگاه

• 5 months later...
  • 11 months later...
  • 10 months later...

سلام،بخش کتابخانه html رو غیر فعال کنید میتونید وسط چین کنید و بعد از این که وسط چین کردید دوباره برید و فعالش کنید چون برای امنیت سایت بهتره که اون گزینه فعال باشه

یا علی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

در حال بارگذاری

• کاربران آنلاین در این صفحه

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...